Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Wpadlam jeszcze tylo sie pozegnac bo lece posilic sie niedzielnym obiadkiem (skoro nie ma sernika) :( :P :) a moj poprzedni wpis to 1410 - fajny no nie??? pa,pa :d🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pozdrawiam zazdroszcze pogaduch bo ja pewnie kilka dni bez kompa spedze:( info nie wiem czy aktualnie Pc World Komputer donosi iż nalezy bardzo uwazać na kontakty z nieznajomymi w komunikatrze Gadu-Gadu. Okazało się, iż jeśli otrzymamy wiadomość z numeru: 7021349 i ją odbierzemy, wówczas na komputerze zainstaluje się trojan Trojan.QHost. Problem dotyczy tylko użytkowników korzystajacych bezpośrednio ze standardowego komunikatora, zaś nie dotyczy wszystkich ktorzy korzystaja z Gadu-Gadu przez np Jabera lub Tlen. [Źródło (http://www.pcworld.pl/news/73775.html)] jesli juz sa jacys solenizanci to skladam najserdeczniejsze zyczenia 🌻 niestety dostalam 3 min na kontakt z kompem wiec nie moge nic wiecej dodac mam nadzieje ze nie zapomnicie o mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na obiadzik surówka z czerwonej kapustki :) którą ja niestety musiałam zetrzeć na tarce :( 🌻 a jeśli chodzi o ciekawe stronki to znajduję je przypadkowo ;) szukając zupełnie czegoś innego :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff musiałam jeszcze obrać ziemniaki :( już sama nie wiem co jest gorsze: obieranie ziemniaków czy mycie w zlewie ????????? :( :( :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie! U mnie to dzisiaj słoneczka nie ma. Tak szaro i ponuro za oknem. Ale nic to, aby do wiosny. A na dodoatek wszystkiego zadzwonilo dziecko przebywające na feriach i ponformowało mnie, że ma 38, boli je gardlo i w ogole kiepsko się czuje. A ja nic zrobić nie mogę. Nienawidzę bezzsilności. Gdyby chociaż to słońce ... Nietoperku, a u Ciebie już wszyscy zdrowi? Gosia8---- jesteś niezawodna, mówisz i masz :) :) Dużo, oj dużo z tego opisu imienia to prawda. Ale: nie zawsze jestem z siebie zadowolona, i z tą pobudliwością to też lekka przesada - zazwyczaj udaje mi się wyhamować hi, hi, hi. do błędów też umiem się przyznać. A co do oceny ludzi, tak jak już pisałam gdzieś wcześniej, to najpierw muszę obserwować, potem się wypowiadam, tak na zapas to nie. A ten ostatni opis, ale wodnikowy - powala :) Szuwarku - a może tyś powinna Kasią być, tylko jeszcze o tym nie wiesz? Żartuję !!! Paulina to też chwat dziwczyna ! Prawda, że ładny rymek ;) W między czasie stwierdzam, że rekalmy brak. Tfu, tfu na psa urok.. Kiganko --- gratuluję udanego dnia wczorajszego. I trochę zazdoszczę, bo sama też uwielbiam zajęcia opisane przez Ciebie. \"Hitlera ...\" nie widziałam, ale czytałam, że dość kontrowersyjny to obraz tego psychopaty. Czy faktycznie masz takie odczucia? Dzięki za Twą wytrwałość \"tabelkową\". Faktycznie Sarkana może mieć trudności we wtorek dać naszą charakterystykę. stress - witam Wodnik_502---- witam, nie martw się, żeś Ty wodnik, ciesz, bo dasz sobie w zyciu radę. Cobyś zrobiła będąc chwiejną wagą??? Mars --- jak dla mnie to Ty byś mógł trochę jaśniej, co robisz, abu Twoja współpraca z komputerem układała się pomyślnie. Ale witaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z życia wzięte :) śSłyszeliście o nagrodach Darwina : oto dwie historie: 🌻 Życie potrafi płatać przeróżne, straszne figle, ale tylko w przypadku gdy mu w tym troche pomożemy. W miejscowści Nazlat, 370 kilometrów od Kairu (Egipt) śmierć poniosło 6 osób próbując ratować kurę, która wpadła do studni. Jako pierwszy wskoczył do studni rolnik, lecz prąd wciągnął do pod wodę. Następnie po kolei wskakiwali do studni jego 2 bracia i siostra i na końcu z pomocą ruszyli 2 starsi chłopi, którzy także ponieśli śmierć w studni. Policja wydobyła z studni 6 ciał oraz żywą kurę. 