Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

nie lubia mnie😭 bywaja w wawie i nie chca mi o tym powiedziec😭 i dobra, jak ja pojade na ten Wasz Slask lub na polnoc tez nie powiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów kolejny dzień na tej samej stronie niedziela, no i weekend dobiegają końca :( bądźmy dobrej myśli, że w nowym tygodniu niejeden Wodniczek wynurzy się z zarośli i coś do nas skrobnie zatem pozdrawiam wszystkich, hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich w nowym dniu zapraszam na naszą stronkę z zamglonych Kujaw macha do WAS Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzieciaki, Jest mgła a pan w kawie i herbacie mowił ze jak jest mgła to jest wiosna ;-) Szaro buro i wilgotno :-( Kigana-a co Ty zes wyczyniła za bombe a? Wszystko gra? Bo jak tak napisałas to ja se zem pomyslała o jednym od razu...Mieszkanie stoi?;-)Postrzeleniec parzy herbatke?Lepiej jak mamusia ;-)? Rozwin sie troche kobieto ;-) :-) U mnie to juz chyba gorzej byc nie moze..Jakos czuje spadek formy,nie moge juz tak lac ;-) jakbym chciała,wrociły dawne demony..A poza tym dochodze do wniosku ze jestem Wariatka.. Nie jestem szczesliwa i nawet nie bywam.I wiem jedno ze az boje sie 2 kwietnia..w tamtym roku dał mi wiatr w żagle..pomogł mi..Moze w tym tez mnie wyzwoli? Doszłam jednak do jednego wniosku.Polak nie uczy sie na błedach..albo ja jestem z chin...Bo drugi raz postapiłam prawie tak samo..i choc PRAWIE ;-) robi duza roznice..to wiem ze juz wtedy wiedziałam co bedzie... Dzisiaj to mam doła giganta,musze poszukac siebie,bo cos mi tu nie gra,nie wiem sama czego chce,jakos odbieram niewidzialna presje,brne w cos co mnie uwiera i czego nie chce dla siebie..Zatoczył czas koło i u mnie to koło sie zakreciło jak hulahop ..na moich boczkach..koslawo ;-) Mam dosc.Postanowiłam ze rzucam to-i wyjezdzam do london.Musze dac sobie szanse.Nie chce zycia w ciepłych kapciach.I to nie moich. W kazdym razie wiem jedno-kazda moja decyzja ktora podjełam sercem i ktora moze była drastyczna-napawa mnie cholerna duma do dzis!Wiec nie mam rozterek zadnych. No i to by było na tyle. pozdro nara i pochwa ❤️ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol wodniczki:D Co slychac?:D Jo zapraszam do Liverpoolu:D:D:D Lutek nie martw sie kiedys ta stronka sie zmieni;)Ja tu tez zmeczony jestem... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️ Wioooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooosnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!:classic_cool: trzeba by rozruszac nieco topik;):D Pozdro kochani;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczęta jak WAM nie wstyd , nawet nasi kochani chłopcy z dalekiego kraju dali głos , a WY? chłopaki wracajcie do nas, bo dziewczętom przednówek daje o sobie znać i kończą się zapasy energii w bakteriach( pewnie to są słoneczne i dlatego tak kiepściutko ) no dobra idę odpocząć, po wrażeniach dnia pierwszego, myślałam, że deszcz zmyje te resztki zimy w okolicy, ale tylko błoto się zrobiło i właściwie to przydałby się jakiś Niechcic, coby osuszył je jak w Serbinowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:) znowu kradziejowa jestem:) szefowej nie ma na chwilkę wiec sobie pracuje u niej na kompie:D:D chciałam się ino pochwalić wszem i wobec żem już nie blondi i to nawet nie chodzi o sposób bycia:P rubinowa tera jestem. to tak coby wiosenka przyszła szybciej:D polak---> zapraszamy do nas:) na zmęczenie najlepsze są wodniczki w sosie własnym lekko zakrapiane %%%%%%:D:D:D Jo---> nie di Liv a do sosnowca jedź!! mówiłam Ci to już 100000000 razy. Olej faceta na kilka dni a będzie Cię na rękach nosił i rzęsami kurz z ulicy zamiatał;) lutku ludku:D widzę że pełnisz rolę strażnika teksasu:P jeszcze trochę a bedziesz miała nick czak norris:D:D ściskam wszystkich bardzieńko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sem ja Lutek Noris:D Haba--> no witaj z dawna nieczytana, rubinowa mówisz, no no czyli tak zwane ściemnianie zastosowałaś :D no i buchnęła wiosna, ło matko najpierw zima męczyła, a teraz taki przeskok do temp +15, tys męczące no przypominam, że dziewczęta czas za jaja się brać ;), bo Wielkanoc idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz proszę o okluski wreszcie 243 :D:D:D:D:D:D:D:D:D ciekawe ile miesięcy na tej stronce posiedzimy, pewnie niejedno zdąży się wykluć z wysiadywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam od