Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Nietoperku ----> powiem Ci, że byłam bliska tego podtopienia :P I tu żadne gotowanie w pięciu garach mi nie pomoże, pomóc może mi tylko wyjazd i oddalenie od tego całego kotła tutaj :0 Ale na to musze jeszcze 1,5 tygodnia poczekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Wszystkim! ...ja znowu krociutko, ale treciwie :p Odnosnie Waszych prztyczkow z truskawkami ;), odpowiem tak: wlasnie zjadlem na deser trzskawki z cukrem i smietana.:D PYCHA! Uwielbiam truskawki:) Tak ze moge patrzec, musze patrzec i patrze:):D:classic_cool: Dzis zaczalem opalac nogi poniewaz wygladam jak polsa flaga narodowa do gory nogami: czerwoniasty (a nawet moje kochanie twierdzi, ze to rodzaj czerwonego brazu:D) do pasa i autentycznie bialy od pasa w dol:p...No i sa pierwsze rozowe plamy na moich snieznych nogach, cholernie pieczace sa w dodatku te plamy;):D:p Zamierzam tez lyknac dzis piwko na zakwasy miesni...Czy moze znacie inne sposoby na to schorzenie wyczynowcow:p? Pozdro kochane Wodniatka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiganko---miksturki jeszcze nie serwowałam rodzince :):P...mam nad nimi troche litości ;) ugotowałam im zupę wiśniową z kluseczkami :) co moj Yeti przyjał z pomrukiem ...bo On jak nie ma jakiejś padliny na talerzu to nie wie ze jadł obiad (może ztąd to 115kg :P ) a za 1,5 tygodnia jak zakończysz wojowanie z rozbrykaną dziatwą zabieraj Postrzeleńca i wyjedż gdzieś ,gdzie nie ma ani jednego dziecka!!!!:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Alan:) jesli chodzi o mnie to tej roboty Ci troche zazdroszcze:) moglabym tak pracowac na polu truskawkowym, ale rodziny to bym nie utrzymala bo.... wszystko trafialoby do mnie do brzucha:) truskawki i jablka to takie owoce ktore nie sa w stanie mi sie przejesc:) a na zakwasy jestem za piwem;) kigana wyprzedaze moze i sa ale ja sklepow nie odwiedzam juz od miesiaca:( calusy dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperz mialysmy dzis taka sama zupke na obiad:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku--> haha aż tyle garów pomidorówki z zyciu nie ugotowałam :):P to by była masakra :D Zupa na śniadanie, zupa na drugie śniadanie, zupa na obiad i podwieczorek i zupa na kolację hahaha :D chyba wszystkim by ta zupka bokiem wyłaziła :P ale to dobry pomysł, bo może by im zbrzydła i nie trzeba by było gotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Isa --> A ja miałam zupkę z dyni dzisiaj :) babcia zrobiła specjalnie dla swojej najukochańszej wnusi... jedynej wnusi zresztą ;) Co do truskawek to uwielbiam :) właściwie to nie ma owoców, których bym nie lubiła... chociaż.. te porzeczki to może tak nieszczególnie - źle mi sie kojarzą ;) Nietoperku --> porzeczki na szczęście jeszcze cicho wiszą na krzakach. Jak zaczną plumkać to sie za nie zabiorę ;) Kigana ---> Ja również Cię podziwiam :) A co to za jeziorko takie muliste? Ja mam bliziutko nad Zbiornik Jeziorsko - równie mulisty i na dodatek niebezpieczny - nawet w największej desperacji nie wskocze tam do wody! Ale pamiętam, że jeszcze pare lat temu, żyjąc w błogiej nieświadomości, z przyjemnościa sie tam kąpałam... :O Hej Ka! :D a wiesz, że to nawet dobry pomysł z tymi garami.. Ehh zresztą jak rodzice wyjadą będe miała troche spokoju i żadnych obiadów nie będzie trzba gotować ;) Dzisiaj popsuł sie telewizor w kuchni. Włącza sie dopiero po kilkunastu próbach, a że ja nie mam cierpliwości do tego typu złośliwości przedmiotów martwych, to szybko z kuchni wychodzę tracąc chwile wcześniej apetyt ;) Może nawet dobrze, że sie popsuł... W Wielkopolsce dalej upały niemożliwe... Odechciewa się absolutnie wszystkiego :( Na dodatek mam na lewej pięcie ogromnych rozmiarów odcisk :O po wczorajszych wojażach ze znajomymi... Ale było bardzo miło, niedługo szykujemy się na kolejne spotkanie. Ja chcę gdzieś wyjechać!!! 