Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość Benia
No niestety nawaliłam wczoraj i przedwczoraj ale w myślach jestem z Wami !!!!!!!!! Wic drodzy nasi solenizanci samych pomyślności od życia i samych pięknych chwil a moim prezentem dla was niech będzie ta stonka http://www.zosia.piasta.pl/ Tutaj niech każdy znajdzie cos dla siebie.Ja jestem tak zauroczona, że brak mi słów aby wyrazić to co przeżywam czytając poszczególne opowiadania,wiersze.Jeszcze wszystkiego oczywiscie nie przejrzałam bo jest tego troszkę. Na tą sronkę zapraszam też całą brać wodniczą moim skromnym zdaniem naprawde warto tam zajrzeć!!! Pozdrawiam dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życzę wszystkim cudownego weekendu :D a oto coś nowego na dobry początek dnia: :) :) :) 21 stycznia - 19 lutego żywioł: powietrze planeta: Uran jakość: stała dzień tygodnia: piątek kamień: akwamaryn, nefryt metal: ołów kierunek: południowo-wschodni kolor: fiolet CHARAKTER WODNIKÓW ;) Zodiakalne Wodniki to osoby nowoczesne, kochające wolność i niezależność. Patronem Wodników jest planeta Uran, ich żywioł to powietrze. Wodniki są osobami mającymi niekonwencjonalne poglądy na życie. Ekscentryczne i liberalne są przyjazne ludziom, otwarte na inność i gotowe nieść pomoc każdemu. Dla przyjaźni są gotowe zrobić wszystko. Codzienność przeraża je, nie lubią robić porządków, często zapominają o zakupach i wypełnianiu obowiązków domowych. Mają skłonność do zajmowania się nauką i różnymi niewyjaśnionymi zjawiskami. Fascynują się przyszłością, uwielbiają fantastykę naukową. Nieraz trudno jest się z nimi dogadać, przebywają w sobie tylko znanych światach i wyłączają się z rzeczywistości. Są przekorne i swój kult wolności realizują często przez ustawiczne nie zgadzanie się ze wszystkim wokół i mówienie \"nie\". Zodiakalne Wodniki pociąga w pracy to, co nowoczesne, niekonwencjonalne i jeszcze nie odkryte. Najswobodniej czują się w otoczeniu komputerów, telefonów komórkowych i innych sprzętów elektronicznych związanych z nowoczesną technologią i komunikacją. Mają genialne i odkrywcze pomysły, dlatego zostają konstruktorami i chętnie poświęcają się pracy naukowej. Umieją dbać o innych, często poświęcają się pracy socjalnej. Są dobrymi astrologami, zajmują się medycyną niekonwencjonalną. Wedle tradycji zawody dla Wodnika to: wynalazca, elektronik, elektryk, inżynier, naukowiec, psycholog, pracownik socjalny, pisarz, poeta, homeopata. Wodniki odpoczywają w ruchu, pociągają je bezkresne przestrzenie i duża wysokość. dla tego chętnie uprawiają wspinaczkę górską, jeżdżą na rowerze czy rolkach. Pociągają je również sporty ekstremalne i dziwne, takie jak łyżworolki, skoki na linie, paralotnia. Wolny czas spędzają przeważnie przed komputerem lub rozbierając na części domowy telewizor. Wodniki są wielkimi indywidualistami i cenią niezależność w miłości. Nie potrafią mówić o uczuciach, późno je w sobie odkrywają. W uczuciach nic je nie zdziwi, wchodzą w niekonwencjonalne związki. Nie przejmują się opinią społeczną, postulują totalną wolność również w miłości. Mają problemy z odróżnieniem miłości od przyjaźni, podstawą związku są dla nich wspólne zainteresowania. Słynne Wodniki: Wolfgang Mozart, Tadeusz Kościuszko, Juliusz Verne, Federico Fellini, Humprey Bogart, Kalina Jędrusik, Ronald Regan. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szału doprowadza mnie ta reklama popa pokazująca się za każdym kliknięciem czy można coś z nią zrobić????????? aaaaaaaaaaaaa oszaleję !