Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Grażyno ---> byki to Ci w redakcji poprawią :) Podziwiam osoby piszące wiersze, bo ja nigdy nic, prozaiczna jestem do bólu. A może jakiś wiersz nam tu przedstawisz?? Maść nagietkowa jest super :) dzięki jeszcze raz za tą radę 😍 Przeszłam dziś i wczoraj wylinkę i rączka jest gładziutka jak nowonarodzona;) Sama nie wiem, kiedy mam się spać położyc :o nie lubię tej zmiany czasu, moze uczniowie zaśpią jutro na pierwszą lekcję i nie przyjdą ?? Miłego poniedziałku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jezdem noc byla barzo dluga ni moglam spac, no kurcze chciałam milijony blenduf srobić i doszlam do wniosku, ze to zbyt dlugo trfa no teraz z zupełnie innej beczki: Kigana ---> cieszę się ,że maść zadziałała, ja mam ją nawet pod ręką na inne okoliczności , jakieś przesuszenie skóry , brzydkie strupki po skaleczeniu , po komarach lub innych latających potworach no i naprawdę w powietrzu czuć u mnie prawdziwą Wiosnę, trawa się zieleni słoneczko przygrzewa no i właściwie za kilka dni Wielkanoc, a później to już tylko chwilka i znów lato ......... Wsiem pozdrówka i inne wyrazy ślem Lutek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie skończyło się leniuchowanie i wstawanie o której mi się chciało ;) wiosna u mnie też cudowna :D czekam tylko kiedy pojawi się ta cudna pierwsza wiosenna zieleń :) na czerwiec zapisałam mojego psa do fryzjera :D ciekawa jestem jak ona to przeżyje :) ma 3,5 roku i jeszcze nie była strzyżona :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek ---> no to teraz widzisz, ile wysiłku muszą włożyć uczniowie, by tych błędów nie robic ;) Biedactwa ...... :P Gosia ---> a dlaczego skończyło się Twoje leniuchowanie?? Czyżby zwerbowano Cię do jakiejś pracy? Dziś wstałam wcześnie, skoro świt i aż się zadziwiłam, że nie przysporzyło mi to zbytnio problemów. Z wiekiem człowiek chyba mniej snu potrzebuje, albo co .... sama już nie wiem. Pogoda u nas też piekna była, samochód mój ma uszkodzony tłumik, więc warczy jak po tuningu jakimś :D A co mi tam, małolaty tak jeżdżą, a ja nie moge sobie pojeździć z hałasem?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w Lodzi:P Kigana 🌻 wszystkiego najlepszego! szostki w totka zaraz po Pauli /bo ja chcem tom kasem/ Paula przyjedziesz po pozyczke czy swiatlowodem poslac???:D rany, jak mi sie nie chce jak pomysle o pracy aha, Haba aby ogonka mu nie zabrali!!! nie wiem, moze jakos zaznacz??:classic_cool: masz jakies swieze fotki ? moze byc taka co to widac u jednego braki a u drugiego przybytek:D i mam jeszcze jedna kolezanke w ciazy! juz mowilam = wirus!!! juz sie boje wchodzic na kafe....:P tu same prawie ciezarne:D a ja czekam na zalozenie topiku pt 10 kg w dwa tygodnie bez efektu jojo;) /patrz odchudzanie Haby - jej diety nie biore pod uwage:P /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stracic 10 kg bo jak przytyc to wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziunia ----> Sto lat ♪♪♪♪ 🌻😘 Moja siostra tęż Lidia poękne imię. W Legnicy wiosna , tylko ja dziś nie w sosie głowa boli,. Isa ja też wiem jak przytyć, ale schudnąć????????? --wielki problem!!!, pozdrawiam te ppanie z wirusem, chowajcie się ciepło:classic_cool: pa pa całusy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Kigana--->🌻🌻🌻🌻 jeszcze raz wszystkiego naj naj:) co do spania to ...chyba też się starzeję:P w niedzielę o 5 rano miałam już upieczone ciasto, obiad gotowy, śniadanie naszykowane i czekałam aż chlopcy się obudzą. śpię co drugi dzień, w tak to moje spanie wygląda tak.... śpię od godz. 22 do...2 w nocy :o ostatnio nawet siedzę na kurniku coby oczy zmęczyć, ale ile można:o cóż...starość:D:D Isa---> w podwodnej łodzi siedzisz:P? i co tam robisz dziewczę? ogonek zawiązałam na ...supełek:classic_cool: fotki Gązowatego mam pięknego w mundurze ale muszę prosić o autoryzację bo później fochy strzela:P wyślę przy najbliższej okazji ....