Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

to znowu ja :) ale musze wam oznajmic ze moja poprzednia wypowiedz zapisala sie pod numerem 1111 !!!! fajnie no nie? a tak wogole to smutno mi ........ze nikogo oprocz mnie tu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie robaczki Swiętojańskie szczególnie dziś miło i urodzinowo:) bardzo dziekuje za miłe przyjęcie musze powiedziec, ze ciesze sie bardzo, ze zupelnie niechcacy do was zawitalam - a to tylko powtwierdza, ze NIE ma przypadków;) Gofra --> doskonały pomysl uważam na zlałożenie naszego Kata, podpisuje się pod nim dwiema łapkami, jeśli będą chętne, to ja obiecuje dowiedzieć sie jak tego dokonać i zadbać by było OK:) będziemy tam mieć pole do popisu w \"kole wzajemnej adoracji\":) merci merci merci za życzenia:) jakaja --> dziękuję za miłe słowko, ale musze Ci powiedzieć, że to żadne pochlebstwa tylko najprawdziwsza prawda o Wodnikach:) z tą wrażliwością to myślę sobie, ze jest ona słodkim ciężarem. bo kogo innego stać na to, by przystanąć na środku drogi i gapiś się w chmurę, a dlaczego to robimy?? bo TAK!!!:) i to w nas wlasnie jest piękne i świat dla nas jest piękniejszy, bo bardziej kolorowy, bo ciekawszy, pełniejszy - jak nasze zycia i myśli. a że boli... czasem. no ale nic nie ma za darmo, czymś za to dobrodziejstwo trzeba na ziemskim padole niestety płacić, ale cierpienie uszlachetnia - i to prawda, a jak inaczej poznac smak słodki jesli nie wie sie co to gorycz...:) Benia --> nie kuś..ja Ci mowie:) zobacz ile juz napisalam teraz... wiesz, jestem specjalistką \"jak pisac, zeby pisac, duzo napisac a nic wlasciwie nie napisac\" idzie mi niezle prawda? jak sie rozkrece to jeszcze swoje teksty zaczne Wam wklejać i mnie wywalicie stad w końcu:)) Kigana --> dziękuję i witam witam witam, z pewnościa bedę chciała i nie zamierzam sie z Waszego przemiłego grona wypisać za nic:)) potwierdzasz kolejną cechę Wodników - spostrzegawczość i bystrość wsparte ciekawościa i dociekliwością:)) zgadza się, ze nick nie jest przypadkowy :) a ja kolor różowy lubie bardzo wiesz?:) jak w pracy?? zapewne dzielnie prawda?:) nietoperku:) --> merci:) ale powiedziec Ci musze, ze mnie niestety nie na ćwierkanie było wczoraj, coż..no nie zawsze jest tak jakby sie chciało, byle do przodu i nie smuć się Maleństwo, bo jeszcze tak nie było by kogoś nie było:) my wodniki mentalnie jestesmy związani i telepatyczne ślemy wibracje - ZAWSZE!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie robaczki Swiętojańskie szczególnie dziś miło i urodzinowo:) bardzo dziekuje za miłe przyjęcie musze powiedziec, ze ciesze sie bardzo, ze zupelnie niechcacy do was zawitalam - a to tylko powtwierdza, ze NIE ma przypadków;) Gofra --> doskonały pomysl uważam na zlałożenie naszego Kata, podpisuje się pod nim dwiema łapkami, jeśli będą chętne, to ja obiecuje dowiedzieć sie jak tego dokonać i zadbać by było OK:) będziemy tam mieć pole do popisu w \"kole wzajemnej adoracji\":) merci merci merci za życzenia:) jakaja --> dziękuję za miłe słowko, ale musze Ci powiedzieć, że to żadne pochlebstwa tylko najprawdziwsza prawda o Wodnikach:) z tą wrażliwością to myślę sobie, ze jest ona słodkim ciężarem. bo kogo innego stać na to, by przystanąć na środku drogi i gapiś się w chmurę, a dlaczego to robimy?? bo TAK!!!:) i to w nas wlasnie jest piękne i świat dla nas jest piękniejszy, bo bardziej kolorowy, bo ciekawszy, pełniejszy - jak nasze zycia i myśli. a że boli... czasem. no ale nic nie ma za darmo, czymś za to dobrodziejstwo trzeba na ziemskim padole niestety płacić, ale cierpienie uszlachetnia - i to prawda, a jak inaczej poznac smak słodki jesli nie wie sie co to gorycz...:) Benia --> nie kuś..ja Ci mowie:) zobacz ile juz napisalam teraz... wiesz, jestem specjalistką \"jak pisac, zeby pisac, duzo napisac a nic wlasciwie nie napisac\" idzie mi niezle prawda? jak sie rozkrece to jeszcze swoje teksty zaczne Wam wklejać i mnie wywalicie stad w końcu:)) Kigana --> dziękuję i witam witam witam, z pewnościa bedę chciała i nie zamierzam sie z Waszego przemiłego grona wypisać za nic:)) potwierdzasz kolejną cechę Wodników - spostrzegawczość i bystrość wsparte ciekawościa i dociekliwością:)) zgadza się, ze nick nie jest przypadkowy :) a ja kolor różowy lubie bardzo wiesz?:) jak w pracy?? zapewne dzielnie prawda?:) nietoperku:) --> merci:) ale powiedziec Ci musze, ze mnie niestety nie na ćwierkanie było wczoraj, coż..no nie zawsze jest tak jakby sie chciało, byle do przodu i nie smuć się Maleństwo, bo jeszcze tak nie było by kogoś nie było:) my wodniki mentalnie jestesmy związani i telepatyczne ślemy wibracje - ZAWSZE!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie jak umieszczac aniołki, bużki i inne emotikonki w tekstach? mnie tylko usmiech i smuteczek wychodzi kurcze:( no wlasnie:) i jeszcze jedno pytanie o pomoc prosba - dlaczego dwukrotnie został umieszczony moj post i co robic by sie nie dublowac?? slowem - co spaprałam?? sciskam was mocno (dobrze ze jestescie od wczoraj wlasnie :) (nie ma przypadków!!!), bo dzis, to jakos tak sie poskladalo, ze malo kto pamieta o moich urodzinkach, ale o tym ccciiiiciiii, nie bedziemy im robic wstydu przypominajac...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka z 21 stycznia
......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortunko--->dzieki za mile slowa :D na stronie 11-tej naszego topiku nasz znakomity kolega Alan-Pol zrobil nam przyspieszony kurs robienia takich roznych jesli wiec tam zajrzysz to tez bedziesz umiala :D🖐️ a co do tego ze dubluja sie wpisy to czasami wolno pracuje kafe i jak jestes niecierpliwa,hihi :D i naciskasz wyslij kilka razy to potem jest tyle dubelkow ile razy w przyplywie zlosci nacisnelas \"wyslij\" napisz nam cos wiecej o sobie bo chetnie poznamy cie blizej.:) gratuluje zmiany kolorku!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuwarek dzisiejszy
się przyłączam, niech szmoc będzie z wami wodniki i wodniczki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brać Wodnikową Wszystkim Wodnikom z okazji dzisiejszych urodzin dużo miłości ❤️ dużo radości :D dużu buziaków 👄 i najpiękniejszy bukiet ulubionych kwiatków 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :) Ja też uwielbiam czytać o tym jakim cudownym znakiem zodiaku jest Wodnik :classic_cool: , z reguły zakupy w hipermarkecie zabierają mi dwa razy tyle czasu :P bo najpierw przeglądam wszystkie gazety z horoskopami ( i co z tego, że się nie sprawdzają :O ) , w ubiegłym roku byłam nawet u wróżki :) Powiedzcie, czy wy też jesteście nałogowymi hazardzistami, bo ja jak nie puszczę dużego lotka to jestem chora 😭 obok kolektury totka nie umiem spokojnie przejść nie wstępując tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuwarek dzisiejszy
hih dzięks Gosia8, ja święuje dzisiaj wieczorkiem, jeszcze tylko h w pracy i uhuhuhuu ;D Bycie wodnikiem to jest to ;D wszystkim wodnikom bananowego jutra ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie siostyczki i braciszkowie! Wszystkim Wam życzę dużo zdróweczka i uśmiechu każdego dnia. Mam ogromną nadzieję, że ten topic przetrwa, bowiem z Wodnikami (z wiadomych racji) dogaduje mi się najlepiej. Niesamowita przyjaźń łączy mnie również z bliźniakami. Muszę kończyć, bowiem moje Potworki wymagają wsparcia w zaprowadzeniu pokoju. Do poczytanka, aha mam 30 lat i mieszkam tuż, tuż obok Płocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie siostyczki i braciszkowie! Wszystkim Wam życzę dużo zdróweczka i uśmiechu każdego dnia. Mam ogromną nadzieję, że ten topic przetrwa, bowiem z Wodnikami (z wiadomych racji) dogaduje mi się najlepiej. Niesamowita przyjaźń łączy mnie również z bliźniakami. Muszę kończyć, bowiem moje Potworki wymagają wsparcia w zaprowadzeniu pokoju. Do poczytanka, aha mam 30 lat i mieszkam tuż, tuż obok Płocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 😘😘 MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Roza ............................ 23 stycznia:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Fay ............................. 25 stycznia, 30 lat, niedaleko Płocka :classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ...... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik............................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... .29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ...........................30 stycznia:classic_cool: 19 lat, piękny Milanówek w mazowieckim Jezzynka ........................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ .31 stycznia:classic_cool: Akara ............................1 lutego, 25 lat, Amsterdam:classic_cool: Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Ewfcik ...........................2 lutego:classic_cool: Wodnik elik .....................2 lutego:classic_cool: Jasmine02 ......................2 lutego, 27 lat:classic_cool: Agatka6666 .................3 lutego, 17 lat:classic_cool: Kasinka .........................3 lutego, 26 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Lavatory Girl .................. 3 lutego:classic_cool: Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego, 32 lata:classic_cool: Justin_28........................4 lutego, 29 lat, woj. śląskie:classic_cool: Inkaminka ...................... 5 lutego, 23 lata:classic_cool: Woda ............................5 lutego:classic_cool: Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie:classic_cool: Emkakafe .......................6 lutego, 39 lat, woj. pomorskie:classic_cool: Maxi77 ..........................6 lutego:classic_cool: Embalina ........................7 lutego, 28 lat, woj. mazowieckie:classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Wojtaszek.......................7 lutego, 26 lat, Białystok:classic_cool: Cz_rna ..........................8 lutego:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Morgerolka .....................8 lutego:classic_cool: Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa:classic_cool: Magdoosia_85 .................10 lutego, 20 lat, woj. warmińsko - mazurskie:classic_cool: skarbczyk.......................10 lutego:classic_cool: Dzikie wino ....................11 lutego:classic_cool: Sarna_27 .......................11 lutego, 28 lat:classic_cool: I say ............................ 12 lutego:classic_cool: Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 22 lata, Kraków :classic_cool: Alanisssss .......................13 lutego, 23 lata, woj. śląskie:classic_cool: Alunia11.........................13 lutego:classic_cool: Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 23 lata, woj., łódzkie:classic_cool: Wodniczka 13..................13 lutego, 26 lat:classic_cool: Wodniczka Asia ...............13 lutego:classic_cool: Asiek1402 ......................14 lutego:classic_cool: Asiek78 .........................14 lutego:classic_cool: Graha ...........................14 lutego:classic_cool: Yeti84 .......................... 