Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Hej Wam Znowu pustki:( a ja myślałam, ze oczy mi napuchną od czytania;) Ewcia tylko się nie denerwuj tym włamaniem:) a słodycze to ja pochłaniam, więc się nie martw. Właśnie muszę poprawić tabelkę, bo wszystko mi rosnie;) Arkadia ciesze się, ze malutka jest główką na dół:) a jak masz ochotę to marudz Nam ile możesz;) My chętnie poczytamy, doradzimy i pocieszymy:) Tez przyszła mamo to remoncik po mału dobiega końca? Ty ,masz termin naszybciej z Nas kochana:) Mi chyba hormony wirują, bo humor to mam paskudny. Ciągle chce mi się marudzić. Nic mi się nie podoba. Kurcze jest mi bardzo ciężko z brzuszkiem, plecami, i małym urwisem...to jeszcze tyle tygodni zastało...niby mało, ale...same wiecie. Napiszcie coś, żeby nasz topik nie zanikł:( Carlaa!!!! gdzie Ty??? Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelka NICK............TERMIN.......NBYTE KG......PŁEĆ.........PAS ANIA69x2......25-26.07.05.....7kg...........?..................?... TEZ.P.MAMA.......01.08.05....11kg .....dziewczynka?....104.. AGUTA..............01.08.05......?............?...................?... LOTNA..............02.08.05.....8kg......chłopiec............?... DOMINISIA.........02.08.05.....10kg..........Krzysiu........105 KARIN2005.........04.08.05....12kg...........Oliwia...........?... NESIA...............05.08.05....17kg.........Mateusz........112.. ARKADIA...........05.08.05......9kg...........Nadia..........95 CARLAA.............06.08.05....11kg...........Dustin..........98.. ENRA................06.08.05......?...............?.................?... OGRODNICZKA M..07.08.05......?..............?.................?... PRZ.MAMA..........07.08.05......?.......chłopiec...............?... PUZA................07.08.05....16kg......Marlena............112. ISIA23..............07.08.05...8,5kg......Michał..............100.. MYSZA28...........08.08.05.....7kg......chłopiec..............?... AMBRO..............09.08.05.....8kg......chłopiec?............?... PSZCZOŁA5........10.08.05....12kg.....Tobiasz..............104. RIKA.................10.08.05...6,5kg......dziewczynka.......?... EVELINE_85.......11.08.05...8,5kg......chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05... 9 kg..........Maja..............94.. MUTTER 32.........13.08.05......?............?....................?... JOASIUNIA..........13.08.05......?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05.....4kg......dziewczynka........?... SKYE.................17.08.05.....10kg........Paulinka...........99 ALICJA 27...........18.08.05......?............?....................?... ELA79...............18.08.05....14kg......Michałek............110.. MARIOLA78........18.08.05....10kg......chłopiec...............?... NIN00...............20.08.05......?............?.....................?... FIONA79............23.08.05....16kg .....panna Marylka.....107.. KAJA 78.............26.08.05......?............?........................? 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nowa na tym forum, ale to nie zmienia faktu że na 15 sierpnia mam termin porodu i będe miała córeczke :). mam już pięcioletniego synka który będzie mi wspaniale pomagał, bo widzę to jak pomaga swojej cioci która ma czteromiesięczną córeczke. chyba już czas na to żeby wyprawke kompletować bo jeszcze nic nie mam a poród tuż tuż.dobrze że chociaż ciuszki mam od siostry :) pozdrawiam wszystkie mamusie i te przyszłe i te które mają jużten zaszczyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złą tabelkę wkleiłam, bez danych Riki, poprawiam;) NICK............TERMIN.......NBYTE KG......PŁEĆ.........PAS ANIA69x2......25-26.07.05.....7kg...........?..................?... TEZ.P.MAMA.......01.08.05....12kg .....dziewczynka?....104.. AGUTA..............01.08.05......?............?...................?... LOTNA..............02.08.05.....8kg......chłopiec............?... DOMINISIA.........02.08.05.....10kg..........Krzysiu........105 KARIN2005.........04.08.05....12kg...........Oliwia...........?... NESIA...............05.08.05....17kg.........Mateusz........112.. CARLAA.............06.08.05....11kg...........Dustin..........98.. ENRA................06.08.05......?...............?.................?... OGRODNICZKA M..07.08.05......?..............?.................?... PRZ.MAMA..........07.08.05......?.......chłopiec...............?... PUZA................07.08.05....14kg......Marlena............110.. ISIA23..............07.08.05...8,5kg......Michał..............100.. MYSZA28...........08.08.05.....7kg......chłopiec..............?... AMBRO..............09.08.05.....8kg......chłopiec?............?... PSZCZOŁA5........10.08.05....12kg.....Tobiasz..............104. RIKA.................09.08.05...21kg......Lena................104.. ARKADIA............10.08.05... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05...8,5kg......chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05... 