🌻 🌻 Akcja tego zdarzenia rozgrywała się w słonecznej Kaliforni, natomiast przedmiotem naszych zainteresowań będzie pewna sekta, która chciała odkryć tajemnice chodzenia po wodzie i być niczym Jezus Chrystus. Ludzie sekty dzien po dniu ćwiczyli i ćwiczyli a najwięcej chyba sam przywódca sekty, który zginął podczas tych ćwiczeń. \"Wielki mistrz sekty\" ćwiczył wytrwale przez wiele godzin w wannie, utonął poślizgnąwszy się na mydle przez co prawdopodobnie zbliżył się do Boga. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniki kochane! Gosiu8 ---> ale się pośmiałam :D Skąd Ty to bierzesz? Ale niektóre to takie krwawe filmiki... na tym www.kurde.pl A jakie tam można różności znaleźć... :) pare razy prawie z fotela spadłam :D Pozdrawiam wszystkich cieplutko i zmykam, bo jakoś czasu mi brakuje, mimo że niedziela jest :) W ogóle ja mam zawsze tak, że planuję mnóstwo rzeczy i póżniej... nie wyrabiam się niestety ze wszystkim... :P W dodatku zabiegana jestem strasznie... Ale jeszcze tu wrócę dzisiaj na pewno! PAPATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Latynka! No to fajnie, że jesteś - frekwencję nam podniesiesz :D A Ty też wodnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... rakiem jestem :-) ale tak was odwiedzilam, bo mile sa topiki, gdzie was duzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaja---->moje cierpiace brakujace ogniwo z teorii Darwina poszlo dzis do pracy :) a reszta rodziny jest zdowa na ciele i chyba umysle tez. taka mam przynajmniej nadzieje. Latynko--->czy wiesz gdzie raki zimuja?w szuwarach oczywiscie!!!!a zatem witaj!!! spadam bo nastepne pokolenie nietoperza zasiada teraz do kompa :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8-----> baaaaardzo diękuję, że sie tak pofatygowalaś raz jeszcze dziękuję 👄👄👄 sama prawda nawet to zem maly wodnik ;););) póltora metra z dwoma centymtrami :D:D:D:D:D:D:D:D:D aha pzyznom ze dosyć makabrycne te historyjki ;);););) Iso----> ni pzejmuj sie będziemy na cio cekać:):):), dzięki za informację o tym koniu cholernym, bo dopiero sie go pozbylam A jo jadlom rosolek mniam mniam mnia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jakaja---> pozdrów dziecko i zycem mu powrotu do zdrówka Hej 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slaw
Jestem wodnikiem z 4 lutego. Wodniki przede wszystkim cenia sobie wolnosc i niezaleznosc. Inteligencja czesto wybitna jest dla nich trampolina ktora pozwala przezywciezac im wszystko i byc tym kim chca a inni nie potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut dobijałam się do kafeterii a tu taaaaaaaaka pustka i cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale się nie dziwię, że nikogo tu nie ma :( ja też już kończę :) papatki do jutra :) 🌻 💤 Patrzysz na zegar, późna godzina, łóżko sobie ścielisz i spać się wybierasz. Ząbki umyłaś, buzię przemyłaś. Teraz w piżamkę się przebrać, wskoczyć do łóżka, przytulić miśka, zasnąć spokojnie i wstać rano ze słońcem. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, okazało się, że mogę jeszcze tu pobuszować :) jak ktoś ma ochotę to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latynka, Slaw ---> 🖐️ Isa ---> biedactwo, jak wytzrymasz bez netu tyle dni?;) Powodzenia, nie zapomnimy. I dzieki za ostzreżenie :) Wszędzie,gdzie się człowiek nie obejrzy to czyhają wirusy, trojany itp. paskudztwa:PJuż wolałabym nie walczyć z żadnym z nich. Jakaja ---> biedne to Twoje dziecko:( Zdrówka mu życzę ... Pamietam, kiedyś byłam na obozie wędrownym i połowa naszej grupy też się pochorowała.Ja akurat nie, ale mój brat -owszem. To była jazda :0 A jeśli chodzi o film, to Hitlera pokazano jako starego, chorego człowieka, ale ciągle opętanego wizją zwycięstwa wielkich Niemiec, szaleńca. A że do swoich współpracowników był chwilami uprzejmy, dzieci Goebelsa go kochały to już inna historia. Jakoś nie widziałam wybielonej postaci,ale to ja tak odebrałam to wszystko.Może tam kryły się jakieś podteksty,których niezauważyłam? Mars ---> tytuł brzmi intrygująco:) może dotrze do mnie kiedyś ta książka i też zafascynuje. Gosia ---> dzięki za fajne stronki :) jeszcze ich wszystkich nie przekopałam,ale powoli, powoli ....:D Życzę miłego poniedziałku :) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, znalazłam coś dla miłośników kotów wszelkiej maści. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah :D :D :D :P Jak zaaplikować kotu tabletkę :P 1. Weź kota na ręce i otocz go lewym ramieniem tak, jak się trzyma niemowlę. Umieść palec wskazujący i kciuk prawej ręki po obu stronach pyska i naciśnij lekko trzymając tabletkę w pozostałych palcach prawej ręki. Gdy kot otworzy pysk wpuść tabletkę, pozwól kotu zamknąć pysk i przełknąć. 2. Podnieś tabletkę z podłogi i wyciągnij kota spod tapczanu. Ponownie otocz kota lewym ramieniem i powtórz cały proces jeszcze raz. 3. Wyciągnij kota z sypialni i wyrzuć rozmamłaną już tabletkę. 4. Wyjmij nową tabletkę z opakowania, otocz kota lewym ramieniem jednocześnie trzymając lewą ręką wierzgające tylne nogi. Rozewrzyj pysk kota i palcem wskazującym prawej ręki wepchnij tabletkę tak głęboko jak się da. Przytrzymaj kotu zamknięty pysk i policz do dziesięciu. 5. Wyciągnij tabletkę z akwarium a kota z garderoby. Zawołaj żonę do pomocy. 6. Przyduś kota do podłogi klinując go między kolanami jednocześnie trzymając wierzgające przednie i tylnie łapy. Nie zwracaj uwagi na niskie warczące odgłosy wydawane w tym czasie przez kota. Niech żona przytrzyma głowę kota jednocześnie wpychając mu drewniana linijkę miedzy zęby. Następnie wsuń tabletkę wzdłuż linijki miedzy rozwarte zęby i intensywnie pogłaszcz kota po gardle, co skłoni go do przełknięcia. 7. Wyciągnij kota siedzącego na karniszach i rozpakuj nowa tabletkę. Zanotuj sobie, żeby wymienić firanki. Pozbieraj kawałki porcelany z potłuczonej wazy, możesz je posklejać później. 8. Owiń kota w ręcznik kąpielowy, a następnie niech żona położy się na kocie tak, żeby tylko jego głowa wystawała spod jej pachy. Umieść tabletkę w środku plastikowej rurki do napojów. Przy pomocy ołówka otwórz kotu pysk i wcisnąwszy rurkę miedzy rozwarte zęby mocno wdmuchnij tabletkę do środka. 9. Sprawdź na opakowaniu, czy tabletki nie są szkodliwe dla ludzi, a następnie wypij jedna butelkę piwa żeby pozbyć się nieprzyjemnego smaku w ustach. Zabandażuj żonie rozdrapane ramię, a następnie przy pomocy ciepłej wody z mydłem usuń plamy krwi z dywanu. 10. Przynieś kota z altanki sąsiada. Rozpakuj następną tabletkę. Przygotuj następną butelkę piwa. Umieść kota w drzwiczkach od kredensu tak, żeby przez szczelinę wystawała tylko jego głowa. Rozewrzyj mu pysk łyżeczką od herbaty i przy pomocy gumki ,,recepturki\'\' strzel tabletką miedzy rozwarte zęby. 11. Przynieś śrubokręt i przykręć wyrwane zawiasy z drzwiczek na swoje miejsce. Wypij piwo. Weź butelkę wódki. Nalej do kieliszka i wypij. Przyłóż zimny kompres do policzka i sprawdź, kiedy ostatnio byłeś szczepiony na tężec. Przemyj policzek wódką w celu zdezynfekowania rany i wypij kolejny kieliszek, aby ukoić ból. Podartą koszule możesz już wyrzucić. 