Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Czekaj----->czekamy:) i wszystkiego co dobre na włoskiej ziemi życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ----> do zobaczenia, trzymaj się w tych Włoszech 🖐️ Adorable ----> gratulacje z okazji narodzin maleństwa, bo to jeszcze maleństwo chyba jest 😍 Isa ---> no własnie. Ale w bloku takim jak mój pękają ściany, bo budynek pracuje, wokół teren budowy :o , ściany cieniuteńkie jak tekturka, brak mi przestrzeni, mimo, że starałam się ja maksymalnie powiększyć, rezygnując ze ściany między kuchnią a pokojem. Plus jest taki, że to moje mieszkanie. I mam duzy balkon :D Długo by można jeszcze o tym pisać. U nas piękna pogoda, Postzreleniec wyżywa sie w kuchni, przygotowując obiad, a ja już o 7 rano wstałam i poszłam do domu rodziców królika z klatki wypuścić .... zaraz pewnei pójde troche \"mleczu\" mu zerwać - jej znaczy się. Niech sobie stworzenie podje ;) Po południu wraca brat z rodzina i niech dalej się nią opiekują. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to cieszy prognoza pogody na teraz:) równowaga musi być! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi nie wiedzieć dlaczego posta podzieliło😠 na dwa kawałki:) pozdrawiam!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Chciałem się tylko przypomnieć, że jestem, i czytam. Ale nie pisze, częściowo z wrodzonego lenistwa, cześciowo dlatego, że nieswojo sie czuje wsród samych, poklepujacych sie po plecach (ciekawe czy tylko), wodniczek. No i zwyczajowo trzymam sie z tyłu, jak to jest w zwyczaju raków. Hm, może raki wiosną wyłazą nieco ze swojej skorupy wzorem innego zwierza. Ciekawe, jak nazywa się dyskryminacja ze wzgledu na znak zodiaku. Jakiż -izm chyba. Znakizm? Horskopizm? A moze wprost wodniczyzm:>. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święty :o aleś walnął z tym poklepywaniem ..... ale rozumiem, że miało to na celu sprowokowanie dyskusji ... to się też jakoś nazywa :P jak sobie przypomne to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne pozdrowienia dla Wodników - najlepszych ze znaków oczywiście :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święty a co my mamy zrobic jak się kochamy???? tylko się poklepać tu i tam:D:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkana ---> otóz to własnie, najlepszych ;) Isa ---> niewinnych poklepywań zazdroszczą ... co za Raczki :P A takie podgrzewanie atmosfery na różnych forach to się nazywa trollizm, czy jakoś tak. Żeby mi się tak chciało jak się nie chce, to bym chyba autostradę wybudowała .... Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak przy tej pogodzie to bedzie trzeba dyzury usatawic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, to ja też dotrzymam towarzystwa :) Święty przjedź do mnie to Cię klepnę gdzie niegdzie :P jeśli tak bardzo nam zazdrościsz. Ja już jestem całkiem ślepa, literki mi się zjadają, żeby coś przeczytać z monitora to muszę się przysunąć do niego. Ech... starość nie radość :/ Ja również obstawiam dom. Nawet za cenę sprzątania tak ogromnej powierzchni, pielenia w ogrodzie i sadzenia kwiatków. Za to później jest pięknie, można usiąść w zaciszu przy kwiatach, rozłożyć koc na trawie i nie trzeba nigdzie wyjeżdżać. Mam jeszcze o tyle lepiej, że las mam za rogiem i na upartego jezioro, ale okropnie zaniedbane. W pracy dalej kocioł, ale chyba z 1 maja wszystko się wyjaśni, a przynajmniej tak mówi p. Prezes :/ Wiedziałam, że kobieta zmienną jest, ale nie myślałam, że aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam dziewczyny za dotrzymanie towarzystwa na dyżurze ;) 😍 Paula ----> to Twoja pani prezes taka jakąs dziwna jest, ale ostatnio dużo takich ludzi widac. Wyłażą jak robactwo z dziury :P I niestety stanowisko uderza do głowy jak szampan - większości osób, niestety. Co do niewidzenia literek. Ostatnio mam wrażenie, że dopadła mnie jakaś wtórna dysleksja, czy raczej dysgrafia. Bo zastanawiam się nad podstawowymi słowami, jak je napisać :o Więc moze coś w powietrzu wisi ;) Przed chwilą wróciłam z pożegnania maturzystów. Było dziś ze względu na dwa budynki szkoły, oddalone od siebie całym miastem. Uroczystość była na dworze, absolwentów nie tak wielu ( 4 klasy) - taka kameralna impreza. Narazie tyle, miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzecie też miało być fiu! mi też coś z literkami chyba...:D:D:D:Dpozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ----> co za banda 😠 brak słów .... Gofra ---> podzielam Twoje zdanie. Nareszcie pieknie, zielono, ciepło ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyżuru ciąg dalszy ;) Będę miała dość duzo wolnego w tym roku - no tak się ten weekend ułożył. Może na