Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Tak mnie też dobija to czekanie, jak ta kafejka wolno chodzi, chyba trzeba jej zrobić jakieś qq, jo tyz nicierpliwo jestym i zaro mnie tu co strzyli 😠 :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Sarkana ---> miło poczytać,że ktoś też ma wielkie życiowe dylematy;) albo raczej dylemaciska :P Gosia ---> co do cierpliwości - mam to samo.Nie lubię czekać, denerwuje mnie wolno chodzący net, ale ćwiczę się w cierpliwości, czasem mi to całkiem nieźle wychodzi :D:D:D:D:D Szuwarku ---> z tym zadzieraniem nosa i jednoczesnym niedowartościowaniem u mnie też tak było. Nawet pamietam jakiś znajomy, czy znajoma mojej mamy powiedziała jej kiedyś, że ja to chyba bardzo zarozumiała jestem:0 Oczywiście racji nie miał/a, a poza tym, przecież mnie tak dobrze nie znał/a. Pomijając fakt, że jak się moja matka poczuła. Niech żyje takt i dobre wychowanie;) :0 Pewnie to Skorpion był - nie ubliżając nikomu oczywiście. Bo te mnie najbardziej nie lubią i vice -versa. Teraz moje widzenie świata jest zupełnie inne, ale wynika to z pewnej dojrzałości chyba. Jutro trzeci dzień pracy po labie, jakoś powoli się wciągam w ten wir;)Dziś w szkole gościł;) pan wizytator, oczywiście ogólna panika, ale ja miałam tylko trzy godziny i ewakuowałam się jak najprędzej z tego wariatkowa. Ciekawe, co było dalej :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo teraz już rozumiecie dlaczego przyszło mi na myśl aby jakiś pokoik założyc??:)D to wszystko przez tą niecierpliwośc::D,tyle czasu zeby czekać aż się łasawa pani kafe....zechce otworzyć!buuuuuu :)))) aaa tak na marginesie--->szukanie winnych wokół siebie to też nasza cecha:):D przynajmniej tak nas postrzegają ....ale my najlepiej same wiemy jak bardzo potrafimy być samokrytyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8 -----> tak, My wodniki mamy o sobie wysokie mniemanie :D. No ale jak możemy nie mieć skoro jesteśmy tak idealne :P! A wady? No cóż, bywam kapryśna, egoistyczna, zbyt bezpośrednia, wybredna... ale to przecież malutkie wadeczki...:P i brzydzę się ograniczonymi prostakami ze wsi, męczącymi zwierzęta! (do dobrych ludzi ze wsi nic nie mam) :D Pozdrawiam wszystkich ludzi o czystych serduszkach (jak moje :P :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaa20
hejka! to ja sie tez dopiszebardzo chetnie:D teraz odkrylam Wasz topik... i prawie wszystko sie zgadza!no moze poza tym ze czasem mam niskie poczucie wlasnej wartosci... ale co tam:) nad wszystkim mozna popracowac... MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie Roza ............................ 23 stycznia Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk Fay ............................. 25 stycznia, 30 lat, niedaleko Płocka Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie Wodniczka styczniowa ...... 25 stycznia Amelia 18....................... 26 stycznia Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa Monny .......................... 27 stycznia Wonik............................27 stycznia Bombaprawdziwa .............28 stycznia Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Magdab .........................28 stycznia, 29 lat Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat Pani wodnik ....................29 stycznia Lagrazia - spóźniona......... .29 stycznia, 39 lat Zodica ...........................30 stycznia 19 lat, piękny Milanówek w mazowieckim Jezzynka ........................31 stycznia, 18 lat Żabulka ........................ .31 stycznia Akara ............................1 lutego, 25 lat, Amsterdam Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 31 lat, woj. śląskie Ewfcik ...........................2 lutego Wodnik elik .....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego, 27 lat Agatka6666 .................3 lutego, 17 lat Kasinka .........................3 lutego, 26 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie Lavatory Girl .................. 