Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Widzicie? Dziala! nie mam ogona... ani dresu... nie jestem gruba... za kwiaty dziekuje... Dziekuje tez za krotkie wypowiedzi, bo tylko te czytam, jestem leniem. Wszystkie agresywne pokemony pozdrawiam, dobrze Wam idzie i tylko tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam że tylko mi nie odpowiada ta osoba, dobrze że nie jestem sama. Nawet Alkazelcer mnie tak nie irytuje jak ta \"piękność z długimi nogami\" (hahaha) Pozdrawiam wszystkie wodniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie? Dziala! nie mam ogona... ani dresu... nie jestem gruba... za kwiaty dziekuje... Dziekuje tez za krotkie wypowiedzi, bo tylko te czytam, jestem leniem. Wszystkie agresywne pokemony pozdrawiam, dobrze Wam idzie i tylko tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkazelcer--->>> jakbyś chłopcze więcej czytał literatury innej niż Filipinka czy Bravo Girl (ja nie czytam więc nie wiem jakie tematy są tam poruszane, no ale kazdy ma to co lubi:) ) to wiedziałbyś co oznacza mój nick. A jeśli nie chcesz rozmawiać o typowo codziennych sprawach to może porozmawiamy o fizyce? Co masz do powiedzenia na temat gęstości prawdopodobieństwa? Masz może coś do powiedzenia na temat zjawiska fotoelektrycznego, a może o korpuskularnej teorii światła? Jak poruszają się elektrony w atomie? Tylko błagam.... nie rób \"kopiuj i wklej\" tylko rusz mózgownicą :) Lavatory Girl----> napisałam już Alkazelcerowi że inteligentny człowiek sie nie nudzi, a że tutaj poza hmm.... twoją osóbką sama elita intelektualna więc.... pa słoneczko, idź sie bawić do 14-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wodnik
Lavatory Girl -- a no widzisz, posiadasz tylko wybiórczą wiedzę na temat tego topiku a serwujesz tutaj swoje prawdy oczywiste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wodnik
Lavatory Girl -- a no widzisz, posiadasz tylko wybiórczą wiedzę na temat tego topiku a serwujesz tutaj swoje prawdy oczywiste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkazelcer--->> jak byś czytał inną literaturę a nie tylko Filipinkę i Bravo Girl (a swoją drogą ja ich nie czytam i nie wiem jaką tematykę zawierają, no ale każdy ma to co lubi ;) ) to wiedziałbyś co oznacza mój nick. Jeśli nie chcesz poruszać tematów normalnych dla każdego przecietnego człowieka to może porozmawiamy o fizyce?? Sprawdźmy twe loty umysłowe :) Co powiesz na temat gęstości prawdopodobieństwa, a może wiesz w jaki sposób poruszają sie elektrony w atomie? Porozmawiajmy o korpuskularno-falowej naturze światła. Tylko błagam.... nie rób \"kopiuj i wklej\" z encyklopedii netowej tylko rusz mózgownicą. Lavatory Girl----> napisałam już Alkazelcerowi że inteligentny człowiek sie nie nudzi, a że tutaj poza hmm.... twoją osóbką sama elita intelektualna więc.... pa słoneczko, idź sie bawić do 14-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pojde, bo mam dopiero 10 lat, czternastolatki to dla mnie stare dupy.... do osoby, ktora tak trafnie opisala moj wyglad zewnetrzny, na podstawie tych kilku cieplych slow z mojej strony... mam jeszcze wielkiego pypcia na samym czubku nosa, z ktorego stale wisi mi gil... Wciaz go wycieram, dlatego tak rzadko do Was zagladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani