Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

cześć:) informuję że żyję nadal:) złamałam ......typsa:( ech...łamaga;) 14 czerwca wraca na trochę nasz Polak z zagramanicy i będzie przez 2 tygodnie i se chyba podskoczę do Krakowa ;) kto ze mną?? Koli jedziemy??? chciałam się Wam pochwalić moją premią...ciężko wypracowaną:> w czwartek punkt 24 byłam w domku bo trza było wszystkie podatki pozamykać do końca kwietnia i szefowa sie szarpnęła na .....całe 50 zł (słownie: pięćdziesiątzeta:D:D ) oczywiscie nie obyło się bez komentarza że to motywacyjna premia:> ech..nawet na typsy nie wystarczy:(:( miłego wieczorku życzę, ja idę spać bo nocka jakaś taka krótka była albo za wolno spałam czy jakoś tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak.krk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak.krk
Yol:D Oj chyba chcialem cos napisac i mi sie enter wcisnal;) Ha musimy pogadac na tlenie kiedy co i jak. A wlasnie prosze trzymac kciuki bo w czwartek ide na rozmowe o prace i zamierzam ja dostac i mam tylko nadzieje ze mnie puszcza na urlop do pl :D jak nie to trudno z czegos trzeba zrezygnowac... oczywiscie z pracy :D Do zoba na tlenie jak go w koncu sobie zainstaluje bo to nie takie latwe na os x... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja też żyję i pracuje buuuu... Haba - jasne, ze jedziemy :) Polak - ale fajnie :) Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :* Weekend był udany choć krótki ale za to odbiłam to sobie w weekend następny, bo czwartek miałam wolny i nawet piątek :D i byczyłam się nad zatoką, tylko że wyników specjalnie nie widać. A jak by mnie się udało, to będę dzis na tlenie pod wieczorek, jakby kto kciał :P A teraz ciao :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak miło popatrzeć na wypoczęte i stęsknione towarzystwo, pozdrawiam Wszystkich po weekendzie, Ha--> gratulacje dla szefowej, ciekawe ile ona sobie premii wypłaciła :) Polak--> tyś pracuś niesamowity, lepiej wracaj na troche do nas, w końcu mamy nową rzeczywistość, Polak ku nam, ku nam mój odpoczynek był iście gorący, bo cóś mnie się przyplątało i właściwie do dziś nie odejszło na dobre, więc jakieś 37,5 trzyma, to pewnie dlatego, że za oknem przez wiekszość wolnego niezbyt ciepło było, więc jak dodać to co za oknem i wew mnie to całkiem dodatnie temperatura wyszła:D a na dodatek to nie wywaliło taka \"febrę\", że mnie kopara prawie do pół łydek, jak siem później okazało, to chiba jakaś epidemia, bo wśród znajomych średnio co drugie stworzenie tak miało, odrazu lżej człowiekowi :) Ever---> no komary oczywiście, że już wiosnę poczuły, ale mnię najbardziej to mychy wnerwiają, bo jeszcze w okolicy 0 było , a te się pojawiły i to jakieś upier... wrrrrrr no ina tym zakończę , bo tak smutno do mnie okna mrygają, że je chiba będę musiała troszku dopieścić:D papapapapa całusy 102!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas coś wypić , bo tekst prawie momantami w inostrannym jazyku wyszedł :D:D:D oczywiście nie mychy tylko MUCHY, o innych małych przekrętach nie będę wspominać, oj zbyt niski poziom alkoholu :(:(:(:( no to siup :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko macham ze zyje 🖐️ ktos mnie tu jeszcze pamieta? zarobiona jestem i nie mam czasu na nic mykam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuwi Ty lepiej w totka zagraj:) moze w koncu ktos trafi za rozpoczecie strony:D pozdrawiam i zmykam do pracy:D sobie dalej cyferki bede ustawiac:D Polak na czym bedziesz ten tlen wgrywal??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 maja do 03 czerwca zapraszam na Ogrody Polityki do Elblążkowa!! Meta za 20 zyli sie znajdzie blysko...Bedzie T love bedzie Sydney Polak i inni czyli pewnie VooVoo przyjezdzajta!!Panele dyskusyjne redaktorzy polityki itd.itp. Cos dla ducha cos dla ciała... Ja bede w pracy non stop ale chwylke zawsze znajde!! Reszta na www.bibliotekaelblaska.pl Ciao!