Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

hej nadal żyję...lodowisko nie dało mi jeszcze rady ;) ale tak jak Kigana....nie mam siły na nic już dzisiaj dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam bardzo gorąco!!!!!!! Asia moje gratulejszyn :* Ty wiesz że w sobote mi przyszło do głowy że to chyba ta sobota i nawet M. się pochwaliłam, tzn cię ;) Szuwciu specjalnie dla ciebie, skrót informacji z ostatnich miesięcy: pracuje już od miesiąca i jestem zadowolona. i to by bylo na tyle :P Koli Haba co z tym striptizem? bo albo nie doczytalam albo nie napisałyście:> Dobra to by było na tyle. Wszyscy którzy znają moje (nie)szczęście mają pozdrowienia od niego ;) A jeszcze jedno: plus mnie bardzo uszczęśliwił bo dali mi rozmowy darmowe na dwa miesiące :D teraz codziennie gadam z M. :D No to papapapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia życzę 🌻 Haba ---> jestem pewna, że nie dasz się temu lodowisku ;) U nas straszliwa mgła, mam nadzieję, ze do pracy trafię. Najwyżej, będę dzwonić, żeby ktoś mnie pilotował ;) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Jo dzieki za pozdro.Jasne ze bym chcial przesem kiedys zostac ale jak narazie to chcialbym dostac jakas stala prace;) Bo tak latam od jednej do drugiej bo przed swietami jest jej wiecej.Aha no i gratuluje ci ze ci sie cos udalo choc nie do konca wiem co:D ;) Hmmm dzis Mikolaj? Kurde nie ma kto mi przentu przyniesc:D Hehe. Ha no powo powo ^^ Pozdro z cieplejszego niz Polska Liv:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ---> bo lałas na wszystko, jak było zimno i dlatego Cię ta nerka boli ...:O Koliberku ---> moge wrzucić przepis na forum, jak chcecie, albo wysłać mailem, jesli by ktoś miał/a taką potrzebę :) Dziś u mnie w szkole - szaleństwo :O Co roku zapalana jest choinka, jest kiermasz mikołajkowy i losowanie różnych nagród wśród kupujących. Częściowo na lekcjach .... Myslałam, że oszaleję, ale nie z powodu przepadania moich lekcji :P Dziś nie było wuefisty i stary uszczęśliwił mnie :P na jednej lekcji dwiema klasami - prawie 40 sztuk, a na drugiej była jedna klasa i niedobitki, które miały być w świetlicy, czyli znów ponad 30 osób. Obłęd, byłam szczęśliwa, jak sie to wszystko skończyło. A w oczach oprócz obłędu miałam zapewne i mord :O Na szczęście do niczego groźnego nie doszło. A jeszcze mała reminiscencja z lat 80- tych. Otóz sklepik szkolny też jakieś losy przygotował. Rozpoczęła sie przerwa, ja miałam dyżur na korytarzu. Towarzystwo ruszyło biegiem do sklepiku, to o mało co się nie pozabijali przy okienku - jakby tam papier dawali, albo kawę :P Albo masło .... Dopiero ruszyłam tam do nich, opieprzyłam bractwo, ustawiłam w ogonku i porządku pilnowałam niczym przedstawiciel komitetu kolejkowego :D:D:D:D Kazdy oczywiście dostał, to co miał dostać, bo na każdym losie była jakas wygrana. Dzien więc był bardzo obfitujący we wrażenia, mam nadzieje na relaks przed kompem i że nikt mi głowy zawracać nie będzie :P Miłego wieczoru więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie zapalane są uroczyście lampki na choince stojącej w holu, a nie fajerwerki z choinki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja tak na chwilkę podpisać listę obecnosci tylko ;) dzisiaj świetnie bawiłam sie z moja pijawą:D:D mikołaj był dla niego bardzo dobry i przyniósł mu fajne gierki na kompa. m.in. jedna taka gdzie ciężarówkami jeździ sie po całym świecie. no i...haba zaszalała;) a co!! duży moze wiecej więc zajeżdżałam drogę maluczkim samochodzikom, jeździłam na czerwonym świetle i taranowałam wszystko co się da ;):D:D a teraz dziewczyny mam dla Was prezent...dla facetów to będzie raczej rózga ;) Szara komórka przypadkowo znalazła się w mózgu mężczyzny. Wszędzie ciemno, pusto, ani śladu życia. - Huhu! - woła komórka. Żadnej