Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

dla mnie bez pianki :) i jakieś krakersy by się przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Panie ... yhmmmmmmmmmmmmmm prosze mi tu bez dolow dolkow i doleczkow ... prosze sie alkoholizowac ... robaka zapijac ... popalic i poogladac mecz jakis to ten dol na emocje sie zamieni ... Mam dwa pytania .... moze w natloku posow doswiadczone albo poinformowane mamulki mi odpowiedza ... chodzi mi o buty czy musza byc jakies specjale do pierwszych krokow maludy czy to wszysko jedno ... nie chodzi mi o jakas specjalosc tylko czy to maja byc tware wysokie za kostke usztywnnione ...ja juz sama nie wiem... moze zaczynam warjacje ... ale zapytac nie szkodzi prawda no i moj maly od 3 dni ma klopoty z zasniecie ...upaly odpadaja u nas przyjemnie wieczorem byc moze to zeby ale odkladam go do lozeczka on spi ja wstaje a on w ryk tak kilka dobrych razy az z placzem zasypia ... chodzi pozno spac ... okolo 21.. 22 ... jego drzemeczki z zasypianiem wygladaja podobnie najlepiej spi w wozku na spacerku .. zminimalizowlam spanie jego do jednej drzemki spi tylko godzinke nie zrobilam tego na sile oczywiscie ona sam jakos tak chce nie moze zasnac ja na sile go nie usypiam ... co to moze byc... ??? macie jakis sugestie bylabym wdzieczna ... sciskam do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam paluszki i truskawkowe flipsy małej ministrówny... Chcecie? A kto wie, kiedy ten popieprzony mundial się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co polac ... Pscolko 😘 czysta i popijemy tym Zywcem z tej marnujacej sie paletki hmmm ..... a moze pizze P. wlasnierobi taka piatkowa z tunczykiem ...bialako na kolacje bedize ok .. hihiih 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za smutaskowy wieczór na kafe??? Dzisiaj piątek, weekendu początek....Zapraszam na szampana, może humorki nam się poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mundial koczy sie dokladnie 07.07 ... Marlenka bedize mialla 11 miesiecy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z teko popijania literki juz zjadam dawac te kakersy ... szampana Nesiu tez .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carluś, moja Wiki też ostatnie dni przechodzi samą siebie z wieczornym zasypianiem. Dziś i wczoraj nastąpiło to o 22:00, przedwczoraj o 21:30. A spała w ciągu dnia raz- od 10:00 do 12:00. A buty to za kostkę, ze sztywnym zapiętkiem, miejscem na paluszki.. no wiesz przecież o co chodzi. PIJEMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, buty podobno nie muszą byc za kostkę, powinny mieć sprężystą podeszwę, nie wieksze niz 0,5 cm niz stopa..było w Dziecku niedawno o butach, jak cos to mogę sprawdzić dokladniej:D Ze spaniem Tob ma tak samo i ja zrzucam to na zęby i upał-człowiek musi miec zawsze jakies wyjasnienie rzeczywistosci:) Isia, mundial dla mnie na sczęście zakonczyl sie, gdy przegralismy cos tam i przestali mi pod oknem chałapy drzeć i małego budzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa ja Ulce nie zakładam wymyślnych butów :), ona i tak woli śmigać boso bez skarpet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE FAjowe te buty dzieki za odpowiedzi .... 😘 😘 😘 A Mundial tutaj trwa .... glosno sasiedzi na ogrodzie maja party bo dostali sie do 1/2 ja z nasza flaga bo to Polacy wkoncu strzelaja im gole prawda ... ;) pijecie ... ja mam zywca buhahaha naprawde P. wlasnie wyciaga .. ;) a moze ktoras naleweczke babuni hmmmm ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziecko do czwartego roku życia ma \"wiotkie stopy\".. Tak powiedział mi, znajomy już, ortopeda. Jak ja nienawidzę ortopedów! Na wspomnienie szyny mam odruch... Polejcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Tatrę Carluniu cmok Iwka a ty gdzie.. jak świętujesz miesiecznicę synka... Mój ostatnio to aniołek, przesypia nocki i w dnie też slicznie śpi. buchahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój prosiąt kochany śpi, kiedy go matka do łóżeczka zapakuje... :D i jeszcze sygnały dźwiękowe daje :) póki nie uśnie pociąga sznurek pozytywki, pozytywka milknie na dłużej- znaczy czas przykryć flanelcią :) ponowny dźwięk pozytywki: Wojtuś się wyspał, płacz-mamo ratuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, dziś widziałam adidaski pumy dla naszych bejbików, takie bardziej miękkie do wózka niż do śmigania. tylko 112 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka mlody tez smiga na boso ...w skarpetka ... optarte ma paluchy ;) Gruby Misiu cwicze ja znow ;) wlasnie pozbywam sie tluszczu na brzuchu hihi zeby bylo miesnie widac :D :D :D :D :D :D :D :D :D ale dzisiaj to piwsko krakersy aaaa zapomnialam bylismy na 18 czyli tort urodzinowy ... to troszke potrwa ... stosuje tez nadal ww .. 2 kg w tygodniu jak nic jak stanelam na wage to wchodzialm jeszcze dwa razy w innych miejscach coby sie upewnic ...niestety jak pisala Dalka o piersiach figura sie zmieniala i choc kg te same co sprzed kilku lat to innaczej wygladam no ... nie wiem czy mi is to podoba ale co mi .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide grzebać w lodówce za jakimś jedzonkiem, bo zgłodniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, moje dziewczynki w \"roku przedszkolnym\" noszą takie kapcie, a w wakacje-zamiast sandałków :) wcześniej kupowałam podobne \"postęp\" w sklepie, ale dwa razy droższe :o a te bardziej mi się podobają :) Wojtuś jeszcze nie chodzi, pewnie nie zacznie, nim nadejdzie jesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.befado.com.pl/pl/befado.php?p=model&k=2&cid=378&oid=1277 http://www.befado.com.pl/pl/befado.php?p=model&k=2&cid=380&oid=1295 My nosimy dokładnie takie jak na zdjęciach - pełne na chłodniejsze dni a sandałki na ciepłe. Już znosiliśmy 3 pary - nr 19, 20 a teraz 21 mamy stópkę. Pierwsze buty Mati zjechał w ciągu dwóch tygodni.... Teraz już dłużej wytrzymują, bo nie raczkujemy wcale. Są super, tekstylne, mają miękką podeszwę - żółta stopa i fajne zatrzaski - bo sznurówki Mati rozwiązywał. Lejjjjjjeeeee szampanka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka apropo tych butkow mlody dostal od wujka Nike ... hihi nosil dla ozdoby oczywiscie przez 1 mc ... jakie to bylo smieszne teraz te dwa cuda jdno w samochodzie drugie w mojej torebce na szczescie nosimy my hihi :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesiu a jakie sa ceny tych butkow ... ??? lej lej ... polewaj pospiewajmy ... razem razem .... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×