14 lutego:classic_cool: Zora .............................14 lutego:classic_cool: Fortune – teller ................15 lutego:classic_cool: Mars .............................15 lutego:classic_cool: Szuwarek dzisiejszy ..........15 lutego:classic_cool: Wodnik7 ........................15 lutego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gosiu8 ! multilotka puszczam dosc regularnie ale to glownie przez meza ktory wierzy w wielka wygrana,haha marzyciel :P jestem natomiast straszna hazardzistka jesli gramy np. w kosci lub karty.dodam ze gramy na drobne pieniadze.jestem takim maniakiem ze jesli przegrywam to za wszelka cene chce sie odegrac...az przegram do zera!wtedy mam focha i gniewam sie na caly swiat :O ale tylko przez chwilke,hihi bo ja sie nie umiem dlugo gniewac :D moj maz mowi nawet ze gdybym kiedys jakims trafem byla w prawdziwym kasynie to musieliby mnie golusienka wyrzucic na ulice bo przegralabym nawet gacie,hihi...i cos w tym chyba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. tabelki :) Isa ...............................16 lutego ma-dzik......................... 16 lutego, 23 lata, Warszawa Dorota_a 6......................17 lutego, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Gabrielle ....................... 17 lutego Korcia ...........................17 lutego Sarkana .........................17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Paweł wodnik ................. 17 lutego, 26 lat, woj mazowieckie Cmok ........................... 18 lutego, 17 lat Gosiam ..........................18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik .....................18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mars, Szuwarek dzisiejszy, Wodnik7 --> ale czad, mam rodzeństwo:)) co ja gadam, bliźniaki przeciez!!!!!:) z jakich jestescie roczników? i moze pare zdan o sobie? plis plis plis:) ogromnie mnie ciekawi ile w nas podobienstw:) nietoperku (moge tak do Ciebie moiwc?:)) --> dzieki za oswiecenie i instrukcje:) \"strzelam focha\" - wiesz, ze to moje ulubione powiedzenie?:) ale czad:) juz nawet sie przyjeło u niektorych, bo foch to taka fajna rzecz, szybko sie go strzela, obrusza, głowka gwałtowne HOP! w druga strone, piąstki zaciśniete, łapki założone i \"nic mnie nie obchodzi i nic mnie nie rusza\" taaaak... 10 minut, i wybuchem smiechu wracamy do normy:) sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mars, Szuwarek dzisiejszy, Wodnik7 --> ale czad, mam rodzeństwo:)) co ja gadam, bliźniaki przeciez!!!!!:) z jakich jestescie roczników? i moze pare zdan o sobie? plis plis plis:) ogromnie mnie ciekawi ile w nas podobienstw:) nietoperku (moge tak do Ciebie moiwc?:)) --> dzieki za oswiecenie i instrukcje:) \"strzelam focha\" - wiesz, ze to moje ulubione powiedzenie?:) ale czad:) juz nawet sie przyjeło u niektorych, bo foch to taka fajna rzecz, szybko sie go strzela, obrusza, głowka gwałtowne HOP! w druga strone, piąstki zaciśniete, łapki założone i \"nic mnie nie obchodzi i nic mnie nie rusza\" taaaak... 10 minut, i wybuchem smiechu wracamy do normy:) sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Fortune – teller 🌻Mars 🌻Szuwarek dzisiejszy 🌻Wodnik7 W dniu Waszych urodzin zdrowia, szczęścia w miłości i tak ogólnie:), spełnienia marzeń, wielu przyjemnych zdarzeń😘😘😘😘 Nietoperzu ---> zawsze jeszcze zostaje tabelka imieninowa :D:D:D:D:D A numerek fajny zajęłaś:) Przed południem trudno jest mi zająć miejsce przed kompem, bo w pracy - niemożliwe, a w domu - wiadomo, jak to jest. Dopiero wieczorem, czasem po południu mogę sobie poklikać;) A ostatnio mam duuuużo do myślenia i nie wiem, co mam zrobić, co wybrać, ale jeśli się to wszystko ładnie mi poukłada, to podzielę się z Wami tą radością. Ale już mogę powiedzieć, że marzenia się