odpowiedzi. - Huhu! - woła ponownie. Wtem zjawia się inna szara komórka i pyta: - Co tu robisz całkiem sama? Chodź, wszystkie jesteśmy na dole! miłego mikołajkowania:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie zaraz oddam krew na ochotnika...cała... Mam wszystkiego po kokardki,naprawde,ktos ze mnie wypompował powietrze i boje sie tego,naprawde,wiem ze zycie to 4 pory roku przeplatajace sie jak chca i kiedy chca...ahh,szkoda słow... Znacie jakies dragi na porost włosow-strasznie mi wypadaja i bede zaraz Szined O`Connor ;-)) Pytanie jest powazne. Buzka zmarzluchy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) Jo ja znam sposób:) idź do apteki i poproś pania o taką maść (niestety nie wiem jak ona sie nazywa)..... stosują ją ludzie po chemioterapii....ponoć jest skuteczna bardzo. polecone mi to zostało przez lekarza:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja sobie robisz czy co? ;-)) Czy naprawde? Myslałam o jakis witaminach albo o czyms takim...pewnie drozyzna taka masc...ale sie wywiem.. No bo mam trzy na krzyz.. Spadam-mam kontrole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaa-chaa
Kto jest wodnikiem z 24 stycznia? Pozdro dla wszystkich wodników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo nie robię sobie jaj:P jestem najbardziej poważną osobą pod słońcem ;) a tak serio to ta maść wspomaga porost włosów. i są mocniejsze i...wypróbuj sama:) kto wie czy we Włoszech stare prawo jazdy jest ważne?? plisssssss pilne bo.....chyba w piątek jadę do Włoch. dam Wam znać wieczorem jak poznam wszystkie szczegóły nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest wazne trzeba miec to miedzynarodowe,niestety,te odbierane po maju 2003 sa takie. Do pracy jedziesz??????????????????????O nieeeeeeeeeeeeeee :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️!!! Mam potwornie rozharatany młotkiem paluszek:o...wrrr...więc nici na razie z pisania...pozdrawiam Was gorąco w ten zimowy wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Polacy w anglii sa jak murzyni prawie,normalnie niewolnictwo w bialy dzien.. Ale praca narazie jest. Alan trzymaj sie i wracaj do zdrowia. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale się kazdy rozpisał ;) :D:D:D Haba ---> no i co z tymi Włochami?? Tam pewnie cieplej jest .... Polak ---> niedawno w polskim radio bardzo chwalono prace w Szkocji np. i same ochy i achy, że praca jest aż to sie mi podejrzane wydało. Alan ---> jak paluszek?? A ja padam na pysk dziś, nic nowego ostatnio, ale dziś już ledwo siedze. Pewnie zaraz ide spać. Dzień pełen pracy i wrażeń, dobrze że jutro piątek ... Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajka aleście sie wszyscy rozpisali, rany, a ja też nie mam weny :( więc tylko pomacham Pozdrowienia dla wszystkich Gosiaaaaa!!!! Wracaj bo wszystko zamiera bez Ciebie:) Beniaaaaa-gdzieżes Ty?????????????? idę na szuwarki, bo jeszcze gotowi nam pokój zamknąc jak tam nikogo nie będzie :( papapa - jak mnie jaka wena najdzie to napiszę więcej tom Ci był ja - koli - nie wiedźma i nie czarownica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jestem Jo nie wiem czy jadę:( dowiem sie w niedziele bo ten znajomy wtedy wraca z Włoch wtedy. kurde jak ja nie lubię czekać i nie znać swojej sytuacji:( a tak wogóle to mam dzisiaj agresora na maksa!! szukałam ofiary na czacie coby sie wyżyć i...znalazlam:D:D kurde skopiuję Wam rozmowę...a raczej część bo reszty cenzura nie przepuści;) oczywiście nicki zostały utajnione;) on: dam ci do buzi ja: serio? on: pewnie ja: a nie boisz się że ci odgryzę? on: to dam po pysku ja: a ja to pewnie będę patrzyła jak mnie lejesz:> on: oczywiście że tak, będę lał i dymał ja: uważaj żeby ciebie nie wydymali on: to jest takie podniecajace ja: już sie podnieciłeś? on: tak ja: mam do ciebie prośbę, nie