Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

otwieram dzień zadumy i wspomnień, pogoda zapowiada się spacerowa choć temperatura jak narazie krąży w okolicach 0 , ale mam nadzieję, że i tak będzie słonecznie, więc złota jesienna pogoda sprzyjać będzie Naszym wędrówką do Tych, których już z nami na codzień niestety nie ma. Pozdrawiam Lutek Okrąglutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...świeczka dla Wszystkich Zmarłych , wszak i My nimi się kiedyś staniemy...Więc pamiętąc o nich - jakby pracujemy na pamięć o Nas samych, kiedy już i My odejdziemy stąd, gdzie życie tak krótko trwa i tak szybko przemija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Jestem tylko na chwilkę i zaraz zmykam ... U mnie pokręcenie z pomieszaniem, na nic nie mam czasu... brat wrócił na 2 tygodnie... a niedługo zresztą wraca na stałe :) Na cmentarz wybieram sie jak zwykle wieczorem - wtedy jest najpiękniej :) Koliberku - ale Ci zazdroszczę tego wyjazdu :) Ja to sobie mogę co najwyżej palcem po mapie pojeździć ;) ale na 100% kiedyś wybiorę się do Włoch bo sądząc z Twojego opisu rzeczywiście warto :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️ A jutro raniutko do Łodzi go go go....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yol :D a do mnie wczoraj dzieci pukaly w strojach batwoman i jakiejs ksiezniczki po cukierki :D ale ja im moglem dac tylko zupke knora z polski wiec nie bardzo bylyby zadowolone;) powiedzialem ze jestem biednym uchodzca z polski hehe.trzymajcie sie.w polsce 0 stopni?? tutaj codziennie 15-18:D tylko wiatr czesty i przelotny deszcz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszzystkim :D:D:D:D:D:D Wszystkiego najlepszego dla nas wszystkich z okazji imienin:D Wszak obchodzimy je dzisiaj wszyscy :D:D:D:D:D Wiec moc 😘kiss]😘😘😘😘 🌻🌻🌻🌻🌻 Alan_Pol-------->miło ,ze znowu tu zaglądzasz;);)Pozdrawiam cieplutko 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ,człowiek się pojawia po kilku mieisącach i wystraszył chyba całe towarzystwo z topiku...hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham ledwie żywa górnymi kończynami do Wszystkich! u mnie jesienna szruga :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♪♪♪◙♀♀♀◙***◙+++◙♥♥♥------------------------->👄🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co u mnie? Krótko: Robota się skończyła przy truskawach na polu. Jestem na bezrobotnym. Mam nadzieję, że niedługo i że za dwa tygodnie wyjadę do pracy do jednego z krajów na terenie UE. Wynajelismy z Nikii i Nadią małą kawalerkę. Piszę w wolnych chwilach nową powieść. I będę TU zaglądał w miarę możliwości i czasu. Mój top został skasowany bo jakaś kanalia (chyba z zawiści po prostu) ujawniła moje personalia i zapadła decyzja o skasowaniu topiku o czym przyszła informacja mailem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:):):):) Im wiecej mam czasu wolnego tymmniej checi do pisania:( Wszka nie posiadam takiego talentu jak nasz Alan ale czasami toś sie tak skorobneło,tylko po to ,zebyskrobnąća przy tym jeszcze nic tesciwego nie napisać :D:D:D:D:D:D:D Bo oto jest jest własnie niezwykła umijetność .Juz nad tym rozważali evergeen i joeee :D:D:D: pisać,pisać i nic nie napisać :D:D:D oczywiscie Oni to lepij ujeli niż ja ;) Ja nie posiadam az tak bogatego słownictwa:o:o:o:o:o:o wiec moze to by byo na tyle tego nic nie pasania:D:D:D Nudze sie w tym domu jak jasna cholera[zly😠 Nie mam nawet ochoty wychodzić na zewnątrz:( dzis tylko byłam tyle co a na balkonie i przed domkiem zamiść schody:( Duzo ,nie ;)? Alan_Pol------>Ciesze sie ,że dogadaliscie sie z Niki, to bardzo