Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam-jezdem na szuwarach arach..arach..rach...ach.... ;-)) Zanim wskocze w suknie-Mądralinska Habo-to bede chuda jak patyk-a Ty lepiej juz idz do fryzjera bo jak dzis nie nadejdzie wiekopomna ..chwyla to znaczy ze michalina sie zaległa...I czas chrzest wyprawiac ;-)) ;-)) The end....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wszystkich witam i pozdrawiam ciepło w ten brrr chłodny ranek❤️❤️🌻🌻👄👄---->🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, moi drodzy że zima idziedo nas dużymi krokami?!:o Lada dzień spadnie śnieg i mróz zmrozi nasze biedne kości!!! W czwartek jadę do jednej firmy na rozmowę kwalifikacyjną. trzymajcie kciuki. Staram się o posadę tapicera:D To chyba coś wspólnego z meblami;)Mój wyjazd za granicę do pracy się opóźnia niestety, wieć muszę gdziekolwiek się zahaczyć póki co... Pozdrawiam:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna! Produkuję się od pół godziny przy tym nędznym komputerze i wszystko mi zerzarło!!! SZLAK BY TO!!!! Ale jestem wkurzona! Tak pięknie do Was napisałam i tak dużo!!!... A pisałam tak: - o pogodzie na początku... - o tym, że miałam umyć okno, ale mi się młodsza pijawka rozchorowała i na 12-tę lecimy do lekarza... - co tam było dalej?.... A cha! Napisałam jeszcze, że uczty kulinarnej w końcu nie było, bo skończyło się na omletach z gorszkiem, pieczarkami i sosikiem myśliwskim... W tym miejscu zaprosiłam Benię na obiad!.... Skoro wczoraj nie zdążyła, to może się chociaż dzisiaj wyrobi na rizotto:)... - pisałam do habci, że u nas uwielbiamy danko z truskawami! I to chyba jedyne danie przy którym nikt nie grymasi.... - no i zachwycałam się nad Kigany Postrzeleńcem! ....bo chłop, który gotuje to skarb!!!... ...W skrócie z gróbsza było tyle !... A teraz spadam, bo musimy się naszykować do pani doktór. Jak raz na dwa tygodnie byśmy jej nie odwiedzili, to mogłaby o nas zapomnieć...:) :P ...ale jestem ciągle wkurzona, wcale mi nie przeszło! Pozdrowionka! I trzymajcie się ciepło, bo podobno wcale nie jest za gorąco! C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***d.
Jezeli chodzi o znaki zodiaku to chyba podchodzę do tego z dystansem.. ale z tego co zauważyłam to faktycznie strasznie jestesmy do siebie podobne, choc na pewno kazda z nas zachowałaby sie inaczej w danej sytuacji-w koncu dzielą nas: wychowanie, doswiadczenie etc.. Jest jeszcze cos czym chciałabym sie podzielić..---> czy słyszałyście o MAGII IMION? znam 5 par Gosia-Piotr kilka Karolin i Tomków.. Śmieszne bo dorotkę znam tylko jedna- siebie a czy pasuje do Adama?;) czary, magia tajemne moce, znaki zodiaków i magia imion to chyba nie dla mnie. Ja wierze w Aniołki które sa wszedzie.. ale łącze sie z wodnikami:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Hehe zime macie juz?? Tu chyba czegos takiego nie znaja:P Normalnie cieplo jest chociaz kurtke trzeba nosic bo wiatr jest.:P Ja w magie imion nie wierze w magie znakow tez nie:P Po prostu fajni tu ludzie sa i tyle;) Alan pozdro ziommmmmmmmmmmm:D Socha nie schizuj:P Zawsze przed wyslaniem zaznacz tekst i wcisnin ctrl+c czyli kopiuj a potem go wklej jak cos ctrl+v.Moze o tym wiesz ale jak co to przypominam...:) Benia,Jo,Kigana,Socha,Isa,Koli,Ha pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzisiaj zwlekłam sie z wyrka dopiero o 12:/ gorącka mnie dopadła i nie chciała puścić. ale za to śniadanko do łóżka dostałam:D:D niestety obiadek