Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

paula wyobrazasz sobie mala Majke w takim lateksie??:P cholera znowu mam glupie skojarzenie:P bo tak se pomyslalam ze Gązo to chyba tez lateksu nie toleruje:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małej Majki to wole sobie nie wyobrażać, ale za to Gąza tak :P I czy toleruje lateks czy nie, w tej chwili to nie ma znaczenia, już nabroił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hihi dziewczyny, ale macie fajny temat :D Ubawiłam sie z rana ;) Buziaki wszystkim ;) aha- wymyśliłam temat pracy dyplomowej :D no i nareszczie firma zdecydowała sie zrefundowac mi koszt studiów...ale urlopa szkolnego to mi nie dali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla.
Hej Wodniczki, to jest was tak duzo?? Myslalam, ze jestem sama na swiecie.. :-). Kiedys kolezanka przyniosla mi super horoskop.. Teraz wam go sprobuje przetlumaczyc: Ilu Baranow jest potrzebnych do zmiany zarowki? Tylko jeden, ale bedzie potrzebowal wielu zarowek.. Ilu Bykow jest potrzebnych do zmiany zarowki? Zadnego, Byk nie lubi nic zmieniac. Ilu Blizniat jest potrzebnych do zmiany zarowki? Prawdopodobnie dwoch. Czekaja z tym do jesieni, ale rezultatem bedzie Super Zarowka, mowiaca po polsku, francusku, angielsku i niemiecku, i swiecaca swiatlem w ulubionym kolorze osoby, ktora wejdzie do pokoju. Ilu Rakow jest potrzebnych do zmiany zarowki? Tylko jeden, ale bedzie musial sie poddac potem terapi grupowej, zeby poradzic sobie z tak traumatycznym przezyciem. Ilu Lwow jest potrzebnych do zmiany zarowki? Lew nie zmienia zarowek! Najwyzej moze przytrzymac jedna, kiedy przyjdzie wreszcie ktos kto mial ja wkrecic. Ile Panien jest potrzebnych do zmiany zarowki? Zobaczmy...Jedna na pewno do przygotowania zarowki, jedna do zapisania dokladnej daty kiedy zarowka sie spalila i kiedy zostala nabyta nowa, jedna do orzeczenia, z czyjej winy zarowka sie wogole spalila, jedna do podstawienia i trzymania drabiny, jedna do odakowywania z pudelka i podania zarowki, jedna, ktora bedzie ja wkrecac, i dziesiec innych do posprzatania domu po calym zajsciu. Ile Wag jest potrzebnych do zmiany zarowki? W zasadzie to nie wiadomo...Mysle, ze moze zalezy od tego, kiedy zarowka sie spalila..Moze wystarczy tylko jedna, jezeli chodzilo o zarowke Jakakolwiek..Moze dwie, jesli nie bardzo wiadomo, gdzie mozna kupic nowa zarowke..I co z tego wyniknie..Jest takwiele roznych watpliwosci.. Ilu Skorpionow potrzeba do zmiany zarowki? Co sie dzieje? Kto o to pyta? Dlaczego chcecie to wiedziec?! Kto wam to zlecil?! Jestescie moze z policji?! Ilu Strzelcow potrzeba do zmiany zarowki? Slonce swieci, jest piekna pogoda, mamy cale zycie przed soba, a wy sie martwicie o glupia zarowke?? Ilu Koziorozcow jest potrzebnych do zmiany zarowki? Zadnego. Koziorozce nie zmieniaja zarowki, poniewaz po przemyslanej i przekonywujacej rozmowie zarowka sama zrozumie, ze jest bardziej sluszne, zeby sie zmienila sama. Ile Ryb potrzeba do zmiany zarowki? Dlacego? Zgaslo moze swiatlo? Ilu Wodnikow jest potrzebnych do zmiany zarowki? Natychmiast przybywaja pedem masy Wodnikow, w wielkim wyscigu majacym ustanowic, kto bedzie jedynym, ktoremu uda sie przywrocic swiatu swiatlo! A wiec ja lece wkrecac zarowke, i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Isa---- > to nie Gązo nie toleruje lateksu :P ale Paula ma rację ...to on nabroił i nie wywinie się z tego juz do końca życia :P Isa, szykuj mi jakieś lokum w stolycy.... dzisiaj w radiu słyszałam ze potrzebują ludzi do księgowości bo zatrudniają już bez praktyki i bez znajomości kompa. uwaga stolyco!! haba nadchodzi z doświadczeniem i ze znajomością kompa (zwłaszcza neta) :classic_cool: Koli--- > dawaj temat pracy... będziem pisać wiekopomne dzieło wspólnie :D Milla---> no to żeś mnie rozbawiła tym horoskopem, ale..... podpisuję się pod nim wszystkimi członkami :D też idę szukać żarówki, może mnie oświeci i dowiem się czego szukam w tej firmie :D:D nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haba w stolnicy to juz jest tak ze najpierw zatrudniaja a pozniej pytaja co pan/pani potrafi.... na kazdym \"rogu\" karteczka zatrudnimy pracownika cholera.... moze ja tez sie gdzies zatrudnie?... dopadlo mnie przesilenie wiosenne chyba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D::D:D:D:D:D:D:D:D dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO!! nowa stronka! Stawiam