Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Cześć Wam :) No tak prawie wakacje :) Jeszcze tydzień pracy mnie czeka i to dość wytęzonej, ale co tam.... Ważne, że .... STUDIA MAM Z GŁOWY !!!!!! Cieszę się z tego neizmiernie :D:D:D:D:D:D:D Evergreen ----> też gratuluję, na pewno zaliczyłaś :D Sliva, Weronica ----> witajcie :) Faktycznie coś w powietrzu wisi lub wisiało do wczoraj, bo jak jechałam do Łodzi, to po drodze chyba ze dwa wypadki minęliśmy, co normalnie sie nie zdarza. Potem, w drodze powrotnej, kirwoca chyba ze dwa razy zaliczyłby potężną stłuczkę, co normalnie się mu nigdy nie zdarza, że tak jeździ nieuważnie i z wymuszaneim pierwszeństwa na rondach. Wczoraj na tym egzaminie też nie chciało mi sie w ogóle gadać, a w dodatku w pomieszczeniu, w którym siedziała szanowna komisja było potwornie duszno. Jak weszłam, to miałam ochotę stamtąd z krzykiem wylecieć. A że wchodziliśmy alfabetycznie, a moje nazwisko jest na S, no to emocji sporo się w tym pokoju zwierzeń nazbierało. Po wszystkim poszliśmy sobie na pizzę i piwko, pogadalismy. posmialiśmy się i każdy się rozjechał w swoją stronę. Ja oczywiście czekałam najdłużej :P Ale od czego Piotrkowska w pobliżu?? I w butach na wysokim obcasie zrobiłam parę kilometrów, o mało co stopy mi nie poodpadały, szaleństwo :0 A dziś już wstałam tak wcześnie, bo jedziemy na poprawiny do Postrzeleńca kuzyna, który wczoraj ślubował, a my nie pojechaliśmy z oczywistych względów. No i oczywiście - nie wiem w co się ubrać :0 Aha, jednak na wczorajszą egzaminacyjną sytuację ubrałam spódnicę i białą bluzkę, więc chyba komisji nie rozpraszałam ;) No dobrze, miłej niedzieli 🖐️ 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana---------->wiedziałam ,że inaczej byc nie może:D:D:D:D:D GRATULACJE:):):):):):):) a teraz to istotnie zasłużyłaś na wakacje.Wytrzymaj jeszcze tydziec ,wytrzymaj;);););) evergeen------->Tobie tu udało sie pierwszej złozyc gratulacje bo mnie jakos zaćmiło ale przygotowałam fete na szuwarach :D:D:D:D:D ale podejrzewam,że tam to kIgana nawet nie zajrzała.Ty zreszta też nie a sama,samiusieńka siedziałam cały wieczór,dopiero kolo połnocy zeszło sie paru przystojniaków;););).Żałuj ,ze Ci enie było. Miłej niedzieli wszystkim życze 🖐️:D:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Wpadlam na chwilke,ale bede zagladac.Byc moze nie pasuje do was,bo , jak przypuszczam jestescie mlode,ale najwazniejsze , ze tez Wodniczki\".Pozdrawiam Was i zycze milego wieczora.:) Kigana, gratulacje z racji ukonczonych studiow. I pytanie , co dalej?....\ Slucham teraz Dire Straits i fajnie mi sie siedzi i gada.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kigano---gratulacje!!!!! Evergreen---Tobie tez już gratuluje bo napewno zdałaś spiewająco!!! Paula---co sie odwlecze to....znasz to ,prawda? :) napewno w ktoryś z weekendów sie spotkamy wszak idą wakacje,no nie :);) i mam nadzieje ze dzis wszystko poszlo ok. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weroniko ----------->niech Cie nie zwodzi fakt ,że dziewczyny studjują ;););) ale w zasadzie to co to za bajko powoadasz ,że nie jesteś młoda //mysli Bywaj cześciej zaglądnij do naszych tabelek a zobaczysz;);););) Ty tez podaj nam swoje dane typu wiek skąd pochodzisz i czy nick to Twoje imie czy tylko nick.Wpadnij na szuwary na onecie jak jesteś jeszcze w niecie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Wpadłam na momencik poinformować, że jutro jadę do Łodzi :) Tym razem w sprawach czysto formalnych (po wpis z finansów, bo mi sie wcześniej nie chciało ścigać profesora :P ) Poza tym będę podtrzymywać na duchu tych, którzy dopiero jutro mają zamiar zdawać tą kobyłę :) No i oczywiście... pora oblać ze znajomymi początek wakacji :D Wracam we wtorek ;) :)Pewna francuska gazeta ogłosiła konkurs z następującym pytaniem dla panów: Siedzisz w eleganckiej restauracji z bardzo piękną kobietą. Masz pilną potrzebę wyjścia do toalety (na \"sikundkę\"), w jaki sposób powiesz o tym towarzyszce w najbardziej kulturalny sposób? Wygrała odpowiedź: \"Bardzo panią przepraszam, ale muszę wyjść na chwilę, by pomóc przyjacielowi, z którym zapoznam Panią nieco później\" :D Mykam kochani - - mam nadzieję, że jutro pogoda dopisze... Pozdrawiam :) Benia! Przystojniaki? Na czacie? i mnie nie było?! Tak nie może być! Musimy opracować system powiadamiający bo jak ja wchodzę na szuwary to pustka przenikliwa... i zero przystojniaka! i co gorsze - zero wodnika! ;) Papatki 🌻dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Znowu rozpoczynamy tydzień pracy. Mam nadzieję, że wszyscy wypoczęli przez weekend. Kigana- gratulacje i słonecznych wakacji Ci życzę 🌻Jak widać czerwone majtki nie były konieczne :) Silva i Weronica-witajcie w naszej bajce tzn. w stawie. Piszcie częściej, a w szczególności napiszcie coś o sobie, żeby do tabelki Kigany dane wpisać. Weronica-też jestem z 3 lutego i wcale nie jestem już taka młoda (oczywiście wiekiem, bo duchowo to my wodniki się nie starzejemy jak zapewne wiesz). Tabelka Kigany, w której są dane jest na stronie 114 to poczytaj. W ogóle jak przeczytasz co tu piszemy, to lepiej nas poznasz, ale fakt, że do przeczytania tych 130 stron trezba troche czasu. Powodzenia. Socha, do której prezentacji się nie umiesz dobrać? Do tej ze zlotu? Czy coś Ci nie działa? Benia-takie decyzje zawsze są trudne, ale niestety nikt za nas ich nie podejmie. Niemniej jednak warto porządnie się zastanowić i oszacować plusy i minusy. Enfanterrilbe- widać, że w tygodniu jesteś zapracowany, ale co u Ciebie z sobotą? Mam nadzieję, że doła już się pozbyłeś. Evergreen-gratulacje, a teraz życzę miłego odpoczynku i nie myśl o nauce aż do października. 🌻 Te porady na pozbycie się kochanka/i - świetne. Gązo-pozdrowienia 👄. To chyba normalne, że wolisz oglądać, ale czytanie uszlachetnia :) Pozdrawiam wszystkie wodniki i niektóre raki czy inne jeśli tu zajrzą. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem wreszcie mnie udało sie zacząć stronkę. Super. Może w takim razie też powinnam zagrać w lotto??? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zwodniczki :) Bardzo zaintrygowało mnie oświadczenie Koliberka, ja niestety choc ostatnio rozpocząłem stronkę, nic a nic nie wygrałem z totka, może Tobie się poszczęści :) Myślałem że Kigana opisze wam wczorajsze poprawiny, ale najwidoczniej mój totolotek ;) nie miał już sił na opisy. A dzisiaj dziewcze moje ma radę, i posiedzi troszeczke w pracy. Najważniejsze jednak jest to ,że w końcu obroniła się ;) I teraz już spokojnie można planować wakacje!!! To na tyle Papatki 👄 👄 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć szuwarkowo :D Benia ale to jest miłe gdy mozna podziwiać piekną kobiete i jednocześnie móc znią porozmawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..milo mi poznac . Malo znam ludzi spod znaku Wodnika, a tym bardzie z 3.II. Faktycznie,my jestsmy ciagle mlodzi duchowo.Jestem z woj.Kujawsko-pomorskiego.A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny sloneczny poniedziałek!🖐️ 👄 Pozdrowionka dla wszystkich!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asla
jestem wodniczka z 22 stycznia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Znowu będę się chwalić :P Geodezja zdana na 4,5 :D A o marketingu lepiej nie wspominać. Jeszcze nie ma wyników, ale przypuszczam że będę miała kampanię wrześniową. Baba wyleciała z tekstem roku: przecież mieli państwo 2 miesiące na naukę! Rozbroiła wszystkich. Kigana ----> GRATULUJĘ!! Opowiadaj jak było na poprawinach! Evergreen ----> całe szczęscie, że też juz masz koniec :D Witam nowy narybek :P Weronica ----> tez jestem z kuj-pom, a konkretnie z Grudziądza :) Nie chce mi się więcej pisać, nie mam humoru. Ps. zlikwidowali slashe :P i od razu lepiej wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny i Chłopaki Habanerka 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Paula 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Składam bardzo, bardzo, bardzo (...) spóźnione życzenia imieninowe – spełnienia marzeń ❤️ 🌻 Miło mi poznać nowe Wodniczki i Wodnika. Mam nadzieję Wodniku, że na dłużej tu zagościsz, że wytrwasz :D 🌻 Przy moim ostatnim machaniu w czwartek spakowałam na dyskietkę wszystkie zaległości z cafe J Tak więc można powiedzieć, że jestem w miarę na bieżąco :D Niezłe czytanko miałam J czyżby mi się zdawało, ale odkąd nie piszę tu codziennie – dziewczyny wzięłyście się w końcu do roboty :P :D 🌻 Wysłałam niektórym Wodniczkom nowe zdjęcia – tzn tym, od których też dostałam dużo zdjęć. Wciąż czekam na zdjęcia : -Jakaja -Sarkany dziewczyny co jest!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Kiganko – przeczytałam, że w końcu skończyłaś pisać i pisać i pisać, a to oznacza, że Postrzeleniec przestanie się w końcu męczyć tym twoim tworzeniem i denerwować że nie zdążysz na czas :D :D :D Mam nadzieję otrzymać wkrótce zdjęcia z twojej obrony!!!!! Doczytałam, że obroniłaś. Moje GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Postrzeleniec – gratuluję nowego lokum J 🌻 Benia – żądam szczegółowej odpowiedzi na mojego maila !!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrów Arielkę, Ninkę, Marka i Magnum – gratuluję zdanej matury. 🌻 Haba - mogłabyś czasem do mnie dryndnąć J dzięki za zdjęcia z imprezy J Pozdrowienia dla Radomskiego, 3Ł, Polaka i MK. 🌻 Gązo – jesteś jedynym ze stałych tlenowiczów, od którego nie dostałam fotki L. Tylko się nie wymiguj – bo wiem że masz aparat cyfrowy :P hahahaha. Założe się że widziałeś moje zdjęcie od pewnej ( :P :D ;) ) tlenowiczki, z którą swego czasu umawiałeś się na privie , hmmmmmmmmm. CZEKAM niecierpliwie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Paula – pisałaś, że nie dostałaś mojego maila „pożegnalnego” – przepraszam, ale byłam na 100% pewna, że komu jak komu ale Tobie to na pewno wysłałam. Brakuje mi naszego rannego wiszenia na szuwarkach :O Mam nadzieję, że z okiem już ok. Pozdró Wodniczkę Asię. 