Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

dzien dobry!!! hahaa, wiem ze juz poludnie;) ever wczoraj dopiero o 22 zajrzalam na kafe:( koliberku, czekamy na dotacje ale zostalismy wybrani z wielu firm jak ja to nazwalam do finalu;) wniosku nie robilismy, zajal sie nami fachowiec albo inaczej pani fachowczyni;) paula nie placz:D na szuwarkach znajdziesz zawsze jakiegos dotleniacza;) ide tez tam poplywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ pozdrawiam wszystkie Wodniki deszczowo i słonecznie z Tumskiego Wzgórza ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25styczen
pozdrawiam z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. pogoda u mnie bez wiekszych zmian czyli chwilami pada deszcz ale jest dośc ciepło i nie ma burz. Gosiu---buziaczki 👄 Gofra---ja też kilkakrotnie zaglądałam na szuwary o różnych porach i nikogo tam nie było :O :(pewnie teraz sie towarzystwo całkiem na tlen przeniosło :);) a ja niestety tlenu nie mam. pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko,papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nadmienię tylko, że półkolonie dobiegają powoli końca :D:D:D:D Chociaz z drugiej strony człowiek przyzwyczaja się do pewnego rytmu dobowego;) , ale trzeciej strony chętnie sie odzwyczaję od tego rytmu :D:D:D:D Parę dni u nas też lało, co zmusiło nas do zmiany planów, na dziś zaplanowany był rajd rowerowy, ale nie pojechalismy, tylko zostaliśmy w szkole. Było lepienie z masy solnej różnych dzieł, panie równiez :) - przy okazji polecam moje usługi w przy produkcji gustownych ;) pamiatek z tejże masy. Ulepiłam coś, co nazwałam obrazkiem, na to kwiatek, a druga rzecz to taki piękny pojemniczek np. na spinacze biurowe lub innych drobnych przedmiotów. Musze te dziełka jeszcze pomalować i chyba je na jakąś internetową aukcję wystawię ;) Na szuwarach nie straszę, bo nie mam sił, o tej porze to ja już bujam się w innym wymiarze sennego świata. Może później, jak już się odzwyczaję od w.w. rytmu :) To narazie 😘😘😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani :) Bambucza - witaj i zostań z nami - zapraszam serdecznie do naszego uroczego stawiku :) Szuwarek... ???? co to było dzisiaj??? :( lepiej zebyś miała jutro porządne wytłumaczenie... No bo chyba.. nie obraziłaś sie za xycha i Sylwka? :( :D Koliberku - blond z czerwienią? ślij fotkę! szałowo musisz wygladać! :D Ja w sprawach fryzurki mojej tchórzę za każdym razem... wiecznie zastanawiam sie nad grzywką... a poza tym lubie długie włosy, więc drastyczne cięcia nie wchodzą w grę.. :) Zresztą mam uraz do fryzjerów... zawsze miałam baaaardzo długie włosy (nawet do kolan w latach wczesnoszkolnych) i pierwszy raz w ósmej klasie poszłam ściąć do ramion, po powrocie z zakładu fryzjerskiego zadowolona lecę do tatusia zeby sie pokazać, a ten zrobił kwaśna minę i widząc moje zdumienie dodał: \"No co będe ci mówił że ładnie jak brzydko!\" :( Od tamtej pory zanim pozwole sobie obciąć włosy bardziej niz o 5cm to 100 razy sie zastanowię... Gosia8 - pozdrawiam :) pojawiaj sie częściej! Kiganko - niezmordowana jesteś :D Podziwiam! Benia ostatnio znowu tylko w przelocie... ehhh... a doszedł mój mail? bo nie wiem... :) A u mnie... ciszy i spokoju ciąg dalszy.... Lubie ten stan, rozkoszne sam na sam... lubie ten stan, cisza ja i czas... ;) Buziaki dla wszystkich! Jeszcze wpadnę... 🌻 i znowu nam męskie towarzystwo wywiało... ehhh... kto by pomyślał, że tu takie przeciągi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą:)🖐️ Pogadałam sobie dzisiaj z Benią telefonicznie i jestem kontenta:D:D:D-nadrobiłam wszystkie zaległości w szuwarkowym temacie:Dnooo może wszystkie to za wiele powiedziane;) Niepokój mnie drąży,bo córka z Anglii pisze,że facet zrobił ich w przysłowiowe bambuko i nie mają gdzie mieszkać:(-praca jest,nawet nie jedna...a spania nie ma,a w hotelach **** nie zamierzają i chyba zjadą spowrotem,ot los.. Nie mam humorku i weny do pisania teraz-jutro może będzie lepiej.:) Witam moją i Beni siostrę z 25stycznia!!!