spełniają, tylko trzeba je odpowiednio nakierować i pozytywnie myśleć. I nikt mi nie powie,że tak nie jest :D Fortune -teller ---> ja jeszcze na robaczki patrzę:D , jak jestem w lesie np. i nie tylko w lesie. Co do różowego, to żadnych ciuchów nie mam w tym kolorze, ale ostatnio lubię na niego patrzeć - oczywiście nie na każdy rodzaj różu. Ma coś w sobie:) Co do spostrzegawczości - w zasadzie jestem dość roztargniona, jak większość Wodników, ale widzę to co zakryte - czasem ;) Gosia ---> hazardowi się nie oddaję, bo nie mam szczęścia w losowaniu, więc sobie daruję:) A horoskopy w gazetach czytam,ale z takiej, powiedziałabym językowej ciekawości. Tzn. zwracam uwagę na sformułowania no i się ich czepiam, niczym, nie przymierzając nietoperz;)A to,że zbyt ogólne, albo bez sensu itd.Ale poczytać i pomarzyć można,nie? Dzisiejszy szuwarku ---> :), dołącz do nas :) Co do \"zaświergolenia\" to jestem, ale chyba tak na spokojnie, jeśli jest to w ogóle możliwe :D No to narazie tyle, miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nietoperek --> ja gram w dużego lotka i za każdym razem mam nadzieję, że w końcu wygram :O moja naiwność w tym względzie sięgnęła już zeniutu :( bo do tej pory trafiałam tylko trójkę . nie należę do osób które potrafią przegrywać również stroję fochy :P i jestem przez krótki czas nie do życia dla innych czy nie drzaźni was, że nasza kafejka często tak wolno pracuje :P i to wtedy gdy wam się spieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry najlepsze ze znaków :D! Na początek życzenia: Fortune – teller 🌻 Mars 🌻 Szuwarek dzisiejszy🌻 Wodnik7🌻 Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze; wiary w siebie, siły i konsekwencji w realizowaniu postanowień, zdrowia, radości i marzeń spełnienia! ❤️ fortune-teller --------> to prawda, że wodnik dostrzega więcej niż inni, mi zdarzało się reagować bijącym z zachwytu sercem na widok łąki szarej jesiennej, bo była taka piękna... i tylko ja to widziałam..., lub biegałam po plaży podczas sztormu i przekrzykiwałam fale, że żyje! I w tych chwilach zachwytu światem nieważne są dla mnie zupełnie reakcje ludzi (zastanawiających się nad moim zdrowiem psychicznym) - jestem wtedy tak szczęśliwa, jak dziecko nieskalane narzucanymi z wiekiem ograniczeniami...:D nietoperko ------> miewam focha tak samo jak Ty :D Kigana ------> właśnie mam podobne dylematy do Twoich i oczywiście wierzę, że wszystko się wspaniale poukłada, :D i tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jezuśku ale tu sie dzialo mamuśku Witom jo wsytkich gorrrrrrąąąco Fay----> witaj wśród nos i Fortune teller---->witoj kochaniutko aleś ty pikne dluuuugie posty walisz 👄 i więcej tokich nom tu dawoj, my wodniki lubimy se pocytoć takuśne pościki, a twój pirwsy post jaki fojny byl, jak jo to cytolo tom se tok myśle zem pempek;) świata ;););):D:D:D:D:D:D, ale cóś w tym być musi, jakoweś ziarnko prawdy. Ale a propos to mile jak ktoś cię nazywa robaczkiem mnie sie bardzo podoba i wydaje mi się, że nasz topic jest najbardziej przyjazny, bo zgadzam się jak się czyta, te bzdury na forum to się flaki wywracają, nawet nie ma czego poczytać czasem, tak nawet dla przejżenia, co tu sie dzieje na forum, istne bagno, poprostu tyle beznadzieji jest wkolo, że czasem fajnie obdarzyć bliźniego milym slowem nawet jeśli dzieje sie to wirtualnie, to mile i kropka :D:D:D:D:D aha pewnie cytolaś tu byly dwa takie gady, co nam źle wróżą i nabijaly się z naszych kwiatków i usteczek i powiadal, że bardziej różowo tu niż na disco w Pcimiu dolnym(nie wiem bo nie bylam:D:D:D:D:D:D;););)) ale tu nie chodzi o te różowości , tylko o to że fajnie być dla kogoś milym i sympatycznym dla obcej