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Przypominam się, ze istnieję ;) W Białowieży nie zostałam, chociaż przez chwilę i to dłuższą miałam taki pomysł. Oczywiscie w długi weekend też mielismy tam przepiekna pogodę, ale tak to jest, jak czarownice sie gdzies wybierają. W dniu wyjazdu padał deszcz u nas, a jedna osoba stwierdziła, że zostawiamy go tutaj. No i słowo ciałem się stało. Deszcz został, a spowrotem przywieźlismy słońce. Teraz siedziałam troche na maturach. Dziś na pisemnej geografii - ale nudy :P Wczoraj na ustnym niemieckim. Było nieco ciekawiej, bo więcej się działo. A tak poza tym ..... to sama nie wiem co mam pisac już. Miłego popołudnia zyczę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D No przypomnialem sobie moj nick w koncu:D Isa to jest taki system na macintoshe OS X ja mam wewrsje 10.3 a jest jeszcze nowsza 10.4.Bardzo przyjazny i bardziej bezpieczny system niz Windows :) Jo chetnie bym przyjechal ale krotko moiwac... mam za daleko ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polak --> ty chyba na bezsenność cierpisz ;) dziewczyny Święty (oczywiście z nowym nikiem i gdybym nie miała powiadomienia kto wchodzi to nie miałabym pojęcia z kim gadam :D ) na szuwarkach się za Wami stęsknił :) pytał co się z Wami dzieje :D bo co zajrzy to pustki :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polak!!!!!!!!!! czyzbys mial byc moim zbawieniem????????????? to ja potem na maila prosze dokladne instrukcje jak sobie czat tlenowy wrzucic!!!!!!! ja mam jakis komunikator gdzie moge wtyczke do tlenu i gg miec ale nei chce mi sie tego wgrywac bo i tak to jest cholernie okrojone a Ty mi tu piszesz ze nawet czat mozesz miec! tylko mnie nie pytaj jaka ja wersje tego mam:P jakas nowa;) ale pewnie ta co Ty:D bo to nie jest cud techniki z podwojna predkoscia;) - tyle zapamietalam z zachwytow mojego meza:D bo ja tam zachwycona nie jestem, zdecydowanie wole stare zawieszajace sie i zawiruszone pecety:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Gosia ---> uściskaj świętego ode mnie. niestety w pracy nie mam netu i nie mogę siedzieć na szuwarkach ale może kiedyś ktoś będzie wieczorkiem to ja jestem chętna na małe piwko przy kompie a może i nie tylko przy kompie ;) możesz przekazać Swiętemu że może z nami pogadać na żywo w Kraku 20.06 bo wtedy mamy \"randkę\" (tzn ja, koli i gązo) z Polakiem:D oj będzie sie działo ;) KIgana ---> przynajmniej jesteś na bieżąco z maturami. ja nawet nie mam pojęcia jak wygladają nowe matury. chwilowo jestem na etapie III klasy ale tylko do wakacji;) Koli --> a zaopiekujesz sie Gązem w Kraku??:D:D Informuje wszem i wobec że od 24.06 mam urlop i wybieram sie do Ciechocinka więc chętnie obaczyłabym wszystkie mordy mieszkające w pobliżu ;) Paula!! Lutek!! słyszały??? o Jo już nawet nie wspomnę:P miłego wieczorku wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> no mniej więcej jestem, ale nie tak do końca jeszcze. Za to za rok, jak dobrze pójdzie, to bedę miała klasy maturalne i mimo wszystko jakas mała grupka pod wezwaniem ;) zdecyduje się na zdawanie niemca na maturze :o Nawet dziś jedni się mi pytali, jak ta matura wygląda. Opowiedziałam im o ustnym, bo tyle wiedziałam z poniedziałkowego doświadczenia. Do swej niewiedzy się oczywiście nie przyznałam, tylko obiecałam, że jeszcze sobie o tym pogadamy. Zostałam wciągnięta w wir komunijnych przygotowań, bo w niedzielę mój bratanek bedzie miał tę uroczystość. Ubiór już w zasadzie mam przygotowany, dziś jeszcze z moją bratową po mieście ganiałyśmy z obłędem w oczach - szok. A pan dyrektor wymyslił dziś radę po południu, na którą nie pojechałam :P , dlatego, że dowiedziałam się o niej dziś rano, kiedy dzień miałam już ustawiony tak a nie inaczej, a poza tym, gdy usiłowałam zdobyć informacje, o której to będzie to usłyszałam, że \" chyba o wpół do trzeciej\". No to na to \" chyba\" to ja ganiać nie będę jak jakaś walnięta, bo paliwa na loterii nie wygrałam. Starego oczywiście rano w szkole nei było, ciekawe co powie jutro na tę niesubordynację :P:P:P:P Ale nie ja sama się wyłamałam :D:D:D:D No to narazie tyle z pola walki. Pozdrowienia i 😘 y dla wszystkich. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli --> pobiłaś szuwarkowy rekord świata :D moje gratulacje 👄 twój nik widnieje na szuwarkach od wczorej od południa, był ok 20.00 i jest do teraz :P należy Ci się specjalna nagroda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! może to Ty powinnaś być redem :D :D :D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> Święty powiedziłał, że jest zainteresowany :D cytuję : "chociaz do 20 jescze kawał czasu i wszystko sie moze zdazyc tak, jestem zainteresowany " 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie :* Szuwi my chyba zostałyśmy skazane na zapomnienie, żadna małpa nie chce się odezwać do nas. JO babo jedna oczywiście, że mi masz zdobyć wejściówkę, a nawet dwie :D akurat będę w gdańsku na weekend, to zajade i do ciebie. Nocleg poproszę z soboty na niedzielę :D płatne na miejscu. I nawet nie obchodzi mnie co będzie grało :P a teraz REKLAMA: było super dziewczyny zapraszam gorąco!!! A teraz lecę pocztę nadrabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Troche sie natrudzilem zeby udalo mi sie wpisac prze ta cholerna reklame ktorej nie moge wylaczyc... Isa.. a mam twoj mail?? poza tym ja korzystam z jt.tlena.pl a tak to normalnie pokombinowalbym z tym tlenem i gadu pod psi... niech ci twoj facet to zrobi a tak przy okazji to pochwal mi sie co tam masz pod blacha?? Ha napewno 20.06. ?? Bo to jest wtorek:D Mi to pasuje ale ja nie wiem jak wam.... Zapraszam do krk jak juz data sie ustali.. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. no widzisz jaka zakręcona jestem?;) to miał być chyba 24.06.aaaa jeszcze ustalimy z Koli:) Gosia skoro Święty zainteresowany to my tym bardziej ;):P a tak serio to już się cieszę na samą myśl spotkania bo przynajmniej zobaczę inne gębusie a nie tylko wytapetowany oyszczek szefowej:P Paula ---> jak mam się odezwać do Ciebie skoro Cię nigdy nie ma aaa?? no dobra. szykuję się do pracy. jutro niektórzy mają weekend a ja...:( buuuuuuuuuu niech mnie ktoś przytuli ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No znowu haba coś namieszała, przecież gdybysmy we wtorek mieli jechac do kraka to w środę chyba by trzeba wolne brać ;) habcia wydawało mi sie,z e Polak się umówił z nami na 24 czerwca :) w sobotę . Gosia - hihi to chyba się czaty zawiesiły, bo wczoraj czyli 11 w ogóle nie było mnie przy komputerze nie mówiąc o tym że w necie :) hihi, ciekawe jak to mozliwe ??? Kogana a taki jeden bliski mi młody człowiek na rozszerzonej maturze z jezyka ang. nie zaznaczył tematu - czy możesz mi powiedzieć co teraz? Czy jego praca w ogóle będzie oceniona? Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa....jak coś nie tak to znowu haba namieszała:P no przyznałm się że sie pomyliłam. padam na kolanka i błagam o wybaczenie.ale szybko mi wybaczać bo kolanka bolą:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wróciłam na weekend... miałam siedzieć w Łodzi ale zatęskniłam za swoim ogródkiem ;) Mam mnóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóstwo nauki więc już zmykam.. a od jutra mam zamiar edukować się z zakresu części szczególnej prawa administracyjnego - oczywiście na łonie natury, wśród pachnącego bzu, kwitnących drzew owocowych, pszczółek, motylków, biedronek i innych przeuroczych żyjątek :P:) (Jak tylko pojawią sie komary to wrócę do cywilizowanego świata;) ) Ehhh az mi sie matura przypomniała;) nie ma to jak nauka na świezym powietrzu... do matury uczyłam sie akurat wśród pelargonii, petunii i surfinii na balkonie:P:D bo trzeba było szybko dobiec do telefonu w razie gdyby znajomi dzwonili z nowymi pewniakami egzaminacyjnymi :D Ja tu gadu gadu a czas leci:P ;) Mykam już, pozdrawiam 🖐️ Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D No 24 to jest sobota wiec spox.Ha nie martw sie nie tylko ty pracujesz w weekend moze nawet mam ciezej bo musze przeniesc kolo 10 ton przez 8 godzin ;) ale to looz, bywalo ze wiecej :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polak:) moj adres gdzies pod nickiem sie panoszy;) ogolnie juz wiem:) mam OS X 10.4.6 :P i tylko nie pod blacha;) bo blaszak to pecet:P hehehehe, no coz towarzystwo wokol mnie takie spaczone:P mialam cos napisac, ale przez walke z netem zapomnialam co:P szkoda ze tak daleko od Was mieszkam:( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Wodniaki kochaniutkie:D!!! lutek❤️ Gosia8 ❤️ habanerka❤️ isa❤️ Was szczególne podziekowania za szczególna pamiec 23 kwietnia. pozostalym tez dziekuje, wiem, wiem jak to jest jak nie ma czasu czlek zajrzec na net;p, wiem, ze pamietacie o mnie jak ja o Was:D... Jakosik klimatyzuje sie w nowym kraju. Jest ok. Cala mase wspanialych ludzi tu poznalem - Polakow. A z innej beczki, wiecie co zauwazylem TU w maju? Bzom to jest obojetne, czy rosna w Polsce, czy tisiac km od Polski.Pachna tak samo:D komary niestety (evergreen🌻) tna równiez tak samo;p... Pozdrawiam Moi Drodzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, myslalem ze ktos sie pojawi,a tu nic,no to nic, musze znikac...Za tydzien znowu pewnie zajrze...3majta sie ciepluchno:D;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulanka z mazur
12-02 :) 5408124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 luty
a jakie sa wodniki z 6go lutego? piszcie! chodzi mi o faceta z 6.II. :) aa i napiszcie jacy jescie jesli chodzi o sprawy uczuc? niechetnie ukazyjecie uczucia czy moze jestescie wylewni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×