-👄-zostań z nami:) Pozdrawiam wodnikowe duszyczki! aaa Iwonka i Gosia,jakaja-dzięki za maile:D:D:D🌻-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeść:D dawno mnie tu nie było ale miałam takie młyny przedurlopowe że w pracy mi nie dali pisać skubańce jedne!! nic tylko praca praca i praca. a ile można pracować?? 10 godzin ale nie 30 minut dziennie!! no ale nic to.... teraz błogie lenistwo przez 3 tygodnie :D:D znalazłam fajną miejscowość na Kaszubach gdzie rozbiję swój obóz w tym roku:) Wdzydze Kiszewskie... zaciekawiła mnie najpierw nazwa a potem to że.....mieszkały tam ponoć czarownice:D:D więc jeszcze jedna na 2 tygodnie nie zrobi im różnicy :D:D oglądałam na necie fotki...oj będę miała co robić z aparatem jak tam dojadę:) chcecie pooglądać? proszę bardzo... poniżej link :D http://www.ga.com.pl/wdzydze.htm nawet nie weidziałam że nasza ever i szuwarek to takie rozrabiaki ;) opanowały szuwarki doszczętnie :D:D no oczywiście nie wspmnę tu o starych wyjadaczkach Pauli i wodniczce bo o tym to norrrrrmalnie aż strach myśleć a co dopiero pisać:) przerażają mnie zwłaszcza ich imprezy urodzinkowe;);):D:D:D kurde!! wiecie jakie miny mają moi koledzy w pracy jak widzą co mi na ekranie wyskakuje!! chyba usunę różowe emotki a zwłaszcza te erotyczne :D:D ostatnio zafundowały rozbieraną imprezkę cholernice jedne.... super są takie rozbierane emoty a ile śmiechu przy tym.... ale jak mnie zamkną w wariatkowie to chociaż paczki przysyłajcie plisssss i przemyćcie mi komputerek :D:D bambucza witaj wśród nas i ostań się :D Gosia dzięki za maile. jak nie piszesz to nie piszesz a jak zaczniesz to hurtem ;) Gofra nie martw się, córka na pewno da sobie radę, a pobyt tam będzie wspominała jako przygodę. taaa a co do telefonowania do Beni to.... dzwoniłyśmy w tym samym czasie obie:) tylko że Ty byłaś szybsza o jedną mega sekundę :D:D kto to widział tyle gadać!! :D:D no ale nic, ja nadrobię telefoniczne pogaduchy z nią dzisiaj na żywo :D:D Kigana po starej znajomości proszę o jakiś rabat na Twoje arcydzieła :D pozdrawiam wszystkich całusy ejj a gdzie sie podziali nasi netowi panowie aaaa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. po dwudniowym deszczyku mamy znowu słoneczko :) no może jeszcze nie takie jak wcześniej ale jednak jest :) Habciu---wdzydze są przepiekne ! :) napewno bedziesz zachwycona. miłego wypoczynku życzę. Gofra---nie martw sie napewno córce sie wszystko poukłada...tylko trzeba troche cierpliwości.:) Kigano---a jaka bedzie cena wywoławcza tych Twoich dzieł?...bo nie wiem czy sie załapie nawet na wstepną licytacje jak rozpruje moją świnkę-skarbonkę :);) ściskam wszystkich i miłego weekendu życzę. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️oj..dalej to nie wygląda różowo:(:( i jeszcze te ofiaty w Egipcie..:( jak nie mam nastroju to tylko takie"kiepskie"wiadomości przyciągam,buuuu-muszę się"przeregulować":D bo tak dalej być nie może! i na domiar złego śmietanka w kawie mi się zwarzyła😡:D idę robić nową..:D Trzymajcie się👄 Haba i Benia-jeden głębszy za naszą wodnikową brać proszę!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu dzisiaj mały ruch ;):) zaglądałam na szuwary ale tam też nikogo nie było:( ... no cóż może innym razem będę miała więcej szczęscia. papatki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Ja tylko na pare sekundek: Wkrotce bede na dluzej wpadal TU. Obiecuje.I to nie obiecanki - cacanki; ) Na razie pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no widze ze sie nie pchacie za bardzo do wpisywania:) a moze zatkalyscie serwer;) no ale coz .... weekend:) ale ja sobie teraz popracuje a wieczorkiem tez wyskocze sie zabawic :) a co:) koliberku, przepraszam ze nie odpowiedzialam Ci na pytania ktore zadalas ale gadalam przez tel i nie moglam, ale przy najblizszej okazji powiem wszystko co wiem;) Haba i Benia wypic za nas!!!!! Ja sie przylacze do Was wieczorem myslami;) pozdrawiam wszystkich Wodnikow i Wodniczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jeszcze