dobra wiadomość:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ta kanalia to ciekawe ,czy nie ta sama życzliwa,która kiedyś tu na naszym topicku opisała cały Twój zyciorys niemal,podpisujac sie \"sympatyzująca\" //wrr jak jasna cholera ,juz to wiedze😠zly] Cos podejrzewam ,ze ta osóbka to ktos ,kogo odtrąciłes moze kiedys i teraz to przez zwykłą zazdrosć robi 😠😠 Pakuda wstretna 😠😠 Tylko o którym topicku mówisz ????????? Ja wiem o topiku o wychowaniu dziecka(przeglądałam tylko pobieżnie) i przeczytałam opowiadanie o Joasi (bardzo sie wzruszyłam )Pisz tak dalej :) Ja nie jestem jakąś tam wybredna czytelnicką ale skoro wywołało to na mnie aż taką reakcje to chyba to co piszesz ,jest na tyle przekonujące. To tyle ode mnie :)🖐️😘🌻 Gorące 😘😘😘 na dobranoc dla wszystkich :D:D:D:D 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wystraszył ;) chciałbyś może Alanie ;) ale my nie jesteśmy strachliwe kobiety, w przeciwieństwie do licznych panów, którzy na tym topiku się pojawiali i znikali. Jedynie Polak ratuje honor meskiej populacji, mimo że nei jest Wodnikiem :) I świetnie Alanie, ze się odezwałeś :) A co do \"życzliwych\" - tacy ludzie są i tylko ignorowanie ich jest jedynym wyjściem. Ciesze się również, że mieszkacie razem w trójkę :) Gofra ---> jakie ładne :) zdradzisz nam, co trzeba nacisnąć ?? Wiem, że gdzieś to na kafe było, ale komu się chce szukać hihihi ;) Lutek ---> trzymaj się zmeczona kobieto. U nas dziś zaczęło mżyć, mgiełka się rozsnuła nad polami i domami - prawdziwa jesień. Chetnie zapadłabym w sen zimowy :( Benia ---> fajnie Ci ten tekst wyszedł. Wniosek: jak chcesz to potrafisz :) Myślę, że zasób słownictwa masz wystarczający, więc moze zacznij pisać ?? Miłych snów wszystkim zyczę, do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę odpoczęłam, więc wpadłam machnąć 4 kończynami dzięki ludeczkowie za dobre słowa dla zmaltretowanego Lutka 👄 jestem w trakcie przygotowań do wiellllllllkiej uroczystości w pracy, która dopiero jest w piątek :D, więc kocioł jest niesamowity, co się nie wymęczę fizycznie, to mnię jakoweś istoty dobiją psychicznie, dziś to do białej gorączki mnie doprowadziła jedna taka no ale jakoś udało mi się przeżyć, taką cholerę jak jak, trudno wytępić, nawet 5 grnatów nie pomoże, no to karaluchy pod poduchy Lutek Pospolity :):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no proszę jaka nagroda mnię spotkała kłaniam się nisko pucio pucio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pobudka, wstawać śpiochy :) Oj nie było mnie kilka dni, a tu tyle nowości :) Alan Pol - ja chyba nie doczytałam o topiku, na którym piszesz :( bo nic o tym nie wiedziałam . Szkoda. Cieszę się jednak, że poukładało się z Twoją Nikii. :) Polak - pozdrowienia i....uważaj na siebie proszę :) Oczywiście daj znać od czasu do czasu co u Ciebie. :) Objechałam przez weekend Wielkopolskę, wiecie już że byłam przelotem u Kigany.Nie wiem czy wiecie że Kigana piecze pyszny sernik (mniam...). Kigana-dzięki za przyjęcie :) Oczywiście nadal jestem zapracowana, ale jak to mówią bez pracy nie ma kołaczy. