Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Jakaja--->imieninki to ja mam 13 lutego czyli juz po....:( a mieszanka wodnika z katarzyna to prawie jak ladunek wybuchowy,no nie? wrrrrrrrrrrr.ta reklama mnie wkkkkkkkkkkkkkkk.............aaaaaaaaaaa!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku -- Zgadza się !!! tylko musimy uważać z tym samouwielbieniem, bo się na nas jeszcze pogniewa ta nasza wodnicza rodzinka :) ;) i .... Ale to masz gorzej ode mnie z prezentami ;) Jeżeli chodzi o czas ich dostawania. Pewnie przeoczyłam tą informację i życzonek to ja Ci nie złożyłam zaaobsorbowana urodzinami. Wybacz ---- spełnienia marzeń. I gdzie jest ta lista Kigana!!! Bo też i innym solenizantom nic nie składałam- Sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaja--->kigana zamiescila tabelke dla przypomienia na stronie 44. a co do prezentow to juz sie przyzwyczailam ale jako dziecko zawsze robilam FOCHA :) :D bo inne dzieci dostawaly prezenty 2 razy. z wiekiem jednak doszlam do wniosku ze tak jest bardziej ekonomicznie bo mam dwie imprezy w jednych kosztach,hihi.a poniewaz zaraz sa walentynki to moge sobie 3 dni balowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie zapeszyć,tfu na psa urok..reklama zniknela!!!!!!!!!!!!!!!!! ja zaraz tez znikne bo bede przejadac obiadek a potem kibicowac Adasiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tej strony to nie patrzyłam,. Czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) Do popisania :) O reklamy nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam ponownie w szuwarach dla wszystkich Katarzyn ;) :D i może Sarkanie przyda się w pracy naukowej nad nami wodnikami :P KATARZYNA :) :) :) 🌻 Osobowość: Tajemnica krwi Charakter: 90 % Promieniowanie: 88 % Rezonans: 103 000 drgań/sek. Kolor: Czerwony Główne cechy: Intelekt-Zdolność reakcji-Pobudli­wość- Dynamizm Totem roślinny: Truskawka Totem zwierzęcy: Łabędź Znak: Lew TYP: Nerwowe choleryczki, bardzo pobudliwe. Łat­wo tracą zimną krew. Są wyniosłe i sprawiają wrażenie osób \" w pretensjach \". W prawdzie - niczym ich totem - łabędź - wydają się dumne i pogardliwe, ale w rzeczywistości są niespokojne i niepewne. PSYCHIKA: Są inteligentne, wiedzą o tym i dają to odczuć innym. Mają wyraźną skłonność do odnosze­nia wszystkiego do siebie, są subiektywne. Ogólnie biorąc, mają raczej trudny charakter, ale są pełne życia. WOLA: Raczej dobra, ale nie starcza jej, by doprowa­dzić rzecz do końca. Wówczas przybierają pozę obra­żonej damy i wycofują się z działania ze znudzoną miną. POBUDLIWOŚĆ: Zbyt duża, by zostawić im czas na refleksję. Zgryźliwe albo raniące uwagi padają wów­czas z tych uroczych usteczek. ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Ich wybuchy gniewu zbijają z tropu i szokują, gdyż ich mniej czy bardziej uświado­mionym celem jest ranienie i niszczenie. AKTYWNOŚĆ: Dość słaba, ale ich dynamizm jest tak duży, że sprawiają wrażenie osób niezastąpionych. Brak im wytrwałości, nieraz chwytają dwie sroki za ogon. Są doskonałymi dziennikarkami, pracownicami reklamy, działaczkami. INTUICJA: Całkiem zagłuszona przez intelektualny aspekt ich osobowości. INTELIGENCJA: Uważają się za nadzwyczaj inteli­gentne, a innych mają za kretynów. Chociaż w życiu spotyka je wiele porażek, nigdy nie wątpią w siebie i zawsze są z siebie bardzo zadowolone. UCZUCIOWOŚĆ: Bardzo nerwowa, impulsywna i co tu ukrywać - egoistyczna. Ślepo ufają swej inteli­gencji, która nie zawsze jest tak wielka, jak to sobie wyobrażają. MORALNOŚĆ: Zależy od okoliczności i wydarzeń. Należy wpoić im za młodu silne zasady moralne, aby przeciwdziałać skłonności do panowania nad otocze­niem. Doskonale