światłowodem:) co do diety... no nie wybrzydzaj:> przecie schudłam:P trza tylko uważac na skutki uboczne;) Czekaj--> mnie wczoraj tak głowa bolała:( tak chyba mam ze jak w jeden dzień jest ok to w drugi nadrabiam migrenami:o od wczoraj czuję bardzo ruchliwą małą pijawkę w brzuchu :D już zapomniałam jakie to uczucie:) mam wrażenie że maleństwo nie sypia prawie wcale ;) Gosia---> chwal się!! pracujesz? dobra... trza trochę pomarkować robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana---> wszystkiego najlepsiejszego, dużo słonka, radości, miłości , spełnienia marzeń i życia w błogości 🌻 Haba---> szkoda, że te skutki uboczne tylko u niektórych bywają :( miłego dzionka i już siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj tak mi przyszło do głowy że jakoś teraz chyba czyjeś imieniny powinny być :D Kigana --> 100 lat 100 lat zdrowia ❤️ wygranej w totka - jak zwykle kiedy składam życzenia to akurat kumulacja w najbliższym losowaniu ;) i życzę ci normalnych uczniów w szkole ;) Haba --> zgadłaś :D a do tego..oprócz zarobków :( to mam jak w Erze :P 👄 wsjem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pytam z ciekawości, bo szlak mnie trafia jak mam płacić tyle za światło 300 zl, tylko jak to jest , czasem 80 a czasem 300 nir wiem co o tym myśleć [ zły] Chyba agregator sobie kupię ;) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za życzenia 😍😍😍 To chyba tego totka wyslę ... moze trafi się jakaś szósteczka :) Haba ---> maleństwo też pewnie będzie nocnym markiem, albo marką ;) Dziś już ze wstawaniem tak fajnie nie było :( A jadąc do pracy zastanawiałam się, czy aby dobrze jadę i tak naprawdę jaki to dzien tygodnia i od jakiej szkoły zaczynam. To juz jest straszne .... :o Z niecierpliwością czekam na koniec roku, a tu jeszcze matury trzeba przeżyć .... Na imieniny dostałam od Postrzeleńca storczyka :D Będę miała małą hodowlę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam, że mam prawie jak w Erze :) dziś pracuję w domku przy własnym komputerku :D krzaki pod oknem zaczynają się zielenić :D :D :D :D :D :D :D i w ogóle jest świetnie :D zaraz idę na zastrzyk :P i muszę totka puścić :) Koli ty nie przemęczaj się tą nauką ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wodnikowe duszyczki❤️ Ja jak zwykle...spóźnione lecz nie mnie szczere życzenia imieninowe dla Kigany:)-to już sie chyba robi tradycja z tym "opóźnionym zapłonem",ale przyznam bez bicia,że ja wcale nie zapomniałam!-ja zwyczajnie "poćwierdoliłam" dzionki!-byłam pewna(do teraz!),że to dziś jest Lidii:( Dla Kigany:) Kochaj jakby nikt Cię nie zranił, pracuj, jak gdybyś nie potrzebował pieniędzy, tańcz, jak gdyby nikt nie patrzył, śpiewaj, jak gdyby nikt nie słuchał, żyj, jak gdybyś żył w raju. wszystkim zawirusowanym i tym nie-słonka!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Grażynko-podziel się swoją twórczościa:) pliss:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszperam coś , ale nie dzisiaj:) albo napisze specjalnie dla wodników na naszym topiku:) oczywiście , jak wena mnie zlapie.Dzisiaj to byloby ciężko coś napisać. pa pa moze się odezwę jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ---> dzięki za życzenia :) Podejrzewam, że naszej Grażynce się nicki pomyliły i zapisała się pod innym. Ale pod apelem się podpisuję. A o naszym topicku chyba nikt jeszcze żadnego dzieła nie skomponował. To byłoby więc bardzo ciekawe :) Postrzeleniec ogląda tv, a ja zbieram się w sobie, by uprzątnąć górę naczyń, jaka się w kuchni piętrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ja dziś rozpocznę dzień życząc wszystkim