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wodniki szalone, najinteligentniejsze w zodiaku :D Normalnie się obudziłam i nie mogę spać..! Minęła mi dobra passa i ta bezsenność to owoc tego niedobrego stanu.. i znak, że przeżywam to bardziej, jak mi się wydaje.. Osiągnęłam więc szczyt braku formy i przechodzę do następnego etapu.. Mam jeszcze tę dziwną wiarę w sobie, i.. w siebie.. Pozdrawiam Was gorąco i dzięki, że jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post poniżej, który w całości cytuję-to potwarz: \"AIan_PoI Wodniczki i Wodniki! Tym razem tylko na chwilkę jestem, niestety nie mam dobrych wieści W wyniku ciagłych nieporozumień i kłótni z moją najukochańszą Nikii - rozstaliśmy się Właściwie to ona postanowiła odejść Być może problemem jest też kwestia finansowa, nie stać mnie na to, żeby utrzymać je obie Jestem załamany i codziennie wstaję z łózka tylko dlatego, że wciąż mam nadzieję, że Nikii wróci Wybaczcie mi moją nieobecność, ale sami rozumiecie, jak ciężko mi teraz jest Trzymajcie się ciepło w ten nie-za-ciepły dzionek Wodniki i Wodniczki! oby ten dzień wraz ze słoneczną aurą, rozpromienił Wasze twarzyczki samymi promiennymi uśmiechami Przynajmniej Wy bądźcie szczęśliwi! \"Bo jeśli ja chcę kochać, to już jak należy - Bo kto nie całkiem kocha, ten wcale nie kocha.\" J. Iwaszkiewicz\" - nie jest mojego autorstwa. Mie wiem jak to się stało, ale ktoś umiejętnie podszył się pod mój nick. Może odkrył hasło, a może użył jakiejś hakerskieh sztuczki? Niemniej ja i Nikii zawsze będziemy razem i jest to kosmicznym nieporozumieniem, że moglibyśmy się rozstać. Jesteśmy jak dwie ręce jednego ciała, jak tlen i azot w powietrzu, jesteśmy nierozłączalni i niezniszczalni w naszym uczuciu. To prawdziwa kanalia napisała ten cytowany post. Może moja eks-żona, albo jakaś jej przyjaciółka, przyjaciel?Cóż, jeśli i na tym opie się pojawi ten Ktoś, albo dalej taie sympatyczne posty mojego autorstwa będą się pojawiały, będę musiał zmienić nick i poinformować moich sznownych przyjaciół z topiku drogą mailową o nowym pseudonimie. Dziękuję za Wasze słowa otuchy mimo wszystko i wiary we mnie i w Nikii. Choć byłem zbulwersowany szukając wczoraj tego postu, bo zaniepokoiła mnie wypowiedź Beni - miło mi się zrobiła czytając Wasze komentarze. Jesteście kochani❤️ No to tyle tytułem wyjaśnienia nieporozumienia. Miłego Dnia kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jestem w ciezkim szoku z rana ,że można tak podszyć sie pod czyjs nick :o:o:o Qrde w jakim celu ta osoba to robi:o:o? Otworzylam rańcem kompa w poszukiwaniu jakichś dobrych iwadomosci a tu prosze😠 Myśle Alan,że czym prędzej powinienies zmienic nicka,bo teraz to zaczyna mi wyglądać bardzo niebezspiecznie. Możliwe ta osoba sama poprosila używajać twojego nicka o zlikwidowanie tamtego posta. Ależ ten świat jest pochrzaniony 😠😠 Slonko pieknie wstało ,ja zaczynam chyba też mieć problemy ze snem (za duzo wolnego:o) Wszystkim pracujacym :MILUTKIEGO DNIA ŻYCZĘ :D:D:D:D Gofra------->udalo ci się te sztuczki samej zrobić czy tylko skopiowałas z tego fajnego topicku :D:D:D:D:D:D:P?????? Tez go znalazlam ,kombinowalam jak siwy koń pod górkę i nic:(:( Sarkana------->Normalnie mnie zatkało:D:D:D:D ale miło ,ze znalazłaś dla nas czas:D:D🖐️🖐️ Lutek----->Ty szcześciaro :D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D To narazie tyle ,moze jeszcze wpadne;);) P.S. chyba zamknę szuwary bo juz nimu nie sa potrzene:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia!!!!-jak to zamknąć?!!😡,toż ja tam chętnie zaglądam i temacik zmieniam!!:P:D:D:D:D:D:D:D-nie ruszać!!