Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

.....hej... Kasiu - Fotki piesi wysłane.. :) papatki Gofra - a gdzie dokładnie nad morze jedziecie? Skoro masz zamiar leżeć plackiem na plaży, to dla Ciebie mam także zadanie bojowe - fotki z zachodu słońca :) Pauli darowałam wschody więc od Ciebie też nie będę wymagała wstawania w środku nocy ;) Ale zachód musi być! Ehh ja ostatni raz podziwiałam znikanie słoneczka 3 lata temu w Kołobrzegu (!!! już 3...ale zleciało) ale nadal pamiętam magię tej chwili, moje bezsensowne, ale przepełnione nadzieją pisaniny na piasku... i ten dziwny smutek, że zaraz będzie po wszystkim... 🌻buziaki Kiganko - odnośnie szczęścia - zgadzam sie z Tobą . Tylko... co zrobić żeby się nam udawało? Czy sama chęć wystarczy? Chyba jednak nie bo inaczej byłabym najszczęśliwszą osobą pod słońcem..... W takim razie jak znaleźć złoty środek? Gdzie go szukać? Pozdrawiam ... :) Enfan - zwiałeś w trakcie rozmowy... ostatnio często zauważam tego typu zjawiska... ;) Wysłałam Ci sunie, bo wiem, że na pewno strasznie chciałeś ją zobaczyć tylko sie \"wstydziałeś\" przyznać :P PS Dlaczego nie używasz prawie wcale znaków interpunkcyjnych? A może hmmm... ja ich nie widzę?... ja bym tak nie potrafiiła... pozdrawiam Benia - dobranoc 🖐️ Słodkich snów wodniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam I znów poniedziałek. Kto dziś idzie do pracy? Paula nad morzem ma ponoć piękna pogodę, a u mnie brrr, pada. Tyle tylko, że nie jest zbyt zimno. Sporo natworzyliscie tutaj od piątku. Evergreen, no wiesz Ty chyba przsadzasz z rozpoczynaniem stronek :) :classic_cool: Podoba mi sie powtórka angielskiego na kafe, też mi się przyda. Tak w ogóle to czy znacie jakąś metodę na szybkie i bezbolesne nauczenie się tego jezyka? Zakładając że znam podstawy (minimum). Enfan- oczywiście, ze pisząc o młodych ludziach miałam Ciebie na myśli, a co ? Pomyliłam się? Może w takim razie przyznasz się ile masz lat? Kigana Ty już dawno tabelki nie uzupełaniałąś i teraz mam braki. Kochana chyba już odpoczęłaś po egzamin wiec do roboty. :) Pozdrawiam wszystkich. czatuję w szuwarkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuwarku ja i habanerka jesteśmy na szuwarkach i martwimy się o Ciebie. Wejdź na szuwarki na tlenie jka możesz, albo napisz co się dzieje. Przecież tak bez powodu się nie umiera. My Cie też kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerko bardzo chetnie bym ci wszystko wyjasnila, ale fakt iz nie zyje mi na to nie pozwala. Jak troche dojde do siebie to napisze... UMARLAM!!! p.s. Pewnie ze lubie ;) HILFEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaszcze tylko slowo dziekuje dziewczynki ze sie o mnie martwicie, na tlena nie moge wejsc bo nie mam :( p.s. UMARLAM JESZCZE BARDZIEJ!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniki :) witam o poranku ;) późnym ;) ale wiecie co, że normalnie dalej pada w Krakowie 😠 ile można?? evergreen---> masz śliczną sunię ❤️ :) też chce taką :D Kigana---> witaj :) wiem dobrze, że filozofia do fajny kierunek ;) z tą pracą to się przekonam szybciej niż myślisz :) bo od października 3 roczek ;) i piszę pracę, bo mgr robię z czego innego :P a latek mam ile mam :) ale nie czuję się staro, źle to odebraliście :) po prostu ostatnimi czasy nie jestem zadowolona ;) i chciałabym wrócić do lepsiejszych czasów ;) Pozdrawiam tych których jeszcze nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie żar leje się z nieba, a co najgorsze tak ma być przez cały tydzień :) jeśli się nie roztopię to zajrzę do was w przyszłym tygodniu :) Informuje że naaapewno będę tu 27 lipca ok. 11 przed południem, więc jak by co to może spotkamy się na onecie. 🌻 za chwilę idę do dentysty :O 🌻 Życzę miłego tygodnia wszystkim wodnikom 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a o mnie to sie nikt nie martwi:( a ja nad woda bylam:( moglam sie utopic:( chociaz jako wodnik to chyba nie??;) Gosia👄 Habanerka👄 Kigana👄 Gofra👄 Benia👄 wodnik-szuwarek odżyj!