dwa dni pracy i też mam wolne :D:D:D:D Dziś tradycyjnie jestem zmęczona :P Haba, Nietoperku ---> miło mi, ze zainteresowałyście się moimi dzielami, może dam je Wam za darmo ?? Są akurat dwie sztuki, po jednej dla każdej z Was :) Ale zdjęcia tych dzieł zrobię, tylko mój brat musi wrócić z aparatem cyfrowym w przyszłym tygodniu :) No i Wam wyslę :D:D:D Dziś zrobiłam dzieciom przejażdżke pociągiem retro do Przybrodzina, bylismy tam tydzień temu. Ten pociąg to reaktywowana wąskotorówka, która sobie powolutku jedzie z Gniezna do Anastazewa, wszystko pieknie skrzypi, gałęzie drzew ocierają się o szyby i dach kolejki, ludzie fotografują, kamerują ;). Ja tak w ogóle lubie pociągi, zwłaszcza stare ciuchcie i wąskotorówki. Potem dzieci rozłożyły się;) na brzegu i zaczęły poszukiwac skarby, czyli muszelki i kamienie. Wiało nieźle nad tą wodą i było dość zimno. Ale dzieci z pomostu wypatrzyły w wodzie piekne kamienie no i bardzo prosiły o pozwolenie im na wejście do wody. No to pozwoliłam. A one wlazły do tej lodowatej wody i poznajdowały różne skarby - myslę, ze były zadowolone z dzisiejszego wyjazdu i się nie pochorują. Postrzeleniec załatwił mi ładną pogodę, tzn. brak deszczu i faktycznie nie padało :D Życze udanego wieczoru, wielu toastów wznoszonych na nasza cześć ;) Na samą myśl już robię się pijana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> pozdrów czarownice na Kaszubach :) Link jest super, zdjęcia przepiękne :) Pamiętacie może, jak kiedyś rozmawialiśmy na temat kwiatków, które sie nazywają warszawianki ?? One są na tych zdjęciach, jak klikniecie na skansen 1 i w kolumnie prawej są najładniej wyeksponowane na drugim zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Gofra - co to za smutna minka? Dobrze będzie :) Ehhh... widzicie co sie porobiło... sobotni wieczór a ja w domu siedzę :( i to całkiem sama (psa nie biorę pod uwagę) Nawet akcja \"wolna chata\" nie wypaliła... Babcia Czesia jest mistrzynią krzyżowaniu moich planów... poza tym wspaniale sprawdza sie w roli nocnego stróża 😡 ;) Jutro niedziela... nie lubię niedziel, już nawet wole poniedziałki - wtedy przynajmniej autobusy normalnie jeżdżą... Siedzę sobie więc przed kompem... w trochę smutnym nastroju.. Wradiu leciał niedawno \"Malinowy król\" :) dawno tego nie słyszałam, no cóż... chociaż jeden pozytywny akcent chwili obecnej... A! Pomyłka... Enfanterrible wrócił :) czyli to drugi pozytyw ;) Enfan.. ciesze sie że Ci sie Czikusia podoba :) a co do przesłania mojej fotki... może sie powtórzę ale.. Ty pierwszy ;) A tak w ogóle to strasznie żeś sie rozpisał :D Nie poinformujesz nas nawet co słychać w wielkim świecie? :) Tak sobie więc piję do monitora... ale już nie herbatke z cytrynką - nie będe ryzykować! Dzisiaj sobie Frugo kupiłam o smaku słodkiego kiwi :) Etykietka mnie zachęciła: \"High green\" :D tak jakoś znajomo wyglądała ;) całkiem całkiem... Dołek jest... ale malusi, tyci tyci... prawie go nie widać... ale jednak... Ehhh już samo to ze pisze na forum o etykietach z bezalkoholowych, wieloowocowych, niegazowanych napojów, w których zawartość składnika owocowego to nie mniej niż 20%, musi o czymś świadczyć ;) Mykam - nadrobie zaległości w mailowaniu... No prosze.. kolejny pozytyw... Zaraz sie okaże że lepiej być nie mogło! :D i nawet mi Farbe puścili :) ... Chcę tu zostać i zawsze z toba być nawet kiedy będzie źle... chce tu zostać bo bez ciebie nie mam siły by dalej żyć... Buziaki :) Cieszę sie że pare miesięcy temu wpadłam na ten topik i z Wami zostałam... ehhh Czikusia wyje, na spacerek chce... cały refleksyjny nastrój mi popsuła ;) :D No to lecę.. ale wrócę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Gofra - co to za smutna minka? Dobrze będzie :) Ehhh... widzicie co sie porobiło... sobotni wieczór a ja w domu siedzę :( i to całkiem sama (psa nie biorę pod uwagę) Nawet akcja \"wolna chata\" nie wypaliła... Babcia Czesia jest mistrzynią krzyżowaniu moich planów... poza tym wspaniale sprawdza sie w roli nocnego stróża 😡 ;) Jutro