znoszą porażki, zwalając winę na innych. ZDROWIE: Chwiejne, zbyt podlegające psychice. Wrażliwy system nerwowy. Łatwo się męczą. Potrze­bują dużo wypoczynku i snu. ZMYSŁOWOŚĆ: Katarzyny żyją w masce obojętności i pogardy, trudno jest im ją porzucić. Stąd wiele nieporozumień, nieraz bolesnych. Przyszłego partnera tak idealizują, że spotkanie go kiedykolwiek jest mało prawdopodobne. DYNAMIZM: Graniczy z agresywnością. Te kobiety potrzebują do życia sukcesów. TOWARZYSKOŚĆ: Lubią otaczać się ludźmi, łącząc przyjemne z pożytecznym. Ich salon nieraz stanowi przedłużenie biura. PODSUMOWANIE: Te kobiety a zwłaszcza dziewczęta powinny zastanowić się nad symbo­lizmem łabędzia, którego niezaprzeczalne piękno i wdzięk kryją oschłość serca i brak zrozumienia dla innych, z którymi to cechami zawsze można podjąć walkę. 🌻 drogie Kasie co wy na to czy zgadzacie się z tym???????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku ---> gorące współczucia z powodu chorego mężczyzny w domu, tacy są najgorsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8---> cy jo moge cie prosić o to samo, cyli o charakterystykę pod względem imionka plissssssssek, bardzo bym wdzięcno bylo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniku Szuwarku bardzo proszę, mam nadzieję że nie pomyliłam imienia??? :) Opis imienia: PAULINA Imieniny obchodzi: 05.26, 06.06, 06.22, 10.10, 12.02, Osobowość: Tajemnica krwi Charakter: 90 % Promieniowanie: 88 % Rezonans: 103 000 drgań/sek. Kolor: Czerwony Główne cechy: Intelekt-Zdolność reakcji-Pobudli­wość- Dynamizm Totem roślinny: Truskawka Totem zwierzęcy: Łabędź Znak: Lew TYP: Nerwowe choleryczki, bardzo pobudliwe. Łat­wo tracą zimną krew. Są wyniosłe i sprawiają wrażenie osób \" w pretensjach \". W prawdzie - niczym ich totem - łabędź - wydają się dumne i pogardliwe, ale w rzeczywistości są niespokojne i niepewne. PSYCHIKA: Są inteligentne, wiedzą o tym i dają to odczuć innym. Mają wyraźną skłonność do odnosze­nia wszystkiego do siebie, są subiektywne. Ogólnie biorąc, mają raczej trudny charakter, ale są pełne życia. WOLA: Raczej dobra, ale nie starcza jej, by doprowa­dzić rzecz do końca. Wówczas przybierają pozę obra­żonej damy i wycofują się z działania ze znudzoną miną. POBUDLIWOŚĆ: Zbyt duża, by zostawić im czas na refleksję. Zgryźliwe albo raniące uwagi padają wów­czas z tych uroczych usteczek. ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Ich wybuchy gniewu zbijają z tropu i szokują, gdyż ich mniej czy bardziej uświado­mionym celem jest ranienie i niszczenie. AKTYWNOŚĆ: Dość słaba, ale ich dynamizm jest tak duży, że sprawiają wrażenie osób niezastąpionych. Brak im wytrwałości, nieraz chwytają dwie sroki za ogon. Są doskonałymi dziennikarkami, pracownicami reklamy, działaczkami. INTUICJA: Całkiem zagłuszona przez intelektualny aspekt ich osobowości. INTELIGENCJA: Uważają się za nadzwyczaj inteli­gentne, a innych mają za kretynów. Chociaż w życiu spotyka je wiele porażek, nigdy nie wątpią w siebie i zawsze są z siebie bardzo zadowolone. UCZUCIOWOŚĆ: Bardzo nerwowa, impulsywna i co tu ukrywać - egoistyczna. Ślepo ufają swej inteli­gencji, która nie zawsze jest tak wielka, jak to sobie wyobrażają. MORALNOŚĆ: Zależy od okoliczności i wydarzeń. Należy wpoić im za młodu silne zasady moralne, aby przeciwdziałać skłonności do panowania nad otocze­niem. Doskonale znoszą porażki, zwalając winę na innych. ZDROWIE: Chwiejne, zbyt podlegające psychice. Wrażliwy system nerwowy. Łatwo się męczą. Potrze­bują dużo wypoczynku i snu. ZMYSŁOWOŚĆ: Katarzyny żyją w masce obojętności i pogardy, trudno jest im ją porzucić. Stąd wiele nieporozumień, nieraz bolesnych. Przyszłego partnera tak