😭 ehhh... bo tak naprawdę to jedni mają górki, inni dołki, a ja mam depresje... :( Pozdrawiam - ever (a raczej zeschnięty flaczek, który po mnie pozostał) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No to cho! ISA:D na to pole...!!! Zalatwie Ci wejscie...Tam sa tacy co jedza jedza i jedza i jakos bardzo malo zbieraja do koszykow, wiec wyjatkiem bym nie bylas;) Do pobudki o 2.30 nad ranem przez caly tydyien idzie sie przyzwyczaic;):) - zapewniam - a truskawek jest do obrzydzenia. Dzis zreszta sadzili kolejna odmiane na zbior wrzesniowo-pazdziernikowy:D pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!!! Udalo mi sie zaczac nowa stronke:D No to opowiem WAm cos na dobranoc a propos jeszcze truskawek w dniu dzisiejszym: Jestesmy z Nikii❤️ w sklepie, kochanie moje kupuje mi zywca chlodnego i bierze lody-rozki. Sobie jagodowy, a mi: - Jakiego loda kochanie chcesz, o smaku czekoladowym czy truskawkowym? Odpowiadam: - Oczywiscie truskawkowego. Uwielbiam truskawki. No i Nikii ryknela smiechem, ale wziela mi tego loda truskawkowego:D Nie, nie sadze zeby truskawki mi sie kiedykolwiek znudzily:) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko macham, że jeszcze żyję!... Wyemigrowaliśmy już na działkę na resztę wakacji, a ja przyjechałam do W-wy tylko podlać kwiatki i zapłacić rachunki. Ma to swoje złe i dobre strony... Nareszcie na łonie natury, ale za to bez kompuera i cywilizacji! ... coś za coś...:( Nawet nie mam tyle czasu, żeby sobie Was poczytać ! ...a sporo od ostatniego czasu naskrobaliście, no i przybyły nowe twarze.... EH!... Szkoda! Jak ja to nadrobię po wakacjach?! Może mi ktoś napisze streszczenie?:D :D :D :D :D :D Dobra muszę uciekać, bo szanowny małżonek stoi już w przedpokoju w pasach startowych!.... Pozdrawiam WAS!... i Starych i Nowych! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Benia, Jakaja, Gofra, Habanerka, Kigana, Koliberek, Wodniczka_3, Wodnik – szuwarek, Gosia8, Nietoperz, Paula Wodniczka, Isa, Alan Pol, Evergreen, Sarkana, Siedemnastka lutowa, joeee z kropką i bez:D, Bartosh, Ka, Enfanterrilbe, lutownica... Trzymajcie się! 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam?!... C.D.N. ...I nie zapomnijcie o mnie, bo tu wrócę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko macham, że jeszcze żyję!... Wyemigrowaliśmy już na działkę na resztę wakacji, a ja przyjechałam do W-wy tylko podlać kwiatki i zapłacić rachunki. Ma to swoje złe i dobre strony... Nareszcie na łonie natury, ale za to bez kompuera i cywilizacji! ... coś za coś...:( Nawet nie mam tyle czasu, żeby sobie Was poczytać ! ...a sporo od ostatniego czasu naskrobaliście, no i przybyły nowe twarze.... EH!... Szkoda! Jak ja to nadrobię po wakacjach?! Może mi ktoś napisze streszczenie?:D :D :D :D :D :D Dobra muszę uciekać, bo szanowny małżonek stoi już w przedpokoju w pasach startowych!.... Pozdrawiam WAS!... i Starych i Nowych! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Benia, Jakaja, Gofra, Habanerka, Kigana, Koliberek, Wodniczka_3, Wodnik – szuwarek, Gosia8, Nietoperz, Paula Wodniczka, Isa, Alan Pol, Evergreen, Sarkana, Siedemnastka lutowa, joeee z kropką i bez:D, Bartosh, Ka, Enfanterrilbe, lutownica... Trzymajcie się! 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam?!... C.D.N. ...I nie zapomnijcie o mnie, bo tu wrócę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Socha! :D 🖐️ Buziaki! Trzym się ciepło! 