musiałam sama zrobić bo jak stwierdziło moje szczęście on wątróbkę to potrafi tylko usmażyć a ja na dzisiaj miałam zrobić \"wydziwiane\" danie :P:D:D socha---> u mnie truskawy pod każdą postacią z tym że jest jeden problem....za pół godzinki słyszę marudzenie pijawy \"głodny jestem\". zresztą...kiedy on nie jest głodny;) polak---> jeszcze nie zima. na razie to tylko przymrozek. mam nadzieje ze zima przyjdzie dzień przed świętami i zostanie do ferii zimowych a potem będzie piękne lato:D:D trzym sie w tym wietrznym kraju:) ***d---> znam 3 pary Piotrków i Iwon a reszta.....różnie, ale nie wierzę w takie powiązania imionowe;) czy to ważne jakie ma imię? ważne jest jego wnętrze, dusza i jego podejście do drugiego człeka (ufff ale to głębokie było ;) ) Alan ---> trzymam kciuki mocno. dobrze że do Krakowa wybieram sie pociągiem bo inaczej źle by mi było prowadzić ;) fajnie masz z taką małą biegającą dziecinką w domu. ale poczekaj...to wyrośnie na ładne i pyskujące wiesz? :classic_cool: ech... to było tak dawno temu jak moja pijawa uczyła się chodzić (a miał do dyspozycji aż całe 17 m kw. obstawione meblami i piecem:P ) no ale naumiał się :D:D nie mówił do 3 roku życia nic poza \"mama\" i paluchem wszystko pokazywał.ech...natłumaczyłam się coby gadał i nic. nie słuchał wcale. teraz też nie słucha ale za to gada za trzech ;) Gofra --> nie odbieraj posady meteorologa Alanowi ;):P jo---> i jak? nadejszła ta wiekopomna chwiła?? mam zamawiać juz fryzjera, bo wiesz...bez sensu wydawać dwa razy kasę:P niech se rosna kudełki:> bedę sie czesać a`la Wiola Willas:P wiesz...te loki i wogóle:classic_cool: Kigana ---> fajnie jest jak facet gotuje nie? doświadczyłam tego uczucia:) nie sądziłam że moje szczęście ma takie zapędy ale... potrzeba matką ...wynalazców? potrzebujacych? :D:D niestey nie mogę tylko zmusić swojego faceta zeby mi zupkę jakąś upichcił, bo cytuję...\"wody spod jarzyn to on jeść nie będzie\" ech...no ale jak się nie ma co się lubi to sie lubi......teraz ja przejęłam pałeczkę, zobaczymy na jak długo:) ściska wszystkich mocno ale nie całuję coby nie sprzedać chorobska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habanerka😘Nadka też na 17 metrach kwadratowych naumiała się chodzić:D:p polak_krk trzymaj się wiatru:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Tak naprawdę, to chyba we wszystkim można magię zobaczyć, byle nie przesadzić w tym patrzeniu i doszukiwaniu się. Alan ---> taaa, to chyba coś ze stolarką jest związane. Ale nie martw się, mój kuzyn wyuczył się za kelnera ( ale sformułowanie :P ) i poszedł do pracy własnie w zakładzie produkującym meble tapicerowane. Z tego co wiem, on operował silikonem, czy jakąś tam inna pianką i swietnie sobie radził. Haba, Socha ---> może ja lubię gotować, tylko o tym nie wiem ? ;) Ale dam się innym wykazać :) Cos zmeczona się czuję. Dziś, oprócz załatwienia gazomierza, rozmowy z kierownikiem budowy i obejrzeniu sprzętu AGD pod zabudowę, spotkałam się z dość dawno nie widzianą koleżanką w naszej ulubionej pizzerii. Jutrzejszy dzień nie zapowiada się mniej zaganiany, ale może uda się mi jakoś to wszystko przejść .... A jutro jest jeszcze pełnia na dodatek .... Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby dziś miał spaść śnieg? Czy dopiero jutro? A może jednak pojutrze? Tak czy inaczej zima stoi u bram!:o Więc...trzymajcie się ciepło!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie serdecznie! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja też wczoraj wyciągnęłam czapeczkę, bo jakby tu u nas na południowym zachodku mróz zaszczypał. Wchodzę na stronę wodników, a tu atmosfera iście ożywiona:) Ostatnie miesiące praca wypełniała mi całe dnie, ale to zupełnie niezłe odczucie, kiedy tak po prostu brakuje dnia. No i fajnie, że tak pracowałam - miałam wymówkę żeby nie sprzątać. A co do sprzątanka to nieubłaganie ten czas nadchodzi, kiedy wypadałoby odkurzyć stare kąty. No cóż nie pozostaje mi nic innego jak zaopatrzyć się w mop, pachnidła morsko - kwiatowe i zakasać rękawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł Joł !!! Witam z rana, jestem troche zabiegana, troche smutna bo zdenerwowana czekam na ta \"wiekopomna chwile\" i daj Bóg ze sie nie myle zeby było po kolei bo inczej-Joaś sie rozklei.... Jesuuu,wczoraj wziełam mame na siłownie-no i kobieta wulkan o mały włos nie popsułaby siłowni..doszczetnie,miała rumience i była mokra-cos nie cos ..jakby cwiczyła normalnie... ;-)) Bo ja to raczej rekreacyjnie chodze..prawda..No i jak mowiłam-po długim weekendzie-kilosów nam przybedzie :-P W pracy mam Wietkong 67-oraz \"strachy na lachy\" oraz \"Skazani na Szołszejk w biblio\"..Ale nie bede sie tym zbytnio przejmowac,a wrecz to oleje-to może jakis awans wyczesze...W kazdym razie-narady a`la wojenne..ach..szkoda zycia i tak bedzie koniec swiata... ;-)) Haba-ja jestem przerazona..nic... Polak-a Ty nie myslał coby do Brajton jechac-tam podobno lepiej? A to a specially for u: Polak \"Po\"-Czamara taka ale kawał-zuch chłopaka choc pestkami pluł za młodu dał dzis za granice chodu i choc miodu tam nie znalazł to nie znaczy by wracał zaraz szczescie trafia w nas czasami ze zdziwieni jestesmy sami.. Dobra Po-starczy-bo jeszcze ktos pomysli ze Cie lublju... Joe-a Ty chcesz wiedziec jak to juz nigdy nie opuscic piekarnika..?;-)) Sie nie interesuj,nic z tych rzeczy o czym innym mowie-ale Ty slangu z bronxu nie znasz ..gdzie Haba z ..Bronia...na dyski latała....z czarna muza... ;-)) Haba-ale powaznie mowiłam-zgłosiłas sie-to masz michaline za chrzesniaczke gdy tylko ona powstanie... Taaa,i wiecej napisac nie mogłam... Baj-zimno brrrr brrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zimno i deszczowo!:(... i jesczem nochal mam zapchany przez toż zimno... A wy kaj sie 3mata?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho! melduję że nadal mam seksowny głosik i jak ja będę śpiewać w sobotę:( wczoraj lało jak nie wiem, ale przynajmniej nie było mrozu rano. w sumie to nie wiem co gorsze ;) siedemnastka ja mam już po porządkach świątecznych. z nudów zajrzałam nawet do mysiej dziury. ciekawe co ja przed świętami będę robić:/ hmm... inne będą ze ścierkami latać a ja co? do fryzjera i kosmetyczki? chyba se zrobie sztuczny bałagan ;) jo daj znać choćby na komórę czy mam se szykować suknię karniwalową czy wystarczy garsonka:>:P:P Alan---> trzymamy się trzymamy...jakoś. ech.... na Florydę wyemigruję bo tam ciepełko i palemki;) w liściach bananowca bedzie mi do...twarzy:D:D Polak---> ja nie chcesz zostać zlinczowany, oskalpowany i całkowicie pozbawiony owłosienia na cłaym ciele to nie mów nigdy kobiecie że stara:P:P a ja to już w szczególności młoda jezdem i piękna i ynteligentna i......i......i długo by wymieniać:D:D Kigana życzę wytrwałości i cierpliwości w załatwianiu spraw urzędowych. nie znoszę tego brrrrr czasem załuje ze mamusia nie może za mnie tego załatwić ;) ech...człowiek miał