Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Chyba się tak trochę upiłam :o :P Postrzeleniec bedzie miał ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytskim bardzo dziękuję, a za rok czekam na następne gratulacje, wtedy będzie taki ślub z prawdziwego zdarzenia, teraz to raczej taka mała formalność. Rodzice są trochę źli, ale to w końcu nasza decyzja nie ich :) Haba co do pani na plaży przeżyłam coś bardzo podobnego, tylko, że dziecko miało przynajmniej dwa razy więcej lat, powiedziałbym nawet że coś koło 5. Oczywiście panieneczka w różowym stroju kąpielowym z falbankami przyszła razem z babcią i dziadkiem. Ledwo co się rozłożyli jakieś półtora metra od mojego ręcznika, a mała sobie wykopuje zaraz przed moim ręcznikiem dołek i krzyczy siusiu. Ja na nią moim zabójczym wzrokiem, mała się przestraszyła :P i poleciała do babci i dalej krzyczy. Babcia pokazała jej pięne miejsce na potrzeby fizjologiczne tuż pod parawanem. No to mała znowu dołek kopie, całkiem jak kot :P, i siada w nim. Po dokonaniu owej czynności wstaje i zakopuje, też jak kot ;) Krótko potem babcia rozkłada sobie kocyk i się kładzie na tym pięknie pachnącym miejscu :P Oczywiście po dodz zdążyłam skomentować co nieco bo bym sobie nie darowała :D Dobra wracam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni podwieczór :) Ciekawe, ze zimą na tą porę dnia mówi się wieczór, a latem? Późne popołudnie? ;) Pojechaliśmy dziś dopołudnia nad jezioro, bo skusiło nas piekne i upalne słońce. Jak się nietrudno domyślić, gdy zajechaliśmy na miejsce, słońce zostało przysłonięte przez wielkie chmurzyska i tylko czasem przygrzewało - jak to słońce może przygrzewać. Z opalania nici, kąpiel też nie była zbyt przyjemna :o spędziliśmy więc trochę czasu na słowiańskiej imprezie, która potrwa do jutra. Gdy wyjeżdżaliśmy, to sznur samochodów dopiero tam nadciagał. Postrzeleniec idzie do pracy za chwilkę, a ja .... cóż, chata wolna ;) Wczoraj miałam niemiłe zajście z niemiłym strażnikiem miejskim, ale nei będę teraz go opisywać :o może keidyś. W każdym razie gościa widziałam dziś dwa razy - służbowo. Widac oddany pracy jest :P ale mniejsza o niego :P Piszcie cos, narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no to piszę.... młodego wywiozłam ...gdzie? oczywiscie na ryby:D już miałam meldunek że zerwała mu się jakaś bestia z żyłki:o ponoć karpik to był:D Gązo wywnętrza sie artystycznie w pokoju dzieciecym. znaczy maluje postaci bajkowe na ścianach. ja.... nudzę się strasznie. czekam aż on skończy szkicowanie. później wkroczę z pędzlem i dłutem albo piórkiem jak kto woli :D poza tym poruszam sie wdzięcznym kaczym chodem. na spacery wychodzę wieczorami jak wampir...wtedy jest najchłodniej i ... najciemniej:P Kigana---> strażnicy przede wszystkim są niemili nie to co policjanci:D dobra...zmykam bo muszę ocenić pracę twórczą:D narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> i jak malowidła?? To Gązo ma takie zdolności do malowania ściennego? ;) Super :) A jak Twoje wypełnianie piórkiem i węglem? ;) Co do strażników, wydaje mi się, ża mają jakieś kompleksy w stosunku do policjantów. Czują się gorsi ( może) z powodu mniejszych uprawnień i tak kombinują, żeby się dowartościować :P Ale gość mi jeszcze w łapy wpadnie, ja poczekam :P nasze miasto niewielkie, moze ma dzieci w mojej szkole :P a wtedy .... he he ;) Miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba piekne malunki na scianie:D a policjanci są zdecydowanie przystojniejsi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chyba są przystojniejsi, stąd moze te kompleksy :P Przez tydzień mnie nie będzie, bo wyjeżdżam do lasu :) I tam netu nie ma. Do zobaczenia zatem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana net jest wszedzie:P dobrej zabawy i wypoczynku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakło Kigany to nie ma kto pisać:P ja sie wywnętrzam artystycznie na scianach w pokoju Majki :D dzisiaj też malowałam.... od 5.30 już bo jak zwykle spać nie mogłam:( jak wymaluję ściany to poprzesyłam fotki, palec pod budkę komu?????? dobra...coś trzeba wrzucić na ruszta bo chyba mały głód mnie dopadł:D miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Haba - ja chce :) Pisac mi się nie chce ;) Aktualnie jestem wcięta na forum ogrodniczym bo mam etap urządzania ogrodu i takie tam rózne po głowie mi kołacza ;) Haba - nie pytaj mnie o pracę :) Pozdro dla wsiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ja też chce :) Nie wiem jakie obrączki wybrać :( Żadna na palcu nie leży :P Dziwnie to wygląda, tak nienormalnie ;) Podobnie jak Koli nie mam ochoty się wywnętrzać, może trochę popiszę :/ Papatki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdg555
