Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

czekaj vel poten ten wiersz jest cholera niezgodny z oczekiwaniami naszych rzadzacych!! na jak mozna nie chciec kwa-kwa , na pewno nie bedziesz miec ani pomnika ani swojej ulicy :classic_cool: politycy - zwlaszcza rządzący - mnie załamują:O dlaczego ja nie umiem wierszy pisac?? gdzie mozna kupic taki talent??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zapisałam się do dermatologa...najbliższy wolny termin na kasę chorych...14 czerwiec :O pozdrawiam wodnikowo :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 1 kwietnia :) Nie będę kawałów robić, bo nie ma z czego. Mateuszowi tir w d... wjechał na skrzyzowaniu i samochodzik jest do naprawy :( autko jest 5 cm krótsze :( całe szczęście że nikomu się nic nie stało :) Jestem już na stałe podłączona do świata :D i teraz będę mogła wieczorami spokojnie siedzieć i buszować po sieci :) i może w końcu uda mi się zacząć pisać pracę inżynierską, chociaż nie bardzo mi się chce. To by było na razie na tyle, papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażyno ----> wszystkiego dobrego w dniu imienin ( były wczoraj - wiem). Niech Ci się Twoje marzenia spełnią, a wena niegdy nie opuszcza 😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłopotów z kompem ciąg dalszy :( chyba grat już się nie nadaje do eksploatacji :(( Póki działa to piszę. Trzy dni byłam w Poznaniu i się szkoliłam na egzaminatora maturalnego. Jeszcze mam jechać po świętach na dwa dni i może się uda. Zajęcia bardzo intensywne ale czas jakoś na tyle szybko zleciał, że się nie dłużyło. Z radością jednak wróciłam do domu, do swojego łóżeczka .... :D Od dziś młodzież ma rekolekcje, idę za godzinę na kawę do proboszcza ( zaprasza wszystkich nauczycieli) a potem do kościoła dziatwy popilnować. Pogoda narazie piękna, w chacie sajgon, ale co tam, się posprząta :D:D:D:D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj wszystkiego najlepszego!! /lepiej pozno niz wcale;) ale wczoraj mnie w necie nie bylo/ 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak dla przypomnienia imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego 🌻😍😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻😍😍 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻😍😍 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego🌻😍😍 Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca 🌻😍😍 Koliberek – Beata ..................... 8 marca🌻😍😍 Sarkana – Beata ........................8 marca🌻😍😍 Isa – Iza .................................16 marca🌻😍😍 Kigana – Lidia ..........................27 marca🌻😍😍 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻😍😍 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia🌻😍 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻😍 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻😍 Tailitu – Paulina .........................26 maja🌻😍 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca🌻😍 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻😍 Diana24- Diana ......................... 13 sierpnia🌻😍 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Spóźnione 100 lat dla Kigany i Czekaj 🌻 sorki, ale naprawde jakos nie mam czasu tutaj zaglądac :) Gosia, no nie przemęczam się, ale jednak cały weekend mi to zajeło, tyle, ze ucze się tego co mnie interesuje więc spoko. Haba - ja myślę, ze ten artykuł to jednak na prima aprilis ...:) Jeszcze nic nire mam zrobione na swięta, tyle, ze chyba wyjade bo mam zaproszenie do Włocławka Pozdrawiam wszystkich serdecznie. PS. Dzis chyba rozbiore skalniak w ogródku na części pierwsze, bo mnie wkurz i chyba dojrzałam do decyzji, zeby Go przerobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynko --> 100 lat 🌻 niezawodnej weny🌻 i tradycyjnie 6 w totka :D ależ cudna pogoda :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynko,ja również samych słonecznych dni,żeby to o czym marzysz sie spełniło a to co kochasz zawsze Twoim było.Zdrówka i płodności w twórczości:)🌻🌻🌻❤️❤️❤️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Coraz cieplej się robi :D Jeśli chodzi o ten artykuł, to już gdzieś o tym słyszałam i to prawdopodobnie jakieś pół roku temu, a wtedy to nie było prima aprilis. Zabieram się za mycie okien, bo w weekend siedziałam w ogrodzie. Nawet ognisko udało nam się małe zrobić, kiełbaski upiec, piwkiem zapić i kartofle w żar wrzucić :) a później je skompromitować ;) A teraz już lecę sprzątać, blee... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie będę sprzątać:D i tak nabałaganią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj----> szczęścia,zdrowia, milości, spelnienia marzeń - wszystkich!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 na swoje usprawiedliwienie mam tylko to że cały weekend lezałam nietomna w łóżku :o mam chyba alergię na męza ;) (to oczywiście opinia lekarza:P ) ból głowy mnie dobije :o za to wczoraj byłam na spacerku, u mnie cały czas świeci słonko i jest pięknie:) dziewczyny ja też mam nadzieję ze ten artykuł to głupi żart. przecie nie byłoby słów na określenie głupoty i ignorancji naszego rządu jeśli by coś takiego miało miejsce. isa---> ja chcialam sprzątnąć w domku, naprawdę miałam dobre chęcia ale ból głowy mi to skutecznie uniemożliwił:P mam tylko pomyte okna (nie ważne jak ważne ze widac świat przez nie ;) ) reszę zamiecie sie pod kanapy :classic_cool: trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haba a ja myslalam ze w ciazy bole glowy przechodza:O okna na pewno masz swietnie umyte:D:classic_cool: mi w sprzataniu przeszkadza lenistwo:P tylko i wylacznie:P no i moze za krotka doba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i serdecznie dziękuję za życzenia 😘 Bywają dni kiedy martwa natura robi figle.! Kigana ------->Poznań , piękne i czyste miasto. Znam te okolice , kiedy jadę do Inowrocławia to kocham te strony cala Polska.:D Jeszcze trochę będę mieszkać na ziemi pałuckiej:D Nie pisałam bo syn naprawiał dwa dni kom A mój był okupowany.:O Bardzo dokuczaja dzieciaczki panie zawirusowane:D To jest przyjemność, kiedy czujesz że nie jesteś sama.😘 Habcia i tak kochamy Brzechwe.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tailitu ----- Bądź szczęśliwa że nikomu nic sie nie stało:) A autko ! naprawi się, albo kupi nowe:) Zyczę powodzenia, i nie bąź zła 🌻 --------------------------------------------------------------- Mąż do żony ! Wiesz jak rano się golę:) to jestem o 10 lat młodzszy:) Zona do mężą;O A może od dzisiaj będziesz się golił rano! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :) Już środa za nami :) i koniec tygodnia się zbliża :) Normalnie to bym skakała z radości, ale niestety jak to przed świętami - atmosfera napięta :/ A to całe zamieszanie ze sprzątaniem to mi wcale nie przeszkadza, wychodzę z założenia, że czasem trzeba ;) Samochód oddany do blacharza, ciekawe co z tego wyjdzie. No i będzie trzeba sprawdzić elektrykę, bo akumulator się rozładowuje, tak sam z siebie. Albo robi na złość Mateuszowi za to, że dał sobie w d... wjechać :P I dzisiaj musiałam taxi wzywać :/ A ja w piątek idę dopełnić obowiązku i spotkać się ze znajomymi :) mama już przyzwyczajona, ze w wielki piątek nie ma ze mnie pociechy ;). Najdziwniejsze z tego wszystkiego jest to, że około 10 osób z naszej klasy się pojawi plus parę obcych. I tak co roku :) W tej chwili to już mianem tradycji określamy nasze spotkania zarówno w piątek jak i 23 grudnia :) Bezbożnicy z nas ;) Żartuje oczywiście :D Wiecie, że śniły mi się ostatnio małe dzieci i że byłam w ciąży - muszę sprawdzić co to oznacza :) Może rzeczywiście jakiś wirus panuje w powietrzu, tak zamiast grypy :P A teraz serwusik papapa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej cnocy . No ładnie nawet żart zle wyszedl:P to wszystko przez zmeczenie:O Już kłade się do jutra pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli taki sen ma dziewczyna, znaczy to, że jej wybrany nosi się z niehonorowymi zamiarami i cnota jej jest zagrożona. Coś takiego znalazłam na jednej ze