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, że dziś dzień wolny :classic_cool: i wszystkie wodniki nadrabiają leniuchowanie💤 i spanie do południa, ale co z posiadaczami dzieci :P i właścicielami wszelkiej maści zwierzątek :P sądząc po spisie teamtów nie tylko mnie wkurza ta reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! :) Gosia8 ---> ja leniuchuję, bo mam jeszcze całe 2 dni ferii :D Fajny horoskop! Ja zawsze chciałam być pisarką, albo poetką... Szuflady nie domykają się od mojej twórczości :) Reklama popa działa mi na nerwy Miejmy nadzieję, że niedługo zniknie z kafeterii... Wodniku Szuwarku ---> W Łodzi mieszkam na Szpitalnej koło Geant\'a a studiuję administrację. Może dla niektórych niezbyt pasjonujący kierunek, ale mi się podoba. Bardzo \"życiowy\" jest :) Ten rok dosyć ciężki, bo same prawnicze przedmioty ( prawo karne, cywilne, finansowe, międzynarodowe itp) a prawo UE to taka kobyła, że szkoda gadać... Ale daję radę :) Byle do przodu!!! Miłego dnia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!:)🖐️ O kurcze! jak dziwnie-nie ma komu życzeń składac...:D WSZYSTKIM WODNIKOM KAFETERII---->1oolat🌻🌻🌻 Gosia8,te Twoje horoskopy są super-niemożliwie podnoszą na duchu,hihi w ogóle ten topik jest taki pełen samozachwytu..tyle w nim dobrych słów odnoszących się do naszego znaku:) a jeszcze tak "skondensowane"to wszystko,że naprawdę działa niczym bomba pozytywnych myśli...super to! Czuję się niemal uprzywilejowana,że reprezentuję ten znak zoodiaku :D Wodniku szuwarku---->racja!to Ty pisałaś o mieszaniu realu z wirtualem,a ja gapa...:( jak dobrze ,ze się nie gniewasz,bo wiem,,,ze to potrafi wkurzyć-na usprawiedliwienie powiem...a właśnie!nic nie powiem...niech już zostaniezem taka gapa:)) Sarkana--->nooo z tym rzucaniem palenia to faktycznie tak bywa z tym przytyciem...znam ok 5 osób,które z tego powodu szybciuchno do palenia wróciły,Twoja decyzja podoba mi się stokroć bardziej-rzucić nie tyjąc!!,bo przecież to jest możliwe:) aaaaWodniczku szuwarku--->dziękuję za życzonka dla męża,i uśmiałam się przy przekazywaniu jemu życzeń,bo ciut zazdrośnie mnie słuchał,gdyż Twój pseudonim brzmi męsko.....miał pewne opory hihihi a co do dzieciaczkow--ja gdybym miała dobre warunki na duużą rodzinkę to chciałabym mieć nawet i 4 latorośle,ale że mam na pół dobre więc i liczba dzieci na pól:D,dobrze chociaż ze też mam poza tym pieska lubiącego się przytulac,bo me dziewczyny już w wieku,ze nie bardzo...:)) Kigano--->tak,dali mi na chrzcie Małgorzata,:)Pozdrawiam Cię ciepło❤️ cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moi mili ❤️! Wiecie, co teraz próbuje zrobić? Krótką charakterystykę głównych bywalczyń Naszego topiku. Narazie naliczyłam 20 sztuk... to czasochłonne zajęcie - ale podoba mi się :D... Zobaczymy jak mi to wyjdzie.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha !!witaj po przerwie!! miło że jesteś i pisz co tam sie działo,bom ciekawa:D:D Paulo-wodniczko--->umm,ballady Metaliki..ummm,super-też lubię...a i Pink Flloyd nie (szczegolnie te stare)odstawiam ad akta:) hip-hop,uważam ma niezłe teksty,ale oczywiście wybiórczo techno-juz kiedyś pisałam,nie to "rasowe" lubię w autku gdy jadę posłuchać a disco-polo?cóż...disco-polo akurat nie dla mnie,ale nie mam jakiejś szczególnej awersji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano--->ło matko czy już się bać??:D:D:D ........... fajny miałaś pomysł! czekamy na wyniki mozolnej(acz twórczej)pracy:) cdn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, na chwilę z kafeterii, podczas odwiedzin moich kobietek:).... Najpierw życzonka spóźnione dla Wsztskich Wodników z