tak dobrze u mamy...sama wszystko załatwiała a teraz...sam musi się budzić nawet ;) idę dalej szuwarkować 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Jo ales mnie ubawila tym wierszem.. :D Do Brajton moze i bym sie wybral ale juz jestem tutaj a nawet nie wiem gdzie i tam od zera musialbym zaczac a tu przynajmniej mam mieszkanie i rozpoznany teren... Alan i tego sie bede trzymal;) (wiatru) Ha a gdzie ja mowilem zes stara co?:P Ja tylko mowilem zes ty mloda zgrabna i powabna:D :* ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo gorąco :* Bardzo mocno ściskam Asię, Habę i Koli resztę trochę mniej, ale też mocno :* Nie było mnie bo pracę znalazłam i niestety bez netu, a w domu też nie mam czasu (i chyba ochoty też mi brak) W tej chwili wzięłam się za nadrabianie zaległości ze studiów. Z pracy jestem zadowolona, mam co robić i czuję się potrzebna :) I tak jak żałowałam, że nie znalazłam pracy w gdańsku, to już przestałam. Teraz mam nadzieję, że przedłużą mi umowę za 2 miesiące :) Asia twoja miotła się popsuła, niestety i za cholere nie mogę jej naprawić :/ To by było na razie na tyle, mam nadzieję dorwać komputer rano w piątek, więc wszyscy mają być na stanowiskach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Eta ja!!! Ale jak ciagnie halny po rajtuzach..hu hu hu ha nasza zima zła!!! 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Haba-jest!!!!!!Chrzestana bedziesz i tak,ale za rok!!!Dzisiaj cała noc sniło mi sie ze byłam na porodówce,cholera jasna,nawet centrum handlowe mieli z wyzłacanymi witrynami,w sali metr na metr byli ze mna wszyscy chyba ktorych kiedykolwiek w zyciu poznałam;-) ..w kazdym razie,jestem zmeczona po tej całonocnej orce... :-P ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Paula-ciesz sie praca,jestem z Ciebie dumna,mowiłam Ci-ze jak nie chcesz tam isc-to bedzie dobrze?!:-P Słuchaj cioci Joaś...Powiem Ci jedno-nikt oprocz nas samych nie moze sprawic bysmy byli szczesliwi,i wiem jedno z autopsji-w życiu trzeba byc odwaznym i podejmowac odwazne decyzje-dobre decyzje,nie bac sie-nie panikowac i nie tworzyc czarnych wizji,czasami lepiej przeciac wiezy i dac sobie szanse na to by oddychac swiezym powietrzem,nigdy niewiadomo co sie zdarzy gdy przekroczysz próg,ale trzeba byc dobrym dla samego siebie,i postepowac tak,by mozna było zasypiac lekko.Wiem co mowie.Sle-druga miotłe wraz z pejczem...jakby co to mozemy do kompletu gratis załaczyc króliczka z wibrą... :-P Sie wie-jak czynic interesa a?!!? Trzymam za Ciebie kciuki, głowa do góry - wsadz ja wysoko w chmury stamtad łatwiej oglądac zyciowe wichury i świat juz nie jest az tak ponury.... Polak-no to rozgosc sie tam gdzie jestes i opportunity wykorzystuj wszelakie i nie ubawiaj sie tak moja tworczoscia bo bedziesz miał mokro..po pachy... :-)A poza tym-pozdrow Elke II,w porzo z niej babka ... No i na dodatek-poszedł mi typs...nie zarobie nie zarobie na to wszystko... Macie talenta do dekorowania stołu?Potrzebne mi propozycje-na uroczysty obiad z brylantem :-P bede (w)dzwieczna ;-) To byłam ja Joaś Najdłuższy post from biblio Xsenna Wielka ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Pa-czekam na szuwarach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i znowu godzina 13-ta, a tu cisza!?.... Ludzie \"monopolowe\" otwarte są już od 10-tej, a niektóre nawet całą nockę czekają!:) :) :) ...nie trzeba w stresie czekać do 13-tej!:) A ja, żeby nie być gorszą od Alana zacznę od