szampana! a dla przyszłych mamuś-soczek malinowy!Częstować się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre z tą żarówką :D:D:D:D U nas pada i pada .... spać mi się zachciało :( Siedziałam dziś na maturze pisemnej z geografii, uczniowie twierdzili, że nie było łatwo. Nie wiem, przejrzałam ten test w necie, no faktycznie jakieś zagadnienia ekologiczne, albo plusy wybudowania reaktora jądrowego :P w Polsce.... Narazie wena mnie opuściła, więc znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to się stało,że mi pokzywało wcześniej 316 stronkę?a my dalej na 315:D{myśli}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm,ale teraz już chyba...jest 316?? czy znowu cos źle?sprawdzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra! chyba się udało! więc raz jeszcze zapraszam na toast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stawiam tez cos do wyboru:) godzine temu jedna ciezarowka sie rozsypala:) mamy w rodzinie Weronke:) chyba se do niej pojade:) tzn w mojej prywatnej rodzinie a nie w topikowej:) ale i tak mozecie pic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam, ponosilam, pobujalam, mama troszke odpoczela, gotuje obiad i wracam:) 3140 g szczescia u kogos mi wystarczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno,dawno temu ......... mnie na stronkach nie było, ale dziś serdecznie Wszystkich pozdrawiam, mam od kilku godzin słoneczko za oknem, choć tak jak ostatnio bywa nie wiadomo na jak długo ono zagości :) Tyle różnych różności siem zadarza na stronkach, więc i ja coś dorzucę : jestem już starą matką, bo moja pociecha zakończyła maraton pisemmnych matur, teraz tylko ustne języki i byle przy zdrowych zmysłach wytrwać do końca czerwca, czyli chwili ogłoszenia wyników :( Ogólnie, to raczej jest dobrych myśli, ale wiadomo dochodzi jeszcze tzw czynnik ludzki, czyli jak wypunktują prace egzaminatorzy, bo czasami można zbyt wiele oczekiwać, nie chodzi o załapanie się na graniczne , magiczne 30%, ale o każdy % więcej, bo przecież będą one decydować o punktach w czasie rekrutacji na uczelnię. życzę miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek ---> he, stara matka ;) a te parę lat temu byłaś pewnei młodą mamusią :D Córka na pewno da sobie doskonale radę. Ze sprawdzaniem prac to chyba największy problem mają poloniści. Byłam niedawno na kursie dla egzaminatorów i poloniści wychodzili z zajęć załamani. Różnice między nimi, jeśli chodzi o poprawianie prac były bardzo duże, nawet 15 punktów. Jeśli chodzi o języki, tu już te kryteria są dość ścisłe i jak sprawdzaliśmy te same prace, różnice były rzędu 2-4 punktów. Potem i tak weryfikatorzy to sprawdzają. Isa ---> myślałam, że i Ty zatęskniłas do takiego szczęścia ;) Ale rozumiem, że wolisz je u kogoś ;) U nas też słońce mocno świeci, ale jeszcze mocniej wieje wiatr. Ciekawe, czy przyniesie jakąś burzę, bo uczniowie byli dziś bardzo niespokojni, a sąsiadowi musieliśmy zaserwować rosyjski heavy metal, bo się chłopak zanadto rozbujał :o I na klatce kadzidełkami czuć, ciekawe kto tak się relaksuje :P Ja osobiście nie znosze żadnych kadzidełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No macie! popiły się:D:D:D:D i ciężko wstać::::::::D::D:D po toastach. Ja wstałam wyjątkowo wcześnie jak na mnie,bo po 8 :) i chyba nie dobrze,bo jakiś duch porządkowy we mnie wstąpił i gruntowne porządki w szafie robię.W sumie już dawno się prosiła segregacja ciuchów letnich,zimowych,nie noszonych itp,ale pogoda jakaś taka niepewna była to i ja za nią:D Teraz mam przerwę na kawę,bo szafę już skończyłam,ale wiecie jak to...?idzie łańcuchowo i pracy końca jeszcze nie ma:) Oszczędza za to pogoda me siły i czas i podlewa za mnie działkę rodziców:) Mama wyjeżdżając stwierdziła,że jak tak często będę zmuszona na tej działce być to się pewnikiem zakocham w niej jak rodzice,ale....mnie to chyba nie grozi:D Raz,że za rzadko tam bywam i na krótko a dwa,że zbyt "układna" jest:D:D:D ja wole chaszcze hihihi,nooo trochę uporządkowane,ale zawsze...! Pozdrawiam ciepło,bo kawa mi stygnie.Lutek--->kopa lat!!!