tabelki, którym nie zdążyłem złożyć urodzinoiwych życzeń na czas: W dniu tak pięknym i wspanialym (oraz w każdym następnym), życzę Wam serduszkiem calym❤️, dużo zdrowia sto lat życia, milion zlotych do zdobycia...:p Pięknie nasz topik się rozwija... Dziękuję Wszystkim, którzy o mnie pamiętali i pamietają...Kiedyś do Was na pewno wrócę... A o mnie parę zdań: ...tam gdzie jestem - jest wiocha - a obok przebiegac będzie autostrada. Pracuję przy karczowaniou lasu. Macham siekierą i piłą...i nic sobie nie odrąbałem póki co, ani nie odpiłowałem i to duuuuży sukces jak mniemam:D Kocham Was i dla każdej po 🌻 Szczęścia i pomyślności kochani... papap :classic_cool: /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna! Gosiu masz rację z tą reklamą ... mnie też doprowadza ona do szału, kiedy wyjeżdżałam to nic takiego nie panoszyło się po necie, ale za to w TV .... Otylka na każdym kanale!? Starch lodówkę otwierać!? :D A co do moich pociech, to chyba odsypiają ferjowe wojaże, bo była godz.10, a towarzystwo spało w najepsze?... ...no ale jesteśmy już po śniadanku, więc mam chwilkę spokoju. Powiem Wam, że mnie czasami brakuje takiej \"chwili\" samotności, bardzo rzadko mogę się tak zaszyć w domu zupełnie sama. A kiedy się to zdarza, to nie wiem za co mam się złapać... zaczynam oczywiście od kawki, a potem przeważnie urządzam sobie \"chwilę dobroci dla zwierząt\", tzn. katuję się depilując nogi, albo nakładam sobie jakieś paskudztwa na twarz, albo może paznokietki?... Ehhh... Tak to już jest kiedy człowiek ma dzieci?! Zero chwili spokoju... i tak już do końca życia!!! :D :D :D Dziewczyny! Spokojnie, ja żartowałam! Nie jest aż tak źle?! Da się przeżyć... pod warunkiem, że ktoś nie ma takich dzieci jak moje???...:D :D A co do dzieci, to muszę Wam powiedzieć, że zawsze uważałam, że nie mam tzw. podejścia, nigdy nie widziałam się w roli \"mamusi\"... Nie pociągały mnie nigdy prześliczne różowe bobaski... A tymczasem, kiedy sama urodziłam, wszystko się pod tym względem zmieniło! Czytam bajki, latam na czworaka po dywanie, wygłupiam się tak samo jak oni... Kto by pomyślał? Więc nie mówcie \"chop\", bo przyjdzie czas kiedy i Wam padnie na mózg... :D Dlatego pozdrawiam WAS bardzo serdecznie, jeszcze wolne od dzieci kobiety... i nie tylko oczywiście! ...Te dzieciate zresztą chyba powinnam mocniej, bo pewnie wiedzą o czym piszę (?)... 🌻 🌻 🌻 Zaras wracam... A! Czytałam ten ostatni horoskop i powiem Wam, że faktycznie lubię sobie czasami coś rozebrać...:D Coś tzn. latarkę, zegarek, toster... ( o mężu nie wspomnę!...:D :D :D). Przykręcam śróbki, wbijam gwoździe (choć przeważnie robi to za mnie mój mężczyzna). Nawet to lubię!? O! ... i zgadzam się z tym, że Wodniki: "Mają problemy z odróżnieniem miłości od przyjaźni, podstawą związku są dla nich wspólne zainteresowania." ...To fakt, u mnie właśnie tak było, w pewnym momencie miałam problem z określeniem, czy jest to przyjaźń, czy może już kochanie?... A teraz z innej beczki: PALENIE! Słuchajcie, mój mąż kiedyś rzucił palenie na 3 m-ce i przy "okazji" przybyło Go 15 kg. .... Jadł tyle, że zwątpiłam! A przy tym był nie do zniesienia, nosiło Go po całym mieszkaniu, zachowywał się jak lew w klatce!? To było straszne! Ale mam dla Was i dobrą wiadomość. Mo żna rzucić i bez tego całego "balastu wątpliwych przyjemności"... Rok temu Paweł pojechał do takiego "magika" od akupunktury, który zajmuje się wyciąganiem ludzi z nałogów. Podobno ponakłówał Go w kilku miejscach, przy tym pogadało o złym wpływie palenia i takie tam bla, bla, bla... ( trwało to prawie 2 godz.), a na końcu kazał zapalić! .... No i tu szok!!!??? Mąż mówił, że nie dość, że ten papieros mu wogóle nie smakował, to czuł się tak na maxa napalony... Aż do przesady... No i do dzisiaj nie pali i właściwie nie przytył! Dobre nie! Dlatego próbujcie, bo na pewno warto! 