pogody: U mnie dzisiaj jest wszystko!... Tzn. padał deszcz, potem było słońce, jak szłam po pijawę do szkoły to sypnęło pierwszym śniegiem, a teraz znowu świeci słoneczko! ...i to wcale nie takie bylejakie! Na moje oko, to takie prawie kwietniowo-marcowe!:) W części dalszej... Dzięki Polak za dobre chęci, ale schiza to ja już mam od dawna!:P ...więc już za późno!!! ...ale zawsza wkurza mnie załośliwość przedmiotów martwych....:) habcia - zdrówka życzę! Mam nadzieję, że i mnie nie dopadanie jakaś cholera, bo rano bolało mnie gardło. A co do (znowu) truskaw, to ja mam ten sam ból! U mnie jak tylko skończą jeść, to zaczynają się od razu rozglądać za czymś konkretnym... Jakieś nienapasione to moje towarzystwo!... Alan - dobrze, że nie korzystacie z \"dobrodziejstwa\" jakim jest chodzik. To na pewno jest ułatwienie dla dziecka, ale za to bardzo żle wpływa na \"sposób\" chodzenia. ...A już dzieci z problemami neurologicznymi i ruchowymi mają ten sprzęt po prostu zabroniony! Kigana - z tym ślubem to powaga? ...bo ja nic nie wiem! Czyż bym coś przeoczyła? Bo jeśli tak, to gratuluję!!!! A to pierwsze kwiaty na nową drogę! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Rany spadam , bo zupki u mnie brak, a pijawy zaras będą głodne! Muszę im coś ukręcić! Pozdrawiam i pa pa! C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas też obrzydliwie, zimno i jakby snieg miał padać :) Socha ---> dzięki za piekne kwiatki. Narazie zyjemy urządzeniem mieszkania. Wczoraj pojechalismy po podłogi i pare innych rzeczy, które są niezbędne w wygodnym funkcjonowaniu domu, spedzilismy tam ze 4 godziny. Obłęd :P A ślub - no bedzie, będzie - chyba ;) Ale to w przyszłym roku. Zresztą konkretami się Wam na pewno pochwalę :) Jo --->jesli chodzi o takie dekorowanie stołu, to pewnie bym szukała gdzieś inspiracji, bo to musi się Tobie podobać:) To Tobie będzie ten brylant wręczony ? :) No, no :D Dobrze, że jutro już piątek :) Pewnie też sie cieszycie. Może pojadę sobie jutro do Poznania w ramach odstresowania się ?? W końcu ileż można?? Pa, narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D U mnie slonce ale i tak zimno.. chyba przyszlo do nas powietrze z afryki... yyy... to jest z arktyki:D i pewnie dlatego tyle slonca jest. Joooo staram sie wykozrystywac ale narazie nie mam zadnej oportunity:P A kto to jest Elka II??? :> :| Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habanerko a ja sobie poszłam najpierw do fryzjera, kupuję sobie bombki, herbaty cynamonowe, sztucznego śniegu raczej nie:) a potem będę sobie sprzątała. pozdrawiam tym razem tylko leniwe wodniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastko ----> to ja czuję się pozdrowiona ;) Miło Cię widzieć po przerwie :) Socha ---> małe pytanko;) Czy Ty masz kryształową kulę? Albo jakieś wahadełko? A może czarnego kota?? :D:D:D:D:D:D Miłych snów zyczę 🖐️😘🖐️😘🖐️😘🖐️😘🖐️😘🖐️😘🖐️😘🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...no i gdzie ten oczekiwany i spodziewany śnieg?:D Przyjęli mnie do pracy. Idę od pierwszego grudnia. System zmianowy.Cieszę się. Niestety 10 km trzeba dojeżdżać.Teraz badania lekarskie, no i rzecz jasna muszę się wyleczyć z tego kataru. Kigana, wychodzisz zamąż?;):) Gratuuuuuuluję!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WSZYSTKICH! 