🌻 a co do obrazeczków...to,hmm pewnie,że zerżnęłam z tamtego jakiegoś topika i tez się bawiłam:D-wczoraj pamiętałam....,ale dziś?:(-pamiętam tylko jak zrobic nutkę♪♪♪-lewy alt i nacisnąć 13(te cyferki po prawej stronie)-teraz Wy pokombinujcie:) Alan_Pol🌻ufffffffffff,super ,że wszystko jest juz jasne i ogromnie miło,że się pojawiasz-pozdrów Niki i ucałuj maleństwo od nas,tak licznych cioć:) Sarkana---->co u Ciebie?,miło Cię widzieć-👄 a co sie dzieje z Sochą,Nietoperzem,Jakaja??? ma ktosik kontakt?,bo ja mam,ale..zerowy:(:( Ja w te wolne(poza 1.11)byłam w Karpaczu i rozpacz blada mnie ogarnęła,gdy stanęłam twarzą w twarz ze swoimi słabościami(czytaj:kondycja:D)Miałam ambitny zamiar dojsć do Słonecznika,a dotarlam tylko do Pielgrzyma i to z WIELKIM trudem,postanowiłam,że dość słodkości!!,chociaż to papierosy wychodzą:D i ...czekam na wenę by postanowienie wcielić w życie:D To tyle:) Ever---->pozdrawiam👄 i wszystkie ,wszystkie wodniczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu się odzywam... Dostałam dzisiaj z rana małą "zjebkę" od Beni i cóż było robić?... ...ale to miłe kiedy ludzie o nas tak szybko nie zapominają :)! Tyle się WAS teras narobiło, że zupełnie się w tym wszystkim pogubiłam! ...kto jest kto? Czekają mnie chyba jakieś korepetycje?! A u mnie wszystko po staremu. No może prawie wszystko, bo: 1/ moja połowica awansowała, ale za to musi pracować często do 22-giej :( ... I cały dom mam w ciągu dnia tylko na swojej głowie, a przy dwóch takich ancymonach jak moje to nie jest łatwe! 2/ a moje pijawki.... po staremu tzn. dalej wysysają moje soki:) :) :)... 3/ ....a ja podobnie jak Wy przygotowyję zapasy na zimę. Zrobiłam surówki ( trzy rodzaje!), ogórki ( kwaszone i konserwowe po meksykańsku), a ostatnio zajęłam się samogonem:) :) :) :).... No przecież trzeba to wszystko czymś popić!? Powiem Wam w tajemnicy, że ksperymentuję z sake... Dobra, a na dzisiaj kończę , bo jak na pierwszy raz po takiej przerwie, to i tak wystarczajaco! Muszę Was znowu powoli do siebie przyzwyczaić! :) :) :) PS. Pozdrawiam, bardzo mocno tych "starych" i "nowych"!🌻 Beniu, dzięki za mobilizację!... I do usłyszenia znowu za pół roku! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ...żartowałam! PS. 2 ...ale numer, tak dawno nie pisałam, ze miałam problem z hasłem!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaleglosci poczytam potem:D melduje ze zyje i mam sie niezle:D Alan ciesze sie ze to bylo tylko jakies podelstwo - niestety w necie duzo tego, doswiadczylam:( moze ktos napisal Alan_PoI tylko to L to duze i?? jak sie szybko czyta to trudno zauwazyc roznice:) odezwe sie wieczorkiem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yol :D No to ratowania honoru meskiej czesci topiku ciag dalszy:P Hehe:D. Droga Kigano:D Ja jestem wodnikiem:P 31 styczen to wodnik;) i tak ujawnilem date urodzin:P.pozdrawiam was. Koli napisze ci co chcesz na tlenie.tu bede pisal same ogoly bo nie ma po co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też melduje że żyję:) w końcu podłaczyli mi neta i zwlekłam się z wyrka:) dopadła mnie ptasia grypa. kolega stwierdził że mnie kogut udzióbał:P:D:D Alan...miło Cie widzieć znowu i to w pełni szczęścia:) uściski dla Twoich dziewczyn:) lutek ja też dziekuję za kartkę:) ha!! a u mnie byli hellowinowi przebierańcy:D dobrzez że jakieś ciacha miałam w domu to dzieciakom dałam:D:D Sarkana, socha witajcie znowu :D oj zapomniałyście o nas trochę:> socha moja połowica pracuje na dwa etaty ( i w taki właśnie sposób usprawiedliwiłam przy okazji jego nieobecność na kafe :D:D ) wiec wiem jak to jest być matką i ojcem dla pijawy i cały dom ogarnąć:) a teraz sie śmieję że 3 etat mu załatwie i będę miała spokój całkiem ;) ale za to szkoda nam czasu na sprzeczki i jesteśmy idealnym malżeństwem...no prawie ;) Polak szukujesz mi miejsce na kuchni czy nie? czekam i czekam ;) trzymaj sie paskudzie cieplutko. pochwale się Wam a co!! dzisiaj odebrałam baaaaardzo miły telefon pt. \"mam dla Ciebie bilet na babski comber (nie wiem czy tak się to nawet pisze ;) )\" koli jesteś cudowna:D pozwoleństwo i błogosławieństwo