🌻 🌻 🌻 Dobra, już kończę, bo nikt takich długich wywodów nie będzie chciał czytać?... I w końcu mnie zbojkotujecie?! PA PA PA! PS. Sarkano, świetny pomysł! Z niecierpliwością czekam na wyniki! ....choć trochę pękam co z tego wyniknie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alanie! To miło, że o nas nie zapomniałeś! A dla Ciebie 🌻 🌻🌻 za to że jesteś w całości !... i taki pozostań! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alanie! To miło, że o nas nie zapomniałeś! A dla Ciebie 🌻 🌻🌻 za to że jesteś w całości !... i taki pozostań! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Alan_Pol! Jak miło Cię widzieć... pozdrawiam Cię serdecznie! ❤️ Charakterystyka będzie gotowa na wtorek (chyba) - sama jestem ciekawa jak to wyjdzie... napewno będzie interesująco :D... ale jest \"troszkę\" stronek do przerobienia... - tylko żeby słomiany zapałek mnie nie zaatakował.. :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik z rodziny kotów
Witam serdecznie wszystkich razem i każdego z osobna. Poniważ skończył się sezon na wodniki ,aby podtrzymać nasz wodnikowy topik proponuję ciekawe tematy do dyskusji i przemyśleń. 1}co to jest rzycie? 2}co to jest Smierć? 3}co to jest rzeczywistość? 4}co to jest czas? 5}a co jest po tamtej stonie? Dla w prowadzenia w temat od siebie proponuje. Einstein w swojej teorii względności powiedział że Wszystko jest względne czas i przestrzeń,życie i śmierć.Czyli wszystko so się urodziło musi umrzeć,wszystko co jest złożone musi się rozpaść. Poniważ cały wszechświat jest złożony z atomów musi się rozpaść na atomy.Ponieważ atomy są zlożone z molekół muszą się rozpaść na cząstki elementarne.Nasuwa się więc pytanie.Czyistnieje coś co nie ulega przemianie ? jest trwałe i niezmienne?. Ja znalazłem sześć takich elementów .Wiem że powinno być siedem,więc szukam dalej .Może mi ktoś z was pomoże? Z poważaniem Kot z rodziny wodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesze raz kot
Bardzo przepraszam za " rz" w słowie ŻYCIE. TEN sam wodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko w ten niezbyt cieply dzien. ratunku!!!😭moj maz jest chory :( !!!!lazi z kata w kat ,albo lezy i jeczy jak konajacy grizzli,a ma lekki katar! co za maruda :O😠😡 zastanawiam sie co by to bylo gdyby tak musial urodzic dziecko?:P :) :D przyrost naturalny spadlby do 0 !!!!! Alan--->witaj w domu :) ciesze sie ze nic sobie nie odrabales,hihi Nikki pewnie jeszcze bardziej.tak trzymaj i zagladaj czasem do nas. Szuwarku--->neptunek ma sie dobrze tylko z zimna conieco mu zamarzlo i teraz nie siusia :) wracam za chwile....bo moje nieszczescie mnie wzywa.😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Niestety, ranny ptaszek to ze mnie nie jest. Uwielbiam sobie pospać. No oczywiście nie do południa, ale jeszcze miałam trochę obowiązków, zanim mogłam usiąść przy klawiaturce. Sarkana - aleś wymyśliła, gratuluję i trzymam kciuki za twoją wytrwałość.