wodnik ---> czy to Ty osobiście wysmażyłas taki post w stronę Szuwarka???? Aż mi się wierzyć nie chce :P Mnie się wydaje,że nasza klozetowa niezapominajka z przylaszczką w .... we włosach to osoba bardzo nieszczęśliwa i tak kombinuje, jak komu i gdzie na złość robić. No cóż, każdy ma swoje kółko zainteresowań, ale dla mnie jest to takie rozpaczliwe kręcenie się wokół siebie w wykonaniu naszej;) przylaszczki i prośba o zwrócenie uwagi na nią. Co do blizn pooperacyjnych - ciekawa jestem, co byś powiedziała, gdybyś musiała się poddać operacji ratującej ci życie? Też byś powiedziała,że nie, bo ci brzuch zeszpeci? A co do rozciągniętej pochwy po porodzie - to są takie ćwiczenia mięśni Kegla, które pozwalają na powrót do sprawności. Miłego popołudnia wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara duszyczko wodnikowa:) Moc radości z okazji urodzinek życzę!!! coby szystko się spełniło....:)🌻👄🌻👄🌻👄 Nietoperzyku! bardzom rada:)że piszesz i mówisz to co myślisz...:) --mam tak samo! I tak dzięki temu poznałyśmy co obie myślimy! czy to nie cudowna cecha??🌻❤️ Alvatory Girl:))----> nie wiem czy dzięki Twoim pościkom ten topik trwa...jak mówisz:), ale wiem że działasz na emocje co niektórym wodniczym duszyczkom:) Ja natomiast ...jestem wiernym kibicem Pozdrawiam WSZYŚCIUTKIE wodniczki a szczególnie dziś Alana_Pola gdzieś tam.....:)-jak widzisz lub będzies widział--jesteś obecny!!🌻 Do następnego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dzis bede cwiczyla miesnie Kegla i polerowala swoj pypec ircha! nie uwazam, ze topik trwa dzieki moim wypowiedziom, po prostu dziekuje za obelgi, bo to mila odmiana na tle kwiatow i wzdechow. Zawsze do uslug (5 zyli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z mokra glowa[chlap, chlap]:classic_cool: Akara🌼- zebys nigdy , przenigdy nie czula sie samotna tam w tym Amsterdamie;)🌼 Samych Przyjaciól przez duze P- takich na dobre i na zle 🌼🌼❤️ Troche mnie nie bylo a te Plumkasy natrzaskaly stronic ze hej:classic_cool: Gofra-----> wiesz , chibam przeglosowana- cóz tak przez skóre czuje ..:p;) Ale to mile z Twojej strony:)❤️Wiesz - nie chce sie przyczynic do rozstroju:D:P...w tym i ocznego;) Kigana---->Witaj w klubie wrr...😡 Ale zato dzisiaj jaka RADOCHA:D:D NieTOPIErz ;):P:D:D -----> Co do Indian bardzo Ich szanuje i lubie niezmiernie(nawet ksywke Apacz mam:D) wiec cos w tym musi byc:P:P:P:D:D:D Oj i ja tez na ostatni momencik wszystko robie:( Ale pozniej ilez to radosci i satysfakcji, ze w jeden dzien najczesciej nauczone;) a nie w 2 tygodnie:D Po prostu jestesmy Ci Wodnicy Niesamowici hej hej;):classic_cool::D Beniu----> Ty w Twoim wieku?! :D Moja mamcia ma 50 (dobrze ze nie widzi jak pisze;):P) na karq, a na Nivei tolka jedzie:D:D:classic_cool: Habanerko---> Ja tez nie wierze. Wiesz...predzej, czy pózniej \"TEN TEMAT\" wychodzi... Pani wodnik-----> Cos Pani za bardzo wzielas do Siebie te prosby(uwagi raczej;)) Alkazelcera i Klozetowej he he:P A jezyka tylko pozazdroscic:classic_cool::P Nauczy mnie Pani tej gwary, bo tej jesce nie pserabialam se hej:P Wodniku Szuwarq ----> A co pieruna padalas ze ni umisz po inszymu godac . Dyc Ty psiez to mi jeszcza blisszo ❤️Jo siem czuja jak bych godala z sasiadkom zza miedzy hej:classic_cool::D No to Klozetowa