idealizują, że spotkanie go kiedykolwiek jest mało prawdopodobne. DYNAMIZM: Graniczy z agresywnością. Te kobiety potrzebują do życia sukcesów. TOWARZYSKOŚĆ: Lubią otaczać się ludźmi, łącząc przyjemne z pożytecznym. Ich salon nieraz stanowi przedłużenie biura. PODSUMOWANIE: Te kobiety a zwłaszcza dziewczęta powinny zastanowić się nad symbo­lizmem łabędzia, którego niezaprzeczalne piękno i wdzięk kryją oschłość serca i brak zrozumienia dla innych, z którymi to cechami zawsze można podjąć walkę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nasza cafe śmiga wolniej od tej głupiej reklamy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8----> baaaaardzo dziekuję, ale od towarzyskości chyba jakiś psotnik sie wkradl, bo jest to samo, co u Kasiek, może cos sie powielilo ;);););) ale dziękuję i z przykrością stwierdzam, że szczera prawda tam o mnie zostala zamieszczona :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wodnik z rodziny kotów
ja znam ten brakujący siódmy element ;) to przecież nic innego jak moja miłość do pewnego idioty :), który mnie też jednakowo niezmiennie olewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasza inteligencja mnie poraża ;) na tą reklamę już nóż w kieszeni mi się otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8----> oj ni okazalo sie, że to dokladnie to samo co u Kasiek :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(, a jo mom na imię Paulina, rzeczywiście jakiś chochlik-psotnik tu zamieszkol :D:D:D:D:D:D:D ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniku Szuwarku ---> znalazłam coś jeszcze, tylko krócej Paulina - ma charakter refleksyjny, skłonna jest do zadumy, zagłębiania w sobie. Jako dzieci Są spokojne i grzeczne, wola siedzieć w kąciku nad swoimi sprawami, niż dokazywać w gronie rówieśników. W dorosłym życiu też raczej nie ściągają na siebie uwagi publiczności. Działają metoda małych kroków - są jak cicha woda. Ale zwykle dobrze znają swój cel i nie rozpraszają sił na błądzenie i pomyłki. Pauliny Są obdarzone dobra intuicja. Starają się wokół siebie i swojego miejsca na świecie zachować spokój, porządek i zdrowe reguły. Wiele z nich osiąga profesjonalna biegłość w zawodach wymagających wiedzy i doświadczenia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8---> ale to dobre, bo okazuje sie że wiele z Kasiek pasuje do mnie, a może po prostu to jest tak napisane bym mogla i ja i ktoś innych odnaleźć siebie w tym opisie, specjalniew nie wierzę, ale to taka mania czytania tych opisów, wiem dobrze, że wiekszość jest wlaśnie tak pisana \"pod publikę\", ale jo mom \"babskom \"naturę i casem to cytom, ale i tak tzebo do tego mieć dystons jo sie storom :D:D:D:D:D:D ;););););) A za ten opis krótszy bardzo dziękuję, i wyobraź sobie, że tyz pasuje ;);););) :D:D:D:D:D:D:D:D:D, no znowu ta :babsko\" naturo :D:D:D:D:D:D Aha, raz udalo mi się , bylam pierwsza od reklamy :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Wodniku Szuwarku ---> Jestem na 2 roku administracji dopiero. Więc mam nadzieję, że to co najlepsze z życia studenckiego jeszcze przede mną :D Mam 1 przystanek do stadionu Widzewa, jak jest mecz to w mieszkaniu aż dudni od bojowych okrzyków... i wielobarwne postacie można wtedy spotkać wszędzie :) Kiedyś umówiłam się ze znajomymi na Pietrynie, a właśnie w tym dniu był jakiś ważny mecz (z Legią chyba). Stoję sobie na przystanku, a tu nagle podjeżdża tramwaj... drzwi się otwierają... patrzę, a tam kilkudziesięciu chłopa szczerzy do mnie zęby w szaleńczym uśmiechu :D , wszyscy wymalowani w barwy wszelakie (ale czerwony przeważał) w dodatku z wyjątkowo ciekawym sprzętem przenośnym (kije, pałki, łańcuchy