9 kg..........Maja..............94.. MUTTER 32.........13.08.05......?............?....................?... JOASIUNIA..........13.08.05......?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05.....4kg......dziewczynka........?... SKYE.................17.08.05.....10kg........Paulinka..........100 ALICJA 27...........18.08.05......?............?....................?... ELA79...............18.08.05....14kg......Michałek............110.. MARIOLA78........18.08.05....10kg......chłopiec...............?... NIN00...............20.08.05......?............?.....................?... FIONA79............23.08.05....16kg .....panna Marylka.....107.. KAJA 78.............26.08.05......?............?........................? 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Dalka🌼 Mam nadzieję, ze często tu będziesz zagladać i pisać;) Napisz jeszcze jak możesz ile masz w pasie, ile przybrałaś w ciaży kg.;) i imię wybrane dla swojej niuni❤️ Wpisuję Cię do tabelki:):):) NICK............TERMIN.......NBYTE KG......PŁEĆ.........PAS ANIA69x2......25-26.07.05.....7kg...........?..................?... TEZ.P.MAMA.......01.08.05....12kg .....dziewczynka?....104.. AGUTA..............01.08.05......?............?...................?... LOTNA..............02.08.05.....8kg......chłopiec............?... DOMINISIA.........02.08.05.....10kg..........Krzysiu........105 KARIN2005.........04.08.05....12kg...........Oliwia...........?... NESIA...............05.08.05....17kg.........Mateusz........112.. CARLAA.............06.08.05....11kg...........Dustin..........98.. ENRA................06.08.05......?...............?.................?... OGRODNICZKA M..07.08.05......?..............?.................?... PRZ.MAMA..........07.08.05......?.......chłopiec...............?... PUZA................07.08.05....16kg......Marlena............112. ISIA23..............07.08.05...8,5kg......Michał..............100.. MYSZA28...........08.08.05.....7kg......chłopiec..............?... AMBRO..............09.08.05.....8kg......chłopiec?............?... PSZCZOŁA5........10.08.05....12kg.....Tobiasz..............104. RIKA.................09.08.05...21kg......Lena................104.. ARKADIA............10.08.05... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05...8,5kg......chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05... 9 kg..........Maja..............94.. MUTTER 32.........13.08.05......?............?....................?... JOASIUNIA..........13.08.05......?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05.....4kg......dziewczynka........?... DALKA................15.08.05....?...........dziewczynka........?.. SKYE.................17.08.05.....10kg........Paulinka..........100 ALICJA 27...........18.08.05......?............?....................?... ELA79...............18.08.05....14kg......Michałek............110.. MARIOLA78........18.08.05....10kg......chłopiec...............?... NIN00...............20.08.05......?............?.....................?... FIONA79............23.08.05....16kg .....panna Marylka.....107.. KAJA 78.............26.08.05......?............?........................? Ja juz lecę, bo wklejam i wklejam ciągle te tabelki, a Was jak nie ma tak nie ma. Dominisia też sie długo nie odzywa. A ja drożdzówkę chciałam:p Dziewczyny nie stresujcie mnie jeszcze bardziej wasza nieobecnością:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, SZOK!! Byłam wczoraj prywatnie u lekarza i na jego sprzęcie wyszło, że na 120 % będzie diewczynka!!! Skye, poprawiaj mi rabelkę! Albo już sama nie wiem co mi tam wpiszcie, bo zgłupiałam. MIchał wlbo Weronika. 12 kilo w pasie nie mierzyłam Dizewczyny, jestem w totalnm szoku! Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia też bym była w szoku, ale numer. teraz to się lepiej kochana nastaw na jedno i drugie;) A moze mi tez wyskoczy siusiak;) Chociaż Isia te nasze apetyty były takie same, także płeć też by musiała się zgodzić:):):) Mam nadzieję, ze teraz wcinasz czeresnie:p ja już po anemicznym, kulejacym spacerze z synusiem. Wypusciłam Go na Plac i latał jak nakręcony, taki biedak niewyzyty. Teraz robi się upał, skwar i duchota...Wcinamy drugie śniadanko po takim wysiłku:D A reszta znowu się nie odzywa???? Gdzie wszystkie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! od 3 miesiaca ciazy uzywam krem mustella i musze Wam powiedziec ze ostatnio moj lekarz zabronil mi stosowania tego kremu, poniewaz moze miec zly wplyw na pozniejszy rozwoj mojej dzidzi. Odstawilam bo co mam robic boje sie o swoje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, u mnie we Wrocku pogoda jakaś taka nie wyraźna??? Isia23- no to masz niezłą niespodziankę, ja jak się dowiedz. że będzie córcia to 2-noce nie spałam, i w ogóle chodziłam zakręcona. Ale u mnie to było inaczej, bo ja sama się nakręciłam na synka, ale oby była dziewczynka, bo ostatnio wariuje z różowym kolorkiem. Cieszę się razem z Tobą. Dalka witaj serdecznie i zaglądaj do nas regularnie, dołączasz