Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Dla wszystkich nierozumianych przez otoczenie Wodników horoskop na 2005 rok ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :P Wzrośnie twoja pomysłowość w sferze finansowej. Zrealizujesz ważne przedsięwzięcie w sposób wspanialszy, niż to było planowane. Przyniesie ci ono spodziewane profity. Stworzysz nowe rzeczy. Z miłą twemu sercu osobą zaczniecie realizować swoje romantyczne wizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wodnikowe duszyczki:) 🖐️ Wszystkiego Najlepszego dzisiejszym jubliatom Cmok🌻 Gosiam🌻 Mibi🌻 Też wodnik🌻 ❤️❤️❤️ aa i już nie pamiętam czy wczorajszych nie pominęłam:( a czasu brak by sprawdzać,jeśli więc nie--to Wszystkiego co się szczęsciem zwie-zawsze i wszedzie Sarkano i evergreen🌻🌻👄❤️ Sarkano...towarzyski samotnik hihi,fajne określenie,też mi się podoba:)Wodniku szuwarku-->też kurna zapomniałam o IDOLU:( a przecież już pisałam,że lubię K.W i jak dla mnie ten program bez niego...to jakiś taki beee,jak potrawa bez pieprzu:) aaa i jeszcze cosik:D chyba te same gazetki zakupiłyśmy to dokładnie te same filmiki oglądałam i tak jak Ty jestem pod wrazeniem widoków w "Daleko od nieba"-piękne!! a moj mężuś też wodnik miał wczoraj urodzinki i w pracy miedzy innymi dostał taki kalendarzyk dla wodnika! z serii Horoskop i TY :)),więc nie omieszkałam jemu go podebrać i napiszę Wam co w nim napisano odnośnie dzisiejszego dzionka dla nas wszech:D 18.02 "Przeprowadzasz obecnie jakąś ryzykowną operację,ktora jak sadzisz,może nie skończyć się najlepiej.Mimo iż wszystko pójdzie dobrze,przeżyjesz pewien stres.Dla własnego poczucia bezpieczeństwa zapewnij sobie ewentualną pomoc" ...... hm u mnie tam akurat żadnej operacji na horyzoncie nie widać,ale że pójdzie dobrze....dobre i to! jakiś dziwolągowaty ten kalendarzyk..:D Wodniczko 81Wrocek-->też mam męża wodniczka i na pocieszenie i myśli wciąż optymistycznej dodam,że już od 20 lat!! czego i Tobie życzę:D Nietoperz--->zwróciłas uwagę na ważną rzecz....by real nie mieszał sie z iluzją i oby kontakty netowe nie były jedynymi kontaktami z bliźnimi...wiesz....to znamienne,bo swego czasu pytałam własnie osoby,którym się ciut pomieszała rzeczywistość:D i..okazało sie,że reprezentują nasz znak!:D więc cosik w tym jest i datego pisałam na początku,że wodniczki mają skłonności do uzależnień:( ja się pod tym muszę podpisać,bom sama uzależniona od papierosków:) ale przyjdzie pora że je rzucę w ch.....ę ,hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8---->Twój horoskop znacznie bardziej mi się podoba niż ten z kalendarza mojego męza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam coś lepszego HAHAHAHAHAHHAHAA ZAPOMINALSKI WODNIK :p Wodniki żyją w swoim własnym świecie, a trafić do niego jest niezwykle trudno. Ich myśli wzlatują wysoko ponad przeciętny pułap, a zwyczajne sprawy po prostu ich nie dotyczą. Z tego powodu nie słuchają się rodziców, ignorują nauczycieli i mają w nosie rady przyjaciół. Przez większą część dnia rozmyślają o nowoczesnych technologiach, dziwnych zjawiskach, ufoludkach i fantastycznych teoriach, których nie potrafią wytłumaczyć najlepsi naukowcy. Czytają gazety z drugiego końca świata lub godzinami grają w brydża, a skargi bliskich nie wywierają na nich żadnego wrażenia. Życie rodzinne traktują instrumentalnie, jako źródło śniadania i czystej bielizny. Udają, że nie potrafią sprzątać, gotować i prać. Bezradne i zagubione czekają, aż ktoś nakarmi je i zadba o ich wygodę. Kto raz poprosił je o pomoc, ten nie zrobi tego już nigdy. Wysłane na zakupy przynoszą nie to, co trzeba i awanturują się, że to wcale nie ich wina. Wydają pieniądze na prawo i lewo, a ich cała pensja nagle