itp.) Uśmiechnęłam się ładnie i poczekałam na następny tramwaj :) A tak w ogóle to mam na imię Lucyna (30 czerwca mam imieninki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen---> w rzeczy samej to nie ciekawe spotkania i lepiej takowych unikać, jo mieskom na widzewie-wsch., więc troche dalyj od stadionu, ale to i tak Widzew więc maniaków tej maści tu sporo ;););););), jo mieskom tok jakbyś jecholo \"98\" do końca tzn ni w strone ŁKS-u tyko pzeciwnom :D:D:D:D:D:D:D:D, więc domyslosz sie co to za osiedle i pelono tu szajbusów wszelkiego pokroju :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniki Kafeterii, łączmy się!!!!!!!!!! hahahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosia8 :D Ja niestety w domu siedzę... Najbliższa impreza to chyba 4 marca dopiero... Brat ma wtedy przysięgę, bo w wojsku jest w Warszawie od niedawna. Trochę za nim tęsknię, ale przynajmniej dostęp do komputera mam swobodny :D No prawie... Mama czasem siada \"na chwilkę\", która trwa pare godzin :( He he.. zagrałam sobie w te gierki :D W pierwszej poległam na całej linii, ta druga dość krwawa.. ale się wyżyłam za wszystkie czasy - odreagowałam sesjowe stresiska ;), a ta trzecia, rzeczywiście obrzydliwa :P i te odgłosy... bleee...:D A to coś dla wodników - szalonych muzyków : http://www.paperislands.com/game3.html Czy ktoś z Was kochani gra na jakimś instrumencie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zdolności artystyczne ograniczają się do szydełkowania, czasem coś na drutach, ewentualnie wyszywanie - ale do tego nie mam cierpliwości :( Jeśli chodzi o muzykowanie to w podstawówce uczyłam się grać na flecie hihihi. Poza tym nie mam ani głosu ani słuchu :O :O :O a ta beznadzijna reklama ciągle się pojawia i to z szybkością błyskawicy, żeby nasza cafe tak śmigała, marzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam ze spacerku z moją psiną, brrrrrrrrr ale mroźno :( :( :( Kiedy w końcu przyjdzie wiosna, moja ulubiona pora roku 🌻 🌻 🌻 Niedługo dzień Kobiet ❤️ - mie ten dzień od zawsze kojarzy się z tulipanami 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dopiero teraz mogę coś napisać. Przed południem kafe odmówiła mi współpracy, a po południu .... duzo się działo:) A reklamy od dwóch stron nie ma:D Pojechałam dziś na basen razem z moim ukochanym i wzięlismy jeszcze mojego bratanka, coby się z nowym wujkiem oswajał;)I przeciągnęliśmy się przez prawie cały basen i odnowę biologiczną, mały był zadowolony. Wujek;) nauczył go zjeżdżać ze zjeżdżalni, zaprowadził na siłownię, poszliśmy też do sauny i tak 1,5 godzinki mignęło.A potem pojechalismy do kina ( oczywiście już bez małego) na \"Upadek\" - o ostatnich dniach Hitlera. Mam nadzieję,że nie będzie mi się nic śniło z tego filmu.A czy film się mi podobał, to jeszcze nie wiem, taki dziwny był moim zdaniem. Może ktoś z Was go oglądał? Może jeszcze wrzucę uzupełnioną tabelkę imieninową i idę spać,bo nie mam sił na dłuższe pisanie po tych wszystkich szaleństwach;) Gofra ---> czy wpisać Cię też na 22 lutego? Alan ---> 🌻 Dla Was na dobranoc 😘😘😘😘😘😘😘 😍 Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego Sarkana – Beata ........................8 marca Isa – Iza .................................16 marca Kigana – Lidia ..........................27 marca Alan_Pol – Jerzy .......................23 kwietnia Socha – Monika .........................4 maja Habanerka – Iwona ....................23 maja Paula – Paulina ........................ 26 maja Wodnik Szuwarek – Paulina ......... 26 maja Cicha – Lucyna ........................ 30 czerwca Evergreen – Lucyna .................. 30 czerwca Jakaja – Katarzyna ................... 