do nas pod sam koniec… Dziś jade z mężem po listwy podłogowe, i pasek dekoracyjny na ściane, a w niedziele jedziemy do wielkiej hurtowni… Cały czas spotykam ciężarne kobiety, i za każdym razem myślę sobie, że to może Puza albo Fiona czy Isia. Ale jesteśmy porozrzucane po różnych miastkach… Drogie koleżanki czy zamawiacie coś dla dzieci przez Allegro??? Bo ja tak, i jestem zadowolona. Napiszcie jeszcze, na jaki rozmiar macie wyprawki,—bo ja na razie mam wszystko, na 62, bo 56 takie małe mi się wydaje, choć na pewno kupie coś maluśkiego, ale ciężko mi, i zawsze biorę ciut większe. Wiecie, co przez cała ciąże mam brzusio niziutko, ale wczoraj zauważyłam, że opadł mi jeszcze niżej, i w nocy miałam skurcze, śmiać mi się chciało, bo pomyślałam czyżby już się zaczęło. Ale Majcia się wstrzymała. Byłam u lekarza rodzinnego i pani doktor wzięła mnie bez kolejki, ale byłam szczesliwa, tym bardziej, że przed gabinetem pacjęci się kłócili czyja teraz kolej, a do mnie powiedzieli, pani to ostatnia prawda??? A ja z miejsca hop i do gabinetu. Lekarka stwierdziła, że jestem strasznie wąska w biodrach i że lek. musi mnie pomierzyć specjalnym cyrklem, bo mam wygiętą kość ogonową, i że dzidza może się nie wydostać przez zbyt wąską miednice… Teraz to mam stracha że ho ho. Bo co będzie jak mi utknie w kanale rodnym??? Próżnociąg czy kleszcze??? Boże broń. Ja mam tylko brzusia, a tak w sobie to nie przytyłam, wyglądam jak wyglądałam przed, szczupłe nogi i ręce, ale taka moja uroda. Ślę Wam moc buziaków, buziaków zmykam bo trzeba będzie coś ugotować…Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Sierpniowe Mamusie.... PUZO jestem .... nie martw sie wszystko ok.... nie moglam sie rozpisywac nie mialam czasu albo bylam taka padnieta ze nie dawalam rady... moj malzonek obiecal mi ze ja sie zacznie to Wam napisze ....ale nie mam wcale zamiaru sie wysypac przed terminem poprostu nie dam sie zrobilam sobie juz linijke i odliczam dni hihihi 29 na koncie tylko mowie caly czas malemu zeby sie nie pchal... Stosuje sie do zalecen lekarza nie przemeczam sie... nie chce predzej mi ten sierpien sie tak podoba ...:O Puzo co do humorkow moj tez czasem jest wredno paskudny ze hohoho... :P.... Ty to jestes niemozliwa .... masz ws obie tyle energi i sily ze ja wysiadam.... Czytam zaleglosci i jak tu troszke posprzatam bo wlasnie wrocilismy z miasta co skrobne... A HAllo DAlka ... milo mi :) ISIU ja tez jestem w szoku razem z TOBA jak to mozliwe tzn to jest mozliwe bo sie naslucham o tym ale JAK TO MOZLIWE......wlasciwie to ladna niespodzianka... Bombonierka z niespodzianka teraz jestes ;) KInderniespodzianka ... ;) NICK............TERMIN.......NBYTE KG......PŁEĆ.........PAS ANIA69x2......25-26.07.05.....7kg...........?..................?... TEZ.P.MAMA.......01.08.05....12kg .....dziewczynka?....104.. AGUTA..............01.08.05......?............?...................?... LOTNA..............02.08.05.....8kg......chłopiec............?... DOMINISIA.........02.08.05.....10kg..........Krzysiu........105 KARIN2005.........04.08.05....12kg...........Oliwia...........?... NESIA...............05.08.05....17kg.........Mateusz........112.. CARLAA.............06.08.05....11kg...........Dustin..........98.. ENRA................06.08.05......?...............?.................?... OGRODNICZKA M..07.08.05......?..............?.................?... PRZ.MAMA..........07.08.05......?.......chłopiec...............?... PUZA................07.08.05....16kg......Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.....12kg......Michał/Weronika.......100.. MYSZA28...........08.08.05.....7kg......chłopiec..............?... AMBRO..............09.08.05.....8kg......chłopiec?............?... PSZCZOŁA5........10.08.05....12kg.....Tobiasz..............104. RIKA.................09.08.05...21kg......Lena................104.. ARKADIA............10.08.05... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05...8,5kg......chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05... 9 kg..........Maja..............94.. MUTTER 32.........13.08.05......?............?....................?... JOASIUNIA..........13.08.05......?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05.....4kg......dziewczynka........?... DALKA................15.08.05....?...........dziewczynka........?.. SKYE.................17.08.05.....10kg........Paulinka..........100 ALICJA 27...........18.08.05......?............?....................?... ELA79...............18.08.05....14kg......Michałek............110.. MARIOLA78........18.08.05....10kg......chłopiec...............?... NIN00...............20.08.05......?............?.....................?... FIONA79............23.08.05....16kg .....panna Marylka.....107.. KAJA 78.............26.08.05......?............?........................? ISIU moze byc tak w tabelce hmmm ???? OLAZORKA.... hallo moze te linki Ci pomoga... http://www.wizaz.pl/forum/archive/index.php/t-35890.html