Sprawdzam tylko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdg555
No tak zapomniałem napisać:)...Byki i tak sa lepszymi znakami:):> hahahaha...Powodzenia wszystkim::)...jak coś to jestem na BF 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BF 2? a co to? witamy zblakanego byczka w naszych skromnych progach:P Habcia - ja tez poprosze fotki!:) aktualnie siedze w domu z rodzicami i doskonae umiejetnosci kulinarne... dzisiaj upieklam placek ze sliwkami:) niedlugo jade z powrotem do Lodzi, bo juz sie stesknilam za takim jednym;) cale 5 dni go nie widzialam!:P;) jeszcze ze mna wytrzymuje wiec jestem dobrej mysli:D jest zodiakalnym baranem, o czym juz chyba wspominalam:) uparte i niecierpliwe zwierze... moje!:):):) chociaz nie wiem ktore z nas jest bardziej uparte i niecierpliwe;) a u mnie w domu remonty, rodzicom zachialo sie przerabiac piwnice na lazienke - cale zycie bezskutecznie probowalam ich przekonac ze 2 lazienki sa koniecznoscia to dopiero teraz im sie zachcialo zmian, jak w domu bywam od swieta:P zmykam spac, mam nadzieje ze cos normalnego mi sie przysni, a nie jakies autostrady, balwany, konce swiata i tonace kurczaki jak to bywalo ostatnio:P moj Przemek moglby mi sie przysnic:) on jest tak cudownie, wspaniale, idealnie normalny!:) a wiadomo jak trudno w dzisiejszych czasach spotkac normalnego faceta:P eh ah oh... ide pozachwycac sie swoim szczesciem:D;) Dobranoc spiochy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ever---> śpiochy? co niektórzy wstają o tej godzinie i ...pilnują domu :o mam już dość niesypiania 😭!! dzisiaj wpadłam na genialny pomysł i prasowałam o 5 nad ranem. a tak poza tym to zdrowa jestem;) co do snów ...Ever...takie dziwne sny to mają kobiety cieżrne:P ja nie chcę krakać ale...............:classic_cool: Ja......... fdg555:P znam tylko jednego lepszego byka:P który na dodatek nocami przesiaduje na BF2 a ja nie mam sumienia przeszkadzać:P Paula---> obrączki...najlepsze te najzwyklejsze, najprostsze. wiem z własnego doświadczenia. moi bracia mieli z wzorkami i juz wzorków nie mają, a ja nie mam obrączki bo...zgubiłam:P ale nie miałam wzorków więc nie miałoby się co zetrzeć:) Koli---> nie pytam o pracę :classic_cool: ale powiedz mi jeszcze o którą pracę mam nie pytać? ;) czy chodzi o tą co nie masz weny do pisania jej czy o tą drugą:D dobra...dzisiaj postaram się porozsyłać zdjęcia z moimi artystycznymiwynurzeniami ;) co prawda Gązo ma w tym większy udział niż ja ale on ma też więcej talentu do malunków niż ja :P miłego dzionka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba wkładam palec pod budkę:) ja to moglabym zdjecia wieloryba przeslac ale sie wstydze:D bo nie jestem ciezarna:D Paula tez jestem za tym zeby byly najprostsze, poza tym ze sie wzorki scieraja to jeszcze przestaja byc modne, przestaja sie podobac itd... dobra, ide sie wielorybic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> dla mnie też zdjęcia :D poproszę :D coś u mnie ostatnio net szwankuje :O 🌻 miłego weekenda życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :) Cała i zdrowa. Okazało się, ze mają tam kafejkę netową w bibliotece, ale przez ten tydzień to sobie odpuściłam. Aż tak bardzo uzależniona nie jestem ;) Fajnie było, las, woda i mnóstwo kurek - grzybów do zbierania. Super :) Haba ----> mam nadzieję, że mi też wysłałaś :) bo jeszcze nie sprawdzałam poczty. Biedna jesteś z tym niespaniem :( Może to hormony taki napęd Ci dają? Paula ----> koleżanki dobrze Ci radzą. My mamy z białego złota - na mnie lepiej wygląda białe niż żółte. Ale łączyć jedno z drugim nie warto - tak mówił jubiler, bo potem jest problem, żeby je