Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witajcie, jestem nieco zje...zmeczony;) po 11 godzinkach pracy plus dwie godzinki na jazde autobusem tam i z powrotem:p (nie narzekam;))...wiec dzis krotko: Kigana! A dlaczego mnie juz nie ma w zadnej tabelce!!!:(:(:(??? ...Jerzy 23.04,... ...06 luty, 37 lat, woj. lubuskie... Prosze mnie umiescic z powrotem w tym doborowym towarzystwie! pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen--> i tak śliczna sunia, nawet jak pyskata ;) ; a lepsze dni hmmm tak myślę że ciągle nie może byc źle no nie? ; aha no i dorabiam sobie sprzątając biura w szwedzkiej firmie :classic_cool: nie narzekam na nic :) ale chcę sobie teraz co innego znaleźć ;) nietoperku--> piękne imię, prawda? ;) Miało być inne ale na szczęście jest Kasia :) Kigana--> to ja bym dodała do tabelki imieninowej coś :) Ka- Kasia..... 13 lutego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuś, to jesteś w wieku mojego chrzesniaka, też Bartusia, na którego osiemnastce bawiłam sie w sobotę. To chyba był rok \"wysypu\" Bartoszów, bo u niego w klasie jest ich siedmu :D A wszyscy mieszkają w Wielkopolsce ..... A imieniny to kiedy masz ?? A co do dogadania się, ja też nie widzę problemu :) Czytaj nasze wypowiedzi, to bedziesz też na bieżąco poinformowany, gdzie która z nas wypoczywa :) A to zmieniona tabelka : Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat, Warszawa:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Wodniczka_3 ............ ...... 3 lutego, 23 lata, Elbląg :classic_cool: Wodnik – szuwarek ........... 5 lutego, 21 lat, Lublin :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Bartosh ........................ 10 lutego, 18 lat, Bieruń m. Oświęcimiem, a Tychami :classic_cool: Ka ............................... 11 lutego, 21 lat, Kraków :classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 30 lat, Warszawa:classic_cool: Enfanterrilbe .................. 17 lutego, 28 lat :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnośląskie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. nocoz milo mi... A co do tych Bartoszów to ja na poczatku mialem byc Oluś :) ale jakoś moim rodzicą sie odmienilo i jest Bartek :) Wiem mam dosyć duze tyly...ale jakos nadrobie wypowiadam sie na tym forum od wczoraj takze nie wymagajcie odemnie zbyt wiele ;) Co do imienin to nawet nie wiem kiedy jest Bartosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to są poprawki .... Alanie ---> bardzo Cię przepraszam, sama nie wiem, dlaczego Cię nie było w tabelce. Pewnie ktoś mi Cię wymazał ;) Juz naprawiam ten błąd i jeszcze raz bardzo przepraszam .... Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat, Warszawa:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Wodniczka_3 ............ ...... 3 lutego, 23 lata, Elbląg :classic_cool: Wodnik – szuwarek ........... 5 lutego, 21 lat, Lublin :classic_cool: Alan_Pol .........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Bartosh ........................ 10 lutego, 18 lat, Bieruń m. Oświęcimiem, a Tychami :classic_cool: Ka ............................... 11 lutego, 21 lat, Kraków :classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 30 lat, Warszawa:classic_cool: Enfanterrilbe .................. 17 lutego, 28 lat :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnośląskie :classic_cool: Tabelka imieninowa: Enfanterrilbe – Sebastian ............ 20 stycznia 🌻 Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Ka – Katarzyna .........................13 lutego 🌻 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Alan_Pol – Jerzy .......................23 kwietnia 🌻 Socha – Monika .........................4 maja 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 Paula – Paulina .........................26 maja 🌻 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca Jakaja – Katarzyna .................... 