mam i tylko teraz trzeba pijawę do babci podrzucić ;) miłej nocki wszyskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♣♣♣ i ja miłego dzionka życzę wszystkim wodnikowym duszyczkom🖐️------------------------------------------>👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich I stało się...jestem chora. Haba....no normalnie to następny dowód jak jesteśmy podobne :) to ja też mam chyba tą grypę...., ale nie przypominam sobie żeby mnie jakiś kogut dziobnął. Może się zaraziłam od weneckich gołebi ?? Poważnie to tak mnie rozłozyło, że siedzę w domu i sie leczę, tzn. dzis wzięłam dzień wolnego, a leczenie polega na tym, że \"zapisałam sobie\" duomox, najpierw dwie dawki uderzeniowe, a potem już normalnie. Haba \"Babski Comber\" jest 19 -tego w sobotę :) Masz się u mnie pojawić najpóźniej o 14-tej. Impreza zaczyna sie o 15.30 ale musimy byc wcześniej, żeby zająć odpowiednie miejsca. No i oczywiście do tej pory musimy być całkowicie wyleczone, bo inaczej nie przeżyjemy tego :P Impreza typowo babska ok. 500 kobiet, organizowana z okazji \"Barbórki\", bo to wiecie, ja górnik jestem; a faceci to tylko w zespole, który ma nas bawić (nazwy nie pamiętam), ale to jacys z \"Soboty w Bytkowie\" w tym roku mają być. Obejrzyj sobie na regionalnym. Polak-jasne, że pisz na tlena, a i tutaj raz po raz cos skrobnij. Ogólnie to uważaj na siebie. Sarkana, Socha- dawno was nie było :) ale już jesteście to super, pozdrowienia szczególne :) Sarkana- nie przejmuj się jutro bedzie lepiej :D Alan Pol- no nie, jestem w szoku, nie mniej jednak fajnie, że to nie była prawda bo już się denerwowałyśmy. Super, ze jesteście ze swoją Niki tacy związani, zakochani...pozdrowienia dla Ciebie i Twojej rodzinki :) A eks-żony bywaja czasem wredne, niestety :( Powodzenia :) No to tyle, pozdrawiam wszystkich :) i idę do łóżka, choc ciagnie mnie do ogrodu bo pogoda piekna, a mnie tam jeszcez troche prac zostało do wykonania. Moze koło południa?? No i wiszę na szuwarkach, jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję..jeszcze dycham:) w domu zimno, awaria ogrzewania, panowie działają ale co z tego. :( woda też zimna:( siedzę przed kompem z kocykiem na plecach i szukam zajęcia ;) Koli--> sobota już zaklepana;) myslisz że jak wyjadę o 9 rano to zdążę dojechać do Ciebie na 14?:D:D aaa bo Wy nie wiecie..ja jestem spec od nawigacji i za każdym razem co jadę do koli to sie gubię więc teraz też pewnie nie będzie inaczej ;) a teraz troche humorku :D Na łące pasie się wielki byk. Odgania ogonem muchy i szczypie zieloną trawkę. W pewnym momencie zauważa kątem oka wychodzącego zza pagórka białego królika, który coś krzyczy. Byk wraca do jedzenia a zbliżający się królik wrzeszczy: - Z drogi bo idzie królik, król zwierząt. Byk dalej zajada trawę i macha ogonem.Królik stanął za nim i mówi: - Jak zaraz nie odejdziesz to gorzko tego pożałujesz. Liczę do trzech razzzzz..., dwaaaaaa... W tej chwili byk (tak jak to byki robią często), walnął wielkiego placka i to tak, że trafił prosto w królika, po czym wrócił do jedzenia. Po kilku minutach z kupy \"wynurza\" się brązowy królik i pyta : - Co, zesrałeś się ze strachu cwaniaczku ? Marynarz, znany z \"soczystej mowy\" opowiada kompanom o ostatniej przygodzie: - Wychodzę kiedyś qrwa ze statku, idę se qrwa ulicą, aż tu qrwa nagle tak qrwa z boku z bramy qrwa wychodzi naprzeciw mnie... czekajcie qrwa nie znajduje słowa.... qrwa eee.... Już qrwa wiem! - Kobieta lekkich obyczajów! PS. Jo czego sie opylasz i nie ujawniasz talenta już aaa? odezwij się babo wstrętna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×