dzisiaj wizualizacje. Bede sobie wyobrazac moja nowa prace moje nowe zycie i moj dom...a nawet zajrze do ksiazeczki czekowej i zobacze jakie mam firnaki w kuchni...No i bedzie słonecznie i kolorowo. Tak wiem zwariowałam. ale LNW ;-):-) i bede to robic juz for ever!!! no i chciałam powiedziec ze z Haby to niezła Dzaga jest... Pozdrawiam,sciskam tych❤️ i tamtych 🌻 Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżeństwo obchodzi 25 rocznicę ślubu. Równocześnie małżonkowie świętują 50 rocznicę urodzin każdego z nich. Podczas ceremonii wśród gości zjawia się wróżka i mówi: - Kochani! W nagrodę za waszą wierność przez te lata małżeństwa, chcę spełnić kazdemu z Was po jednym największym marzeniu! Żona podekscytowna ogłasza: - Pragnę odbyć z mężem podróż dookoła świata! Po dotknięciu różdżką przed żoną pojawiają się bilety lotnicze oraz stos voucherów do hoteli na całym świecie. Mąż patrzy na bilety a potem na żonę ....... zastanawia się jeszcze przez chwilę i mówi: - Wizja wspaniała! Ale taka okazja może się już nie powtórzyć. Dlatego wybacz mi kochanie ale moim pragnieniem jest mieć żonę o 30 lat młodszą ode mnie! Żona stanęła jak wryta. Wróżkę też prawie wmurowało w ziemię, lecz słowo się rzekło....... I patrząc na żonę dotyka męża różdżką zamieniając go w .... 80-cio letniego staruszka! Jaki morał? Fakt, że mężczyźni to czasem sk_rwiele I robią w życiu złych rzeczy wiele. Ale pamiętaj, że wróżki, niestety, To na tym świecie wyłącznie kobiety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️-------------->👄pozdrawiam wiosennie cały stawik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Haba - rubinowa..wow poślij fotke, a moze przyjedziesz? :) Isa- byłam u rodzinki i nie było mozliwości spotkania wiec nawet nie pisałam :( a byłam w Kaniach koło Pruszkowa. JO lej na wszystko Dziewczyny przywiozłam sobie diabełka do domu :( Diabełek ma 4 lata i jest moim wnuczkiem haha :D wtajemniczeni wiedzą :) padam a dopiero jest drugi dzień :) jejku odechciało mi sie dziecka ( do nie dawna jeszcze chciałam ) dziś dostałam ochrzan od niego jak w ogóle smiałam iśc do pracy :) mam nie chodzić do pracy tylko siedziec z nim w domu :) :D haha - jak pzreżyje ten najazd ukochanego wnusia to mi chyba żadna dieta nie bedzie potzrebna :) no mam mało czasu więc znikam- trzymajcie się wiosennie. Haba świetny tekst - pozwolę sobie skopiowac wiesz gdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIGANA---> Norisowi wszystko uchodzi, nawet powietrze z koła, więc spóźnione, ale tak po naszemu, prosto spod serca, przecież tolerancja w naszem kraju wielka 100larz 100larz na okoliczność byłych Imienin i tak po cichutku( minęła wszak 22): niech jej gwiazdka..... i wszyscy razem ijeszcze jeden i jeszcze raz........... zdrowia, szczęścia i szybkiego powrotu do Nas 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*
hej pozdrowienia dla wszystkich Szuwarków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cattani45
Pozdrawiam najlepszy znak zodiaku jaki istnieje we wszystkich kalendarzach. 3majmy sie razem, a może uda się to wszystko co się teraz w tym kraju dzieje wutrzymać. Pozdrawiam WODNIK(25.01)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z Poznania:O padnieta totalnie:O Koli-> Kanie to \"moja\" czesc wawy;) ale spoko:P jak do Was pojade to i tak nie powiem:P ide sie schlac i spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Lutek ---> dzieki za zyczenia 😘 I nikt więcej nie pamietał :(:(:(:( Kurde, wystarczy mała chwilka niedostepu do netu i już :( Jo ---> powodzenia. Na pewno Ci się wszystko uda, chociaz moze wydawac się nierealne. Moje mieszkanie stoi, Postrzeleniec czasem herbatki parzy i poza tym wszystkim wszystko się pierdoli. No ale, mam taką nadzieję jak Ty, że się uda. Cos tam. Isa ----> w Poznaniu była i koło mnie też przejeżdzała ..... Już dziś zyczę Wam miłego weekendu, bo nie wiem kiedy będe miała znów dostep do netu. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana ale zes mnie rozbawiła!!;-) Normalnie te słowo na p ..........w chwilach ogolnego marazmu jest jedynym ktore działa na mnie motywująco i rozsmieszajaco zarazem... To dobrze ze dobrze :-P ,bo juz miałam lęki ... A reszta to nic waznego nie przejmuj sie bo bedziesz miała zmarszczki jak ja ;-) :-) Taa,w pracy robie nic. W domu-nie chce mi sie czekolwiek zrobic. Ale teraz wyszło słonce i mi sie zachce. No to miło było,Szuwi swojego nie znam a co dopiero Twoj nr gg-za wiele wymagasz...za wiele...;-) Aha-mam odrost do pach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kigana wyjazd byl nagly i humorek taki ze lepiej bylo wszystkich szerokim lukiem omijac szuwi ja nie znalam nigdy Twojego gg;) zreszta teraz nawet jakbym znala to jestem pozbawiona wszelkich nr:( jo ... wyraz na p. lubie z jednego zasadniczego powodu - jest tak dosadny ze az mysle sobie ze jak sie spierdoli wszystko to juz moze byc tylko lepiej chcialam na wszystko lac ale nie daje rady chwilowo na to co moge to leje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lalki:) Kigana---> pamiętałam, napisałam, ale blututh czy jak sie to zwie ... nie zadziałał i wszystko padło:( to chyba była kara za kradziejstwo neta mojej szefowej:D:D tak więc dzisiaj składam Ci najserdeczniejsze życzenia miłości i cierpliwości bo jak wiesz mężczyźni są z marsa a kobiety mają dumę:D:D 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 dzisiaj byłam na zebraniu w szkole u pijawy i wróciłam bardziej nakręcona niż poszłam;) i to nie na swoją własną rodzoną pijawę. rano dziecie powiedziało mi że dostał czarny medal przeze mnie z angielskiego bo...nie podpisałam mu uwagi o braku zeszytu:( no nie podpisałam ale przeczytałam. gdyby to było coś naprawdę ważnego to nawet bym chyba wydrukowała podpis;) no i się wściekłam. podpisałam uwagę z małą adnotacją do pani:> cytuję: \"podpisano z opóźnieniem(i tu następuje mój podpis oraz małe ps.:D:D) \"czy ja również mam sobie założyć dzienniczek na czarne medale?\" kurde, jak trza to nie reagują panie w szkole, a tak...nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. a że mam wielki pyszczek to powiedziałam co o tym wszystkim myślę. No i oczywiście było spięcie z mamusią sławetnej już Zuzi. w efekcie czego pozwoliłam pijawie wpie.......dolić (jak widzicie mnie też się to słowo podoba;) ) Zuzi i nawet z przyjemnością pójdę do pana dyrektora wysłuchać co ma mi do powiedzenia:D:D a tera idę coś wszamać bo mi nerwy zeżarły nadmiar tłuszczu w organiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuchy :) Tak dawno mnie nie było że zapomniałam jak to cholerstwo, tzn mój login, się pisze ;) Cieszę się, że u was prawie wszystko ok, to tak prawie jak u mnie. Z gorszych wieści to tylko jedna: chcą mnie orżnąć na 100 złoty na uczelni. A z tych lepszych to jeszcze tylko trzy miesiące i moje kochanie wróci do domu, a jak nie to dostanie wpier..., to takie modne ostatnio :P Zmykam, bo to już najwyższa pora iść spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabela
wodniczki sa kochane, czule, widza sercem, umieja docierac do serca:) opowiem wam cosik:) bylam na wielkiej poczcie tam pani z synkime 2-3 latka weszla latalaz w koncu do mnie do kacika podszedl cos mowil. mama zawolala i owi siadaj to on cala trase przeszedl i usadowil sie kolo mnie tak blizutko:) potem ja wychodze podnosze sie z siedzenia a on nie1 lapie mnie za reke i ciagnie na laweczke to ja mowie papa ze musze isc. wstal wzial za reke i ciagnie mnie na dwor:) oj dobre ze mama wyszla z kolejki:) cmok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde:( właśnie czytam na temat generała Jaruzelskiego i całej tej sytuacji z krzyżem. normalnie żenada!!!!! pomyślcie sobie jak nas odbierają poza granicami kraju. Wstyd!! aż mam ochotę za komentującymi artykuł powyzywać na kaczego karła alem wychowana jest i basta:D:D strach pomyśleć co będzie dalej. niestety nie możemy mieć do nikogo pretensji. mamy to na co zasłużyliśmy albo raczej to na co głosowaliśmy. koniec bajki.... idę spać słodkich snów wszystkim aaaa Koli!!!! możesz odbierać mmsy? nie mam fotek normalnych tylko chwilowo mam na komórce papapapapaapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyah:) Cos tak w Wodnikowie malo sie dzieje...(beksa):( Za jakis czas moze bede mial stale lacze internetowe to troche tu zamace w Szuwawarkach Pozdrawiam, pozdrawiam, pozdrawiam Pamietajcie o mnie, bo ja o Was Wszystkich pamietam:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, sorki, mam pytanko: - wywinal juz ktos komus jakis kawal prima aprilisowy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno:D jakies jaja sie dzieja...Wodniki wszak znane sa z wyrafinowanego poczucia humoru:D...Ja lekko skacowany jestem, i nic mi nie przychodzi do glowy...( To juz druga piatkowa imprezka integracyjna pod rzad na dwanascie glosow)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×