3 lutego Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego, 32 lata Justin_28........................4 lutego, 29 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 23 lata Woda ............................5 lutego Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe .......................6 lutego, 39 lat, woj. pomorskie Maxi77 ..........................6 lutego Embalina ........................7 lutego, 28 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa Wojtaszek.......................7 lutego, 26 lat, Białystok olciaa20.......................7 lutego, 20 lat, Gliwice Cz_rna ..........................8 lutego Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock Morgerolka .....................8 lutego Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa Magdoosia_85 .................10 lutego, 20 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino ....................11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego, 28 lat I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 22 lata, Kraków Alanisssss .......................13 lutego, 23 lata, woj. śląskie Alunia11.........................13 lutego Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 23 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 26 lat Wodniczka Asia ...............13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ...........................14 lutego Yeti84 .......................... 14 lutego Zora .............................14 lutego Fortune – teller ................15 lutego Mars .............................15 lutego Szuwarek dzisiejszy ..........15 lutego Wodnik7 ........................15 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Mokrzaki z Mokradel🖐️:D:D Viva la Bagno:D:D:D:D Po pierwsze niezmiernie mi bylo czytac Wasze zyczenia ku mje;) Strzaly normalnie w dyche to byly:classic_cool::classic_cool::D:D👄❤️🌼 Dzis dopiero skladam me najserdeczniejsze zyczenia mym blizniaczkom❤️(Wodniczq- zawsze nie pasowala mi ta lekko sniada Babcina karnacja:D:D:classic_cool:;)) Zycze Wam- by szczescie Was nigdy, przenigdy nie opuszczalo , a zycie zawsze i wszedzie sie do Was usmiechalo. No i zeby sie Wam gdzie tylko zapragniecie pojechac udalo---hen, hen w szerokim swiecie:classic_cool:(Ale zeby Wam sie nastale tam zamelinowywac nie chcialo:D:D:classic_cool:) Acha i zeby lekkim piórkiem(tudziez zwinnym;) jezyczkiem:D) egzaminy wszelakie sie Wam zdawalo:classic_cool::) I teraz wszystkim od 14 do dzisiaj(przepraszam, ze tak hurtowo, ale czas nagli:() Milosci - Ona sama wystarczy❤️ Zdrowia- jak juz jest-reszta sama przyjdzie🌼 Usmiechu:)-Jeden usmiech to pól pocalunku:):) Na co dzien.Na zawsze.🌼 Chyba troche odstaje:classic_cool: Ja raczej unikam zadzierania noska(choc przyznaje ze wzdiornutyj;) nos -pikny nos:classic_cool:) a niedowartosciowanie z wiekiem (23:P)gdzies sie pomalu rozmywa(pomalu:P). Nie lubie sie wywyzszac i byc w centrum uwagi. No coz , ale chiba jestem na to centrum skazana]:classic_cool::D:D:D ;) Zartuje przeca;) Nie. Ale przyznam -nieskromnie;) ze dosc czesto slysze slowa:\"Tak?? To Twoje? A czemu wczesniej nie mówilas/nie pokazalas?)-tylko nie myslcie se zbyt duzo;):P Bo ja po prostu jestem raczej skromna osóbka(hmm...nooo nie zawsze...;))i byc moze ktos inny poczytuje to za brak poczucia wlasnej wartosci,itp...Choc przyznaje, ze jestem wobec siebie NIEZMIERRNIE krytyczna- ale to chyba dobrze;) W koncu musi byc jeden ktos, kto wprowadzi lad w te wszystkie ochy i achy;) I przyznaje, ze takie przypadkowe przecieki(dotyczace glownie mej twórczosci;)) ciesza mnie nawet:) Nawet bardzo:) A to oburzenie:\"I czemus mi nie powiedziala, ze tak fajnie piszesz?!\" rozwala(pozytywnie of course;)) mnie doszczetnie.Mniemam:classic_cool:;), ze nie mam o sobie zbyt wygórowanego mniemania;):D:D:D I przepraszam, ze tak pózno ozwalam sie:( Tak to jest jak sie jeszcze konkursów o milosci zachciewa- coz chociaz w teorii pocwicze;):P:P:D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie wodniki a jubilatm z soboty, niedzieli , poniedzialku i dzis caly bukiet 🌻 i duzo 👄 rany jednak dzien bez netu to dzien stracony, a co dopiero kilka dni;) usciski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekacie na skorpiony, a ja mam brata skorpiona i dogaduję się z nim wyśmienicie! Kumpele się zawsze dziwiły, że nie kłócę się ze starszym bratem, że to dziwne...Jakie tam dziwne? Dziwne to by było, gdyby wodnik nie potrafił się z kimś dogadać:) Ale tak sobie myślę, że to może nasza wspaniała cecha, jaką jest bezkonfliktowośc! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątak
