Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam w niedzielne przedpołudnie!👄 Gosia8--->hahahhahahahahaahahahahahhaha,ojej,ale się uśmiałam z tych horoskopów :D dobre i też oddające jakąś tam prawdę o nas:),ale już ta perspektywa łysiejącego męża z włosami w uszach na starość...hahahhahaha, skad Ty to bierzesz?? dziel się dalej,dziel-bo humorki nam od rana poprawia. A nachalnej reklamy już jakoś dziś nie ma :P Gosia-karygodne niedopatrzenie!--a gdzie charakterystyka Małgorzat??:) Napisz cosik o tym imieniu,bo pozatym ze oznacza Perła-nic nie wiem..:( Ja też tylko w szkołe na flecie grałam hihi ale teraz.....?hm....teraz to ja tylko na czułym instrumencie jakim są nerwy potrafię zagrać z wielką gracją:D,a śpiewać to potrafię....,ale do Idola bym się raczej nie pchała...bo aż tak to nie potrafię:D Kigano,tak mam imieninki też 22.02:) Akurat na wtorek(22.o2)Sarkana ma ukończyć tabelkę...chyba zamiast gości przyjmować przed kompem siedzieć będę hihi i pewnie wszystkie wodniczki w tym dniu listę podpisać przybędą-więc uczta przed kompem!:D:D W tej pierwszej gierce też poległam na całej lini :(:P Pozdrawiam calutki stawik,cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8---->i horoskop i wierszyk sa supppeeeeerrrrrrr!!!! poniewaz muzyke bardzo lubie wiec jej nie kalecze!!!nie gram na niczym oprocz nerwow,a jesli chodzi o spiew ....to przy wiekszym stezeniu promili :D i owszem.(ale to raczej zadko) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Nietoperz! hihihihihihihihihihi,te promile!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Wodnik_502---->witaj po długiej niebytności:D ale to chyba jakieś nieporozumienie?? przygnębiona z powodu przynależności do wodników?????:( eeee to chyba cosik nie tak? nie uważasz?:P ❤️ taka przynależność tylko szczęście dawac może....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kafe...chodzi mi jak burza! więc szaleję hahahahahahah ale chyba tak głupawo samej....do siebie...i z sobą szaleć:P no to...poczekam na przebudzenie! innych wodniczków hihihi ależ mam humorek od rana!?rodzinkę wysłałam na sanki a sama z ambitnym postanowieniem upieczenia serniczka....przy kompie siedzę:) to się nazywa obowiązkowość!:D,ale zdążę,zdążę....wszak serniczek prawie sam się piecze:D ok,kończę,ale przecież nie na zawsze hihihi cdn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wodniczka, z 5 lutego, cechy wspólne z wami jakbym o sobie czytała mam 25 latek i mieszkam w lubelskim.. pozdrownienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączam do Was :) Stressss ---> witaj 🖐️ Wodnik_____502 ---> nieszczęśliwa jesteś z powodu bycia Wodnikiem????? Przecież to taki fajny znak :D Poczytaj sobie horoskopy Gosi :D A przyczyna Twojego niezadowolenia leży na pewno gdzie indziej... Też jestem ciekawa charakterystyki Sarkany :) bardzo jestem ciekawa ... może będzie podobna do ostatniego horoskopu, który nam Gosia zaserwowała?? Żona dla głuchoniemego, no,no :D:D:D dobre :D zwariowana mamuśka z molestującymi;) zachowaniami ... w dzień gorąca, w nocy kłoda ....:D:D:D:D Co do basenu, to jest od paru lat w moim mieście, dlatego mam możliwość z korzystania z tych wszelkich dobrodziejstw:) Piszecie o nałogach - nie wiem na czym to polega,ale mnie nie ciągnie.Palić się mi zdarzało i zdarza, ale to wyłącznie na spotkaniach towarzyskich,przy pifffku;), alkohol - prawie,że zero, a inne dopalacze - nigdy, nawet na studiach nie szukałam tego typu wrażeń. Ale mój ukochany pali, próbował rzucać parę razy,bez skutków niestety:( może ten biorezonans by mu pomógł?? To narazie tyle, miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro lubicie sobie poczytać to mam dla WSA horoskop niepoważny ;) 🌻 WODNIK (21.01 - 20.02) - Ma pociąg do gastronomii kategorii IV. Nigdy nie oddaje pożyczonych pieniedzy. Mężczyźni spod tego znaku wczesniej czy poźniej okazują się ekshibicjonistami a kobiety nimfomankami. W zakładach penitencjarnych czują sie nieźle. 🌻 a to zgodnie z życzeniem dla wszystkich Małgorzatek: Opis imienia: MAŁGORZATA Imieniny obchodzi: 01.18, 02.22, 05.16, 06.10, 07.13, 07.20, 08.30, 10.16, 10.17, 11.16, 12.23, Osobowość: Ta, co odkryła tajemnicę życia Charakter: 84 % Promieniowanie: 80 % Rezonans: 102 000 drgań/sek.. Kolor: Zielony Główne cechy: Pobudliwość-Uczuciowość- Towarzys­kość- Intuicja Totem roślinny: Klon Totem zwierzęcy: Pstrąg Znak: Ryby TYP: To nerwowe choleryczki o dużej pobudliwości. Byle co je płoszy, wszystko je porusza. Mają chwiejne charaktery, łatwo się zniechęcające, a więc bardzo wrażliwe na niepowodzenia. Rodzice powinni hamo­wać ich kaprysy i uczyć je sztuki panowania nad sobą. PSYCHIKA: Mają wiele uroku, to \"kobiety-dzieci, które mężczyźni pragną ochraniać. Gdy życie staje się zbyt trudne dla ich nadmiernej wrażliwości, zamykają się w swym wewnętrznym światku. Od dzieciństwa trzeba je uczyć stawiania życiu czoło, odważnego wypowiadania się i nie uciekania przed niebezpieczeństwem. WOLA: Bardzo zmienna. Poranny entuzjazm przera­dza się w wieczorne zniechęcenie. Należy wpoić im zasadę: \"Co zaczęłaś musisz skończyć\". POBUDLIWOŚĆ: O wiele za duża, graniczy z nerwi­cowością. ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Są to kobiety o nieprzewi­dywalnych, błyskawicznych reakcjach, jak u pstrą­ga. Kiedy indziej zaś biernie przyjmują wydarzenia. AKTYWNOŚĆ: Raczej słaba. Interesuje je wszy s t o, co dotyczy życia, a więc pediatria, ginekologia, przedszkola, reedukacja. Zazwyczaj są, dobrymi matki, czułymi i oddanymi rodzicami, które jednak nie mają dosyć charakteru, by walczyć z urwisami. INTUICJA: Mają jej prawie za dużo. Chromą się w tajemny świat \"znaków\" i przepowiedni. Nie powinny przywiązywać zbyt dużej wagi do horoskopów. INTELIGENCJA: Są inteligentne, ale tak szybko mówią i działają, że zdarza im się popełniać kolosalne gafy. Mają słabą pamięć, przez co zapominają o wielu rzeczach - poczynając od parasola, a kończąc na mężu! UCZUCIOWOŚĆ: Są bardzo czułe, gdy mają poczu­cie bezpieczeństwa, ale chowają się pod skałę, jak pstrąg, gdy tylko pojawi się nieznajomy. W ich pełnych czułości oczach można wyczytać jednocześnie obietni­cę wielkiej miłości i pragnienie zachowania spokojnego trybu życia. MORALNOŚĆ: Nie należy mnożyć zakazów, gdyż mogłyby one całkowicie przytłoczyć ten kruchy chara­kter, wymagający miłości i zrozumienia. ZDROWIE: Trochę chwiejne. W tych wahaniach dużą rolę odgrywa stan psychiczny. Słabe punkty: jelita i narządy rodne. ZMYSŁOWOŚĆ: Samo to słowo je przeraża! Nie znają i nie chcą znać swych pragnień. Często wyrzucają sobie słabość i nieśmiałość, które prowadzą je do życia z partnerami bardzo dalekimi od ideału. Ale czy one same wiedzą, jaki jest ich ideał? DYNAMIZM: Składa się z marzeń, nieprzemyślanego entuzjazmu, nagłych onieśmieleń. Odkładają na