Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

ale mam głupawkę jak nigdy :D:D:D to chyba przez te krzywe nogi hihihihih albo zaraziłam się od naszej JO :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Ale tu wesoło :D 🌻 pobawię się troche z Wami :) 🌻 może starczy? taaaak, myślę, że starczy na pewno 🌻 :) pozdrawiam :classic_cool: czy Wam też poczta w o2 \"nie chodzi\"? :( widziałam tylko że coś od Isy doszło, ale nie mogłam obejrzeć :( zobaczymy.... teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhh... Kiganko - wybiorę się na pewno na ten film... 🌻 wg mnie to juz powinno starczyć Mogę poczte otworzyć! :D Właśnie coś od Paulinki doszło :) Juz lecę oglądać... bo wariuję z ciekawości a później może...... na szuwarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi!!! udało się tylko po co myśmy tak koniecznie chcieli przejść na tą stronę bo już nie pamiętam ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz Habciu! :D ale nam się otworzyło :) Ale byłaś pierwsza - lecę luknąć co tam mi przyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze jednak chinski odlozymy na potem:D... Pozdro Wodniczki:) Dalem do skanowania nowe zdjecia moje i Nikii... Na jutro powinny byc... Czekam na Wasze:), bo jeszcze nie od wszystkich dostalem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan:) za chwilę prześlę Ci prezentację z naszego zlotu :) możesz odczytywać ppsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi poczta nie chodziła, zaraz sprawdze czy już działa. Haba ---> niezły ten tekst o tych krzywych nogach :P :D:D:D:D A chcieliśmy nową stronkę otworzyć, bo jakiś walniety :P skorpion nam tą poprzednia rozwalił :P:P:P:P:P A własciwie walnieta skorpionica :P No ale wspólnymi siłami doszlismy do porządku, jaki ma być ;) To narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak Wy to robicie, ze macie tyle czasu?.... A może po prostu to ja nie mogę się z niczym wyrobić? ....ech ta organizacja, u mnie chyba 100 lat za Murzynami!!!:D :D :D( nie ubliżając nikomu!!!) Jak ogarnęłam się po powrocie z działki, to za to mam na głowie pichcenie dla połowicy... ...tzn. właściwie dla jego gości, bo jutro Piotra i Pawła... no i jak nic bibka musi być!:D :D :D A cha! Zdjęcia dotarły! Są suuuper! ...Alan, TY lepiej nie rozsyłaj takich fotek, bo nas wszystkie pozarażasz!? :D :D :D :D Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja takie śliczności uwielbiam! ...troszkę Ci zazdroszczę, bo moje pijawki już wyrosły i od noszenia ręce odpadają!!!:D :D :D :D :D Dobra! Mój czas dobiega końca, bo ciasto mi się spali.... Pozdrawiam wszystkich, bez wyjątku! ...i wielkie dzięki, że o mnie nie zapominacie! PS. Już szykuję zdjęcia, bo jak pisałam pożyczyliśmy aparat, no i napstrykaliśmy \"trochę\" tego... PS. koliberku - trzymam kciuki za nową pracę! Zobaczysz uda się, bo kto jak nie MY!!!???:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko, żeby pomachać (wdzięcznie, a nie prostacko) i powiezdieć dobranoc. Kolorowych snów. Jutro napiszę resztę, bo już jest późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc - zmykam bo rano znowu do Łodzi :) Zdjęcia świetne Dzięki dzieczyny! :D problemy z pocztą niestety nadal.. Paulino - ślicznie Ci w tej różowej sukience :) Kiganko - motylek superowy :D Trafiłaś z tym bardzo - bo mam jutro wpisy z administracyjnego ;) papapapapapa....miłego dnia!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula-jaka rozowa kieca!!!!!!!!!!!!!?????????? Widze ze sobie porozmawiamy... ;-))) A w elblagu cała szkoła oblała mature-znaczy Ci uczniowie co do niej chodzili czy tez nie chodzili ;-))) bo samej szkole trudno by było cokolwiek oblac-chyba ze rumiencem sie..