🌻 Koliberek – gratuluję zorganizowania udanej imprezy – szkoda, że tak daleko i nie mogłam być L L L Dzięki za zdjęcia i prezentację 👄 🌻 Sarkano – nie poddawaj się nałogowi, walcz do końca, trzymam kciuki. Widzę że dostałaś pracę – gratuluję. 🌻 Nietoperek – na razie nie pogadamy na onecie, ale mam nadzieję, że po wakacjach się to zmieni, są na to duże szanse. Trzymaj kciuki. A co z twoim nałogiem, też już się poddałaś ????????????? Pozdrów Królicę i oczywiście trzy liźnięcia od Kai dla Aresa. Znalazłam niezawodny (przynajmniej w moim przypadku) sposób na kleszcze, które dopiero szukają miejsca na wkłucie – po każdym spacerze czesanie bardzo gęstym grzebieniem (kiedyś podczas jednego czesania zatłukłam 5 kleszczy jeszcze nie wkłutych) Od tej pory żaden się jeszcze do Kai nie przyczepił. 🌻 Socha - mam nadzieję, że obdarzysz nas jeszcze innymi swoimi zdjęciami. 🌻 Jakaja, Gofra, Isa, Evergreen – gorące pozdrowienia dla WAS, a także dla nowych forumowiczek i forumowiczów. 🌻 Zdaje się, że będę miała okazję zajrzeć tu jeszcze w tym tygodniu :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z turystycznym pozrowieniem-witam was ja-Wodniczka co zwiała jej z rana spodniczka...Tym miłym akcentem zacznijmy dzisiejsze oredzie!;-))) Ja zawsze mowiłam ze 3 luty to najfajniejsza data po słoncem 🌻 Benia---> A czemuz Ty na szuwarowy tlen nie mozesz zajrzec,a?Powiem szczerze ze jeszcze troche i sama pojade do sanatorium,bo momentami czuje ze kres moj jest juz blisko ;-))) A szczegolnie jak mama zachowuje sie wobec mnie jakbym była ułomkiem albo skonczyła jakies 4 lata..Moi rodzice sa wrecz nawet fantastyczni-z tym ze myslenie maja bardzo nie \"z tej wiary\"czyli ze na przykład Pan Doktor za meża slub w kosciele i inne takie gadzety sprawia ze bede szczesliwa do granic.Sa w maksymalnym błedzie,ale ze to zrozumieja nie mam co liczyc.Wiem jedno-czuje ze mie teraz ograniczaja,spowiadam sie z kazdej godziny,wracam jak nastolatka przed 22 zeby ich nie słuchac i nie widziec tych oczu.Jak mi ktos przykruca wolnosc-głupieje i robie sie agresywna!!!! W kazdym razie Benia-licze na pogawedke ze tak powiem owocna ;-))) Paula--->Chwalipieto-gratulejszyn!!!!!🌻 For you ;-))) A ogolnie-to młodziezowo.Spedziłam piekny weekend nad morzem-po prostu marzen-halibuty i flądry sobie zapoznałam-całkiem fajne chłopaki ;-))),nie podejmuje zadnych pochopnych decyzji,czekam sobie spokojnie i rozmawiam rozmawiam i rozmawiam z Moim R.Kazdy zasluguje by dac mu szanse-a ja nie mam zamiaru niczego załowac.Bo to moje własne osobiste zycie. A jakie dzieci były piekne nad morzem-takie rozowe dziewczynki!!!!Z checia bym sobie taka zapodała-tylko weź tu wtraf by to była ONA!!! Pozdrawiam wszystkich swiezych,i wczorajaszych ;-))) oraz odwaznych i tego osobliwego raka tez-ewentualnie!! Buzka,pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinganka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje owacje na stojąco.. zrobiłas to piorunująco teraz duzo odpoczywania radości z juz nie-pisania pracy i do ucztowania Rodacy!!!! Szczere gratulacje!!!wiem jakie to piekne uczucie-ze juz sie jest po! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Tylko sadla Ciebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja! to ja! grab wzywam Cię;) hihihi widzę że dzisiaj wszystkim humorki dopisują:) no tak ...wekend sie skończył to brzydka pogoda również:( no ale nic to. będzie lepiej :D:D w sobotę jeździłam na rowerku, znowu cierpi moja duma. ech..czego sie nie robi z miłości ;););) Kigana 🌼 gratulacje!! wiedziałam ze sie uda:D wyśniło mi sie Twoje zwycięstwo:D:D Postrzeleniec-> habanerki dziękują za pamięć ;) Wodniczka ja też szukam sposobu na małą \"oną\" ale niestety moje szczęście nie ma takieo szablonu ;) Gosia pozdrowienia przekazane i masz odpozdrowienia od polaka i radomskiego, 3ł nie widziałam dzisiaj a MP przepadł jak Ciebie brakło na tlenie :classic_cool: paula--> ucz sie dziecię marketingu a jak nie to dam Ci korepetycje :P Weronica moje korzenie sięgają kujaw :) Koliberek coś ostatnio zapracowana jesteś siostrzyco:) wiesz że 26.06 jest de mono w pszyczynie i ze chodzą słuchy że być może sie wybierzemy?:D:D robimy powtórkę z rozrywki;);)?? Benia -->> Ty wiesz co :D:D jak będę w Pszczynie to tak przez przypadek będziesz rówinież w tym samym czasie i miejscu prawda?:D:D evergreen w przygotowywaniu fet na szuwarach Benia nie ma sobie równych ;) wiem to z doświadczenia więc następnym razem nie przegap okazji :D:D te Twoje opisy na pozbycie się kochanków obojga płci są super:D:D masz moze receptę na pozbycie się męża;);) hihihi żartuję oczywiście :D:D Enfanterrible proszę o uśmiech na wodnikowej gębusi :D socha, nietoperek, gofra,jakaja sarkana i isa 🌼 pozdrowienia i uściski :D:D i oczywiście dla wszystkich których nie wymieniłam ale jestem dzisiaj zakjręcona jak słoik z dżemem i mam nawalone w łebku jak cyganka w tobołku więc nie linczujcie mnie dzisiaj plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka4
LUDZIE!!!!!!!!!!!! XXI wiek a Wy wierzycie w takie głupoty??????????????????? W horoskopy???? Opamiętajcie się!!!!!!!!!! Zejdźcie na ziemię!!!!!!!! Większość z Was pewnie wyśmiewa katolików, że to ciemnogród. A ja powiem, że TO WY JESTEŚCIE CIEMNOGRÓD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia wierz mi nie widziałem twojej fotki , bo wiesz i stnieje coś takiego jak solidarność jajników :D A pozatym lubie być nie rozpoznawalny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka...... chyba nikt Cię tu nie obraził więc..... nie czyń drugiemu....... ble ble ble....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki :) Takiej prowokacji, to już bardzo dawno nie widziałem, najwidoczniej takie jakieś śmieszne Miszki, nie maja nic lepszego, do roboty, siedzą na tej Kuroniówie, i trochę psycha im fumluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziękuję za gratulacje i kwiatki szczególnie dla mnie :) Z rady niedawno wróciłam, więc nie mam sił na nic, ten koles na stanowisku dryektora jest po prostu poj.......... bany i tyle. Moje kochanie też w nie najlepszym humorze, więc fajnei się zaczął ten poniedziałek, nie ma co. A jakies miszki, czy inne mniszki niech nie czytaja, jak się nie podoba. Won .... na drzewo, nikt mi nie bedzie mowił, w co mam wierzyć, albo jak wierzyć. Zwłaszcza jakies dziwne miszki :P Niby pozornie sama łagodność, ale za nic chrześcijanskiego miłosierdzia. Wiem to po naszej katechetce :P:P:P:P:P Nawiedzonym miszkom mówimy NIE !!!!!!!! To byłam ja, Kigana .