znika w okolicach 15-tego. Choć na co dzień są przyjacielskie i wyrozumiałe, to raz na jakiś czas niespodziewanie pokazują pazurki. Nigdy nie wiadomo, co je rozbawi albo rozzłości. Bywają marudne, zmienne i niespokojne. Pamiętają o wszystkim, co ktoś im obiecał lub darował i odważnie dopominają się o swoje należności. Jeśli jednak chodzi o ich własne zobowiązania, to mają zadziwiająco krótką pamięć. Zapominają też o terminach, opłatach, urodzinach i innych rocznicach, a potem dziwią się, że ktoś się do nich nie odzywa. Do pracy wychodzą w kapciach lub piżamie, a z ich marynarek zwisają metki lub nalepki z pralni. Gubią portfele, telefony, torebki, a czasem nawet własne dzieci w tłumie lub w podróży. Są zmorą porządnych sąsiadów, bo rano słuchają dziwnej i hałaśliwej muzyki lub śpiewają na całe gardło w wannie. Dla przyjaciół także bywają źródłem kłopotów, bo zawsze chcą czegoś innego niż wszyscy. Umawiają się, że wyjadą w góry, a godzinę przed odjazdem namawiają wszystkich do odpoczynku nad morzem. Przypadkowo wygadują największe sekrety, a potem pośredniczą w sporach i robią wokół każdego drobiazgu jeszcze większe zamieszanie. Otoczenie darowuje im błędy, bo to przecież nie wina Wodnika, że jest roztargniony i zapominalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa również..:) witaj miło! systematycznie zaglądaj do nas!a urodzinki kiedy masz?,bo jak widzisz lista nam się urwała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :D🖐️ wszystkim zamykajacym nasza urodzinowa tabelke zycze tylko slonecznych dni w zyciu 🌼 Rowniez--->milo powitac w naszym gronie,tylko dlaczego tak dlugo zwlekalas z przybyciem...? wczoraj wpadlam na topik pt.\"co wasi faceci....\" i musze wam powiedziec ze czytajac opisy tych mezow plakalam ze smiechu!!!:D warto poczytac dla rozrywki. narazie spadam,pozniej jeszcze zajrze,papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8 hahahahahaha,aleś wynalazła!:D ale ja tym razem się nie zgodzę-to nie jest mój opisik W zobowiązaniach bowiem prędzej zapomnę w stosunku do siebie aniżeli innych-o tych pamiętam,aż czasem ich peszę tą moją pamięcią:D a co do zmiennych nastrojów co do wyjazdu na urlop np-jak najbardziej!! jak mam czas by długo oswoić się z myślą o wyjeździe na przykład w góry..to już mi się zdaje że tam byłam i mogę jechać gdzie indziej:) to ma też odniesienie do zakupów hihi patrzę sobie np na wystawie na jakiś ciuszek dość często....i gdy już mogę sobie pozwolić na ten ciuszek.......dochodzę do wniosku,ze już nie jest taki nowy(bo oswojony) i kupuję zupełnie coś innego!:D Dzięki temu mam....OGROM ciuchów tudzież innych nabytków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra z zakupami ma to samo :P a do tego lekką rękę do wydawania pieniędzy, więc z reguły ich przysobie nie noszę 😭 u mnie inne nabytki oznaczają rzeczy, które często leżą zapomniane w najdalszym kącie :P dopiero podczas porządków je znajduję i zastanawiam się skąd je mam hihihi :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia skąd ty bierzesz te wszystkie horoskopy?? Ze wszystkich ten najbardziej do mnie pasuje. Mam swój własny świat. Nie rozmyślam o niczym nowoczesnym, ale lubię brydża i mój facet też, ale jest lepszy ode mnie (ja jedynie znam podstawowe zasady i wiem jak się w tym poruszać :) a mój wodnik że umysł jak najbardziej ścisły to przy tym myśli i umie wygrać prawie wszystko) Co do mycia garów, niestety czasami muszę, pranie od święta też zrobię, a gotować nie umiem (jedyne co mi wychodzi to czekolada). Na zakupy wybieram się jedynie kiedy już na prawdę muszę :) Co do dziwnej muzyki to nie uważam żeby rock i mtallica były straszne, no ale nie można tego po cichu słuchać. I