25 listopada Wodnik- szuwarek – Ewa ................. 24 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek ---> pewnie Twoim rodzicom udzielił się ogólnopolski trend Bartoszów, a nie jakichś tam Olusiów :P Na szczęście zresztą :D A Bartosza jest w kwietniu i sierpniu, to tak na marginesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups przepraszamzaten wielokrotnie powtarzajacy się post to są wlaśnie efekty nie używania porzadnego stalego lacza ...naprawde przepraszam...mysle ze mi wybaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!! 😡 KTO ŚMIAŁ ROZPOCZĄĆ ZA MNIE STRONKĘ? I to jeszcze w taki sposób?! 😠 Żartuję oczywiście! :D Bartosh hmmm.. nie powiem żebym jakąś szczególną miłością do reggae pałała, ale jak słyszę to nie uciekam (w przeciwieństwie do moich znajomych) - a to już coś! ;) Ehh... stała sie rzecz straszna... nie wiem jak pozbieram sie po tym co dzisiaj widziałam... Katastrofa budząca we mnie przerażenie, złość i irytację.... nawet już mi sie pisać o tym odechciało... ehhh...Powiem krótko - porzeczki dojrzały :O ... A tak ogólnie, u mnie wszystko w porządku... :( Nie martwcie sie kochane wodniki - ja silna dziewczyna jestem! Dam sobie radę! (dopiero czerwone dojrzały ;) ) Jeszcze się tu pokręcę troche... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Oczywiście Kiganka nas nie zawiodła i pouzupełniała tabelki. Dziękujemy. 🌻 Mam nadzieję, że opanujesz te dzieciaki. Ever-oczywiście, że klikam z pracy, kto normalny by o takiej porze wstawał, żeby poklikać na kompie? :classic_cool: Jak to nas nie odnalazłaś? pokój szuwarki w prywatnych. Koniecznie wpadnij. Nietoperek - fajny dowcip. Wpadnij na szuwarki. Bartosh- to nie tylko do Habanerki masz niedaleko, ale do mnie i do Beni jeszcze bliżej :) Regee-lubię. Planów wakacyjnych niestety z różnych przyczyn u mnie brak. A może chcesz do mnie wpaść na krótkie wakacje? w zamian za pomoc w takich różnych prackach (np. koszenie trawy) możesz sobie na wsi pomieszkać. Aha Kiganko, Bartosh nie wie kiedy ma imieniny, bo u nich (tzn. w Bieruniu) obchodzi się bardzo uroczyście z resztą urodziny. Alan - poślij no tu gołębiem trochę tych truskawek, bo u nas już nie ma. Wodnik - szuwarek - no wiesz, tak nas wczoraj nastraszyłaś, a Ty tylko efekty imprezowania leczyłaś? Nie ładnie. :( Uściski dla wszystkich. Będę na szuwarkach jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic ze 23 lata to ja miałam 3 lata swietlne temu..ale to nic w tabelce to sie nawet ładnie komponuje ;-))) Zescie sie dorwali do tego cafe ze Panie nie dopusc-Ty Ever dziecko Drogie wyjdz na spacer z ta sliczna sunia a nie tu dyzury pełnisz ;-)) A moze i dobrze.. :-P U mnielato w pełni,zar sie znieba leje,byłam w weekend nad morzem-inwazja ludzi i małych ludkow w pampersach co przebiegaja kłusem poprzez wytrzepane swiezo nieswoje reczniki..Fale były a jakze ale w morzu sie czułam jak w miejskiej łazni co chwila ktos mnie tracał ramieniem ;-))) myslałam ze oszaleje ;-))) A R. tylko ze mnie rżał.Aja w za małym stroju z trojkatami ;-)) rozczochrana i bez makijazu czułam sie przy nim jak miss swiata bo co chwila mi mowił jaka jestem sliczna..i wcale nie zwracał uwagi ze cellulit wisi mi po pachy ;-))) Znaczy chyba kocha nie? Chyba decyzje juz podjełam,ale cykam przed rodzicami,co mnie wnerwia okrutnie,a zycie płynie,zrobia mi zamach i co bede miała z tego zywota?!? ;-))) Potrzebuje chyba kogos kto by mi dał powera,jakas taka siłe zebym przestała stac w miejscu.Wczoraj troche mi tchneła Haba-dzieks Malenka,bo lubie jak ktos jest konkretny bo samej mi tego w swoich sprawach brak - i nie mydli oczu-krotko i na temat!Jeszcze raz-dziekuje 🌻 Urlop za dwa tygodnie i to jest istotne!!! Paula-->WRACAJ!!!!!! Koliberek-->Koli chyba Ci z 03.02. to maja juz odgornie wpisane barwne zycie,wiesz;-)) Mam nadzieje ze u Ciebie troszke lepiej,ze nadzieja zadomowiła sie w serduszku bo tylko to sie liczy.Nawet nie wiesz jak o Tobie czesto mysle! Dobra zakonczam bo ide na szuwary pozyczyc wszystkiego najlepszego na urodzinki... ;-))))) Kto wtajemniczony ten wie!!!! ;-))) Pozdrawiam Was wszystkie-kazda z osobna i Bartka jako nowosc!! Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano! mam dość słońca!!!chcę deszczu!!!...ale tylko trochę :);) tak na ochłodzenie.:) temperatura u mnie nie spada poniżej 28 stopni,w nocy 18 !!! KA---bardzo mi milo ze tez jestes Kasia z 13-tego lutego. kiedyś bardzo nie lubilam swojego imienia ale póżniej mi przeszło i teraz juz jest ok.:) Koliberku---ciesze sie ze podobał Ci sie dowcip a na szuwary to ja moge tylko na onecie wchodzic a tam przedpoludniem nikogo nie ma jak nam Gosi zabrakło. Evergreen---kochana a moze sprobuj z herbatka :);) jak znikneły emotikonki to moze i porzeczki po herbatce znikną?:) ;) a teraz dowcip stary ale jakze aktualny :) idą dwie agrafki przez pustynie -oj!jak mi gorąco-mówi pierwsza -to sie rozepnij!-odpowiada druga milusiego dnia wszystkim życze,papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) no...w końcu czuję że zrobiło się lato :) uwielbiam ciepełko :) w poprzednim życiu pewnie byłam jaszczurką wygrzewającą się na kamieniu w promieniach słoneczka:D ever za darmowe wakacje pomogę Ci pozrywać porzeczki ;) nie zajmę sporo miejsca...kruszynka jestem ale za to jaka pracowita:D (oj...chyba w reklamie powinnam pracować :classic_cool: ) Bartosh witaj :) no proszę... w Brzeszczach chyba neta założyli bo wysyp ludzi z tamtych stron jest ogromny ;) mam nadzieję że będziesz taki fajny jak dziewczyny :D:D i pamiętaj ze dogadujemy się z wszystkimi...raczej ;) wodniczka...to musi być miłość :D no i pamiętaj o zaproszeniu na ślub dla mnie :D Jo..ja konkretna? szkoda że nie widzisz mnie przy podejmowaniu jakiejkolwiek decyzji ;) ojj szuwarku...my matki polki zamartwiałyśmy sie o Ciebie a Ty taki numer wycięłaś:D...oj poczekaj poczekaj ;) ja mam urlop za 8,5 dnia roboczego :D chyba bedę musiała naładować baterie bo zaczynam sie psuć i to strasznie ;) nietoperku jak ja zazdroszczę Ci balkonu:( ja mieszkam na ostatnim piętrze więc w domu mam saunę...nawet niegliż nie pomaga ;)...a co do tłuszczyku wypalanego przez słońce...gdyby to tak działało jak chcemy to lezałabym plackiem jak na patelni i przewracała sie tylko na boczki ;);) Gofra...rozpisujesz sie tak że nie nadążam z czytaniem moja droga :D Kigana..dzieci to chyba Twoje przeznaczenie ;) nie potrafisz bez nich żyć nawet w wakacje :) Alan :) witaj.... pracusiu :) ja takjak koli na szuwarkach wiszę jakby co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻 Całuski i buziaki i kwiaty przesyła wam siedemnastka z południowo-zachodniej Polski. Tydzień wakacyjnego relaksu nad polskim morzem już był, a tak a propo rzeczywiście mam zdrowe, polskie podejście do życia, czyli wszystko co nasze to wartościowe, przyroda, książki, kuchnia, no i faceci:) Bartoshu ja ci pięć razy odpowiem, że lubię nawet bardzo rytmy reggae, tylko nie potrafię niestety rozróżnić wykonawców, czyli ich nazwać. Wodniki podejrzewam nie są specjalnie określone, to znaczy tolerują różny typ muzyki i tak jest w moim przypadku. Nie lubię jedynie jazzu, ja nie rozumiem przekazu tej muzyki, a może ktoś lubi z was ten rodzaj muzyczki??? Muzycznie pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...Ja nie jestem z Brzeszcz droga Habanerko...:D:D A mój net to jest naprawde masakra. A co do tego że bede fajny to już będzie wasza ocena ja bede taki jaki jestem:) siedemnastka lutowa-liczy się to że lubisz :)...Ja reggae slucham bardzo ambitnie ...od pewnego