cześć dzisiaj was znalazłem jestem lutowy wodnik, pozdrawiam szczególnie starych wodników, wszystkie z resztą są takie same chyba troche sentymentalne ponoć najbardziej uduchowione haha,ale coś w tym jest wiem po sobie, wiecie jaki numer odwaliłem ? zadzwoniłem do swojej niedoszłej żony,z którąstraciłem kontakt przed 23 laty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
O rany Julek!!! ale sie tu od wczoraj porobiło ale sie koleżanki rozpisały!!! ho ho ho ho!! Fortune-teller------->żebyś nam wytrwała w pisaniu takich fajnych pościków! Mars------->żebyś znalazł swoje szczęscie (a moze juz znalazłes skoro Cię tu z nami nie ma?) Szuwarek dzisiejszy Wodnik7 Zyczę Wam wszystkim aby wszystkie fajne dni w zółwim tempie upływały,by co dzień usmiechał sie do Was swiat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki. Fortune----->podoba mi sie Twoje poczucie chumoru.Też wszystkim w koło powtarzam,że ze mna to tylko klopoty mają ha ha ha ha(a może faktycznie mają?) ha ha ha ha ha Tylko nie upadaj na duchu i pisz nam tu pisz !!!!(od wczoraj dwie strony przybyły h ih ihi hihihih piątak-------->Witaj w naszych szuwarach!!!Jak miło ,ze zawitał do nas kolejny pan!!Rozgość sie i powiedz coś o sobie więcej.Tu napewno będziesz houbiony w tak licznym damskim towarzystwie. Gosia8-------->horoskopy to też moja domena od tego w zasadzie zaczynam buszowanie po sieci ha a hahah ale najśmieszniejsze ostatnio jest to, że mnie sie sprawdzają te niby dyrdymały hi hi hihi hi h Kigano-------->ale mnie sie dzisiaj chumor poprawił ,nawet na naszym topiku się dzisiaj nieźle uśmiałam(nie żebym z kogoś sie smiała) macie dzisiaj jakiś wyjatkowy talent do pisania (śmiałam sie na głos ,co mi sie juz dawno nie zdażyło) Poza tym zaszalałam, wczoraj poszłam na zakupy i kupiłam sobie buty(hi hi hi hi zrymowało mi sie,haha ha h) poszłam do solarium podładować "bateryjki"(tego mi brakowało!!!) a dzisiaj poszłam sobie jeszcze kupić spodnie do tych butów.Wszystko to uwieńczyłam dziś kawą i lodami w kawiarni oczywiscie (ja !!! sama do kawiarni??? nie możliwe??? a jednak!!!!) Jest mi tak dobrze,że nawet mi nie przeszkadzała dzisiejsza pogoda a było i jest nadal paskudnie!!!A ja sobie spacerkiem do domciu ,nic mi nie przeszkadzało. Pozdrawiam pa do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Co do kafe to faktycznie ślimaczy sie jak te żółwie. I jeszcze apropo`s zaświergolenia to mnie jescze ten zaszczyt nie kopnął.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piątak
nie wiem czy cośtu powiem ciekawego bo syn mi zerka przez ramie,ale miło było poznać inne wodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piatak-----> A czegóz mialbys sie wstydzic? Tudziez:classic_cool:ale slowo:D o czym napisalbys, gdyby synek nie patrzyl?;):>:D Napisz- a Syn niech zakryje oczy:D:D;););):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beniu-----> toś zasalalo jo ci mówie no no no nowiutkie buty i spodenki do tego, ale z pewnością na to zaslużylaś 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Piątek----> ach te dzieci, jo ich ni mom ale za to mom siostre mlodsom, któro sie zy mnie ze jo godom pzez cafffe (ale óna calkim zdrowo to ni jyst :D:D:D:D:D:D ;);););) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanko---> cyść kochaniutko mos racje ty, Piątek dawaj nawijkę a synuchna siusiu, paciorek i lulki :D:D:D:D:D:D:D:D ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, albo raczej dzień dobry. Coś mnie dzisiaj nosi i doszłam do wniosku, że wsród rodziny :) znajdę ukojenie. Poczytałam coście popisali, gdy mnie nie było i nawet mi lepiej. Doszłam więc do wniosku, że tam gdzie Wy tam i ja, czyli jak zalozycie coś innego, to idę z Wami. Teraz kolej na życzenia dla dzisiejszo/wczorajszych jubilatów - niech im gwiazdka pomyślności zawsze świeci. Nietoperku ---- mam nadzieję, że ta nazwa już się przyjęła i ja też będę mogła jej używa ć:). Gosia 8 --- nigdy nie byłam u wróżki. Powiedz, czy po tej wizycie uważasz, że ma to sens. Właściwie, to nie interesuje mnie moja przyszlość, tylko tak czysto poznawczo. Chciałabym wiedzieć, jak się wówczas czlowiek czuje. Zazwyczaj