👄Miło Cię widzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, zaraz popiły :P Poza tym masz Gofro rację, zbyt wyczesana działeczka robi wrażenie, ale strach gdziekolwiek stąpnąć, nie mówiąc o wpuszczeniu psa lub dziecka, które jak wiadomo ścieżek nie uznają. Bylismy dziś pół dnia w Poznaniu na targach motoryzacyjnych. Wstęp był wolny ( jutro też), a poza tym PKP zaszalała z promocyjnymi przejazdami. Trzeba było kupic bilet do Poznania, potem go podstęplować na targach i za darmo jechać spowrotem. Oprócz Postrzeleńca pojechała moja bratowa z bratankiem. Młody zgarnął chyba z 10 długopisów, różne reklamówki no i fajny kubek z cukierkami, który pani wyciągnęła zza laptopa, gdy nas ujrzała :D Poza tym zmoklismy straszliwie, ale widzieliśmy Skibę i Mandarynę, którzy też na tych targach występowali. Dzień udany w sumie. A mam takie pytanie z przepisów. Czy to prawda, że jak u kogoś jest gniazdo np. jaskółek, to można za to grzywnę zapłacić? Bo dziś rozmawiałam z sąsiadką i taką informację przekazała. A u nas jaskółki przymierzają się do robienia gniazda - u niej też zresztą. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :* Kigana - Nie słyszałam nic na temat mandatów za posiadanie gniazda jaskółek. Wiem tylko tyle, że zabronione jest rozwalanie takich gniazd w czasie chowania piskląt. Ja na twoim miejscu bym nie dopuściła do wybudowania gniazda, tylko kłopot później z nimi jest no i brudne pranie. Powoli zaczynam sesję i pierwszy egzamin do przodu, jeszcze dwa mnie czekają, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Kigana---> mnie też nic nie wiadomo na temat takich mandatów ale spytam mojego własnego prywatnego stróża prawa. on bardziej niż kompetentny ;) ech... nie tylko Tobie nawala autko. w sobotę o północy zaczęła się \"czarna seria\" :o odebrałam Gąza z pracy i wracałam do domu. najchałam na studzienkę i pekła mi sprężyna od amortyzatora:( a w niedzielę..... młodego musieliśmy zagipsować. znaczy nie całego. kość śródstopia mu pękła. 5 tygodni gipsu!!i jak tu nie wierzyć w 13-go?? Lutek!!!! kopa lat!! nie jesteś starą matką, Ty po prostu masz stare dziecię :D:D od poniedziałku mam 2 tygonie urlopu. oczywiście przymusowego ale i tak sie cieszę. już nie chce mi sie toczyć do pracy. pozdrowienia ze słonecznego śląska 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:) Kigana---> pytałam go i otrzymałam taką odpowiedź: \"nie, ale wiem że są za zniszczenie takiego gniazda to chyba jest grzywna ale to trza by się zapytać streży miejskiej albo poczytać ustawe o zwierzętach\" no to już wiesz gdzie szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam szybko z upalnymi pozdrowieniami!:) Wiece ze srednia temperatura latem ma u nas wyniesc 28\'C???!!! Roztopimy sie! :O Ja tez sie edukuje, jutro egzam... Kigana - porownanie do pszczolki mnie rozbawilo:D bo mi sie jednoznacznie pszczolki kojarza;) z miodkiem:classic_cool: Habcia - wspolczuje tego pecha 13... tez mialam, ale przemilcze coby szybciej zapomniec;) zmykam powtarzac dalej buziaki :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> dzieki Ci i Twojemu stróżowi prawa :D Biedny młody .... do końca roku szkolnego będzie sobie z gipsem kustykał .... Ale cóż poradzić... Z samochodem serdeczne współczucie. W piatek wymieniłam akumulator w swoim samochodzie i mam nadzieję, że będzie lepiej. I że będzie działał jak trzeba, bo jeszcze trochę i nabawię się kr ...wicy :P Będąc na targach motoryzacyjnych, nie omieszkałam wsiąść do paru samochodów. Fajny jest Pełgot 207, przestronny, podgrzewane siedzenia itp. Natomiast zaskoczyła mnie ubogość 107, nawet wspomagania nie ma :o A jedna z Toyot ma identyczne wyposażenie jak 107. Niesamowite :P Ever ---> no widzisz, mi pszczółka już się tylko z pracowitością kojarzy ;) starość już się zbliża, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigana -> pelgot 107, citroen c1, toyota aygo = jedno i to samo:) suzuki 4x4 + fiat sedici/czy jakos tak/ tez:) mi sie marzy nissan qashqai albo volvo c30:):classic_cool: ... chyba puszcze totka:D upal:) haba,lepiej ze teraz zlamal niz w wakacje ale i tak do bani ze w ogole:( ide do pracy:) co mi tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> no własnie, tylko karoseria jest różna. A poza tym, Syrenka była lepiej wyposażona ;) Przyjemnej pracy :) Narazie o zmianie samochodu nie myślę, bo mam inne pomysły na wydanie gotówki - moze też totka puszczę .... Poza tym w mojego władowałam nieco części, po tym jak zaliczyliśmy bliskie spotkanie z drzewkiem :o To już było jakieś 2 miesiące temu, ale dopiero teraz całe napięcie ze mnie schodzi. To aż niesamowite, że jadąc tak powoli można tak konkretnie samochód rozwalić :o Miłych snów życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×