czasu poranek bez piosenki o wdzięcznym tytule \"sloneczko\" nie jest prawdziwym porankiem :D koliberek- hmm ta propozycja koszenia trawników jest bardzo kusząca ;)...tylko jest maly problemik mam uczulenie na trawe(czyt. na pyłki trawy) :/ Evergreen-hmm... no cóż nie potrafie zrozumieć ludzi ktorzy uciekają przed tym gatunkiem muzyki....aż smutno gdy się widzi takich ludzi(przynajmniej w moich niebieskich oczkach pojawia się smutek) A tak wogóle to pozdrawiam wszystkich....no wkońcu mamy ładną pogode na śląsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartosh-habie się pomyliło, myślała, że wszyscy są z Brzeszcz, a to tylko ja jestem. Kurcze szkoda, że mi nie mozesz pomóc z ta trawą. a w ogóle to przyjdź na czty na tlenie pokoik szyuwarki. Nicki obowiązuja takie jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartosh-habie się pomyliło, myślała, że wszyscy są z Brzeszcz, a to tylko ja jestem. Kurcze szkoda, że mi nie mozesz pomóc z ta trawą. a w ogóle to przyjdź na czty na tlenie pokoik szyuwarki. Nicki obowiązuja takie jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek-Wiem wiem :) A co do wejscia na tlena to nie zabardzo mam czas na jakieś dluższe rozmowy....bawie sie photoshopem :D a później ide się dotlenić bo na dłuższą mete nie da się siedzieć tyle przed tą kupą ukladów scalonych :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Do Krakowa wreszcie zawitało słonko ;):D ever--> a masz malinki? Bo się nimi namiętnie objadam od rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartosh.... nie da się?? spytaj naszyh nałogowców ze mna w czołwce czy się nie da :) no tak...jak zwykle pomyliłam miejscowości:( ale w każdym razie z południa jesteście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon_she
jestem z 27 stycznia i mam faceta- skorpiona. Jest ciężko ale strrrrrrasznie się kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaa
jestem wodniczka ze stycznia i musze przyznac ze tekst z pierwszej stronki doskonale do mnie pasuje...strasznie boje sie pajkow i innych obrzydliwych stworzen...jestem bardzo rozrywkowa i lubie niespodziewane sytuacje w tym male romansiki:)jestem dosc szczera i tak jak wszystkie wodniczki lubie stwaiac na swoim:)przeraza mnie tylko fakt ze styczen to dosc chlodna pora roku i moze dlatego czasami przemawia przeze mni kompletny chlod no i martwi mnie tez jedno ze w styczniu bede miala 18 i nie zabardzo wiem jak ja wyprwaic...odpada przeciez grill i inne imprezki poza domem a w chatce nie oplaca mi sie robic bo jest za mala...moze ktos mi doradzi co mam zrobic??pomozcie wodniczki sila jest w WAS!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka! zajrzałam znowu,bo upał jest taki ze z domu prawie wcale nie wychodze. smerfetko---zima ma też swoje uroki :) a jako że wodnik to zimowy znak zodiaku zamiast grilla zawsze można udać sie zgraną paczką np.na łyżwy( im mniej osób potrafi jeżdzić tym zabawniej :) ) albo zorganizować kulig i pieczenie kiełbasek w ognisku (jeśli pogoda na to pozwoli ) a w ostateczności klub karaoke (przy dobrym towarzystwie gwarantowany ubaw po pachy prawie jak w Idolu ) dziewczyny znacie jakieśprzepisy na dobre,szybkie w miare kosztowne obiady na upaly bo mnie sie już pomysly kończą a gotowanie w taką pogode to istna mordęga!!!pomocy! liczę na Was jak na Zawisze :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.....Ja tam lubie spacerki w taką pogode...chociaż nie powiem gdy pada odrazu nasówa mi się na myśl \"deszczowa piosenka\" i zazwyczajz moją psiapsiulką zaczynam tańczyć(wiecie jak to komicznie musi wyglądać jak dwie dorosle osoby zaczynają tańczyć na deszczu) A co do osiemnastki to polecam jakąś knajpeczke(jakąś taką kameralną).....wiem bo w tym roku skończylem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×