oczywiście jestem bardzo zapominalska, więc jak wcześniej napisałam wszystko do mnie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tez tak mam :( ze pieniadze przeciekaja mi przez palce. jednak o rachunkach i urodzinach nigdy nie zapominam. fakt ! jak sie napatrze na jakis ciuch to potem juz go nie musze kupowac, ale zdazalo mi sie ze mialam kupic buty a kupilam spodnie bo wpadly mi w oko :) i rodzinka miala ubaw! :P chociaz jestem \"zwierzeciem \"raczej stadnym to miewam dni gdy uwielbiam poprostu byc sama!!!!! laduje wtedy swoje akumulatory. Gofra--->niestety ja tez jestem palaczem :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsytkim pluskaczom zyconka dlo wodników naszych, co to dziesiej święto ich: Gosiam 🌻 Cmok 🌻 Mibi 🌻 Też wodnik 🌻 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 Hej pozdrawiam cię Gofro :D:D:D:D, jednak te wodniki to do siebie są podobne ;);) ;););) i pozdrów męża-też wodnika ;););) i wiesz, co powiem skromnie, że to co odnioslaś do Nietoperki (twój pierwszy dzisiejszy pościk, to ja to napisalam o tym mieszaniu realu z wirtulandią ;););), ale spoko jo sie ni obrozom :D:D:D:D:D:D,ale co do tych uzależnień to prawdo, jo papirosków niet, ale lubiem tez pieniązki wydawać i robić zakupki, co juz stalo sie quasi-uzależnieniem ;););););):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Gosiu8 zgadzam się z pierwszym i drugim akapitem, ale juz z tym instrumentalnym traktowaniem rodziny, to tutaj trzeba sie ciężko zastanowić, jo mom odminnne zdanie i o tych pzyjaciolach tyz, ale to tzeba by sie ich spytoć, tyko te pieniondze sie zgadzajom, ale juz następny akapit w miom przypadku sprawdza sie do slów \"...o swoje należności.\" ;););) :D:D:D:D, ale to prawda. No i jak sie patrzy my wielcy zapominalscy jesteśmy, a jaaaaak jak szaleć to na calego.:D:D:D:D:D:D:D:D A gdzie, podzialy sie inne wodniki :(:(:(:(:(:(:( mojo ziomalko Alanko abo Fortunne-teller????????????????????? Jo sie pytom!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie nie mogę uwierzyć, właśnie wróciłam z Urzędu Skarbowego :P . Nie zapomniałam się z nim rozliczyć tylko dlatego, że mam nadzieję dostać wkrótce zwrot nadpłaconego podatku :D :D :D :D :D Co do nałogów to moim prawdziwym nałogiem są książki, zakupy i leniuchowanie 💤, z muzyki nie cierpię disco polo i gdy parę ładnych lat temu była na nią moda ja poprosu byłam chora kiedy ją słyszałam, uszy mi odpadały . Zapominalska tak naprawdę jestem tylko wtedy , gdy jest mi to na rękę ;) , a z gotowaniem u mnie różnie, jak mam przepis gdzie wszystko jest podane co i jak to raczej nie zdażyło się żeby coś mi nie wyszło :) Jeśli jesteście nadal zainteresowane horoskopami to na jutro też coś znajdę hihihi :) ;) :P :D co wy na to????????????? a jednak zapomniałam puścić lotka uuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam się pod numerem 1273 - 73 mój rok urodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zdążysz go dziś wysłać nie martw się. A disco polo to nie muzyka, tak samo jak bardzo popularny dziś hip-hop. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam ale uszy mi od tego więdną, mój brat na okrągło tego słucha. A gotować całe szczęście jeszcze nie muszę się uczyć bo mieszkam z rodzicami :) Czytać też lubię , najlepiej mi wchosdzą sensacje i kryminały :P Horoskopy zawsze można pczytać, niekoniecznie w nie wierzyć :) Szuwarku nie martw się ja jestem do 15 w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo wodniczko--->a ja bardzo lubie hip-hop :) tylko tak jak kazdego innego rodzaju muzyki slucham go wybiorczo.nigdy nie jest tak zeby wszystko bezkrytycznie nam sie podobalo,a duzo wolnych piosenek hip-hopowych ma naprawde bardzo sesowna tresc.tyle tylko ze utarl sie juz poglad ze hip-hop to tylko przeklenstwa :( gotowac moze i umiem (coz z wiekiem to z koniecznosci sie czlowiek musial nauczyc ) ale bardzo nie lubie!!!!!!! 