parę dni wyjedziemy do lasu - zobaczymy. Jako środek lokomocji wybierzemy raczej pociąg :P Nie ufam mojemu samochodowi, że nas w całości te 200 km dowiezie :P Ale ..... dziś wieczorem ptaszek narobił mi na głowę :D:D:D:D Podobno przynosi to szczęście w sprawach finansowych ;) Uczucie było śmieszne - jakby mnie ktoś po włosach musnął. Przyszło mi do głowy, że ktoś do mnie strzelił czymś zza węgła. I tylko o włosy się otarło :o Dość dużo uczniów mieszka na moim osiedlu ... to są uroki pracy w szkole średniej ;) Życzę Wam miłego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą🖐️ W końcu dorwałam kompa ,lepiej późno niż wcale::D Dziś podziwiałam piękne widoki polskiej wiosny w całej krasie! Rzepak tak pysznie się żółci aż miło popatrzeć.Wszystko to podziwiałam z siedzenia pasażera w aucie:D:D,gdyż byłam dziś z mężem na giełdzie w Lubiniu.Wycieczka miała hasło-testujemy auto,ale zawsze musi być jakieś hasło:D,bo ja bardzo lubię...choć dziś było trochę za gorąco.Ale wyjazd udany.mąż zadowolony z auta ja zadowolona z pięknej lampki,którą wypatrzyłam za całe 20zł a jest przepiękna! jak lilia wodna tyłko płatków więcej-styl coś z tifaniego,cudeńko. Wycieczkę zakończyliśmy grilem na działce u rodziców,bo ja nie posiadam:( a dziadkowie mają taką "wzorcową"z tak pięknym ,mięciutkim zielonym trawniczkiem,że aż strach jamniczkę tam zabierać:Dwszystko tam jakieś takie...dopracowane i od linijki:) a moja jamniczka nie nauczona chodzić pod linijkę:D cieszę się też na jutro ze względu na przyjazd starszej na weekend i ze względu na mecz żużlowy po raz perwszy u nas przy sztucznym oświetleniu,fajnie. Pozdrawiem wodnikowe duszyczki i milej niedzieli!🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofro ---> piekny Twój post:) Tyle z niego bije pozytywnej energii 😍 Mam nadzieję, że rodziece wiedzą co czynią zapraszając Was z jamniczką i liczą się z tym, że ten ład może byc nie co zaburzony po jej wizycie :D I miłego użytkowania nowego nabytku :) Moi rodzice dziś wyruszyli do sanatorium do Krynicy Górskiej. Mieli wyjechać nad ranem, samochodem, żeby uniknąć dużego ruchu. I stwierdzili, że najwyżej pogranicznicy ukraińscy albo białoruscy, czt litewscy ich zatrzymają, jakby się zanadto rozpędzili.Od nas to kawał drogi jest, a dojazd pociągiem koszmarny:o Wczoraj w nocy u nas zagrzmiało i popadało a zbierało sie cały dzień. Co niektórzy ulegli jakiemuś szaleństwu - mam tu na mysli sąsiada z góry, który nawalony był juz w południe :P A wieczorem inna sąsiadka zrobiła imprezkę - sami faceci tam się kręcili. Śmialiśmy się z Postrzelencem, że casting sobie zrobiła, bo jej ostatniego faceta coś już nie widać. Pewnie się rozstali i brakuje jej męskiej ręki ;) w domu :D MIłej niedzieli życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniki!:) Jak Wam dłuuuuugi weekend mija? Bo mi strasznie szybko... Wróciłam do domu, rozkoszować sie pięknem przyrody w ogródku:) Kwitnie mi tu ok. 200 tulipanów!:D i innego kwiecia... zaraz sprawdzę stan techniczny swojego sprzętu dwukołowego i chyba sobie na wycieczkę myknę:) Pogoda fajna, tylko wiaterek trochę wieje.... Właściwie to weekenduję już od piątku:) Byłam w Warszawie, na wycieczce - taki babski 1-dniowy wyjazd sobie urządziłyśmy ze znajomymi;) Podobało mi się baaaardzo:) Biegałyśmy od pomnika do pomnika:D W Zamku Królewskim zostałam oskarżona przez strażników o próbę zamachu przy użyciu zalotki do rzęs:P :D Poza tym, że komunikacja miejska trochę szwankowała, zabłądziłyśmy na Powązkach, a ceny wszędzie były wybitnie niestudenckie, to wycieczka udała się wyśmienicie!:) Musimy tam jeszcze wrócić bo na wszystko niestety nie starczyło czasu. A rzeczywiście jest sie czym zachwycać. Wczoraj były urodziny mojej mamy:) więc pojadłam słodkości:) Brata mam nadal we Francji - dzwonił że nie ma letko:P Cóż - cierp ciało coś chciało;) Mógłby się rozejrzeć za czymś dla siostrzyczki na wakacje;) Tylko, że ja ani słowa po ichniemu... wprawdzie jeden kolega zadeklarował się, że nauczy mnie po francusku:> ale raczej nie skorzystam:P Zmykam upajać się wiosennym słoneczkiem:) pozdrowienia jeszcze kwietniowe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam u bioenergoterapeuty :P :D :D :D :D :D :D :D :D dużo słońca i ciepłego wiaterku życzę na majowy weekend :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ----> pewnei jak wicher przebiegłyscie pzrez Warszawę, żeby zdążyć wszystko zobaczyć ;) Gosia ---> i jakie wrażenia po wizycie?? Bo po tych buźkach trudno się zorientować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a poza tym awaria i na całym osiedlu od soboty nie ma ciepłej wody !!!!!!!!!!!!! koszmar :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×