poju­trze to, co miały zrobić wczoraj. Drżą na dźwięk telefonu, gdyż obiecały zrobić dziesięć rzeczy, o któ­rych teraz nie chcą słyszeć. TOWARZYSKOŚĆ: Potrzebują miłości i nie znoszą samotności. Bardzo ulegają wpływom i nieraz dostosowują swój tryb życia do tych, których kochają. Są bardzo przywiązane do rodziny i przyjaciół. PODSUMOWANIE: To urocze kobiety, pełne mag­netyzmu. Niełatwo w całej rozciągłości poznać ich psychikę, gdyż wszystko u nich tak szybko się zmienia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ---> poprzednio było napisane,że jesteśmy kłody, teraz że nimfomanki ;) Hmmmmmm, jak to wytłumaczyć??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zżarlo moje pisanie😡 no to jeszcze raz.:) Gosiu jestes genialna.gdzie ty znajdujesz takie zeczy? mam chwilke bo moj jeczacy jest w pracy,potomkowie wybyli a pieski po spacerze spia jak susly,ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Wodniczki i Wodnika. No cóż, już PO. :( Dzisiaj pierwszy dzień nowego znaku zodiaku. Wpadłem tylko by listę podpisać ;) no i nadrobić zaległości w czytaniu zaległych stron. Oj zapisałyście ich sporo. Skoro jednak ten topik ma żyć dalej, to może dorzucę propozycję przeczytania książki, którą w całości jest w stanie przeczytać tylko Wodnik. Aktualnie jest ona do zdobycia w księgarni internetowej. Baird T. Spalding \"Życie i nauka mistrzów dalekiego wschodu\". Książka, która powaliła mnie na kolana i są w niej odpowiedzi na wszystkie pytania zadane przez \"wodnika z rodziny kotów\". Czytam ją po raz drugi z równym zainteresowaniem. Pozdrawiam i miłego dalszego klikania 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana ---> może wszystkiego po trochu :O ;) hahahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podałem jeszcze sposobu na pozbycie się niechcianych reklam. Otóż od pewnego czasu jako przeglądarki internetowej używam Opera 7.23. Wg mnie rewelacja, chociaż portal Wirtualna Polska i tak daje radę czasami oszukać. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już od dawna smacznie śpisz, o największych cudach śnisz. Jednak z rana, nie spotka Cię cud, a rzecz bardzo miła, choć dość prosta. Dostaniesz buzi i uścisk od ... 🌻 to dla wszystkich śpiących i leniuchujących Wodników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle o tobie codziennie! Chcialbym cie miec codziennie! Nie moge bez ciebie zyc! Brakuje mi ciebie... MOJA MALA ................ WYPLATO! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia--->a jak to sie tobie podoba ? J.Iwaszkiewicz wlazł kotek na płotek i mruga z tych dwóch niewinnych zwrotek milsza bedzie ta druga. żeś mnie już zwała swym kotkiem prosi cię wierny twój sługa: bądżże, choć raz dla mnie płotkiem na który sie włazi i mruga!!! ;d🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperz ---> hahaha :D Ciezka praca moze przyniesc korzysci w przyszlosci, a lenistwo przynosi korzysci TERAZ.. ;) Cze Nokia! Masz pozyczyc smsa, bo nie mam nic na koncie... Powiedz Siemensowi, ze z nami koniec!!! Aha! Niech Alcatel wypcha sie swoim logiem, a Samsunga popros o doladowanie konta, OK? Motorola P.S. Nie zapomnij o przeslaniu mi dzwonka: The Rolling Stones - She loves Me yeah,yeah,yeah! - dobra? :) :) :) :D :D :D :D :D ;) ;) ;) Kobieta w polowie jest mala prawda, w polowie malym klamstwem, a w calosci - wielka niewiadoma ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia------ dobre,hehe.:) pytali dziadka: powiedz starowino,co bys ty wolal czy milosc? czy wino? dziadek rozchmurzyl zmarszczki na swym czole: milosc-wolalem -rzekl-a wino wole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ranne ptaszki, ale wodniki Czyżby reklama zniknęla, ale tsyyyyyyy wolę nie zapeszać Gosiu8---->witoj jo cie bende męcyć, bom ciekawo jaka ta moja charakterystyka je pt:\"Paulina\", bo tamto sie powielilo, jo pzeprosom jeźli to klopot ;);););) :D:D:D:D:D:D:D:D:D, ale co do tej ostatniej to rzeczywiście dużo smiechu i trochę prawdy, ale podkreślam tyko trochę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wodnik____502---->\"...pozdro pozdro od dj bucha\" , wpadaj cenścij, bo cóś sie towarzycho wykruso buhuhuhuhuhu :( Stresss---> witoj wśród braci wodnikowej, co to casym spać ni moze i po cafe busuje, busuj z nomi, witoj w nosych skromnych progach i cytojmy razem nasom twórcość :D:D:D:D:D ;););););) Gofra----> mni tyz chodzi jok huragan, ale ni zapeszom :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Nietoperko i Marsie i wsytkie wodniki, które juz wstaly, ale jesce tu ni zajzoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniku Szuwarki --> jeszcze raz sprawdziłam obydwa imiona i niestety przy obydwóch jest ten sam opis :O sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na zakonczenie:pretensja do \"strasznego dworu\"mariana zaluskiego wciaz spiewaja dwie postacie a wraz z nimi spiewa chor: nie ma niewiast w naszej chacie! tak przez caly \"straszny dwor\" nie ma niewiast w naszej chacie spiewa tenor,spiewa bas nie ma niewiast w naszej chacie powtarzaja raz po raz... czas by poddac juz erracie te najoczywistrza z bzdur nie ma niewiast w naszej chacie trzeba zmienic \"straszny dwor\" dzisiaj inne sa dramaty ktore psuja zycia wdziek: sa niewiasty!-nie ma chaty! chaty nie ma -i w tym sek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8----> ok fenx, a te zdjęcia są git, w scególności rozwalilo mnie to z tym bialym kotek, co śpi na biurku jest super hahahahahahahahahahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D, gdzie ty to wynajdujesz? nieźle busujes po necie ;););););) :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwarku--->:D🖐️ Gofra--->jak tam sernik?juz gotowy?bo bardzo lubie i juz czekam z talerzykiem :D Gosia--->jestes tam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co znalazłam o imieniu Paulina Paulina Miła osobowość. Pobudliwa, posiada zmienny charakter. Cechuje ją krytyczne podejście do spraw życia codziennego. Lubi wygody osobiste i dalekie podróże. 🌻 PAULINA (łac.) żeńska forma od imienia Paweł 🌻 PAULINA - choć zazwyczaj drobna, niepozorna, serce ma dobre. Zbyt łatwo się poddaje, choć jest dość krytyczna. Musi się przykładać w pracy. W miłości ostrożnie - bez szaleństw! Bardzo samowolna i niespokojna. Lubi pochwały i można ją tym \"kupić\" lub wpłynąć na zmianę poglądów. Czasem ma ostry język. Wygodnicka! 🌻 Paulina - Ma spore szanse, by osiągnąć w życiu sukces. Musi jednakże wyrobić w sobie silną wolę i skoncentrować się na jednej dziedzinie. Ponad wszystko przedkłada życie towarzyskie. Uwielbia otaczać się mężczyznami, słuchać komplementów. Podziw i uznanie chłopców dodają jej wiary w siebie i przebojowości. Nie zabiega o przyjaciół, dlatego nierzadko zostaje sama w kłopotach. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×