😠 lubie natomiast eksperymentowac przy garach.tworzyc cos nowego,a jak okazuje sie ze jest to smaczne to jeszcze lepiej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Witam z zaśnieżonej Wielkopolski :) Wszystkim wodnikom, które obchodzą dziś urodziny życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO :D Duuużo zdrówka, słońca, i wiosny w serduszkach przez cały rok!!! Wspominałam już, że uwielbiam wiosnę? :D Ehhh.. już nie mogę się jej doczekać! Kwiecień, maj - najcudowniejsze miesiące dla mnie. Jestem wtedy jeszcze bardziej radosna i rozmarzona niż zwykle... I... he he.. częściej trafiają we mnie strzały Amora ;) A teraz spodlądam za okno i jedyne co widzę to: śnieg... śnieg... moja sunia szalejąca na śniegu... śnieg... śnieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię posłuchać tych wolnych kawałków, bo niektóre mi nawet w ucho wpadły. Tylko, że mam dość gdy cały wieczór leci tylko hip hop i nic innego. Wtedy ani humoru nie mam ani skupić się nie mogę :( A jednak najlepiej się nauczę przy balladach Metallicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo--->to fakt co za duzo to nie zdrowo.moj syn bardzo lubi techno (takie rasowe) a mnie po 3 utworze poziom agresji wzrasta tak bardzo ze moglabym zmierzyc sie z Golota na ringu :o 😠😡 i wtedy moj syn laskawie robi uzytek ze sluchawek,hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paulo wodniczko-imienniczko no, bo jo juz sie mortwilom ze tu takie pustki :(:(:(:(:(:(:(:(:( Jo tez lubiem hip-hopa posluchać i ni konicnie tego z slówkami ;), ale chciażby takiej radosnej old-school- De La Soul Evergreen---> jo tyz mom tyn problem 😭😭😭😭 buhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu, dawać już tu wiosnę, śnieg precz!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I jesce to cafffffffeeee tak wooooolno chodzi!!!!! buhuhuhuhuhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo--->to fakt co za duzo to nie zdrowo.moj syn bardzo lubi techno (takie rasowe) a mnie po 3 utworze poziom agresji wzrasta tak bardzo ze moglabym zmierzyc sie z Golota na ringu :o 😠😡 i wtedy moj syn laskawie robi uzytek ze sluchawek,hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba z tym drugim adresem będzie problem... Nie mam pojęcia dlaczego... :( Lecę na obiadek (ogórkowa :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Robaczki -wodniaczki! :D Dla Naszych dzisiejszych solenizantów: Cmok 🌻 Gosiam 🌻 Mibi 🌻 Też wodnik🌻 Serdeczne życzenia składam; zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, udanego życia i optymizmu! 🌻 Gosia8 --------> ten horoskop całkiem trafny... Słucham rad przyjaciół, ale zawsze zrobię po swojemu - to najlepsze rozwiązanie. Podobno ignoruję otoczenie... Rozmyślam o niezbadanych możliwościach ludzkiego umysłu.... Życie rodzinne jednak daje mi poczucie bezpieczeństwa, spokoju, więc dbam o nie... na swój wodnikowski sposób... Z pieniędzmi się nie liczę wcale. Bywam marudna, zmienna, wredna, złośliwa - właściwie bez przyczyny, ale moje przyjaciółkii bliscy to znają i akceptują. Zapominam o terminach, ale mam na to sposób - zapisuję w kilku miejscach... Obietnic staram się dotrzymywać - chyba, że zapomnę... :P Gubię różne rzeczy, ale nauczyłam się z tego śmiać - ostatnio porządkując papiery wyrzuciłam przypadkiem pit do rozliczenia mojego męża... no ale przecież może wziąć jeszcze jeden.. :D Słucham głośnej, dziwnej muzyki rano i kiedy mam ochotę, i śpiewam i tańczę, bo daje mi to ogromną radochę, i ta świadomość, że