👄 zabiegania dziś ciąg dalszy i weekend również niestety w rozjazdach, mam nadzieję ,że święta będą przełomem w tym całym bałaganie-->jak ich doczekam oczywiście 😭;ale jak przejde te wszystkie szkolenia, kursy i szkolenia i szkolenia, to juz w drzwi się nie zmnieszczę z tak wielkim czerepem i jako wszystko wiedząca zostanę naczelną wiedźmą RP :P trzymajcie się zdrowo i ciepło, umnie dziś białe dachy ale temperatura dzielnie się trzyma zera, widocznie nie chce być jeszcze mniej niż zero; a teraz z zupełnie innej beczki::( jak teraz będzie w naszym kraju, skoro naczelny Janosik opuścił ziemski padół, kto będzie stawał w obronie uciśnionych? pozdrowienia i inne serdeczności 🌻 Wiedźma Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak gdzie jest śnieg?????????W Elblagu!!!! A poza tym mam wkur....................... ;-)) :-P I nic nie bede pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko............. Kigana-gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!Zycze szczescia i daje bukieta (uruchom wyobraznie...) w kształcie wachlarza z róz 🌻.Duzo miłosci i cierpliwosci!!! Nie odzywam sie do nikogo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się odezwę :P Pozdrawiam wszystkich zabieganych i pracujących, tych szukających roboty i leniuchy przebrzydłe :P Za godzinę lecę do Gdańska się dokształcać :D a w sobotę na łyżwy jeśli nie będzie za drogo ;) Do zobaczenia kiedyś:) Ps. Czy ktoś planuje jakiegoś sylwestra i chciałby mnie zaprosić? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja też się dzisiaj odezwę! A co, nie będę taka!... Zresztą humor jak na razie mam dobry ( chyba, że mi pijawy wejdą na odcisk!...), bo dostałam dzisiaj 3 wzorowe w szkole!...:) :) :) :) Ale fajnie tak na stare lata! Jak mój mężulek wróci z pracy, to też mu się pochwalę! ...A było to tak: Dzieciaki przerabiają w szokle gatunki ptaków. Mają wprawdzie w podręczniku odpowiednie ilustracje do tego, ale te ptaszyska wcale nie są tam do siebie podobne! Nawet pani ma problemy z identyfikacją osobników, a co dopiero dzieciaki.... Dlatego pani poprosiła mnie, żebym te bardziej niepodobne do siebie narysowała. Narysowałam jemiołuszkę, sójkę i sikorkę... Całkiem fajnie to wyszło i pani stwierdziła, że oprawi te obrazki w ramki i na stałe powiesi w klasie... ...ale prosi o wiecej! :) :) :) Tak to jest jak człowiek jest nadgorliwy!:) Będę teraz siedzieć przez cały weekend i rysować ptaszyska! Mam do przerobienia gila, srokę, szpaki, wilgi i jaskóki... Pozytywne w tym wszystkim jest to, że się chociaż na stare lata nauczę rozróżniać gatunki ptaków! ...bo do tej pory miałam z tym problemy:) :) :) Alan - moje gratulacje! A te 10 km. to wcale nie tak daleko! Kup sobie rower! No może teraz zimą to nie najlepszy okres na wojaże, ale wiosną!... Mója połowica od zeszłego roku jeżdzi do pracy rowerem, ma 13 km. w jedną stronę. Odpuszcza sobie te deszczowe dni, ale pozostałe... ( No i zimą też niestety nie jeżdzi! :) :) :)) ..więc nie szukaj dziury w całym!!!!!:) :) :) Kigano - ...ale Ci zazdroszczę! Te podłogi, armatury, wannny, zlewy, farby, fugi.... Istna rozkosz!!!:) :) :) A co do kuli to mam... takie trzy u szyi! ...to mąż i dwie pijawy!:) :) :):) A wahadełko też mam, ale takie nastrojów!:) ...kota tylko ci u mnie brak! ...Prawdziwego, bo taki w głowie też jest!!!! Wszystko wiesz!... Proszę i wychodzi na to, że to TY jesteś czarownicą!:D:D:D Tailtiu - to Ty nie robisz Sylwestra?... A już się wybierałam!:):) :)... Dobra, a teras już spadam, bo się dzisiaj nadmiernie rozpisałam! Pozdrowionka dla wszstkich! C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×