👄 koliberek👄 paula 👄 nietoperz👄 evergreen👄 enfanterrilbe 🖐️ z facetami sie calowac nie bede;) Alan Pol 🖐️ Ka 🌻 bo Ciebie jeszcze nie znam:) przepraszam jesli kogos pominelam, z pamieci to bylo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam systkich jestem u nowy jesli chodzi o wodniczków.... Tak wogóle jak wam mija dzionek......mnie do bialej goraczki doprowadza ta pogoda: Raz slonce zaraz deszcz no masakra Isa mnie też nie znasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Isia 🌼 to już się znamy ;) właśnie hmmm o jaką tabelke chodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, a co to ja całuska nie dostanę, no nie jestem facetem, ale zapomniałaś najwyrażniej o mnie. Witaj Bartoshu i Ka! - jestem tu niedługo, ale z przyjemnością się tu zagląda. U mnie dużo problemów na głowie, ale takie problemy:) Kwiaty tam pięknie rosną, dojrzałam właśnie poprzez świeżo umyte okienko. Pogoda taka, że raz przygrzewa a raz smuci, wiatr ucichnie a raz zawieje:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć siedemnastka :) a u mnie teraz o dziwo słoneczko wyszło :) a jeszcze 10 min temu lało 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć oj Isa czy zawsze muszę mówić ze martwię sie jak długo Cię nie \"widzę\"?? :classic_cool: \"rozmawiałam\" dzisiaj z Gosią:) kazała wszystkich pozdrowić:) cieszę sie ze u niej wraca wszystko do normy:) Gosia mam nadzieję że znowu będziesz wisiała na szuwarkach do południa ;) Bartosh witaj...u Ciebie pogoda podobna do mojej..czyli musisz gdzieś na południu mieszkać ;) Ka :) siedemnastka witaj ponownie :) a jeśli chodzi o tabelkę to dane podstawowe:) imię, data urodzenia, miejscowość zamieszkania:) aaa i wiek :) pozdrawiam wszyyyyystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz muszę iść do pracy 😠 habanerka :) to ja podam swoje dane chociaż już zdążylibyście wszyscy to wyczytać :D;) imię- Kasia data urodzenia i wiek ;) - 11 luty 1984 czyli 21 latek ;) miejscowość- Kraków gród Kraka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w tym gorącym dniu - słońce znowu zwariowało :) Hej Koliberku! A Ty z pracy klikasz? :) Ehhh te języki obce... ja mature zdawałam z angielskiego, a teraz na studiach przyszło mi szprechać w dojczu :( nie mam problemów bo w końcu już 9 lat uczę sie tego języka, ale zdecydowanie wolę angielski ZDECYDOWANIE ;) A co do otwierania stronek - zdolna jestem i tyle ;) Habcia - Ty maniaku szuwarkowy! (razem z Koliberkiem zresztą!) :) Próbowałam Was kiedyś odnaleźć na tlenie, ale nic z tego nie wyszło... Hmmm... nieźle żeście się zakamuflowały! ;) A poza tym - fajna stopka :D Ka - dzięki - też uważam że jest śliczna :) ale jaka pyskata! ;) A gdzie pracujesz? PS Lepsze dni dopiero przed Tobą :) i tej optymistycznej wersji masz się trzymać! Gosia - Dzięki za maile :D Powodzenia u dentysty! Nie martw się - jesteśmy z Tobą! A dentyści są całkiem sympatyczni. Mieszkałam przez pare miesięcy z jedną znajomą po stomatologii :D Żebyś widziała jak sie cieszyła gdy wyrwała \"swoją\" pierwszą ósemkę! :D Skakała pod sufit! :D Isa - pozdrawiam serdecznie! A jak było nad wodą? :) popływałaś sobie? Ja od dawna próbuję sie nauczyć tej skomplikowanej sztuki, ale ciągle się boję wody :( albo nie trafiłam jeszcze na odpowiedniego instruktora ;) buziaki Siedemnastka - Tylko Ty tak pięknie potrafisz łączyć porządki z zachwytem nad pięknem naszej polskiej przyrody ;) i jaka romantyczna natura - taki wewnętrzny spokój sie od Ciebie wyczuwa.... pozdrawiam :) Bartosh - Habanerka juz wyjaśniła o co biega z tabelką więc prosze sie nie ociągać tylko podać swoje dane - tak jak Kasia - witam raz jeszcze :) PS - prosze sie nie martwić o moją szuwarkową siostrunę - podtrzymuję Ewcię przy życiu już od ponad 3 godzin :) Tak to jest jak sie zbytnio zaszaleje... ;) Ehhh Ewuniu - a pamiętasz co nam mamusia mówiła? ;) chociaż teraz to Ty mało co pamiętasz... :P ;) Ledwie sie dzisiaj z łóżka zgramoliłam.... cały czas mi sie śniło, że po schodach gdzieś właże i właże i właże......... uffff aż mi ulżyło jak sie obudziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwarek - jak nie jak tak? 