Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

A ja wczoraj zaszalałam i zdefragmentowałam dyski w komputerze :O 🌻 Isa--> do zielonej herbaty dołączyłam jeszcze czerwoną :) może będą lepsze rezultaty ;) 🌻 Dziewczyny a co zrobić z naszymi tlenowymi szuwarkami?????????????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co zrobic z tlenowymi szuwarkami??? pilnowac zeby sie nikt nie panoszyl:D tak mi sie wydaje :D Alan spoznione zyczenia imieninowe🌻 mialam wczoraj jeża na podworku:D latal dokola jak wariat tj dokola cegly:D dzis sie dowiedzialam ze moze on z jeźyca ja pomylil;) mi zadna herbatka nie pomoze:O rzucam picie winska....:P z wystepow mojego syna: - a wiecie ze na kanale sto to sa filmy dla doroslych? MY- nie wiemy, a Ty skad wiesz? - e, tzn to jest bujda, bo Nikolas tak mowil ale to nieprawda... My- a skad wiesz ze nieprawda? - bo jak wcisnalem u nas 1-0-0 to nic nie bylo, zadnego programu.... najpierw sprawdzil potem doniosl, trzeba sprawdzic teraz wszystko i niektore kanaly poblokowac:P chociaz szpiegotygrys gada ze przeciez gdzies wiedze trzeba zdobywac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka macham tylko bo jakos nie mam weny do pisania - na przedłuzony weekend jade w Bieszczady, moze wreszcie odpoczne. Gosia a cobys chciała robic z szuwarkami? Jak Cię nie było to ja ich pilnowałam mozesz zapytac niektórych, to teraz sama ich popilnuj :) {cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Isa? Gdzie? Kiedy? :P:P:P Musze wam powiedziec ze wlasnie rzucam prace :D I sie ciesze :D Ale nie wiem co bede dalej robil.Mam nadzieje ze nie bede caly czas zbeiral kwiatkow na lace :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wodnikowe duszyczki!🖐️,tak dawno mnie nie było,ze mam obawe czy mnie w ogole pamietacie?:D Muszę (?)sie podzielić nowinką!!!-moja prześliczna suczka Luka urodziła 8 prześlicznych szczeniaczków!!! Tata co prawda nie był jamnikiem więc jeszcze nie mam pewności co to za mutanty z nich wyrosną:),ale są słodkie!Muszę przyznać,że po raz pierwszy byłam obecna przy porodzie piesków i....robi wrazenie!:)Pieseczki mają juz 9 dzionek i jeden otworzył oczy!!! Sama się śmieję z sytuacji...,bo rozprowadzić 8 szczeniaków to nie jest łatwo teraz:( no,ale! Nie miała baba kłopotów to wysłała chłopa na wyspy i dopuściła psa!:D:D:D Pozdrawiam ciepło caly stawik buźka👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie macham tylko, ze żyje Paula - na weekend też jadę sama tzn. niezupełnie. Jezdziemy z moją brzydszą połówką w Bieszczady - mam nadziję,z e bedzie pogoda ładna. Zlot wg. zapowiedzi z Torunia miałą organizować szuwcia tym razem, ale ona chyba zajęta zbytnio jest organizowaniem swojego biznesu :D Pozdrawiam szuwcia i powodzenia. Pewnie jak juz się dorobi to nam zorganizuje razem ze sponsoringiem hihi ;) Polak - zbieranie kwiatów na łące to całkiem przyjemne zajęcie ;) Tzrymaj się tam :) Alan - powodzenia :) Habcia- jejku :( kobieto nie daj się tej robocie. Gofra -jak miło, ze się odezwałaś :) Pozdrawiam wszystkich pozostałych - wymienionych i nie wymienionych. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofra gratuluje potomstwa;):Dja w ramach nierobienia sobie klopotow przed zwierzyna bronie sie rekami i nogami i rodzina tylko prosi o pieska ale i tak wie ze sie nie dam namowic:D wystarczy mi robota przy rodzinie:D a ja weekend w rozjazdach okolo domowych:O a szkoda bo chcialabym gdzies dalej poleniuchowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Wróciłam na dłuuuuuuuugi weekend :) Jak bedzie trzeba to sobie go jeszcze przedłużę o pare dni;) Wykonczona jestem wiec na razie zmykam Pozdrawiam :) PS Cudnie zielona wiosna wszędzie:)!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) informuję wszem i wobec że napisalam tą pie........pracę magisterską. dzisiaj jestem w pracy do zwycięstwa ale jutro...piję ze szczęścia:D:D:D całusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja w dlugi weekend bede siedziec i pic tylko:P powod sie wymysli:P Haba gratulacje, napisanie pracy to juz wiecej niz polowa sukcesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> gratuluję powiększenia rodzinki :D Haba---> podziwiam, ja na ostatnią chwilę swoją pracę pisałam, więc dla kogoś nawet za kasę bym się nie zdecydowała :O 🌻 Panienka w wieku 30 lat spacerując po plaży, nagle zobaczyła starą butelkę. Podniosła, potarła i z butelki wydobył się duszek. Panienka pyta : - Czy będę miała trzy życzenia? Duszek: - Nieeee, przykro mi ale ja jestem duszek spełniający tylko jednożyczenie. Panienka bez wahania: - To proszę o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz te mapę Duszku? Chcę, żeby te wszystkie kraje przestały ze sobą walczyć, żeby Żydzi i Arabowie pokochali się między sobą i żeby kochali Amerykanów i odwrotnie, i żeby wszyscy tam żyli w pokoju i harmonii. Duszek popatrzył na mapę i mówi: - Kobieto bądź rozsądna, te kraje się biją i nienawidzą od tysięcy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce też nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie aż tak dobry. Nie sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne życzenie. Panienka pomyślała przez chwilę i mówi: - No dobrze, przez całe życie chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za mąż. Wiesz, takiego który będzie mnie kochał, szanował, bronił, dobrze zarabiał i oddawał pieniądze, nie pił, nie palił, pomagał przy dzieciach, w gotowaniu i sprzątaniu, był świetny w łóżku, był wierny i nie patrzył tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam życzenie. Na to Duszek pokręcił głową z niedowierzaniem, głęboko westchnął i powiedział: - Pokaż mi Kobieto tą zasraną mapę jeszcze raz.