stron odnośnie brzemienności, bo ciąży jako słowa nie mieli :P A tak ogólnie to nie jest źle z tą ciążą i dziećmi :) Ciąża to dobre wiadomości w drodze, a dzieci to już bardziej skomplikowana sprawa, a mianowicie \"szukanie wyjścia z sytuacji konfliktowej; chcesz rozpocząć od nowa, skierować na nowy szlak swoje życie, także wewnętrzne; ujrzeć: ogólnie korzystny znak..., bawiące się - radość\" Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli o co chodzi z tym kluczem identyfikacyjnym? Bo jakoś nie można bez niego wejść na twoją kartkę. No i oczywiście pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja na linki już nie patrzę :O Ostatnio coś się stało z moim kompem :P Ale dużo pracy przed świetami, to porządki , to znowu ćwikła do zrobienia, a jajka pomalować, a ładnie wyglądać:) i jeszcze wszystkich wysłuchiwać ! Mamo ja to chcę , mamo ja to ! itd........................! Jest już lepiej;) oprócz pieczenia sernika , to moja zmora kiedy mam do czynienia z serem to alergii dostaję (mroeienie na szyji) to nie żart :O No cóż trzeba jakos się przemóc, bo rodzina tak bardzo lubi sernik tylko nie kupny! Pa pa do napisania😘 Szczegolnie zawirusowane mamy:D:D ------------------------------------ _ Natychmiast wracaj na pokład! - nurek słyszy w słuchawkach rozkaz kapitana. - co się dzieje? - Statek tonie! Rozmawiają dwie sąsiadki. Jedna mówi: - Mój mąż wcale nie potrafi się zachować. Zawsze , kiedy do niego mówię, ziewa! - Może on nie ziewa, tylko peóbuje coś powiedzieć? :D :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo posprzatałam wczoraj, okna umyłam i padłam na dzióbek. Duzo tego było jak na jeden raz. Komp dalej ma fochy, rozważamy kupno nowego ....dużo by o tym pisać zresztą. Paula ----> z mechanikami to już tak bywa - panowie świata :o Niedawno też mieliśmy nieprzyjemne zdarzenie z samochodem w roli głównej i fakt, że brat mi go naprawił, ale z mechanikami też miałam do czynienia.... bez komentarza ...... Miłej nocy wszystkim życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam W Legnicy wielkie chmury, nie widać słonka:O Przed swietami troche jestem nie taka, tu mnie szczyka , tam mnie boli:P To chyba latka dają znać o sobie Te zakupy mnie :P napisałam na kartce co kupić , kartki zapomniałam no i znów do sklepu, a staruszek w pracy, i nie ma min kto pomóc, młodzi owszem, dywan wytrzepali, bo mam tylko jeden i to w swoim pokoju pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wodniki!:D Spiesze zlozyc znow spoznione (ale cieplutkie!:) ) zyczenia imieninowe: Isa🌻 Kigana🌻 Czekaj🌻 - radosci, milosci, podody ducha, wygranej w totka (wiem ze juz bylo, ale zyczenie zawsze na czasie) i duuuuuuzo szczescia:) Czekaj - u mnie tez slonca nie widac:( ale do swiat zdazy wrocic:) Wczoraj, realizujac haslo \"do odwaznych swiat nalezy\" poszlam do fryzjera:D podciac koncowki:P ale poszlo jakies 20cm:> Zmykam teraz, przedswiateczne porzadki juz za mna, ale wielkie gotowanie przede mna:) Zglosze sie jak sie wyrobie;) Pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych bardzo spokojnych i rodzinnych Swiat Wielkiejnocy, koszykow pełnych babek,walki na jajka ;-) mokrego Dygusa ,smacznych potraw i pieknej pogody na spacery Zycze Ja - Dwupak ;-) ❤️ Tyje tyje i tyje dążąc do ideału kuli...pyknełam juz 8 kg prawie, siodmy miesiac w polowie,a ja juz nie moge sie doczekac mojego dziecka!!Zaczeło kopac i ruszac sie tak ze cały brzuch \"chodzi\"-cudo cudo cudo!!Dopiero do mnie dociera ze mam tam człowieka! No i dotarło do mnie wczoraj gdy kupilam rajstopki rozmiar 62 w stylu\"jestem piłkarz\" odlot!!Pełen!! Pozdrawiam serdecznie,spoznione zyczenia wsjem 🌻 wybaczcie za poslizg ale to wszystko przez ....Isę :-P Do miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wodniczkom, Wodnikom i reszcie gwiezdnego inwentarza ;) radosnych Świąt. Niech będzie to czas odpoczynku, może wyciszenia i spokoju. Wszystkiego dobrego życzymy my, czyli Kigana i Postrzeleniec 😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×