osoby, która siedzi gdzieś na drugim końcu lącza zwlaszcza w czasach, w których zaraz sie okaże że pól Polski kiedyś bylo towarzyszami (mówię tu o najslynniejszej chyba obecnie liście można powiedzieć ironicznie,że obecności;);)) Jo baaaaaardzo pzeprosom wos wsytkie wodniki, zem jo ni zlozylo walentynkowych zyconek:(:(:O, ale mój komputer dostal świra i byl \"dzień świra\", ale juz je oki :):) a winc: wsytkiego najlepsego dlo: Asiek1402 🌻 Asiek78 🌻 Graha 🌻 Yeti84 🌻 Zora 🌻 Fortune-teller 🌻 Mars 🌻 Szuwarek dziesiejszy 🌻 Wodnik7 🌻 wsytkiego noj noj kochane wodniki-bliźnioki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk,puk----->jest tu ktosik teraz?:) wkurzająco wolno mi dziś chodzi kafe...:(( Fortuna-teller,jak fajnie , że byłaś u fryzjera i też zafarbowałaś sie na czarno!:D Znów się uśmiałam czytając posty:),bo nie wiedzieć czemu rozśmieszyło mnie określonko-zaświergolone" hihihihi hmm,tak myślę czy śmieszniej sama nie wyglądam siedząc przy kompie i szczerząc się do monitora:D,osobliwe dośc....hahahaha Młodsza Córka skwitowała to dość krótko-AMBA:D ..hm,no to ja tylko takich amb bym sobie zyczyła:)) pozdrawiam!! a jubilatkom poza Zyczeniami--->urodzinowej amby Zyczę:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIEĆ FOCHA HAHAHAHAHAHAHA, co zem sie jo uśmalo z tygo, a jo juz myślolo ze tyko jo tako jestym, no wypisz wymaluj jo jo tyż grom z mym ukochanym tyko pod wrunkiem ze jo wygrom :D:D:D:D:D:D bo inaczej to nie gramy, a juz ni doj boze jak jo pzegrom Ło matko o NOŁ NOŁ toż to obraza boska, jo musem wygroć i kropka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ;););););) Nietoperko i fortune-teller strzalaczka Hej je :classic_cool::classic_cool: :D:D:D:D zaraz sie okaże, zę my wszyscy to jeden wielki WODNIK hihihihihihihhihi (najdoskonalszy, istne bożyszcze hihihihihhi :D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ;) Od dziecka słyszę, że strojenie fochów najlepiej mi wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8-----> ale przyznasz, że jeżeli chodzi o te nasze fochy to, to tak jak w mojej stopce, my sie często zagalopowujemy i jedziemy po wszytkich jak jedzie, hhhhmmmm ni mo cym sie chwolić należy sie tu raczej chwilko refleksji, jo bardzo walczę z sobą, bo casem powim o slówko za dużo, oczywiście drobne foszki nie som takie groźne, ale te inne poważne, to aż wstyd mówić tutej na forum, no ale wady to my też mamy, nie prawdo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, że z foszkami często przesadzam :O ale baaardzo się staram i prawda, że wady też posiadamy, ale w moim mniemaniu są one baardzo malutkie ;) za to mniemanie o sobie jest nie z tej ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jestem osobą niecierpliwą :) i lubię mieć wszystka zaraz :) nie znoszę czekać ;) bo ta kafejka strasznie wolno pracuje nie znoszę tak długo czekać hihihihih to zdaje się moja malutka wadka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8----> oj tak mniemanie to my mamy i to jeszcze jakie, ale jednocześnie dręczy nas (nie wiem jak innych, ale mnie tak) dosyć niskie poczucie wlasnej wartości. My mamy o sobie wielkie wyobrażenie, chcemy byc tak odbierani, ale jednocześnie w glębi ducha czujemy się tacy niedowartościowani i może stąd wynika to nasze zadzieranie nosa, że niby co to nie my (to jeden z największych paradoksów naszej zlożonej osobowości), ale nie wolno się poddawać i walczyć z tym , ja się staram, bo ani zarozumialość ani dolowanie się, że nic nie jest się wartym nie jest dobre i od tego świrujemy (no nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi ale jo tok mom bardzo cynsto) Hej !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×