🌻 Alan - od dzisiaj będziesz mi się głównie z truskawkami kojarzył :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos truskawek... znalazłam pare ciekawostek na ich temat :) TRUSKAWKI - owoce królów (Ha! wiem co jem! :D ) Zostały sprowadzone z Ameryki dla króla \"Słońce\" - Ludwika XIV i powstały z uszlachetnienia poziomki w wyniku zabiegów hodowlanych. (heh... tak coś czułam, że truskawka to taka przerośnięta poziomka ;) ) Podobno car Piotr I z dynastii Romanowów uwielbiał truskawki z bitą śmietaną. (wiedział facet co dobre :D ) Jak głosi legenda rozkazał je podać w środku zimy. Ponoć kaprys władcy został spełniony. Tylko do dziś tajemnicą pozostaje fakt, skąd sprowadzono świeże truskawki. (Raczej sie już nie dowiemy...a szkoda! Teraz nie będę mogła usnąć :( ) Madame Tallien - francuska arystokratka zażywała kąpieli truskawkowych - dla zachowania jedrności i olśniewającej bieli skóry. Na każdą kapiel przeznaczano minimum 12 kg świeżych truskawek. (O rany! :D ja też tak chcę! Ale 12kg??!! Nie da rady.. muszę się zadowolić mydełkiem o zapachu truskawki) Podczas otwarcia tenisowego turnieju w Wimbledonie, rodzina królewska raczy się szampanem z dodatkiem pięknych, pachnących i dorodnych truskawek. (a to skubanki jedne... tak przy wszystkich pałaszują i nawet sie nie podzielą? :P ) Truskawki są bardzo bogate w witaminę C, B1 i B2... Zawierają dużo żelaza, wapnia, fosforu, magnezu i manganu... Działają odkwaszająco, krwiotwórczo, wzmacniająco... Zawartość kwasu elegonowego chroni przed nowotworami... Sok z truskawek ma właściwości bakteriobójcze... No! I wszystko jasne! :D Opychajmy się więc truskawkami do woli! Ehhh... źle ze mną skoro już nie mam o czym pisać tylko o owocach nadaję ;) Mam nadzieję, że to chwilowe... Irytuje mnie ten Piotr 1... hmmm... a Was nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbym była pierwsza? :D W każdym razie pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna :) Pogoda okropna, pokrzyżowała mi plany 😠 a już było tak słonecznie. To jakieś nienormalne ;) ever--> tak mi smaka narobiłaś tymi truskawkami że chyba będę musiała iść i kupić :) chociaż ostatnio wpycham w siebie malinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! słuchajcie !nareszcie padał u nas deszcz!:)....jakies pół godziny miedzy 2.30 a 3-cia w nocy :O a teraz znowu jest gorąco!!! pozdrawiam i miłego wypoczynku życzę, :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniki! :) U mnie dzisiaj w nocy była taaaaaka straszna burza... Pływałam sobie beztrosko w wannie i nagle mi prąd wyłaczyli! Wyobrażacie sobie co ja wtedy przeżyłam... :( Ale dzisiaj na szczęście jest troszke przyjemnej.. zresztą zapowiadali nagłą zmianę pogody więc może te potworne upały się skończą... (moja babcia juz od rana przesiaduje na podwórku w altance i ku ogromnej uciesze sąsiadów wyśpiewuje pieśni błagalne o deszcz... ;) ) Lecę na obiadek Pozdrawiam :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane Wodniatka super milego wakacyjnego weekendu!:) Ja tez mama jutro WOLNE:p!!! evergreen🌻 dzieki za super info o naszych krolewskich i ulubionych owocach, ktore mam zaszczyt zbierac;) a czerwone eminencje naigrywaja sie z czlowieka, ktory niczym niewolnik ze schylonym kregoslupem do samej ziemi, delikatnie, wrecz pieszcotliwie je zrywa i wklada do koszyka, by czasem krolewskich masci nie uszkodzic:D nietoperz🌻 U mnie tez byl deszcz, w nocy padalo!!!:D A w dzien cieplutko:) socha🌻 A kto by Cie zapomnia:D!? Ka🌻 Strzel sobie takie truskawki z bita smietana!:D PYCHOTKI!!! ...pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś też półkolonie cd. Wycieczka rowerowa. pełen spontan :D:D:D:D:D Bo tak do końca to nie wiedziałam, dokąd pojedziemy, mając tylko takie mgliste pojecie co i jak :D:D:D:D I już wiem, na czym problem mojego potwornego zmęczenia polega: jest nas za mało, przy takiej ilości