pociąga mnie to co nieznane, aby to zobaczyć, poznać, dotknąć. A hazard w ogóle mnie nie pociąga. Nawet próbowałam, ale żadnych emocji to nie wywołało, więc zaprzestałam. Za to focha strzelać też umiem. Ale moja ratorośl robi to znacznie lepiej. Niestety. Sarkana - -- ja też wpadając w zachwyt nad otaczającym mnie światem, potrafię cieszyć się jak dziecko i jak ono okazywać to światu. Fakt, że czasami wówczas słyszę, iż w moim wieku to pewne zachowania nie przystoją. Ale czy to coś złego śpiewać w deszczu piosenkę o deszczu ( no może przesadzam, bo idolem to ja nie będę ). Jestem raczej optymistką ( niepoprawną ) i nie pozwalam sobie na jakiekolwiek użalanie, choć czasami ( tak jak dziś ) jest mi smutno. Ale to minie. Fortune - to dobrze, że tak ładnie piszesz. Nie przestawaj !!!! Kigana - z tego co wyczytałam, to wydaje mi się, iż jesteś blisko bycia w pełni szczęśliwą. Trzymam więc kciuki, aby Twoje plany się zrealizowały, a uczucia wyklarowały. I mogła spokojnie o nich pisać, bez zadnego lęku. Pozdrawiam wszytskich Wodników. Idę spać ( mam taką nadzieję ), bo do pracy trza będzie wstać i jeszcze tam trochę popracować. Jutro nauczę się tych wszytskich zanczków, bo też ich jeszcze nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bagienną brać wzajemnej adoracji :) Dziś wstałam o bardzo nieprzyzwoitej godzinie jak na Wodnika 💤 , ale trudno spać , gdy piesek uważa, że twoje dłonie to zabawki do gryzienia lub z twojego brzucha zrobi sobie poduszkę Więc o tak nieprzyzwoitej porze witam nowych bagiennych stworów, którzy pojawili wczoraj się na naszym topiku po moim zniknięciu i składam życzenia dzisiejszym Szuwarkom 🌻 Isa 🌻 ma-dzik życzę kochać i być kochanym ❤️ zawsze z wiatrem nigy pod wiatr (szczególnie dziś brrrrr) zawsze z górki nigdy pod górę :) tylko marzyń, które się spełniają mnóstwa radości i przyjemności 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wodnik Szuwarek --> co do poczucia niskiej wartości (staram się aby tylko czsami to było) i niedowartościowania zgadzam się w 100% , acha mam jeszcze wybujałą wyobraźnię, więc chyba stąd to mniemanie o sobie :D Sarkana --> z tobą też się zgadzam co do tego, że poprostu jesteśmy idealni , a na mojego pieska chucham i dmucham, a tak sę okazało, że jest alergikiem Alanisssss --> moja skromność ;) nie lubi być w centrum zainteresowania, dodam, że nie lubie być obściskiwana na różnych rodzinnych imprezach :O my-self --> ja już wspominałam, że moi obydwoje rodzice to skorpioni i niestety często muszę iść na kompromisy, a tego nie lubię :( chcę mieć wszystko albo nic :D Benia --> bez horoskopu na dobry początek dzień byłby do niczego, czasami można się z niego pośmiać :D :D :D :P Zazdroszczę ci tych zakupów, a przy okazji dobrej zabawy :) bo która z nas by tak nie chciała ;) jakaja --> sens był taki, że bardzo podbudowała mnie psychicznie (choć psychiatrę miałabym za darmo hihihihi :O ) poleciła mi ją koleżanka, która powidziała, że większość z tego co powiedziała wróżka jej się spełniło, więc poszłam i ja. Z czystej ciekawości, bo takie rzeczy mnie bardzo interesują. Oczywiście chciałam wiedzieć co mnie czeka i czy to się sprawdzi. Powiedziała mi dużo rzeczy o których oczywiście nie mogła wiedzieć i dlatego chyba po częsci uwierzyłam, że to co wyczytała w kartach się spełni i część się naprawdę spełniła , choć na te najważniejsze w życiu dla mnie rzeczy ciągle czekam. Zobaczymy. (zapłaciłam wówczas 40 zł węc chyba to nie było dużo za całą godzinkę, a kobitka była bardzo przyjemna i miło się z nią gawędziło) Przynajmniej o tak wczesnej porze nasza kafe pracuje przyzwoicie i narzekać nie ma na co hahahaha :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ale dziś się rozpisałam, a to do mnie nie podobne ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak cicho, czyżby wszystkie przyzwoite wodniki jeszcze spały czy też ciężko pracujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Wodniczki i Wodników, a w szczególności dzisiejsze solenizantki ---- isa i ma-dzik --- dużo uśmiechu, słońca stałego i ducha młodego nie tylko w dniu dzisiejszym, ale na bliższą i dalszą przyszłość Wam życzę. Nieczęsto tu zaglądam bom dość mocno już zużyty jest:) rocznik 1954, to już tak