zachlap tylko monitorka on: czemu o to mnie prosisz? ja: bo martwie się o ciebie:> nie chcę żebyś miał zamazane okienko na świat:D:D on: :D:D:D ja: taaaaa.... od razu widać że dotleniasz mózg przez penisa o ile go masz on: mózg czy penisa? ja: no raczej mózgu to ty nie masz wiec mowa o penisie on; ja: to ja podziekuję juz za kulturalną rozmowę aaa zapomniałam dodać ze nie wlazłam na czat dla małolatów tylko pisało tam ze ludzie poważni:> wrrrrrrrrrrrrr gryzę!!!!!!!! jutro będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo to co miałam w nawiasach nie zapisało mi sie a więc jeszcze raz piszę on: dam ci do buzi ja: serio? on: pewnie ja: a nie boisz się że ci odgryzę? on: to dam po pysku ja: a ja to pewnie będę patrzyła jak mnie lejesz:> on: oczywiście że tak, będę lał i dymał ja: uważaj żeby ciebie nie wydymali on: to jest takie podniecajace ja: już sie podnieciłeś? on: tak ja: mam do ciebie prośbę, nie zachlap tylko monitorka on: czemu o to mnie prosisz? ja: bo martwie się o ciebie:> nie chcę żebyś miał zamazane okienko na świat on: TU WKROCZYŁA CENZURA :D ja: taaaaa.... od razu widać że dotleniasz mózg przez penisa o ile go masz on: mózg czy penisa? ja: no raczej mózgu to ty nie masz wiec mowa o penisie on; NO I ZNOWU CENZURA:D ja: to ja podziekuję juz za kulturalną rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alan ty leniwy stary pierdoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alna leniwy jak leniwy ale stary?? ktoś lekko przesadził:D:D pozdrawiam i życzę miłego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniki :) Ja znowu tylko w przelocie :( Zabiegana jestem ostatnio i ciężko mi znaleźć wolną chwilke na dłuższe forumowe komentarze... co nie znaczy ze jestem do tyłu! Wszelkie zaległości nadrobiłam :) Problem w tym, że po sprawdzeniu poczty, odwiedzeniu (najczęściej w sposób tylko bierny) \"swoich\" miejsc w wirtualnym świecie i małym co nieco na gg oraz tlenie - po prostu nie starcza mi już czasu na własną inwencję twórczą :( Dodatkowo większość czasu poświęcam na.... informatykę :0 którą jestem katowana w tym semestrze :( Spędzam godziny nad jakimiś prezentacjami, ankietami.... Swoją drogą zastanawiam się jak będzie wyglądał egzamin :> Wykład był tylko i wyłącznie o internecie :D no i prosze - ledwie zaczęłam a juz musze uciekać:(! obiad mam :(:P:D Wrócę jeszcze dzisiaj :) Pozdrawiam z topniejącej Wielkopolski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chmielo
Widze że piszą tu same kobiety;] Ale też się wpisze ;D A więc jestewm wodnikiem (Panem) z 14 lutego :) Tekst jeżeli dotyczy obu płci to do mnie kompletnie nie pasuje !!! Jestem strasznym marzycielem, stawiam sobie cele które wiem że mogę wykonać ale zawsze są to cele bardzo wysokie:) Jeżdże w góry, bieszczady zimą i latem, piesze wędrówki i wspinaczka wysokogórska. Nie nawidzę nic nie robić, najlepiej odpoczywam męcząc się, a wakacji nie spędzam nigdy na np; siedzeniu na plaży i gapieniu się w słońce;] To nie były by wakacja, ja muszę iść tam gdzie nikogo jeszcze nie było lub doszli nieliczni, mam coś takiego w sobie co karze mi zdobywać niebezpieczne i nieosiągalne cele. A co do pająków.... Hmmm, w domu mam całkiem sporą hodowlę pająków ptaszników, bardzo je lubie i nawet wystąpiłem razem z moim smithem (ptasznik Brachypelma smithi) w wywiadzie dla gazety wyborczej :) Skorpiony też mnie chyba lubią, mam jednego w domu, dorosłą samiczke która jeszcze mnie nie ukuła podczas brania na ręke do fotki:) Więc chyba mnie lubią:) Widzę u siebie tylko jedną cechę którą posiada każdy wodnik nie ważne czy kobieta czy męszczyzna i co z was za wodniki skoro jej nie wymieniliście:) Tą cechą która góruje nad wszystkimi innemi jest NIEZALEŻNOŚĆ !!! Pozdro dla wszystkich wodników i wodniczek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×