np. powiększyć. Gofra ---> już wróciłaś? Czy gdzieś net dorwałaś? Wiecie, jak pieknie wrzosy kwitną? Tam, gdzie byłam jest ich mnóstwo, zwłaszcza, że rok dość przekropny był - lato właściwie. Pięknie i jeszcze raz pieknie, a jakie zapachy !! I pełno pszczół na tych wrzosach, czyli bedzie wrzosowy miodzik :) Jak chcecie, to Wam zdjęcia przyślę, jak zgram je na kompa. Udało mi się dorwać pszczoły na tych wrzosach, chociaz musiałam się trochę naczekać. One chyba się mnie bały - mojego zapachu chyba, bo uciekały, jak tylko zbliżyłam się z aparatem. Ale coś udało się mi zrobić :) Narazie tyle, trochę zmęczona jestem, bo samochodem jechałam cała trasę jako kierowca, a nie jestem przyzwyczajona do pokonywania takich odległości. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana pisalam ze net teraz jest wszedzie:D:D:D do bani taki urlop:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś musi tydzień rozpocząć, wiec dlaczego, to nie miałabym być ja :) Haba-->oczywiście ja również chętnie oglądnę Wasze freski No i moje kochane baby powolutku zbliżamy się do końca lata , swoją drogą ciekawe czym od jesieni będzie się różniło :) wzorów obrączek obecnie dostatek, ale jak z większością zakupów ,w tej mnogości i tak człowiekowi trudno znaleźć coś odpowiedniego, a co dopiero Wodniczkom :D pozdrawiam , miłego dzionka a właściwie popołednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutek a dziekuje:D bo ja dzis ogolnie szybka jestem:D slizgalam sie na desce:P hehehe, nie bede wam tlumaczyc co to znaczy... bo leniwa jestem:D ide to swietowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Rano byłam do niczego, więc dałam sobie spokój z wpisem na dzień dobry :o Chyba się od Haby zaraziłam bezsennością, chociaz w ciąży nie jestem. Najpierw nie mogłam zasnąć, potem obudziłam się koło 3., chciałam uchylić okno, a ono się zablokowało !! 😠 Dopiero teraz jakoś doszłam do siebie. Isa ---> to ślizganie było na desce z żaglem, czy latawcem? A może bez niczego?? Ale świętować warto, podziwiam ludzi, którzy takiego sprzętu używają. Ja narazie nie mam takiej potrzeby :P Lutek ---> wrzesień bedzie się tym różnił od sierpnia, że pójdziemy do pracy :o Haba ---> malunki sliczne, wszystko przygotowane jak dla małej księżniczki :) albo królewny :) Paula i co z tymi obrączkami?? A zdążą Wam zrobić? Wysyłam i idę obiad robić, bo Postrzeleniec z pracy wraca niedługo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Isa----> ja też chcę sie ślizgać, latać, pływać a jestem mocno do ziemi przytwierdzona :( pomarudzę trochę, a co! nie mam już siły na nic. jedyne co nie sprawia mi trudności to jazda samochodem, ale oczywiście najpierw trza pokonać 4 piętra w dół no i zasiaść za kierownicą:o przyjemność przychodzi później :P a jak pomyślę sobie że później muszę włazić na to 4 piętro to jakoś ochota do wojaży mi odchodzi;) Kigana----> to będzie księżniczka:D ech... przyjdzie mi abdykować ;) moi panowie juz teraz mają na jej punkcie małe \"kuku na muniu\" :D czekam oczywiście na zdjecia wrzosów bo niby las mam za domem ale...... trza do niego dojść jakoś ;) może za tydzień, dwa sie tam zjawię na spacerku jakim z małą:) Lutek---> jesień oznacza dla Was większą dawkę cierpliwości i początek rozładowania baterii naładowanych przez wakacje ;) miłego wieczorku wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie hej :) Haba - śliczne fotki :) Miałam na mysli tę prace do napisania ;) Qrde Kigana - wrzosy mi sa potrzebne do ogródka ;) Habcia a czemu Cie na tlenie nie widac ostatnio ??? Paula- doradzam tez proste obrączki, bo wszystko co jest nawymyślane w krótkim czasie się nudzi :) Pozxdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Koliberku ---> na szczęście wrzosy można kupić w ogrodniczym, tylko potrzebują dużo wody. Ja swoje w zeszłym roku przesuszyłam i w tym roku tylko jeden odbił. Ale posadziłam je do ogródka u mamy. Po co mają się męczyć w tych doniczkach na balkonie :o wystarczy, ze ja się tu męczę :P Mam nadzieję,że projektowanie ogródka da Ci samą radość :) Narazie u nas świeci słońce, zobaczymy jak dalej się rozwinie. Miłego dnia wszystkim 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×