miłego i mniej wietrznego dnia 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w tak pięknym dniu poten to ja!!! ----topik wierszoklecenie dzisiaj zrobiłam ład na grobach. zrobiłam dobry obiad, ale nowości w mojej kuchni moja rodzina nie lubi, zrobiłam bakłażany jako dodatek i były dąsy. pozdrawiam tym serdeczniej że trochę nie będzie mnie . Po świętach wybieram się na zarobek, muszę dokonać tego co obiecałam Wam wodniczkom spotkanie na wsi . Kończę młody człowiek puka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażyno ---> ale przed wyjazdem zajrzysz jeszcze do nas?? Nie wiedziałam, że taki topik istnieje, ale szczerze powiedziawszy nie szukałam czegoś z wierszami. Ale teraz poszukam :) U nas jeszcze nie wieje, jest piękna pogoda, szkoda tylko, że widoki za oknem takie piękne nie są :o Ale chyba przejadę się rowerkiem do sklepu, drogą przez park i jezioro ..... Co do nowości jedzeniowej, to w moim rodzinnym domu jest dokładnie to samo. Wielkie kręcenie nosem ... To temat rzeka zresztą. Postrzeleniec za to lubi próbować różnych nowości, nie unika przypraw wszelakich ..... ja od tej czynności odsunęłam się już na dobre, sporadycznie cos robię. Pewnie przez to marudzenie nie lubię gotować. Ale co tam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierszyk jeszcze ciepły...ach zaznaczam że sama pisałam!! PTASIA GADKA Skowronek się chwali- że w maju testy zawali A mój kolega ma w czerwcu zaśpiewać muzykę - wielka... bo aż elokwentną. mgr. muszę zrobić,ludzom życie ozdobić. Czy zaśpiewam ćwir ćwir? a może tryl -tryl? Może jednak inaczj gę - gę ! Ale ja nie chcę! tryle byle jakie... ja nie chcę , kaczę kwa- kwa. Bo ta muzyka nie ta.... Wolę , kle- kle od bociana, zeby żaba była zachwiana, w swej nauce kum- kum. Teraz zrobię dobry nastrój w tym wierszyku mili:) aby w życiu nie stracić ni chwili... Bo każdy ptak śpiewa jak potrafi BO NIE CHCE INACZEJ! to co chciałam szybko napisałam , :D pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj na balazany to mnie naslac!! zjem wszystkie:D a z eksperymentami w kuchni to nie mam problemu, moja rodzina wszystkożerna aby duzo:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) z kuchnią nie mam problemów, jedzą wszystko poza zupami bo...wodę spod mięsa nie będą jeść:P lubię eksperymentować i gotować zwłaszcza jak jest dla kogo i z czego ;) u mnie dzisiaj pada:( miałam okna myć...znaczy nie ja:D moj własny i prywatny mąż się zaoferował a ja to skwapliwie wykorzystałam:D:D poczekamy....może przejdzie chmurzysko. czekaj----> uważaj kobieto żeby nie zrobili z Tobą tego co z naszym wspaniałym poetą dziecięcym -Brzechwą :) jeśli do tego dojdzie co chce zrobić LPR to będę pikietować pod domem pana G. przecie ciężarówce nic nie zrobią....chyba :o a poniżej podaję linka do artykułu. od razu zaznaczam że na Prima Aprilis za wcześnie :D http://czytelnia.onet.pl/0,1401638,1,artykuly.html no...to miłego dnia zycze wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie deszczu ani widu ani słychu :D za to nadal wieje :O Haba ten artykuł doskonale opisuje polskie środowisko polityczne :P a nie Nas Polaków ;) więc się nie dziwię że LPR jest zły za pokazanie go w tym świetle :P pozdrawiam słonecznie i miłego dnia życzę 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam Haba czytałam i myślę że to żart , bo ktoś kto takie bzdury wypisuje ,t o albo idiota, albo,jaja sobie robi z tego co sam napisał. Niech inni się martwią i zapisują się do tych co szmacą to co zwie się kultura. Jak się czujecie przyszłe mamusie, szkoda że na chrzcinach waszych bobasów:O pozdrawiam (jak się podobał wiersz)napisany po prędce. Jak wrócę napiszę wierszyk , dla waszych dziciątek. To będzie mój prezent. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×