\" 🌻 miłego i słonecznego wypoczynku życzę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wymiotło, niemożliwe, że wszyscy tak delektują się urokami dłuugiego weekendu, właściwie można zmienić mu nazwę na deszczowy weekend:) matka natura zadbała o nas abyśmy zbytnio nie nadwyrężyli naszych mięśni na wędrówkach po kraju, mnie ta pogoda nastraja mało optymistycznie i chęci do wszelakich działań odbiera dlatego macham do Was mokrymi łapkami i spływam wraz ze strugami deszczu płynącymi po szybach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam leniuszki :D i macham do wszystkich flaga biało-czerwoną :D dziś przynajmniej od machania ręka nie zmarznie :) bo słoneczko świeci:) :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam---------------------------->{czesc}{usta} ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam nocna porą... cichuteńko, na paluszkach... właśnie sobie siedze i czekam... ale widze że sie nie doczekam jednak... więc zmykam Niby maj a jakoś tak niemajowo sie zrobiło... od wczoraj mam grudzień z mrozem i śnieżycami, albo listopad z deszczem i wichurami - jak kto woli... dlatego nic już lepiej nie napiszę! Siedzę po tyłek w aligatorach - to pierwszy dzień reszty mojego cudnego życia... Sytuacja wydaje się być średnio komfortowa (ze wskazaniem na średnio) nie pozostaje mi więc nic innego jak tylko iść spać... Wiem że późno... ale przynajmniej żaden aligator nie wmówi mi ze nie próbowałam... Dobranoc śpiochy moje kochane......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej wróciłam i macham do Was. Weekend mogę zaliczyć do udanych - nawet pogoda nie zespuła mi nastroju, bo....w Bieszczadach generalnie nie była zła :) Nie padało, a były nawet przebłyski słońca :) odpoczęłam :) Pozdrawiam wszystkich Haba- no to chyba wreszcie znajdziesz czas na pogaduchy, co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Koli---> trochę znajdę;) dla Ciebie zawsze:) zdaję raport z długiego weekendu...a więc.......był pracowity aż do wtorku:( a w środę też pracowałam ale już inaczej:) na działce porządki w końcu robiłam i ..spaliłam się lekko...i długooooo nie będę w kieckach chodzić bo jeżyny i pokrzywy nogi mi porysowały i wygladam (przynajmniej z moich dziecięcych wspomnień tak to wynika) jakbym miała z lat 10 i po drzewach bym łaziła:> no a teraz do pracy na dwa dzionki i znowu weekend:) miłego dnia wszystkim a zwłaszcza Ever walczącej z aligatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie weekend pracowityyyyyy :O :O :O malowanie mieszkanie :( :( :( i już mam dwa odciski na dłoni :O :O :O :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 przekopalam cale archiwum zeby znalezc dwie teczki ktore lezaly na wierzchu... chyba zly alkohol pilam w weekend i na oczy mi sie rzucilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro kochani:D No i wreszcie cieplutko nam sie robi:):):):):):):) Ale gdzie to wszystko wyplynelo z Wodnikowa?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus wodniki!:) Hej Brzoskwinka - zapraszamy :) Wybaczcie ze sie nie wpisywalam ale musialam sie uczyc, tak wie - niemiecki, aligatory, cudny maj - wszystko mi przeszkadzalo! Zreszta ja juz sie tu wpisywalam wczoraj, ale jak juz mialam zamiar wyslac wpis to mi sie komputer SAM wylaczyl!!!!! :/ wiec dzis jest kolejna proba - niestety pozegnalna.... Bo... moj dluuuuuuugi weekend drastycznie sie skurczyl :( juz go nie ma wlasciwie.... Mykam wiec ostatkiem sil do lozka - trzeba sie wyspac bo rano pobudka... A! jeszcze sensacja dnia wczorajszego! Bylam na spacerze wieczorem i spostrzeglam rzecz straszna!!! Kochani - komary juz sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:P uzarl mnie jeden wczoraj w paluszek!!!!:P;) Ale damy rade , prawda;)? Mykam wiec juz - udanego tygodnia, dobranoc i do nastepnego klikniecia:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosheria
jestem rowniez wodniczką,z 13 lutego!niedlugo zaręczam się ze Skorpionkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosheria nie wiem czy gratulowac czy wspolczuc:D 11 czerwca minie mi 12 lat legalnego zwiazku ze skorpionem:D oj, ciezki znak, ciezki:D i tym optymistycznem akcentem dalam znak ze zyje, ciagle z tym samym chlopem i tymi samymi problemami:D:D:D:D:D buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ---> zakończyłam malowanie :D jestem wykończona :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem po urlopie.... i az strach sie bac co tu sie działo!! Miłego poniedziałku!! Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×