niedziela... nie lubię niedziel, już nawet wole poniedziałki - wtedy przynajmniej autobusy normalnie jeżdżą... Siedzę sobie więc przed kompem... w trochę smutnym nastroju.. Wradiu leciał niedawno \"Malinowy król\" :) dawno tego nie słyszałam, no cóż... chociaż jeden pozytywny akcent chwili obecnej... A! Pomyłka... Enfanterrible wrócił :) czyli to drugi pozytyw ;) Enfan.. ciesze sie że Ci sie Czikusia podoba :) a co do przesłania mojej fotki... może sie powtórzę ale.. Ty pierwszy ;) A tak w ogóle to strasznie żeś sie rozpisał :D Nie poinformujesz nas nawet co słychać w wielkim świecie? :) Tak sobie więc piję do monitora... ale już nie herbatke z cytrynką - nie będe ryzykować! Dzisiaj sobie Frugo kupiłam o smaku słodkiego kiwi :) Etykietka mnie zachęciła: \"High green\" :D tak jakoś znajomo wyglądała ;) całkiem całkiem... Dołek jest... ale malusi, tyci tyci... prawie go nie widać... ale jednak... Ehhh już samo to ze pisze na forum o etykietach z bezalkoholowych, wieloowocowych, niegazowanych napojów, w których zawartość składnika owocowego to nie mniej niż 20%, musi o czymś świadczyć ;) Mykam - nadrobie zaległości w mailowaniu... No prosze.. kolejny pozytyw... Zaraz sie okaże że lepiej być nie mogło! :D i nawet mi Farbe puścili :) ... Chcę tu zostać i zawsze z toba być nawet kiedy będzie źle... chce tu zostać bo bez ciebie nie mam siły by dalej żyć... Buziaki :) Cieszę sie że pare miesięcy temu wpadłam na ten topik i z Wami zostałam... ehhh Czikusia wyje, na spacerek chce... cały refleksyjny nastrój mi popsuła ;) :D No to lecę.. ale wrócę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie sklonowało.... :D Ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że kafe dzisiaj sobie strajki urządza! :P A sunię już wyprowadziłam - na dłuuuugi spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Heh.. widać, że weekend w pełni... Ciekawe jak tam Habcia i Benia po wczorajszych toastach ;) Habcia - śliczna ta miejscowość na Kaszubach :) Obrazki jak z bajki! i te warszawianki kolorowe... Kigana to ma oko! :) Słyszeliście kochani, że od czwartku wracają upały?! :D U mnie teraz nie pada, ale słońce za chmurami, więc troche ponuro.. Rodzice dzwonili - w Szklarskiej bez deszczu, po czaskiej stronie też ładna pogoda :) Lecę sobie kawke zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w samo rano! tego to już dawno nie bywało zebym miała zaszczyt otwierania topikowego dzionka :):D ech! lza sie w oku kręci nie bede zbyt długo pisać bo jeszcze mnie ktoś wyprzedzi ;) Kigano---czekam na arcydzieła :) Gofra---głowa do góry! będzie dobrze! evergreen---nawet nie wiesz jak ja bym chciała mieć dom tylko dla siebie! chociaż przez trzy dni!ciesz sie spokojem :) zaglądałam wczoraj wieczorkiem na szuwary ale tam wiało taką pustką ze sobie poszłam :) pozdrawiam wszystkich i miłej niedzieli. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w samo rano! tego to już dawno nie bywało zebym miała zaszczyt otwierania topikowego dzionka :):D ech! lza sie w oku kręci nie bede zbyt długo pisać bo jeszcze mnie ktoś wyprzedzi ;) Kigano---czekam na arcydzieła :) Gofra---głowa do góry! będzie dobrze! evergreen---nawet nie wiesz jak ja bym chciała mieć dom tylko dla siebie! chociaż przez trzy dni!ciesz sie spokojem :) zaglądałam wczoraj wieczorkiem na szuwary ale tam wiało taką pustką ze sobie poszłam :) pozdrawiam wszystkich i miłej niedzieli. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w samo rano! tego to już dawno nie bywało zebym miała zaszczyt otwierania topikowego dzionka :):D ech! lza sie w oku kręci nie bede zbyt długo pisać bo jeszcze mnie ktoś wyprzedzi ;) Kigano---czekam na arcydzieła :) Gofra---głowa do góry! będzie dobrze! evergreen---nawet nie wiesz jak ja bym chciała mieć dom tylko dla siebie! chociaż przez trzy dni!ciesz sie spokojem :) zaglądałam wczoraj wieczorkiem na szuwary ale tam wiało taką pustką ze sobie poszłam :) pozdrawiam wszystkich i miłej niedzieli. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×