dzieci. Oczywiście jest to zgodnie z przepisami, ale przepisy te nie przystają absolutnie do rzeczywistości. Dziś były cztery dorosłe osoby, bo na rowerkach obowiązuje mniejsza liczba dzieci na jednego opiekuna i było całkiem ok. Pojechał Postrzeleniec w koszulce lidera wyścigu ;) i starsza siostra jednego z chłopców. I to było to. Ale dopóki tego nie przerobiłam, to nie wiedziałam, że tak powinno być. U mnie w nocy, koło 24 była burza i popadało trochę. Potem widocznie poszła postraszyć nasza Lucynkę ;) Nietoperku ---> chyba trudno znaleźć miejsce, gdzie nie byłoby dzieci :) ale wystarcza mi fakt, ze ja nie musze się tymi dziećmi opiekować :) Isa ---> od miesiąca?? Biedna Ty, chociaz ja też czasem takie fazy mam. Ever ---> no właśnie Postrzeleniec do Jeziorska jechał wtedy. A ja byłam w Przybrodzinie nad Jeziorem Powidzkim, to miejsce jest akurat lekko muliste, ale bez przesady. Jak się komuś nie podoba, to niech nie jedzie! Ja akurat lubię te rejony, wolę jechac do Powidza niż np. do Skorzęcina. U nas się śmiejemy, że jak chcesz spotkac swojego sąsiada lub dawno niewidzianego znajomego do jedź do Skorzęcina :D Socha ---> miłeg opobytu w tej głuszy :) Alan ---> to fajnie, ze Ci się te truskawki nie nudzą :) Ja też mam jutro wolne :D:D:D Pozdrowienia dla wszystkich i miłych snów :) 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat, Warszawa Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie Wodniczka_3 ............ ...... 3 lutego, 23 lata, Elbląg Wodnik – szuwarek ........... 5 lutego, 21 lat, Lublin Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock Bartosh ........................ 10 lutego Ka ............................... 11 lutego, 21 lat, Kraków Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz Isa ...............................16 lutego, 30 lat, Warszawa Enfanterrilbe .................. 17 lutego, 28 lat Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnośląskie JOEEE.............31 STYCZEN, 28 LAT, WOJ.POMORSKIE Czy naprawde nikt tu za mna nie tesknil, oprocz mojej slodkiej Ever? Eh.. Kobieta to przebiegle i wyrachowane stworzenie... Helou wszystkim starym wyjadaczom i tym nowym zenskim i meskim... Bardzo tesknilem, ale zero dostepu do sieci mialem. Bylem na wielkiej imprezie Buziaki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Obudziłam się dzisiaj rano trochę z przyzwyczajenia, a może nawet trochę z ciekawości... Ale od razu wiedziałam, że to będzie dobry dzień, niezwykły.. :) I przyznam się, że długo czekałam – sama nie wiedząc na co, nie przewidując żadnego słowa, nie spodziewając się żadnego gestu... a w całym tym czekaniu niepewność mieszała się irytacją, a nadzieja bezwstydnie bawiła się w berka z niedowierzaniem... Taki dzień był mi potrzebny.. Czasami pragnę czegoś tak mocno, że chwilowe zapomnienie o tym pragnieniu wprawia mnie w zdumienie... Dzisiaj chyba po raz pierwszy nie byłam ani zaskoczona, ani zakłopotana... byłam rozbawiona... i sprawiło mi to wielką ulgę... Zdarza się nam często, że nagle uświadamiamy sobie jak banalne są nasze życiowe rozterki. Wtedy nasz ogromny problem robi się w jednej chwili malusieńki, a my nabieramy odwagi by iść drogą ciekawszą, piękniejszą, ale trudniejszą, pełną krętych ścieżek i kryjących się na każdym kroku wyimaginowanych strachów i upiorów... Ja dzisiaj uświadomiłam sobie jak wiele w moim życiu zależy ode mnie. Może to banalne, może tak oczywiste że aż śmieszne, może nawet zbyt proste by się tym zachwycać, ale jednak cieszę się że udało mi się dojść do owych wniosków... Jak swobodnie mi z tym teraz, jak lekko.... :) I znowu ta nadzieją taka piękna, te oczy odważnie patrzące, myśli radością upojone...I idę sobie pewnie, a świat tylko spogląda, uśmiecha