Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam Pogoda w Legnicy w kratkę:O wczesnym rankiem deszcz teraz słońce:) Wczoraj dopadła mnie migrena:O taki ból !!! Haba Ty to masz dobrze laptop w pracy miłośc pod sercem😍 ACH!!! ACH!!!. Bądźcie zdrowe wodniczkii wodnikipa pa 😘 😘 P.S Mój staruszek dzisiaj jakiś inny :D Zamiast grazia jak zawsze :) to TY MÓJ KWIATUSZKU SŁONECZKO Aż serce rośnie:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> no jestem pod wrażeniem :) Czekaj ----> pewnie staruszek na wiosnę się tak odmienił :) I już więcej nic nei napisze, bo jestem w nastroju zgryźliwo - smetnym :( Właśnie wysłałam zgryźliwe zapytanie do dostawcy internetowego, bo mam mniejsza prędkość niż jest to w umowie. Zobaczymy. Miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest już wiosna !!! :D słońce świeci !!! :D ptaszki świergolą !!! :D Muszę umalować włosy!!!! :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana -> bo ja mam ostatnio problemy wysławianiem sie :o Haba -> idealnie! my to sie bez słow rozumiemy :) tylko tam na koncu mialo byc ze cos mi sie na jezyku zrobilo :D ten internet mnie wykancza :o 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu, kto ma Cię zrozumieć, jak nie mamusia ? :D A jezyczka sobie nie przekłuwałaś ?? Że Ci się coś na nim zrobiło ?? :o Tak mi się od razu skojarzyło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam wszystkich Pogoda przepiękna.🌻 Dobrego dnia życzę :) :D --------------------------------------------------------------------- -i znowu pała z historii! - wścieka się ojciec na Jasia. - Tato , to przez Jagiełłę! - To nie zadawaj się więcej z tym łobuzem. Jasio wchodzi do kuchni z mokrymi włosami. - Synku wiem że bardzo kochasz swoją złotą rybkę. Ale przecież nie musisz jej codziennie całować na dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Kigana muszę ino machać,bom ograniczona...czasowo:D:D:Dno!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps....a co to się stało z naszymi wodnikami rodzaju męskiego???,bo jakosik mi umknęło jakiś usprawiedliwionko na czas nieobecności o ile takowe było:D:D:D---macie wieści bom ciekawa?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pisałam i gdzie to jest?????? no???? wcięło mi po drodze😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim mieście dziś wizytuje któryś z Kaczyńskich z prezydentem Ukrainy :O przynajmniej trochę miasto posprzątają :P ale supeeeerrrr pogoda :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zmykam nie mam nastroju pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszku----> naj , naj , STO LAT STO LAT♪♥♪♪♪ WIOSNA IDZIE MOCIUM PANIE:D Milego dnia wasza grażynka,a przez babcie grazia Pa Pa 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja wam zazdroszczę :O Macie przyszłe mamy, tyle garderoby??? Ja to tylko chodziłam w dwoch sukienkach, i brzuch mialam tylko dla swojej rodziny:O tylko!!!!!!!! pozdrowienia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , panów wcięło :P Polak ----> wszystkiego dobrego w dniu imienin 😍 Kurde, nic mi ostatnio nie idzie, nawet komputer odmawia posłuszeństwa :( Mamy jakiegoś debilnego Windowsa zainstalowanego, ciągle jakieś ataki na niego są, ja wysiadam - tylko nie wiem gdzie jeszcze !! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik1978
W przyszłym roku kończę 30 lat.......o matko!!!!!!!!!!!!!!!!! 27 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie .... ło matko !!!!!!!!!!!!!!!! :P Powazny wiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodnik1978
Kigana, ale je się nie czuje jak 30-letnia kobieta!!!!!!!!!!!!!!!!!! wyglądam bardzo młodo, na szczęście Jestem przerażona, że czas tak szybko ucieka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadza się, nasze dusze są wiecznie młode i stąd pewnie takie małe pomieszanie. A czas .... no cóż i tak biegnie, obojetnie czy jestesmy tym przerażeni czy nie. Ja już przestałam się nad tym zastanawiać - nad tym upływem czasu, rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak---> sto lat, sto lat, sto lat:D wszystkiego najlepszego z okazji imienin! 🌻 wodnik1978 czy jakos tak;) a Ty myslisz ze ja wygladam na 30:P nikt mi wierzyc nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W deszcvzowy dzień witam I szybko znikam pa Wszystkiego dobrego w DNIU KOBIET Mo staruszek to nawet kwiatka mi nie wręczył, mówi że to już przeszłość jeśli chodzi o to święto:O A oprócz tego chwali się że ja to mam codziennie dzień kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie od rana słoneczko :D ma być ponoć 14stopni :D W dniu Kobiet wszystkim nam życzę wszystkiego najlepszego 👄 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tomek :) spóźnione, ale szczere najserdeczniejsze życzenia :) samych pogodnych dni :) 🌻🌻🌻 Dziewczyny Miłego Dnia :D Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze dla Tomka i Beatki🌻-niech Was tylko miłość tuli:) U mnie na dworze zimnawo i pochmurno....,ale w sercu maj!:D Kobietki-milusiego dnia Wam życzę. pozdrawiam wszystkie wodnikowe duszyczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli w koncu wygranej w totka!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elas
Witam Ja też jestem wodnikiem z 16 lutego i w tym roku 13 lutego obchodziłam 13-stą rocznicę ślubu z bliżniakiem.Mój mąż jest super i nie piszę tego aby go zareklamować i się pozbyć.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i absolutnie
Drogie Beatki 😍 - bądźcie radosne i niech Wam szczęście sprzyja 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 😍😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 😍 😍 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 😍😍 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 😍😍 Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca 🌻 😍 😍 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 😍😍 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 😍 😍 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 😍 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 😍 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 😍 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 😍 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 😍 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻 😍 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 😍 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 😍 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 😍 Diana24- Diana ......................... 13 sierpnia🌻😍 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elas ----> to kolejnych 13-stek z Twoim Bliźniakiem życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera!! sarkana szostki w totka w nastepnej kumulacji!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×