😠 :P To ja sie tam produkuje, a Ty mi z takim tekstem wyskakujesz? Siostra! Nie psuj mi reputacji :P Ja każdego ożywić potrafię! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :D🖐️ u mnie upał jak sto diabłów :O...dychać nie ma czym...i straszą ze tak ma być jeszcze do końca tygodnia!!! snujemy sie zatem w pełnym negliżu po mieszkaniu i wypatrujemy deszczu.Juz nawet na balkon nie wychodze bo jak tylko wystawie sie na słońce to słysze jak tłuszczyk skwierczy :( ;)uściski przesyłam KA---miło ze mamy jeszcze jedną Kasie 🌻 a skoro lubisz pieski to zdjecia mojego znajdziesz na www.ares11.pupile.com :) a teraz jeszcze starym zwyczajem dowcip: Król lew zebrał wszystkie zwierzeta na polanie i mówi; -żle sie dzieje w naszym lesie ,trzeba zarobić troche kasy żeby las doprowadzić do porzadku.tak wiec niech PIEKNE zwierzeta stana po prawej stronie i to one bedą zarabiały, a MĄDRE ktore beda liczyc kase po lewej. Zwierzeta zrobiły co lew kazał ale na srodku została żaba. lew patrzy na żabe i mówi: -a ty co? nie slyszałaś jaki był moj rozkaz? a żaba przewracając oczami odpowiada: -O RETY!PRZECIEZ SIE NIE ROZERWE!no nie? miłego popołudnia życze,papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedemnastka lutowa👄 bartosh🖐️ i zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego, że egzaminów już nie mam, jak od dziś walczę z trzydziestką rozbrykanych dzieciaków :P Tak ze dwa dni miną, jak wejdą w odpowiednie koleiny ;), bo dzis to po prostu luz blus ;) musiałyśmy zagrozić, że wywalimy delikwenta z grupy i już. Mam nadzieję, że pomoże :D No dobra, macie tabelke, uważnie ją przeczytajcie i skorygujcie.... Szuwarku, pewnie wczoraj zabalowałaś a dziś umierasz, co ? ;) Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat, Warszawa:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Wodniczka_3 ............ ...... 3 lutego, 23 lata, Elbląg :classic_cool: Wodnik – szuwarek ........... 5 lutego, 21 lat, Lublin :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Bartosh ........................ 10 lutego :classic_cool: Ka ............................... 11 lutego, 21 lat, Kraków :classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 30 lat, Warszawa:classic_cool: Enfanterrilbe .................. 17 lutego, 28 lat :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnośląskie :classic_cool: Tabelka imieninowa: Enfanterrilbe – Sebastian ............ 20 stycznia 🌻 Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Socha – Monika .........................4 maja 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 Paula – Paulina .........................26 maja 🌻 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca Jakaja – Katarzyna .................... 25 listopada Wodnik- szuwarek – Ewa ..............24 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra...to juz podaje moje dane ;) Imie: nick mowi sam za siebie...oczywiście że Bartuś data urodzenia i wiek: 10 luty 1987 czyli mam 18 miejscowość: Bieruń między Oświęcimiem a Tychami Habanerka-co do tego gdzie mieszkam to nie pomylilaś się ani troche ;) Evergreen także cię witam ogólnie systkich :) Jak tam uwas plany wakacyjne?? Ja mialem jechać z moim kuzynem w trase Tirem (Holandia-Hiszpania-Niemcy) ale jakoś nie wyszlo i kisze się tutaj(czyt. W Bieruniu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...czyli moge powiedzieć że jestem najmlodszy :) Ale mam nadzieje że my wodniki mimo wiekusię dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×