trochę nie pasuje do tego młodego Towarzystwa, chociaż bardzo miłego. Chciałbym Wam zdradzić jednak pewną tajemnicę naszego znaku, o której dowiedziałem się niedawno, aczkolwiek domyślałem się, że jest coś w naszym charakterze co powoduje czasem niechęć otoczenia do nas. Długo się zastanawiałem nad tym i? o nie, nie ja nazwałem to po imieniu lecz moja podwładna, zodiakalna panna, której mąż jest również wodnikiem. Ona bardzo lubi ze mną dyskutować i przyznaje się, że próbuje z mojego zachowania odczytać jaki będzie jej mąż w moim wieku. Wszyscy lubimy się wzajemnie. W trakcie dyskusji między nimi doszło do małej różnicy zdań. Nie zwróciłem na to uwagi, co i jakim tonem mówił mój zodiakalny brat. Dopiero gdy z jej ust padło stwierdzenie \"trudno dyskutować z kimś kto swoje poglądy wyraża tonem nie uznającym sprzeciwu\". Wiecie co? eureka... to jest to co nas oddziela od otoczenia. My tak nie myślimy, ale podobno ton naszego głosu stwarza takie wrażenie. Powiedzcie czy często musicie tłumaczyć się za swoje wypowiedzi bo zostałyście inaczej zrozumiane niż chciałyście. Mi dość często wkłada się w usta coś czego nie powiedziałem. Teraz jednak wiem z czego to wynika i wracamy z \"oponentem\" do momentu mojej wypowiedzi i okazuje się.... no właśnie... Czy tę \"wadę\" mają tylko faceci czy Wodniczki również? 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wsytkich ciepluchno ściskom, bo za oknem mróz i nipzyjemnie Gosia8----> masz rację o tej porze to jo osobiście śpiom, gdyż momo jo tyro tzw. ferie, winc robiem co chycym, wysypiam si ę już na zapas i za wszystkie stracone noce Aha i jeszcze co do tej wybujalej wyobraźni to prawda w 100% zarowno o sobie, ale także o innych, co często budzi zazdrość z mej strony, gdyż w wyniku dzialania mej censto chorej :D:D:D:D:D wyobraźni raczej staje sie jo podejzliwo ;);););) Wsytkiego noj noj dlo: Ma-dzika 🌻 i dlo Isy 🌻 samych radośći i milości wom zyce Hej i jesce dlo spóźninej Niebieskiej piosenki 🌻🌻🌻🌻🌻 wpadoj cynścij do nos Mars---->chybo mos racje z tym tonem, o kurde trza nod tym pomyśleć i cóś z tym zrobić ;);), ale chyba serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 hejki! witam cale akwarium :D alez nam sie ozywilo towarzystwo :) Super! chcialam wczoraj jeszcze do was zajrzec ale poniewaz jestem najmniejsza to nie moglam dopchac sie do kompa :( :O .Wywalili mnie z pokoju :P !!!! bo robili jakies prace czy cos...no ale teraz ich niema to szaleje :) wszystkim dzisiejszym solenizantom przesylam 👄 i 🌼. podobnie jak wiekszosc z was lubie byc doceniana ale nielubie byc w samym centrum uwagi.tak raczej na uboczu bardziej mi odpowiada. naszym \"zacwierkanym \"zycze aby jak najdluzej odczuwaly \"motylki w zoladku\"bo to bardzo fajne uczucie! :) Beniu--->nic tak nie poprawia nastroju jak udane zakupy! wiem bo mam tak samo :D Piatek--->troszke malo tu u nas panow wiec zapraszamy,zapraszamy. Gosia8--->mam to samo z moimi psiakami :) ale jakie to slodkie,no nie? Mars--->nie przejmuj sie wiekiem i zagladaj do nas czesciej.ja np. czesto mowie podniesionym glosem (wogole jestem dosc halasliwa :P) i ludziom sie wydaje ze na nich krzycze hihi :) a wcale tak nie jest. o rany!!ale nasmarowalam!sorki ale tak jakos samo wyszlo :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mars --> cos w tym jest! Masz rację, że wkładają nam w usta coś, czego nie mówimy i trzeba długich wyjaśnień by zrozumili co mieliśmy na myśli mówiąc to czy tamto. Strasznie denerwujące jest takie wmawianie czegokolwiek, kiedy ja wiem doskonale, że tak nie było. Bo chyba wiemy co powiedzieliśmy i co chcieliśmy powiedziec! A jeszcze gorzej, jeśli przeciwnik nie chce zrozumieć lub upiera się, że było inaczej. O zgrozo - chciałoby się wtedy mieć akurat przypadkiem włączony dyktafon w kieszeni :) Natomiast jeśli chodzi o ton wypowiedzi, to jakoś wcale to do mnie nie podobne, żeby używać takiego, który nie znosi sprzeciwu...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej tu rozumiemy się doskonale :D i nikt nie musi szczegółowo wyjaśniać o mu chodzi ;) nie mówiąc już o poniesionym tonie głosu hihihi a tak w ogóle to jestem osobą, która musi mieć ostatnie słowo, więc może stąd ten podniesiony ton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkiego najlepszego dziś
MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Roza ............................ 23 stycznia:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Fay ............................. 25 stycznia, 30 lat, niedaleko Płocka:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ...... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik............................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... .29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ...........................30 stycznia 19 lat, piękny Milanówek w mazowieckim:classic_cool: Jezzynka ........................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ .31 stycznia:classic_cool: Akara ............................1 lutego, 25 lat, Amsterdam:classic_cool: Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Ewfcik ...........................2 lutego:classic_cool: Wodnik elik .....................2 lutego:classic_cool: Jasmine02 ......................2 lutego, 27 lat:classic_cool: Agatka6666 .................3 lutego, 17 lat:classic_cool: Kasinka .........................3 lutego, 26 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Lavatory Girl .................. 3 lutego:classic_cool: Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego, 32 lata:classic_cool: Justin_28........................4 lutego, 29 lat, woj. śląskie:classic_cool: Inkaminka ...................... 5 lutego, 23 lata:classic_cool: Woda ............................5 lutego:classic_cool: Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie:classic_cool: Emkakafe .......................6 lutego, 39 lat, woj. pomorskie:classic_cool: Maxi77 ..........................6 lutego:classic_cool: Embalina ........................7 lutego, 28 lat, woj. mazowieckie:classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Wojtaszek.......................7 lutego, 26 lat, Białystok:classic_cool: Cz_rna ..........................8 lutego:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Morgerolka .....................8 lutego:classic_cool: Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa:classic_cool: Magdoosia_85 .................10 lutego, 20 lat, woj. warmińsko - mazurskie:classic_cool: skarbczyk.......................10 lutego:classic_cool: Dzikie wino ....................11 lutego:classic_cool: Sarna_27 .......................11 lutego, 28 lat:classic_cool: I say ............................ 12 lutego:classic_cool: Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 22 lata, Kraków:classic_cool: Alanisssss .......................13 lutego, 23 lata, woj. śląskie:classic_cool: Alunia11.........................13 lutego:classic_cool: Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 23 lata, woj., łódzkie:classic_cool: Wodniczka 13..................13 lutego, 26 lat:classic_cool: Wodniczka Asia ...............13 lutego:classic_cool: Asiek1402 ......................14 lutego:classic_cool: Asiek78 .........................14 lutego:classic_cool: Graha ...........................14 lutego:classic_cool: Yeti84 .......................... 14 lutego:classic_cool: Zora .............................14 lutego:classic_cool: Fortune – teller ................15 lutego:classic_cool: Mars .............................15 lutego:classic_cool: Szuwarek dzisiejszy ..........15 lutego:classic_cool: Wodnik7 ........................15 lutego:classic_cool: Isa ...............................16 lutego:classic_cool: ma-dzik......................... 16 lutego, 23 lata, Warszawa:classic_cool: niebieska piosenka............16 lutego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jutro i pojutrze...
Dorota_a 6......................17 lutego, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Gabrielle ....................... 17 lutego Korcia ...........................17 lutego Sarkana .........................17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Paweł wodnik ................. 17 lutego, 26 lat, woj mazowieckie Cmok ........................... 18 lutego, 17 lat Gosiam ..........................18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik .....................18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×