dorzucam jeszcze jedna(ze wzgledu na nie ukrywany do Cie sentyment;):p--CO BY ZA SLODKO NIE BYLO JESZCZE RAZ:p:p) Ty a zobacz DOKLADNIE bo moze Ci sie ten gil rozlazl i dlatego sie czujesz tu obco...taka ...hmm..zielona:P:D:D Oczywiscie staram sie jak moge:P:classic_cool::D Alazelcer---> Wizje jakies miales cy cus:p:D Gofra---> wiesz o nieobecnych to sie zawsze najwiecej mowi...;)I niekoniecznie prawde, aczkolwiek odwaznie jak najbardziej;) Trzymta siem porecy Hej:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego dla szuwarobagiennych z 2-ego lutego. Nie mam za dużo czasu(jak zwykle) a staram się codziennie wchodzić choć na chwilkę do tego wodnego świata. Choć na chwilę oderwać się od absurdu dnia codziennego. Dziękuje za odpowiedź w sprawie deprechy- a już myślałam, że mogę to zwalic na zodiakalną przypadłość. No cóż, ..... Widzę że Alkazelcer osiąga swoje - wzbudził zainteresowanie naszego topiku, a super dziewczyna irytuje wiekszość towarzystwa, a może tak zignorować buractwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o do diaska!!!!!!!! toż to dzisiaj 1. luty a ja sie rozpędziłam - przepraszam!!! 🌻 oczywiście życzonka dla wszystkich z 1 lutego!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Ja dzisiaj tylko na chwilkę . Cukiereczki ,ciasteczka i moc kwiatów dla Arkany --------> żyj i kwitnij jak sie to mówi i ciesz sie każdą chwilką!!!!!!!!!!!! Coś sie nam tu dzisiaj nerwowo zrobiło !!!no no !!!! nie mam czasu analizować teraz i odpisywac ale jutro myślę nadrobić zaległości pa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jo ci mówio Alanisssss ze tyn Alakazelcer to sie procha jakiego nazorl ihihihihih:D:D:D:D:D No widzis ty Kigano kochaniutko jak tu mnie traktujo i jok mnie sie odwdzińcajo za mojo solidarność z wsytkimi wodnikomi kochaniutkimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jestem tu pierwszy raz, ale z uwagi na moja WODNICZOSC czuje sie mile widziana. Zycze wszystkim wszystkiego dobrego z okazji URODZIN. W koncu to nasz dobry okres:) Kto ma URODZINY 8.02, tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane Wodniczki ❤️ ! Szczególnie gorąco witam naszych dzisiejszych solenizantów; 🌻 Cojatutajrobię 🌻 🌻 Ewfcik 🌻 🌻 Wodnik elik 🌻 🌻 Jasmine02 🌻 Z okazji Waszego święta życzę Wam wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń, radości życiowej i zdrowia! Wczoraj miałam olśniewającą myśl... jaka ja jestem malutka ze swoimi problemami pośród całej ludzkości... Poczułam się jakoś lepiej... lżej, jak kropelka w oceanie... i rano obudziłam się szczęśliwsza... Cieszę się również, że mam Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej:\")) podpisuję listę obecności :)) a tym samym 100 lat!! dzisiejszym jubilatom 100lat albo i dłużej,bądżcie radosne i szczęśliwe a zdrowie niech Wam służy 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wodnikowe dusze🖐️ wszystkim dzisiaj obchodzacym urodziny moc👄caluskow. Kigano🌼 ---->mam nadzieje ze nie bylo za duzo tej mojej goryczki.:D Habanerko🌼---->niestety ja naleze do tzw.nocnych markow. wieczorkiem lubie sobie posiedziec (nie lezec bo zasypiam) ale rankiem to budze sie dopiero po mocnej kawie.:) Gofro🌼--->bardzo sie ciesze ze moglysmy wymienic nasze poglady.milo jak ktos szczerze pisze co ma na watrobie.ja