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawooooo! Kigana na prezydenta!!!! Popieram w całej rozciągłości!... Kigano! Wykształcenie już MASZ! ...więc do roboty!:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Nie omieszkam złożyć Ci oczywiście moich gratulacji! ...tak więc GRATULUJĘ mądra kobieto! 🌻🌻🌻🌻 Mam nadzieję, że jesteś dumna i blada?!:D A u nas... Działo się ostatnio, oj działo.... Moja starsza pijawka wjechała wczoraj rowerem w parku w ławkę!... I skończyło się tym, że wylądowaliśmy na ostrym dyżurze w szpitalu. Stopę miał jak fioletowy balon! Całe szczęście, że jej nie połamał, ale poździerał się za to do żywego:(... ...tak to jest jak sie jeździ na rowerze w sandałach... A poza tym... Przyślę Wam niedługo nowe zdjęcia. Pożyczyliśy aparat cyfrowy na zakończenie roku szkolnego dla Bartka, więc przy okazji... A CHA! Gosiu dzięki za fotki od Ciebie! Ale masz fajne widoczki! PS. Koliberku, no nie mogę się dobrać do tej waszej sławnej super prezentacji! ... A tak mnie zrzera ciekawość....😭 A na razie spadam! I oczywiście POZDRAWIAM! C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich u mnie słoneczny ranek. Widzę, ze wczoraj wszystkim humorki dopisywały i super... Postrzeleniec - nie wysłałam totka, ale jak myślisz może do środy zadziała? Może mi się uda wysłać na srodę. Gązo -dzięki za pozdrowienia i wiesz co? jak też chcę Twoja fotkę...włąściwie jestem sama zdziwiona dlaczego jeszcze jej nie mam. Gosia- tez pozdrawiam i dzięki za fotki. Habanerka- fakt mam sporo pracy, a od dziś znowu sama zostaję w domu to i obowiązków więcej. Do tego moja latorośl wyjeżdzą na mazury i jak zwykle mam ma pzałatwiać jej sprawy (przjęcie do liceum). Mimo wszystko 26-go wieczorem chyba uda mi sie spotkać z Wami, jeśli dojdzie wszystko do skutku. Oczywiście nocleg masz u mnie..., jakby co to Benia też. Słyszysz Benia??? Żeby później nie było, że nie zapraszałam. Oficjalnie przy świadkach Cię zapraszam. Kigana- jak to własnie jest, że niektórzy nauczyciele traktują dzieci jak wrogów, których należy niszczyć? To apropos tej miszki i Twojej wypowiedzi o katechetce. Socha - nie wiem dlaczego nie możesz otworzyć prezentacji, możę jeszcze raz Ci posłać? Dobra poślę Ci na zapas. Pozdrowienia słoneczne dla wszystkich i całuski truskawkowo-czereśniowe. PS. Wczoraj upiekłam ciasto z truskawkami, ale wszystko zostało w przeciagu popołudnia zjedzone. Zakalec nie wyszedł, tak że nie musiałam posyłać żadnego gołebia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej!!!!🖐️ Tak czytam i czytam o tych egzaminach o obronach i tak sobie mysle ze moze znowu pojde do jakiejs szkoły...A co!!!Dawno nie byłam ;-))) Pozdrawiam wszystkich,u mnie pogoda fantastyczna tak ze idac do pracy chciałam juz siadac w pobliskiej kafejce którejś bądź po na starowce Ci u nas ich dostatek...Miejsce jest piekne-byle nie do pracy 🌻 Miłego dnia!👄👋 Mi sie dzisiaj sniły psy i wielorybek ktory mogłby tez robic za orkę...To chyba dobrze co? ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×