http://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,261.0.html http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=256524 nie wiem jaki sklad jest tego kremu i w jakim stopniu moze wplynac na rozwoj Twojego dziecka moze on by Ci to wytlumaczyl co takiego on zawiera a Ty moze na swoja reke poszukaj jakie byly przeprowadzane na nim badania kliniczne i czy byly... Pozdrawiam.. do pozniej apropo a gdzie Fiona hmmm Puzo dla Ciebie i truskaweczki priorytetem...bo niestety drozdzoweczek nie mam i 😘 dla wszystkich KINDERNIESPODZIANEK hahahaha ;) Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie jestescie:D aż mi się gęba uśmiechnęła:D Ja tu szał dostaję. Chciałam sobie poprawić humor, więc wyprałam śpiszki w bobasie. Cała w skowronkach ledwo co na nogach powiesiłam śliczniutkie malutkie i słodkie śpioszki...skończyłam..patrzę a tu na nich pełno jakiś paskudnych, długich, wrednych muszek...mało tego...one siadły na mnie, na okno, firanę i nawet komputer, który stoi przy oknie....chyba odlecę z nerwów...mam nadzieję, ze jakoś te pranko będzie wyglądać, bo inaczej czeka mnie powtórka:( .....a gryzą te paskuctwa...takie małe i wredne...ach... Ewcia ja mam większość, właściwie wszystko na rozmiar 62, ale ja mam po moim synku, a on się wielki urodził i już z nim w ciąży mi lekarz mówił, ze mam wielkie ciuchy kupować. Myślą, że ten rozmiar jest praktyczny, ale chyba nie sprawdza się u takich kruszynek urodzonych poniżej 3000g. Ewcia a nie możesz pogadać z gin. o cesarce skoro taka wąska jesteś??? może byłoby lepiej. zazdroszczę Ci tej smukłej sylwetki;) i oszczędzaj się🌼 Carlaa kochana jesteś, tyle czasu Cie nie było...truskawy:p i poczekaj trochę na mnie z terminem;) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puzo nie przejmuj sie muszkami to takie male odleci hihihih ... podwieczorek dotarl bo po moim nie ma sladu.... musz posprzatac po moim tajfunie ... bo wlasnie wylecial do pracy hihihi smuto mi sie zrobilo ale... :o DAMY RADE.... Puzo ... ;) Nie mam zamiaru sie sypac hihihih ;) Ewcia... ja mam do szpitala kupione ciuszki na 56 ... a potem wszystko od 62 w gore... i dokladnie mialam takie samo uczucie a to nie bedzie za male.... ale raczaj nie bo w srode bylismy na ostatnich zajeciach w szkole rodzenia i bylismy zobaczyc sale porodowe noworodkowe i wiecie co widzialam takie malenstwo urodzlo sie rano .. jeju a bylismy tam okolo 2o stej... 3400 i 53 centymetry... Ciekawostka jaka nam panie polozne powiedzialy bylo to ze niedawno urodzilo sie dziecko ktore wazylo 4733 gram.... KOLOS CO... bylam lekko zaszokowana.... nie ma co kobietka miala co rodzic ... jak zwiedzalismy te sale to myslam ze zaraz urodze... takie mialam uczucie ... duszno mi bylo jak .... lera.. a sale porodowe ladne ... nawet bardzo pokoje tez jedno lub 2 osobowe z wlasna lazienka .. i takie tam bajery... mojemu kochanemu mezowi bardzo sie podobalo az mi sie smiac chcialo bo przeciez to ja bede rodzic a nie on ... :p hahahaha on tylko mowil ze zdjecia beda ladne i nagranie ;) Ach Ci mezczyzni... a zopadaniem brzuszka Ewcia .... Puzo Ty pewnie to potwierdzisz ... tak na koncu ciazy sie dzieje latwiej nam wtedy oddychac lozysko sie obniza .... tak slyszalam Umnie pada i sie bylyska ale sie nie boje.... bo mam w d... naboje hahahh nic lece dalej do roboty ludu pracujacy nie wiem skad mi sie te hala biora....ale juz nie bede papa do pozniej Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nertera
Mam pytanie do ewci22..bardzo mialas waskie biodra przed ciaza?Pamietasz moze ile miala cm w biodrach?Bo mi sie wydaje ze jestem bardzo waska i nie wiem czy kiedys bede mogla rodzic naturalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Kochana Carlunio dziekuje za smssik,melduje ze zyje.Znowu mialam kompa zepsutego no i dzisiaj mi naprawili.Teraz ide czytac zaleglosci bo sie czy stronki zebraly,a ja nie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dominisia wreszcie:) czytaj i pisz co u Ciebie??? Ewcia ja kupiłam na allegro nosidełko i baldachim i jestem zadowolona:) szczególnie z nosidełka, bo wygląda jak nowe:) Mało piszecie, a mi się dzisiaj chce pisać, bo tylko z moim rozbójnikiem dzis gadam o tym, ze nie wolno psocić i trzeba słuchać mamy...nie za bardzo skutkuje;);) śmieje mi się prosto w twarz, a ja sobie gadam jak do słupa...ale ten upał męczy, więc mu podaruję:) Poza tym jak juz pisałam jestem dosć nerwowa ostatnio i nic mi sie nie podoba:( , te hormony;) Oj pomarudziłabym Wam troche, ale Was kochane nie ma:( pracujecie...a ja się pod wieczór za bardzo ruszać nie mogę...zajrzałam do Was i lecę położyc się, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moje Miłe, Jak dużo czytania :))) Dalka witaj wśród Brzuchatek :) ISIA, szok normalnie, jak się okaże że ja będę miała synka to połowę ciuszków różowych Ci chyba powysyłam hihihih :))) Carla, Puza, Ewcia super, że piszecie, Całuję, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć , fajnie do Was zglądac, zawsze się można czegos dowiedzieć i ... zdziwić. Mam namyśli nieoczekiwaną zmianę płci dziecka Irenki. Dobrze,ze powstrzymałam sie od kupowania różowych ubranek, bo nic nie wiadomo. Czytając Was, uświadomiłam sobie, że może warto coś kupić w rozmiarze 56, bo wszystko mam na 62. U mnie przygotowania mieszkanka dobiegaja końca. w poniedziałek przywożę łóżeczko. Torba jeszcze niespakowana. czyżby podświadomy lęk?Zazdroszczę Carlo,że pooglądałas sobie tak dokładnie szpital, dla mnie ten, w któłrym zamierzam rodzić , to wielka niewiadoma. Oj, dziewczyny, coraz bardziej się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysja
Cześć sierpniówki. Ja też należę do tej grupy (mam nadzieję, bo przy kolejnych usg termin sie przesuwa na wrzesień). Termin mam na 24 sierpnia, czyli jeszcze siedem tygodni. Wszystko byłoby ok, nawet plecy i żebra mnie tak ostatnio nie bolały, gdyby nie ta rwa kulszowa. Mam nadzieję, że nie uprzykszy mi ostatnich tygodni i mnie opuści. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
czesc wszystkim! bylam dzis u lekarza i mialam nadzieje,ze uslysze,ze lada dzien porod,jednak jest inaczej. ostatnio brzuszek mam bardzo twardy,jak sie poloze to nie moge wstac-tak bardzo boli mnie prawa pachwina, a dzidzia caly dzien fika i czasem mam wrazenie,ze brzuch mi przez to rozpychanie peknie jak balon. dlatego tez chcialabym juz urodzic, a i poza tym jutro mam ostatni egzamin w szkole,reszta juz zaliczona, ubranka poprane, lozeczko gotowe,wozek kupiony, wiec tym bardziej pragne zobaczyc moje malenstwo. po badaniu lekarz stwierdzil,ze jeszcze szyjka i inne narzady nie wskazuja na porod i ze jeszcze mi zostały cale dwa-trzy tygodnie. nie mialam robionego teraz usg,ale lekarz stwierdzil,ze dzidzia na pewno wazy min.3,300 i ze mimo ze duza moze uda mi sie urodzic naturalnie,ale ma watpliwosci w tej kwestii. jeszcze czeka mnie w po weekedndzie konsultacja u ortopedy w sprawie mojej dyskopatii kregoslupa i jezeli ten zaleci cesarke to od razu moj ginekolog wyznaczy termin ciecia. w gabinecie siedzialam ponad pol godziny i wypytalismy sie z mezem o kazdy szczegol,a poniewaz moj gino jest ordynatorem szpitala w ktorym bede rodzic to wie najlepiej jakie zwyczaje panuja u niego w szpitalu-co robic jak sie zacznie porod,co zabrac do szpitala dla mnie i dzidzi,jakie wziac dokumenty,czy poniose jakies koszty za porod rodzinny,w czym przewiesc dziecko do domu itp. bardzo mnie ucieszyl fakt,ze dzidziusie jezeli nie ma zadnych przeciwskazan sa od poczatku przy lozku mamusi i mozna ubierac malenstwa w swoje ciuszki i smarowac swoimi kosmetykami (oczywiscie mozna tez korzystac ze szpitalnych rzeczy). im blizej terminu tym jestesmy mniej zdecydowani co do imion-dla dziewczynki byla juz min. julia,oliwia,a stanelo w koncu na wiktorii (na drugie za to bedzie oliwka), natomiast dla chlopczyka mialo byc igorek,dawid,dorian,daniel, a dzis zdecydowalismy w koncu ze bedzie adrianek. mam nadzieje,ze juz tak zostanie,bo brak imienia wpedzal mnie w stres :) moja obecna waga to +9kg, a w pasie mam 94cm, jak narazie rozstepow nie widac. nie narzekam na moje wymiary,bo naprawde niezle wygladam jak na koncowke ciazy, wlasciwie to urosl brzuch i piersi, reszta w normie.jednak mimo,ze strasznie nie przytylam moje stopy nie sa juz w stanie utrzymac tych kilogramow- okropnie bola nawet po najkrotszym spacerze. dzis snilo mi sie,ze przewijalam swoja coreczke-byla naprawde sliczna,caly czas pamietam jej twarzyczke.czyzbym podswiadomie marzyla o dziewczynce? mimo,ze jestem nastawiona pozytywnie to placza mi sie mysli o tym,czy dziecko bedzie zdrowe, tym bardziej ze dopiero co uczylam sie na pedagodike specjalna o dzieciach nieslyszacych,niewidomych,uposledzonych- jak dla mnie malo atrakcyjne tematy zwazywszy na moj stan. boje sie naprawde,ale wiem,ze nawet gdyby bylo cos nie tak dzidulek otrzyma duzo milosci od obojga rodzicow! ale koniec z tym gdybaniem-bedzie dobrze! z ciekawszych rzeczy- zjadlam dzis czeresnie z robakami (bleeeee),gdybym zajrzala do ich wnetrza wczesniej nie zajadalabym sie nimi ze smaczkiem. pozdrawiam was wszystkie bardzo goraco, mam nadzieje,ze za dwa tygodnie bede mogla zdac sprawozdanie z porodu! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo sierpniowe mamusie... 