12. Zadzwoń po straż pożarna, żeby ściągnęli tego cholernego kota z drzewa. Przeproś sąsiada, który wjechał samochodem w płot próbując ominąć kota przebiegającego przez ulicę. Wyjmij kolejnę tabletkę z opakowania. 13. Skrępuj tego drania przy pomocy sznurka od bielizny związując razem przednie i tylnie łapy, a następnie przywiąż go do nogi od stołu. Weź grube skórzane rękawice ogrodnicze. Wciśnij tabletkę kotu do gardła popychając dużym kawałkiem polędwicy wieprzowej. Już nie musisz być delikatny. Przytrzymaj głowę kota pionowo i wlej mu dwie szklanki wody wprost do gardła żeby spłukać tabletkę. 14. Wypij pozostałą wódkę z butelki. Pozwól żonie zawieźć się na pogotowie. Siedź spokojnie, żeby doktor mógł zaszyć ci ramię i wyjąć resztki tabletki z oka. Po drodze do domu wstąp do sklepu meblowego i kup nowy stół. 15. Zadzwoń do schroniska dla zwierząt, żeby zabrali tego mutanta z piekła rodem i sprawdź, czy w pobliskim sklepie zoologicznym nie mają chomików. 🌻 A jak podać tabletkę psu? Oto przepis: 1. Zawiń tabletkę w plaster szynki i zawołaj psa. 🌻 ja nie muszę tabletek w nic zawijać, ona uwielbie pastylki bez względu na ich smak :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na dobranoc. Spijcie spokojnie, abyśmy mogli się jutro w dobrych humorkach spotkać. Gosia8 ----- nawet nie będę próbowała się Tobą zmierzyć w wyszukiwaniu czegokolwiek. Jesteś tym niezastąpiona i niedościgniona. Dobrze żeś Ty Wodnik. A wiesz jak sprawdzić, czy z dobrej strony posmarowało się kromkę chleba. Należy posmarowaną kromkę, upuścić na podlogę, jak się przyklei, to znaczy że z dobrej. Kiganko --- mojemu dziecku to też pewnie źle nie jest. Tylko ja głupia siedzę i się zamartwiam. Z tego co wiem, to więcej tam jest takich delikwentów. A nawet jakby nie było, to pozostałe osoby nie pozwolą, aby moja córka czuła się opuszczona ( drużyna harcerska ). Szuwarku -- pomimo ww to dzięki. Może jeszcze nie poszłyście spać, jeszcz chyba jednak trochę tu pobędę. A potem może K.W. obejrzę, o ile nie jakaś powtórka, bo też go lubię. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaja ---> z tą posmarowaną kromką to często mi się zdarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobrze przynajmniej smarujesz:);) Nie wiem czy odpowiedź dojdzie w czasie, w którym będziesz w sieci, bo teraz kafeteria to chodzi mi piorunem. Poprzednie wysłałam z 10 min wcześniej, niż się zapisało. Ale przynajmniej reklamki nie ma !!! No nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruję bardzo dobrze :P już chyba krew z nosa szybciej leci, niż ta kawiarka uuuuuuuuu [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ---> biedny kotek;) :D:D:D:D ale jego pan jeszcze biedniejszy hahahahahahaha .... Jakaja ---> jak harcerze, to spoko:) ja wtedy też byłam na obzie harcerskim:) ale i tak nie zazdroszczę wychowawcom tych chorych, bo wiem coś o tym:0 jak to jest mieć chorujące lub skaleczone dzieci pod opieką i to na wyjeździe :0 Ale nie będę Wam na noc takich opowieści serwować;) Miłych snów, papapapapa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test wyszedło pomyślnie, zadziałało szybko. Odnośnie nagród Darwina, to nie wiem co w tym roku zwyciężyło, ale chyba w ubiegłym facet, któremu zepsuł się samochód na przejeździe kolejowym, ale zamiast go zepchnąć z torów, sam na nich stanął, wyjął telefon i dzwonił po pomoc drogowę. I nawet zauważył nadjeżdżający pociąg, bo poinformował o tym rozmówcę, tylko, że nie pomyślał, że go rozjedzie. I rozjechał. Chyba dobrze zapmiętałam przebieg tej historii. No w każdym razie z pewnością zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×