moja muzyczka jest taka nierozumiana przez \"przeciętniaków\" mszczących się jakąś Britney Spears - ale ja mam naprawdę super kolumny:P i żadna tandeta od sąsiadów się nie przebije :P Zmieniam zdanie często, a sekrety wygaduję, ale osób na których mi nie zależy. :P Gofra -----> ja też palę... i codziennie sobie obieuję, że to ostatnia paczka tych \"śmierdziuchów\".. :P Nie paliłam już pół roku, ale ponieważ mam skłonność do uzależnień to wpadłam w nałóg obżarstwa i spasłam się wstrętnie (12 kg) - po ciężkiej (bez efektów) pracy nad ciałkiem, wróciłam do papierochów i schudłam w mig! Ale teraz rzucę i nie przytyję... :D i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano--->podobnie jak ty zucilam kiedys palenie ...na 3 lata! przybylo mnie 15 kg. przez rok.walczylam uparcie ale bez wiekszych efektow z nadwaga az wreszcie powrocilam do nalogu,hihi do poprzedniej wagi tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano--->podobnie jak ty zucilam kiedys palenie ...na 3 lata! przybylo mnie 15 kg. przez rok.walczylam uparcie ale bez wiekszych efektow z nadwaga az wreszcie powrocilam do nalogu,hihi do poprzedniej wagi tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano--->podobnie jak ty zucilam kiedys palenie ...na 3 lata! przybylo mnie 15 kg. przez rok.walczylam uparcie ale bez wiekszych efektow z nadwaga az wreszcie powrocilam do nalogu,hihi do poprzedniej wagi tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen----> smacznego, jo uwielbiom ogórkową mniam mniam, fajno ta stronka z tymi obrazkami, a tom wystrasonom malpke to jo se zapisolo jako mojo siostro, ale jom zdziwko weźmi jak to obacy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D, a tej drugij, to cóś otwozyć ni mozno Nietoperko----> a propos techno zacytuję \".... od tekno można z nudów zdechnąć....\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D to Pon Maleńczuk, tok kiedyś śpiwol ;);););) Hej Sarkano----> tyz bywom zlośliwo ze hyj, ale walcem z tym, uuuuu a jaka marudna, zmiennna i wredna, aż wstyd pzyznoć :P;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy na to znalazłam idalnych partnerów dla kobiet wodników: ;) ;) ;) ❤️ Pan BliĽnięta 👄 Wasze charaktery i upodobania są podobne. Jesteście bardzo aktywni, lubicie podróże, towarzystwo, imprezy kulturalne. Łączy Was błyskotliwość, inteligencja, oryginalność poglądów i zwyczajów. On lubi zajmować się kilkoma sprawami naraz, ale nie potrafi tak jak Ty zagłębić się w jakiś problem. Para z Was ciekawa i intrygująca otoczenie. ❤️ Pan Waga 👄 Jesteście uczciwi, szczerzy, szanujecie wzajemną indywidualność i prawa. Oboje cenicie rzeczy piękne i efektowne, dlatego urządzone przez Was mieszkanie na pewno obudzi zachwyt znajomych. A że lubicie wieczory spędzane w towarzystwie, będziecie bardzo popularną wśród Waszych przyjaciół parą. Stworzycie kochające się, zgodne małżeństwo. ❤️ Pan Strzelec 👄 Nigdy nie będziecie się ze sobą nudzić. Jesteście towarzyscy, weseli, pełni życiowego optymizmu i fantazji. Lubicie wszystko, co nowoczesne i niekonwencjonalne. Jego cechuje energia i ruchliwość, odwaga, niecierpliwość. Ewentualne spięcia mogą być wynikiem nie do końca przemyślanych decyzji oraz... niechęci do wykonywania codziennych obowiązków. ❤️ Pan Wodnik 👄 Jesteście towarzyscy i aktywni. Wierzycie w postęp i staracie się iść z duchem czasu. Łącząca Was więĽ intelektualna i wspólne zainteresowania odgrywają ważną rolę w Waszym życiu. Oboje jesteście niecierpliwi i impulsywni, ale te cechy charakteru jedynie urozmaicają Wam codzienność. Możliwe, że nie będziecie mieć dzieci, ponieważ żadne z Was nie lubi obarczać się liczną rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×