😘 dla Was Pisala Ele do mnie u niej wszystko dobrze...cieszy sie ze jest z rodzinka... ma juz wozeczek i lozeczko ... tylko jej troszke duszno i ciezko... pozdrowienia od niej... Dominisiu... mam nadzieje ze juz Ci nie bedzie ten kom szwankowal bo Puzie brakowalo ...drozdzoweczek hihihih ❤️ apropo zakupow w necie ja nie kupuje na Allegro tylko na Ebay w Polsce tez juz jest... i jestem tez bardzo zadowolona z tych rzeczy... http://www.ebay.pl/home dziewczyny mam teraz dylemat co do materaca moze macie jakies wiadomosci na temat jaki powinien byc hmmm ??? bylabym zobowiazana myslalam o kokosowym al e moze cos wiecie o innych..... Puzo ... Twoj synek to maly rojberek .... hihihihi przesylam Wam troszke wiaterku i chodu bo u mnie wcale nie za Cieplo a skoro Was upalek meczy to sie przyda prawda... dmucham do Was fffffffffffffff ffffffffffffffff 🌻... Puzo a ja lubie jak marudzisz .... Arkadio Ty tez mozesz ... jestesmy po to aby sie wspierac prawda.......!!!! Tez przyszla mamo... wiesz szpital zrobil na mnie wrazenie ale naprawde czulam sie tak jakbym miala juz tam zostac .... taki maly strach mnie ogarnal.... dlatego postanowilam sie trzymac na maxa i wytrzymac do terminu... Ale nie martw sie ten szpital jest napewno dobry... bylas juz w nim pare razy wiesz jak jest wiesz gdzie sie poruszac ... nie masz sie co martwic ... nie jedna dzidzie tam odebrano prawda wszystko bedzie dobrze !!!!! Nie mozemy sie martwic wszystko musi byc dobrze ... i Bedzie dobrze ... trzymajcie sie przesylam moc buziakow Carla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo krysja.... tak naprawde nie polegalabym na obecnych wyznaczonych terminach usg juz o tym pisalam lekarze ginekolodzy maja normy w ktorych dzici sie mieszcza to znaczy ich obwod glowki brzuszka kosci udowej.... i na podstawie tego wyliczaja wage... i czasem termin ale wiadomo dzieci roznie rosna i roznie sie odzywiasz masz rozne zmartwienia srodowisko slonce deszcz... o jeju mozna by pisac i pisac ... wiec lepiej trzymaj sie pierwszych wyliczen bo te pierwsze reasumujac sa najbardziej wiarygodne... chcialam jeszcze pozdrowic te nieobecne Pszczole Ele.... Fiona i Nesia sie nie oddywaja ....????? NICK............TERMIN.......NBYTE KG......PŁEĆ.........PAS ANIA69x2......25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05....12kg .....dziewczynka?....104.. AGUTA..............01.08.05......?............?...................?... LOTNA..............02.08.05.....8kg......chłopiec............?... DOMINISIA.........02.08.05.....10kg..........Krzysiu........105 KARIN2005.........04.08.05....12kg...........Oliwia...........?... NESIA...............05.08.05....17kg.........Mateusz........112.. CARLAA.............06.08.05....11kg...........Dustin..........98.. ENRA................06.08.05......?...............?.................?... OGRODNICZKA M..07.08.05......?..............?.................?... PRZ.MAMA..........07.08.05......?.......chłopiec...............?... PUZA................07.08.05....16kg......Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.....12kg......Michał/Weronika.......100.. MYSZA28...........08.08.05.....7kg......chłopiec..............?... AMBRO..............09.08.05.....8kg......chłopiec?............?... PSZCZOŁA5........10.08.05....12kg.....Tobiasz..............104. RIKA.................09.08.05...21kg......Lena................104.. ARKADIA............10.08.05... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05...8,5kg......chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05... 9 kg..........Maja..............94.. MUTTER 32.........13.08.05......?............?....................?... JOASIUNIA..........13.08.05......?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05.....4kg......dziewczynka........?... DALKA................15.08.05....?...........dziewczynka........?.. SKYE.................17.08.05.....10kg........Paulinka..........100 ALICJA 27...........18.08.05......?............?....................?... ELA79...............18.08.05....14kg......Michałek............110.. MARIOLA78........18.08.05....10kg......chłopiec...............?... NIN00...............20.08.05......?............?.....................?... FIONA79............23.08.05....16kg .....panna Marylka.....107.. KAJA 78.............26.08.05......?............?........................? Ania zmieniam Cie w tabelce .... to zycze szybkiego porodu a co do czeresienek... troche bialeczka nie zaszkodzi :P Pozdrowionka jeszce raz dla Was 😘 😘 😘 😘 Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas ciąży jak na razie 8 kg przybyło.będę miała córeczke imię wybrane przez tate Urszula pasa jeszcze nie mierzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo... to znowu ja ... tak siedze i szukam cos o tych materacach i znalazlam fajna stronke http://dzieci.lunar.pl/go.php?page=Wyprawka naprawde ciekawa stronka... NICK............TERMIN.......NBYTE KG......PŁEĆ.........PAS ANIA69x2......25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05....12kg .....dziewczynka?....104.. AGUTA..............01.08.05......?............?...................?... LOTNA..............02.08.05.....8kg......chłopiec............?... DOMINISIA.........02.08.05.....10kg..........Krzysiu........105 KARIN2005.........04.08.05....12kg...........Oliwia...........?... NESIA...............05.08.05....17kg.........Mateusz........112.. CARLAA.............06.08.05....11kg...........Dustin..........98.. ENRA................06.08.05......?...............?.................?... OGRODNICZKA M..07.08.05......?..............?.................?... PRZ.MAMA..........07.08.05......?.......chłopiec...............?... PUZA................07.08.05....16kg......Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.....12kg......Michał/Weronika.......100.. MYSZA28...........08.08.05.....7kg......chłopiec..............?... AMBRO..............09.08.05.....8kg......chłopiec?............?... PSZCZOŁA5........10.08.05....12kg.....Tobiasz..............104. RIKA.................09.08.05...21kg......Lena................104.. ARKADIA............10.08.05... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05...8,5kg......chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05... 9 kg..........Maja..............94.. MUTTER 32.........13.08.05......?............?....................?... JOASIUNIA..........13.08.05......?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05.....4kg......dziewczynka........?... DALKA................15.08.05....8kg...........Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05.....10kg........Paulinka..........100 ALICJA 27...........18.08.05......?............?....................?... ELA79...............18.08.05....14kg......Michałek............110.. MARIOLA78........18.08.05....10kg......chłopiec...............?... NIN00...............20.08.05......?............?.....................?... FIONA79............23.08.05....16kg .....panna Marylka.....107.. KAJA 78.............26.08.05......?............?........................? Dalka .... tabelka uzupelniona..... nie zanudzam wiecej ... slodkich snow dla Was i slodkie 😘 dla waszych malenst.... Ciocia Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Hej Kochane,wBa[nie wrócilam z cukierni ale dalo czadu no wiecie wczasowicze daja o sobie znac!!!Carla spóznione zyczonka imieninowe,o moich imieninkach niestety nikt nie pamietal,nawet moj maz.Hej piszecie ze macie takie duze piersi,ja u siebie tego nie widze,moze dlatego ze mam wielki brzuch,ale wiecie co wczoraj z jednego sutka jak sie przytulilam mocniej do meza poleciala mi siara ale dziwne uczucie,koszula nocna cala mokra hihihi Jezeli chodzi o wozek to mamy zamiar go kupis jakos na dniach.Nie mamy wybranej marki,po prostu jaki sie nam spodoba taki wezniemy oczywiscie musi byc w przystepnej cenie tzn.w takiej na jaki bedzie nas stac.Teraz lece do luzeczka lulkac bo mezulek zaraz z pracy przyjdzie i bedzie zaskoczony ze ja jeszcze nie spie/??Przesylam tempem ekspresowym dla kazdej z was pyszna drozdzowe SMACZNEGO 🌻 Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
PS.Znow jestem pierwsza ,wiec wszystkim Betoniarka mowie ❤️ DZIEN DOBRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sierpnióweczki!!! Odpowiedź do Nertei, przed ciążą miałam w biodrach 89-90cm, Sorki że nic więcej nie napiszę ale padam z nóg. Buziaki robaki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello No i proszę ile się odezwało...Ania jesteś🌼 w pełnej gotowości do porodu:) Carlaa pozdrów Elkę..Pewnie Jej dobrze u rodziców:) A to stronka Ebay..hmm...przejrzę z ciekawością. A materac mam po synku kokosowy, sprawdził się, bo wytrzymał tyle łobuzowania i jeszcze druga dzidzia sie załapie;););) Ja już też na stopy nie wytrzymuje, napuchniętę są jak jak klopsiki;) My Carlaa dzielnie czekamy na sierpien;) Tez przyszła mamo ja też sie boję i wlecze mi się ten miesiąc paskudnie, rany jutro mam 36 tydzien.... Ja dziś wstaję, patrzę, a na majtkach mam plamę białego śluzu...hmm...to chyba jakieś zakażenie? co mówicie? Krysja opisz mi jak u ciebie ta rwa kulszowa wygląda, bo ja się ruszyć nie mogę...nie mogę stąpnąć na prawą nogą i przezywam okrucieństwo w plecach z prawej strony na wysokości kosci ogonowej. Tez tak masz??? Bierzesz coś na ten ból? bo ja zdycham. Teraz smaruję maścią homeopatyczną, ale nie za bardzo skutkuje:( Carlaa dzisiaj maż poleciał kupic mi jagody:p pierwszy raz w tyjm roku wmłóce sobie jagódki:p mniam , priorytet ślę do Ciebie z jagodami;) Trzeba zmienić dietę i urozmaicić;) ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloooo...Sierpniowe Mamusie....😘 No Dominisiu to rozumiem .... wreszcie pierwsza nie trzeba sie martwic ze cos nie tak.... wraca wszystko do normy i drozdzoweczki mniam mniam mlask ;) Puzo Ela pozdrowiona...JAGODY TEZ LUBIE nawet bardzo ... ;) zwlaszcza jak jezyk potem robi sie taki fioletowy hihihih :d za odpowiedz o materac dziekuje ... na tym Polskim Ebay za duzo nie ma... faktem jest ze na Allegro jest wiecej... i wszystko takie tanie...pisze to po sobie bo tutaj trosze inne ceny rozumiecie prawda.... :( Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie .... Buziole dla wszystkich do pozniej papa Carla 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bombonierki moje Kochane!!! Melduję się, Caarla dzięki za pamięć, pozdrów Elę, napisz Jej, że bardzo nam Jej brakuje. Puza, moje biedacywo - jak czytam o tej rwie Twojej, to strasznie mi przykro, że musisz tak cierpieć. Bądź dzielna!!! A propos białego śluzu - moim zdaniem odchodzi Ci czop śluzowy, czyli taki zwitek gęstego, mlecznego śluzu, który broni bakteriom dostępu do macicy i