-w kazdym razie jedna pani uczitielka rzekła ze mieli braki juz z podstawowki...Dobrze ze nie ze złobka,nie?;-))) I tak sobie myslałam ze ten skorpion i ta szalona 69(cokolwiek to znaczy;-))) )to chyba tez z elbląga!!!!!Droga dedukcji wyboista zem szła... A ja bym chciała usiasc na ławeczce przed białym domkiem-byle nie wariatow i poczekac az mi sie zycie zacznie,bo chyba ktos zapomniał wcisnac start.Powaznie. Ide dzisiaj puscic ciezko zarobione pieniadze z \"bardzo dobrze płatnej pracy\"-a co-tylko to mi w zyciu zostało!!! Ever-->tez bym pragneła Twego fotosa-paula ma moja zgode na wysyłkemoich zdjec z łbem jak gar-takze jakby co.. Alan-->zapodaj mi lepiej te zdjecia swoich laleczek-bo przynajmniej jako stara panna rzuce juz leciwym okiem na to czego nie mam bo mam cały czas pause wcisnieta ;-)) Chyba sie wkurze i zrobie Rew... I chciałam cos zdementowac-SZALENCEM NIE JESTEM!!!!! Cała reszta-do Was mowie tak-do Ciebie też Gązo wychodz zza krzaka;-)) zycze miłej srody bo w srody mozna isc na jagody albo do Jagody..Wsjo rawno;-)))) Miłego dnia-to byłam ja/ JO 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakanka
ja też jestem wodniczką z 11 lutego,czy zgadzacie się ze mną,ze wodniki są bardzo uduchowione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, że dzielnie mnie zastepujecie w otwieraniu dnia. Paula-dlaczego ja nie dostałam zdjęć w różwej sukni? Isa-Twje też jak narazie do mnie ni dotarły. Habanrka, Evergreen, Kigana, Wodnik-szuwarek (przy okazji witaj), Alan POl, Gofra-ale się wczoraj pobawiliście stronkami :) Kigana-ja tez byłam w sobote na tym filmie i mogę powiedziec tylko tyle, że przepłakałam całe 3 godziny, bardzo mi się podobał. Recenzji nie napiszę po wysiadam z moim talentem przy nioektórych tutaj :) Co do rozmowy to poszło moim zdaniem dobrze, a co z tego wyjdzie zobaczymy. W każdym razie niezły trening jakby co. Haba - kto śmiał takie komenmtarze o Twoich ślicznych prostych i zgrabnych nóżkach :D Socha -dziękuję, ale aż tak strasznie to mi nie zależy. Oczywiście jeśli mnie przyjmą i zapłacą odpowiednio to Ok, ale noża na gardle nie mam więć spoko. Alan - własnie poslij swoje, bo zarazic sie nie chcę, choć maluszki bardzo lubię, ale cudze :) Wodniczka 3- w tym elblągu to przegięcie. A w szkole do której syn złożył dokumenty wszyscy zdali - 100 %, to tak dla optymizmu piszę. LO im. Konarskiego w Oświęcimiu. Myślę, że to świadczy o poziomie i kompetencji nauczycieli? Na pewno jest to wielki sukces, uwzgledniając ogólne wyniki tegorocznej matury. Asiu- może teraz ja nadlecę w ramach rewanżu na odkurzaczu i rozgonie te Chmurki? Wierz mi nie warto marnować życia na smutki. Jeszcez przyjdzie pora na płacz i łzy, w każdym razie nie chcę na zapas się martwic i Tobie to odradzam. Kto się martwi na zapas martwi sie dwa razy, a kto sie cieszy na zapas dwa razy się cieszy. Co wybierasz? Przecież my wodniki jesteśmy optymistami. A pieniążki rzecz nabyta, masz ochote to je trać, będą nowe. Co do domku, to nie biały, ale mały i w ładnym miejscu mam, więc jak chcesz posiedzieć, to wsiadaj w jakiś helikpter czy inny pociąg i przyjeżdżaj. POzdrawiam wszystkich. U mnie słoneczko świeci aż miło, a u syna na mazurach też. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem chyba przemeczona w poniedzialek chcialam wyslac corke na kolonie, a to trzeba bylo wczoraj, dobrze ze spojrzalam na kartke z datami... a dzis najpierw przypomnialam mezowi o tym ze sa imieniny Piotrow a potem... wyszykowalam dziecko na zakonczenie roku przedszkolnego ktore odbedzie sie 30 czerwca czyli jutro... przed chwila dzwonila kierowniczka z pytaniem czy wiem kiedy jest zakonczenie i do tego mowi Izuniu ale wiesz kiedy idziesz do lekarza, a ja wlasnie wyszykowana do przychodni... a lekarz jest tego samego dnia co zakonczenie roku... czyli... oczywiscie tez jutro i do tego ze wzgledu na wolny czwartek umowilismy sie ze odwiedzimy babcie mojego meza.... o tej samej godzinie co juz kilkakrotnie wspomniane zakonczenie roku... oj urlopu mi trzeba 😭 ps w rozowej sukience to chyba bylam ja:D jednak stanowczo za rzadko tu bywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joeee
samotny antymalkontentywny Strzelec pozdrawia stadko pedzących bez wytchnienia dzikich Wodników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joeee
chapie dzide wodniczkom styczniowym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×