25 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 😴 ! Gosia8---->dzieki bardzo za 👄 troche sie zgadza chociaz nie wszystko (na szczescie ) hihi :) jestem nerwusem ale zimna krew trace bardzo zadko.za to jak ja juz strace to ochoho!!! zawsze mam gotowa odpowiedz(raczej cieta ) jesli ktos mnie wkurza :P jesli cos sobie zaplanuje na czym mi bardzo zalezy to upoarcie daze do celu.przy mniej waznych sprawach odpuszczam sobie :) nie zwalam winy na innych.potrafie przyznac sie do bledu i przeprosic. system nerwowy pracuje u mnie ok. dzieki mojej inteligencji potrafie przewidziec wiele spraw i zachowan innych ludzi.(czasami to dziwne ) nie do konca przejmuje sie tym co ludzie powiedza . w milosci nie jestem zazdrosnica ale tez nie jestem zbyt wylewna. no to chyba moja harakterystyke Sarkana ma juz z glowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , choć jeszcze zaspana , bo dziś nie musiałam sama wyjść z psiną na spacer z samego raniuśka brrrr 💤 ups. 🌻 zeby nie było tak tobrze, dziś z humorem, jak możemy stracić przyjaciół :( , sorki że to tak z ranka :O no to lecimy WODNIKI 👄 👄 👄 Zimna, ponura i tajemnicza planeta Saturn straszy ciągle nad horyzontem. Na świat przychodzą Wodniki, dzieci wampiry wysysające soki z Bogu ducha winnych matek. Sprytne i wścibskie, i tak wiedzą lepiej. :D 🌻 PANI WODNIK Sprytna histeryczka (hihih :D ). Niezwykle sprzeczna natura. Pod bardzo wieloma względami przypomina mężczyzn z tego znaku, dla którego o dziwo jest idealną partnerką. Jako nastolatka infantylna, lodowata w środku, gaworzy i chichocze niczym dziecina. Żałosna i nie mająca pojęcia o autentycznych emocjach, jest urodzoną aktorką. Jako dziecko gra wspaniale dziecko, jako kobieta gra kobietę. Jest sentymentalna i nierówna. Na wszelki wypadek zasypuje wszystkich laurkami, mając jednocześnie uczucie niedowartościowania i nie spełnienia. Za mąż wychodzi wcześnie nie znając prawie swojego partnera, głównie po to żeby zaimponować koleżankom. Infantylna i bez powodu pewna siebie, nienawidzi kontaktów fizycznych z partnerem, zastępując je bezsensownymi aktywnościami gospodarczo-finansowymi. Jak Pani Panna, jest urodzoną przełożoną zakładu dla dziewcząt. Prawdziwa tragedia zaczyna się po ucieczce zdominowanego męża. Wtedy Pani Wodnik obnosi gdacząc swoją klęskę i całą energię kieruje na wysysanie resztek indywidualności z dziecka, które choćby było Leonardem da Vinci, dla niej jest zbyt lekko ubranym idiotą ze źle ostrzyżonymi włosami. Na starość zostaje radiestetką mierzącą wahadełkiem swoje ciśnienie i sprawdzającą przy pomocy jajek na bekonie stan swojej wątroby. Wyjątkowa kretynka. 🌻 PAN WODNIK Mizogeniczny, agresywny upiór. Infantylny bufon osądzający bez żadnej podstawy cały świat. To co w Wodniku sugeruje posiadanie wyobraźni jest histerycznym usiłowaniem bycia za wszelką cen innym od otoczenia. Czarujący przy pierwszym zetknięciu, jest Pan Wodnik neurastenicznym gęgałem zanudzającym otoczenie swoimi pseudooryginalnymi pomysłami. Z rozpaczy, że nie wszyscy padają na kolana przy pierwszym z nim zetknięciu, dość wcześnie siwieje, lub łysieje \"w placek\". Jest hipochondrykiem, który dla popisu skłonny jest demonstracyjnie umrzeć na katar. Opiekuńczy, pogodny narzeczony, po ślubie zmienia się w zamkniętego, ponurego egoistę bez przerwy robiącego małostkowe uwagi. Gardzi kobietami. Nie znosi mężczyzn. Wszystkich uważa za gorszych od siebie podludzi. Jego schizofreniczna osobowość sprawia, że Pan Wodnik w domu i poza domem, to dwie rożne osoby. Nikt go nie lubi, czego absolutnie nie potrafi przyjąć do wiadomości. Uważa, że jest fantastyczny. Jego stosunek do ludzi sprawia, że nie sposób z nim pracować. Będąc