tak wole!!!! Alanisssss🌼--->ja tez niemam nic do indian. a swoja droga to ciekawe z tym Apaczem.....:P:) Sarkano🌼---->tak trzymac!!!mysl ze sa ludzie ktorzy maja zdecydowanie gorzej niz my zawsze pozwala nam docenic i cieszyc z tego cn mamy.:) aj!deczko sie rozpisalam,ale chcialam kazdemu odpowiedziec bo pomimo mojej zlosliwosci lubie was wszystkich.pozdrawiam,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim sympatycznym solenizantom z drugiego pragne zadedykowac dzisiaj przesympatyczna piosenke: \'Chabry z poligonow\', z akompaniamentem pieciu kobziarzy, w rytmie jiggowym. Buractwu mowimy glosno i wyraznie nie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavatory Girl = burak
a więc tobie oni mówią nie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wyjasnienie pomaranczowa istoto. Jestem taka powolna, ze w zyciu bym sie nie domyslila!!! Sa jeszcze na swiecie ludzie oraz inne gatunki, ktore pomoga blizniemu. Uff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Lavatory Girl, przypominasz mi siebie... miałam taki burzliwy okres w życiu, kiedy wszystko i wszystkich olewałam. Wieczny bunt, robienie na przekór.. Tak właśnie rodzi się Nasza wodnicza indywidualność... Lubię Cię i czekam z niecierpliwością, jak mi przywalisz. :D :D :D Powiem Ci, czy ja też bym tak odpowiedziała - kiedyś. (ale nie tak dawno wcale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️-----> UUUU jak rzeczowo dzis,krótko:classic_cool: Dzisiejszym Solenizantom(wiecie szto Wy:);)) moc zyczen sle: Duzo usmiechu,powodów do grzechu( eee zartuje;):P),duzo szczescia , zdowia, byscie fajnie zyli sobia( ee szukalam rymu;)) I tego, byscie szanowali kazda chwilke , wyciskali z niej ile sie da,jak cytrynke, bo Pan Bócek;) moze drugiej takiej nie dac🌼Hej🖐️ Szuwar:classic_cool:---->Pewnie jakie\"grzybki\";):P:D:D:classic_cool: Leva;)tory----> Coz za zgodnosc:D:D No i ja sie równiez przylaczam do Sarkany;) Do boju!Do boju!:classic_cool::D A swoja droga niezly masz gust:D:D Taki Nasz...wodniczy po prostu;):P:D Nietoperz--->A no ciekawe...;):p Pozwolisz ze moze innym razem;)Ale polecam Swinoujscie- tam Indianery daja czadu!!!:D Ach ta muzyczka..❤️ ...I ja tez Cie lubie🌼...Troche przypominasz mi moja ...Babcie:p;):D...wiesz to od Niej nauczylam sie \"Kto sie czubi...\";) Pozdrawiam z bagiennym usciskiem hej🖐️:classic_cool::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY KOCHANE WODNIKI !!!! DZISIAJ KOŃCZĘ 27 LATEK, ALE POWIEM SZCZERZE ZE CZUJĘ SIĘ NA 18 WIĘC WSZYSTKO GRA :) DZIĘKUJĘ WAM ZA ŻYCZONKA I JA TEŻ CHCIAŁABYM ZŁOŻYĆ RAZ JESZCZE WSZYSKIM WODNICZKOM I WODNIKOM NAJ NAJ NAJ NAJ LEPSZE ŻYCZENIA !!! ŻEBYŚMY ZAWSZE BYLI POGODNYMI I SZCZEŚLIWYMI LUDZMI !!! TAK A\'PROPOS : W DZIEŃ KIEDY SIĘ RODZIŁAM BYŁ TŁUSTY CZWARTEK. WIĘC JESZCZE ROCZEK I W PRZYSZŁYM ROKU BĘDZIE TŁUSTY CZWARTEK 02.02 !!! MIŁEGO DNIA SZUWARKI KOCHANE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana -------> wiesz, że nasza siostra buntowniczka - Lavatory Girl ma urodzinki, tak jak Ty, 3-ego lutego? :D Wpisz, proszę do tabelki, naszą leciutko zagubioną w gąszczu konserwatywnych realiów, przeciwniczkę kolorowości i źle pojmowanego kiczu. 🌻 Napewno nie będzie się specjalnie przeciwstawiać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×