( tylko nie wiem, czy mam się z czego ciszyć hi,hi ) Kigana natomiast spowodowała, że topik, ma szanse przetrwać dość długo. :) Jestem listopadową ( 25 ) Katarzyną. Też mi się podoba. Z tą reklamą to fakt, przesada. doprowadza do szału. Próbowałam nawet ją ignorować, klikając nie wyłączając jej, ale uparte bydle. A tak z ciekawośc, gdzieś wyczytałam, że imię potrafi również oddziaływać na osobę. Słyszałyście coś o tym. Ja nie sparwdzałam, jak to jest ze mną. Szczerze mówiąc, to nawet nie wwiem jak do tego należałoby się zabrać. Z imieniem mojego dziecka też nie kombinowała ( a może trzeba było ... hi,hi,hi ). Gosia8 --- horoskopik jak zwykle ciekawy, z jednym ale, z techniką to ja jestem na bakier. Nigdy niczego nie rozebrałam ;) ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wsytkich stawo-bagiennych Evergreen---->Hej no to mieszkamy na Widzewie ziomalko Hej :D:D:D:D:D:D:D:D:D, swoją drogą chyba najbrzydsza dzielnica w Łodzi, jo uwielbiom Rude, je gdzie pojeździć na wieŁosipiedzie ;););););), administracja cyli ulico Pona Lindleya :D:D:D:D:D:D:D:D, jokiś coś temu jo miolom tom ruski :D:D:D:D:D:D i mom dwóch kolegów na aministracji na 4 roku, a ty na którym jesteś???/ i zycę powodzenia w tych kobylach ;););) Alanie-----> WITOJ jeśliś jesce tu jest, jeślim sie jo ni spóźnilo, to wielkie HEJ (powinnom racej napisoć WIELKIE YO :D:D:D:D:D:D:D:D), miewaj sie dobrze i nicego se nie poucinoj, no widzis jak my tu hulamy, ze Hej, zyce ci scynścio tom i powracaj do Poland, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej 🌻🌻🌻🌻🌻 Cholipko ale zapiernicocie, qrde jo spolom i wstalom dopiro póŁ do 12, ale wy mocie zdrówko, ale jo poslom spoć pzed tcetciom :D:D:D:D:D Gofro----> strzalka, ależ bym ni pomyślolo by sie na cie obrazić i focha strzelać :D:D:D:D:D:D:D:D spoko looooooz Gosiu8----->co do horoskopu, to cieszy mnie fakt, że wodnikami byli Kalina Jędrusik, Felllini, Mozart i boski Bogart największy cynik wśród wielkich gwiazd hoolywoodzkich ;););););) :D:D:D:D:D:D:D:D:D No i taaaaaaaa przeklęta reklama, potrafi dobić aaaaaaaaaa weźta jom stąd aaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam :) jesli chodzi o posiadanie dzieci to musze wam powiedziec ze ja moje mialam dosc szybko i wcale tego nie zaluje ! a to z tej prostej przyczyny ze jak sie jest mlodym to wszystko idzie jakby sprawniej i ma sie wiecej cierpliwosci.mialam oparcie w rodzinie wiec nie odczulam braku wolnosci po narodzinach moich dzieci (2 lata roznicy) a od czasu jak sa dorosle wolnosci mam jeszcze wiecej :) poza tym fajnie jest gdy znajomi moich dzieci biora mnie za ich starsza siostre lub kuzynke :D jedno jest pewne nie ma mowy o roznicy pokolen!!!! Sarkano---->pomysl extra! teraz bedziemy zagladac tu z ciekawosci ....a przy okazji cos ktos napisze i topik bedzie zyl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaja---->witaj imienniczko :) znam fajna fraszke o katarzynach.do mnie pasuje jak ulal :D katarzyna trudno jest byc ze tak powiem szekspir imie to obciazyl bowiem jak olowiem ze kaprysna ze zlosliwa ze pyskata i co gorsze przelozono to na wszystkie mowy swiata teraz wszystkie katarzyny w czola pocie pragna dowiesc ze odwrotnie jest w istocie czy to znaczy ze pan autor od hamleta nie znal sie zupelnie na kobietach? nie odpowiedz na to jest jedyna: szekspir znal sie na kobietach ale nie na katarzynach!!!! i jak sie tobie to podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku - to jest to. Mój ci on :) :) :) A imieninki to kiedy masz. Może Kigana zamieściła na liście, ale nie wiem, gdzie ona ( ta lista ) teraz jest. Wodnik i Kasia - nie dziwi więc Twój sposób podejścia do macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech tą reklamę pokręci Nic spokojnie napisać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno. Kigana widzisz ja mi fajnie znaczki wychodzą. A to też dzięki i Pany Alanowi :) :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×