woźnym drze się na dyrektora, będąc dyrektorem opluwa ministra. Seksualnie nadpobudliwy, usiłuje zdobywać kobiety idiotycznymi uwagami i żartami. Jako kochanek niezwykle męczący i nierówny jak klimakteryczna primabalerina. Na starość dziwaczeje paskudnie i rosną mu włosy w uszach, co dodane do siwizny i łysiny odstrcza, resztkę wielbicielek. Biedny, bo pieniędzy nigdy nie ma. Zdziczały jest plagą darmowych odczytów, gdzie wymądrza się zadając podchwytliwe pytania. Coś okropnego. ❤️ WODNIK - żona Idealna partnerka dla głuchoniemego. Rozgdakana histeryczka mówiąca bez przerwy, ciągle gdzieś pędzi, ciągle czegoś nowego wymaga. W domu nigdy nie wiadomo gdzie stoi fotel, bo namiętnie dokonuje bezsensownych przemeblowań. Pozornie pełna fantazji i bezinteresowna, lubi pieniądze i potraf i je bezpardonowo wyłudzi od męża. Dzieci zadręcza ciągłą kontrolą i tyradami wychowawczymi. Nawet dorosły syn nie ma szansy wykąpać się w spokoju. Mama z całą pewności wpadnie do łazienki pod byle pretekstem. Jako żona niezwykle ruchliwa w dzień, a klocowata w nocy. ❤️ WODNIK - mąż Idealny partner dla głuchoniemej. Żeni się niechętnie. O ile to zrobi, nie przestaje ani na sekundę pouczać żony. Psychopatyczny besserwisser, pedantyczny i skąpy wpędza otoczenie w stresy. W domu jest ponury i zasadniczy. A w stosunku nawet do nic nie obchodzących go osób obcych, udaje uroczego bawidamka. Dzieci nie lubi, zwierzęta prędko go nudzą. Często popada w tandetne romanse, wtedy niewybrednie kłamie. Buduje egzystencję rodziny na bezpodstawnej wierze w swoje szczęście, którego nie ma. O ile żona nie zatka sobie uszu i nie przejmie spraw finansowych może by krucho, acz znam pozytywne wyjątki. 🌻 uśmiać się można, coooo???????? :) :D :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana ---> reklamy pojawiają się wtedy, kiedy najmniej się ich spodziewasz 😠 -- sauna, siłownia (bez basenu się obejdę) do tego kino (choć na inny film) też bym tak chciała achchchch :) 🌻 co do tabelki imieninowej to wcześniej trzy wodniczki zadeklarowały się być moimi imienniczkami: Gofra, Alanisssss i Złotóweczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Byłem dziś w ZUSie O, Jezusie! Pół dnia tam byłem. Cud, że przeżyłem. - Hm, proszę Pana, w tej deklaracji W kodzie pocztowym nie mamy spacji. - Skąd ja mam wiedzieć, gdzie wstawić kreskę? - Musi wypełnić Pan raz jeszcze. Wiec wypisuję jeszcze raz. Nic się nie stało. Ja mam czas. - A tutaj, o, w słowie \"składkę\" Ogonek wyszedł poza kratkę. Mamy komputer (mądra maszyna), Tego ogonka nie przetrzyma. Był tu przedwczoraj taki klient, Wstawił ogonek, a za chwilę Komputer wysiadł I do dzisiaj Znaleźć nie można trzech milionów. I komu to potrzebne, komu? Wiec wypisuję jeszcze raz. Nic się nie stało. Ja mam czas. - O, tu jest błąd! Fundusz wypadkowy Mamy od wczoraj całkiem nowy. Wzrosło o dwa przecinek trzy. Musi Pan zmienić, przykro mi. - Lecz kiedy byłem tu poprzednio Wisiała kartka, tam, przede mną, że wypadkowy po staremu a teraz zmiana, no i czemu? - Kartka na ścianie, że tak powiem, jest dokumentem nieurzędowym. A składka wzrosła, to jest fakt. Musi Pan zmienić, nie, czy tak? Wiec wypisuję jeszcze raz. Nic się nie stało. Ja mam czas. Po wypełnieniu sześciokrotnym postanowiłem być bezrobotnym. ------------------------------------------- © Artysta nieznany za to znękany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik______502
witam wszystkie wodniczki:) dawno tu nie byłam a tu co klub wodniczek ,no no kobity postarały sie,ja tez jestem wodnikiem dlatego bardzo ciezko mi w zyciu pozdrawiam wszystkie i życze spełnienia swego przeznaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×