się życzliwie i podpowiada cichutko którym kluczem mam otworzyć kolejne drzwi... Dla takich chwil warto się obudzić nawet z najpiękniejszego snu... Przy takich chwilach nawet najpiękniejszy sen pozostaje już na zawsze tylko snem i co najważniejsze – nikt nie ma do niego o to pretensji... Zupełnie przypadkiem odkryłam dzisiaj przepis na swoją ulubioną \"czekoladę\" i muszę go zapisać, dopóki jeszcze pamiętam jej smak ;) Zmykam więc szybciutko, a sam fakt, że przed chwilą to wszystko tu napisałam zaskakuje mnie niezmiernie :) Może nie jest ze mnie aż taki straszny tchórz? ;) To był bardzo dobry dzień... taki zwykły - niezwykły... Dobranoc wodniki kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D yyyy... idę spać... już mam omamy jakieś... Kropki widzę - źle ze mną ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Niełatwe to - czekać rozumnie. Co znaczy nierozumnie czekać? Nierozumnie to wówczas, gdy gałąź w twoją dłoń się zmienia, obcy głos - w twój głos, w twoje oczy ziemia. Kiedy rozmawiam z tobą, chociaż jestem sam i spieramy się, a ja ci przerywam w pół zdania. Nierozumnie to wtedy, kiedy miejsce przy stole zostawiam puste. Talerzem czekam, koszulą wypraną, pościelonym łóżkiem. Po cóż tego aż tyle? Nie byłoby prościej twarz w trawę ze wstydu schować i umrzeć z miłości?\" Eh... ide spac, bo chyba na punkcie Ever juz halucynuje :) Czy byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w niedziele:) Fajnie Kigana[]kwiat ze tez masz wolne:D evergreen🌻 Nad stopka dlugo nie myslalem...Jest nieco zmodyfikowany od pierwszej wersji...Ale odzwierciedla moja dusze;) joeee:classic_cool: mnie tez, ze stopki wyrzucono...I co, to nie znaczy ze nikt o Tobie stary nie pamieta:D Trzymajcie sie niedzielnie Wodniki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ever--> ale strzeliłaś pięknego posta :) Mi się normalnie śniły dzisiaj kremówki :D:) i pewnie nie spocznę dopóki nie kupię i nie zjem hahaha. Pogodę póki co mam w Krakowie słoneczną ale juz czuję że potem będzie padać 😠 to norma od dłuższego czasu. Tymczasem pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!🖐️ pogoda u mnie super! nie ma ostrego słońca :) ale jest ciepło :) deszcz raczej nie pada bo te kilka kropelek ktore spadły to nawet deszczem nazwać nie można :) zaczęly sie już u nas letnie weekendowe koncerty :) wczoraj byliśmy na Bohemie i E.Flincie a dziś wybieramy sie na Łzy chyba że rozpada sie przeokrutnie albo ta straszna burza wreszcie i do nas dojdzie ;) w przeciwnym razie nic nas nie powstrzyma. Koncerty są w plenerze i jest jak zwykle bardzo fajnie! :) Witaj Kropku---podobnie jak ja jesteś z pomorskiego :) przyjemnej niedzielki wszystkim życze i smacznych truskawek :) ja bardzo lubie agrest :) taki prosto z krzaczka i od kilku dni namietnie oskubuje taki jeden na działce sąsiadki ;):P ale zjej pełnym błogosławieństwem !!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dowidzi, nie doslyszy... ale raczki ma, to wie jak z nich skorzystac :) Nietoperku, daj adres, wpadne na kawe, bo u mnie znowu zabraklo... Nikt o mnie nia dba. Kto na ochotnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kropku a gdzieś Ty sie podziewał jak Cię nie było aaa? oczywiście u mnie było lato aż!!!! jeden dzień, no bo po co tym na śląsku słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habka, bylem, ale jakoby mnie nie bylo... Z jedna malenka... Kto zna dlalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po dlugim czasie niebytu a forum.....wkońcu znoof sie pojawiam to co sie dzialo przez okres mojego niebytu możnaby bylo zmieścić w nie jednej książce....dni pelne wrazeń :D no masakra Tak wogole to pozdrawiam systkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×