dzidziusia. Czop odchodzi przed porodem, w różnych terminach u różnych kobiet, u niektórych za jednym razem u innych stopniowo. Jeśli była tylko duża plama, to chyba nie odszedł Ci jeszcze cały. Niektórym kobietom odchodzi 3 tygodnie przed porodem, niektórym 2-3 dni. KOniecznie zamelduj o tym ginekologowi i chyba pora na ktg. Jest jeszcze jedno wytłumaczenie - jełi przyjmujesz jakieś globulki dopochwowe, ta plama może być z tym związana. Ale z Twojego opisu, to jest raczej ten czop. Ja byłam wczoraj na ktg - serduszko bije dzidizusiowi jak zegarek szwajcarski, podobno wszystko w porządku :) NIestety, naczekałam się strasznie na to badanie, bo w wawie 3 szpitale zamknęli na lato i wszędzie teraz tłum. Czekałam 4 godziny i 20 minut!!!!!!Inne dziewczyny, które tam spotkałam wcale nie czakały krócej,. a część z nch była po terminie porodu. Byłam też świadkiem sceny, jak rodzącą odsyłali do innego szpitala - straszne :( Isia - ale niespodzianka - niesamowite. Napisz, czy się już przyzwyczaiłaś do nowej płci? Gratuluję księżniczki :) U mnie wczoraj rozpoczął się remont. Koszmar! prawie jak wojna. Wszystko w pudłach, no porażka pełna. Na ten czas przeprowadziliśmy się do mieszkania brata. który jest za granicą, więc jakoś to przeżyjemy i mam nadzieję zdążymy skończyć remont przed porodem. Moja torba spakowana, mam już wszystko do szpitala w niej, wyprane, poprasowane (nienawidzę prasować !!!!) a dla dzidzi całą resztę kupimy po porodzie. To co będzie trzeba, bo w całe rodzinie już bardzo dawno nie było dziecka i krewni się kłóćą kto co kupi (łóżeczko, wózek, rożek, noisidełko są już zarezerwowane :):) Cieszę się. bo będzie nam łatwiej z tą pomocą przy tylu wydatkach. AAAA, muszę Wam napisać, że ja też bardzo chcę donosić do sierpnia, a co najmniej do końcówki lipca, żeby dzidziuś był małym lewkiem, tak jak mó mąż. Oczywiście raczka też będę bardzo kochać, ale lewek byłby suuper. Termin mam 5 sierpnia, z pierwszego usg (najbardziej miarodajne) na 30 lipca. Pozdrawiam Was i całuję mocno. Pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszczeja, poprawiam tabelkę, bo przytyłam nieźle od ostaniego wpisu....Mój brzunio, jak Wam już pisałam się opuścił i teraz już najszersze miejsce nie przypada w pasie, tylko dużó niżej, stąd centymetów też przybyło (aż się przeraziłam!!) NICK............TERMIN.......NBYTE KG......PŁEĆ.........PAS ANIA69x2......25-26.07.05.....9kg......Wiktoria/Adrian.........94 TEZ.P.MAMA.......01.08.05....12kg .....dziewczynka?....104.. AGUTA..............01.08.05......?............?...................?... LOTNA..............02.08.05.....8kg......chłopiec............?... DOMINISIA.........02.08.05.....10kg..........Krzysiu........105 KARIN2005.........04.08.05....12kg...........Oliwia...........?... NESIA...............05.08.05....24kg.........Mateusz........130.. CARLAA.............06.08.05....11kg...........Dustin..........98.. ENRA................06.08.05......?...............?.................?... OGRODNICZKA M..07.08.05......?..............?.................?... PRZ.MAMA..........07.08.05......?.......chłopiec...............?... PUZA................07.08.05....16kg......Marlena............112. ISIA23..............07.08.05.....12kg......Michał/Weronika.......100.. MYSZA28...........08.08.05.....7kg......chłopiec..............?... AMBRO..............09.08.05.....8kg......chłopiec?............?... PSZCZOŁA5........10.08.05....12kg.....Tobiasz..............104. RIKA.................09.08.05...21kg......Lena................104.. ARKADIA............10.08.05... 9kg.......... Nadia..............95 EVELINE_85.......11.08.05...8,5kg......chłopiec?.............?... EWCIA22...........11.08.05... 9 kg..........Maja..............94.. MUTTER 32.........13.08.05......?............?....................?... JOASIUNIA..........13.08.05......?.......dziewczynka.........?... ASIA WROC.........13.08.05.....4kg......dziewczynka........?... DALKA................15.08.05....8kg...........Urszulka........?.. SKYE.................17.08.05.....10kg........Paulinka..........100 ALICJA 27...........18.08.05......?............?....................?... ELA79...............18.08.05....14kg......Michałek............110.. MARIOLA78........18.08.05....10kg......chłopiec...............?... NIN00...............20.08.05......?............?.....................?... FIONA79............23.08.05....16kg .....panna Marylka.....107.. KAJA 78.............26.08.05......?............?........................? No teraz na Waszym tle to wyglądam na małe słoniątko.....Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że jak byłam na ktg to widziałam kilka Pań z większymi niż ja brzuszkami i grubszych, ale też dwie bardzo szczupłe, których brzuszki były jakby do nich przyczepione :) Wszystkie wyglądały ślicznie :) Hmmm, zobaczcie Kochane, tyle kobiet i każda inaczej ten swój brzuszek nosi, inaczej wygląda :) Uważam, że to bardzo rozkoszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×