Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam o poranku🖐️ No nie mogę sobie odmówić przyjemności wirtualnego spaceru po lesie, na który i Was oczywiście zapraszam http://www.youtube.com/watch?v=BvuPyOB6AiI&m ode=related&search= :) Dziś gwiazdy sprzyjają wszelkim domowym przedsięwzięciom. Sprawy żywności i zdrowia także wysuną się na pierwszy plan. Rano należy być ostrożnym w wyrażaniu uczuć i zachcianek, łatwo będzie o przesadę. Po południu poprawa nastroju, wieczór upłynie w miłej atmosferze. Aż do wieczora Księżyc będzie w znaku Byka. Jeśli ktoś dziś znów działa Ci na nerwy, zastanów się, czy w niezauważalny dla innych sposób nie można temu zaradzić... A może nadarzy się okazja, żeby zdecydowanie zasygnalizować, że nie sprawia Ci to przyjemności. Kolorem dnia jest żółty, działający kojąco na nerwy i pomagający przy stanach psychicznego wyczerpania :) Rada z kalendarza: mądra inwestycja może stać się przebojem tygodnia. Jeśli zostanie Ci przedstawiona taka propozycja, dokładnie przeanalizuj wszystkie za i przeciw. Jeśli górę weźmie pozytywna strona przedsięwzięcia, nie ociągaj się długo, tylko działaj. W dniach korzenia Księżyc sprzyja wzrostowi i działaniu warzyw korzeniowych. Spróbuj wzbogacić dziś jadłospis o wyjątkowo zdrowy seler korzeniowy, marchew, buraki czerwone, a także białą i czarną rzodkiew.:)I na koniec różyczka http://www.youtube.com/watch?v=eUBWAKUgmgg&mode=related&search= Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie jeszcze pamiętasz topiku????? korzystając z chwili dostępu do kompa przesyłam Wam znak życia :) Doszłam do wniosku,że chyba mam tak samo jak Koli ( może to ten wiek) gonitwę różnych spraw i dlatego tak rzadko ostatnimi czasy zostawiam swój ślad na stronkach Melduję dziecię maturę zdało całkiem nieźle no i teraz czekamy na jakieś wyniki wstępnej rekrutacji na uczelnie , i nawet nie napiszę na jakie kierunki składała, jedynie miasta mogę podać ( Łódź i Bydgoszcz) Pogoda u mienia sprzyja wypoczynkowi, bo przynajmniej człowiek się nie przegrzeje :D no i nie ma większych problemów jaki wariant stroju wybrać z ciekawszych wydarzeń --> od jakiegoś miesiąca mam za oknem towarzystwo fachowców za oknami, bo docieplają ściany , i znów człek bogatszy w doświadczenia : pełna ekstaza jak od rana udarem po ścianach dają, że nie słychać własnych myśli ,no i słownik sie wzbogacił, ale trochę wkurza jak trzeba okna zasłaniać w te \"słoneczne\" dni, bo jak łażą po rusztowaniach jakoś nie zbyt mam ochotę coby mieć z nimi kontakt wzrokowy przez szyby. Jeszcze wiele innych nieprzewidzianych okoliczności sie zadziało, ale o tym innym razem Pozdrawiam i do następnego czytania 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam lenia :D podzielę się albo oddam w całości za free ;) u mnie rano padało :O a teraz słońce :D od niedzieli ma być powyżej 30 :O i tak źle i tak nie dobrze :P lalalalalalalalalalalalalalalalalala :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wole 30 stopni:D w koncu lato:D dzis boli mnie glowa, mam nadzieje ze to w zwiazku z nadchodzacym sloncem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie narzekam przy obecnej pogodzie całkiem nieźle się funkcjonuje dziś nie pada od rana, więc i wspaniali panowie od 7 30 zasuwają z ciężkim sprzętem za oknami, jak pada, przynajmniej jest chwila wytchnienia co do lenia , jak to stare przysłowie pszczół mówi \" żeby mi się chciało tak, jak mi sie nie chce\" :D miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Lutek----> ściagnęłam Cię myślami kobieto:D a raczej snem :P jakże Cię zapomnieć :) mnie też sie nie chce...i to bardzo:P z posiadanych informacji wiem ze jednemu rakowi też się nie chce :D co do pogody to w moim obecnym stanie wolę jak nie ma upału a z drugiej strony jestem go tak spragniona jak nie wiem co :) od kilku dni pada tylko wieczorami wiec nie jest najgorzej. ogłaszam wszem i wobec że remont zakończony :D dzisiaj będę robiła znowu konfiturki, drylowała wiśnie i ..chlapała ściany coby Gązo się nie nudził:P idę poudawać że pracuję:P chociaż odrobinkę :classic_cool: miłego dnia pracusie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera Haba a rak to juz pewnie po urodzinach?? mi sie dalej nie chce nic:P nawet udawac mi sie nie chce:P ja tam pamietam wszystkich lutek:P mimo ze nie widzialam;)nawet jak nie chce to pamietam 😭 a czy jeszcze jednej panience sie dzis nie chcialo wyjsc??? chodzi mi o Michaline? ma ktos jakies info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo - lutka pamietam bo chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa---> mój rak po urodzinach :) w poniedziałek był ten szczęśliwy dzień :P była kolacja, co prawda świec w tym bałaganie nie udało mi sie znaleźć ale sprzątnięte na tyle było że nie siedzieliśmy na podłodze z talerzami na pudełkach po farbach:D Michalina nadal siedzi w najbezpieczniejszym na świecie miejscu...brzuchu mamy :D też wyczekuję jej niecierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze by tak jeszcze tabelke z urodzinami wodniczych przyleglosci;) kiedy te upaly przed ktorymi ostrzegalyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) informuję ze dzisiaj o godzinie 12.30 dostałam informację, ze SIĘ ZACZYNA:D MICHALINA PCHA SIE NA SWIAT 🌻🌻🌻🌻🌻 jak będę wiedziała coś więcej to dam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ u mnie właśnie upał,że jak nie nad wodą to lepiej siedzieć w chacie:) więc siedzę i czekam na ochłodę troche by wsiaśc na rower.Nie wiem czy wytrwam w zamiarze..:D Haba co ma być i kiedy ma być - będzie:D:D:D-czekamy na nowinki z linii frontu.Michalinka wie co dobre,chce jeszcze tego lata słoneczka zażyć to i się pcha:D prędzej czy później skutecznie będzie:D Trzymaj się Habcia❤️ Pozdrawiam wszystkie wodnikowe duszyczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informuję, że wrocilismy - cali, zdrowi i zadowoleni :D Pogodę mieliśmy super, padało wieczorami, albo rano, ale nie wtedy, gdy gdzieś chodziliśmy. Ma się te chody gdzie trzeba ;) Ludzi za duzo nie ma - jak narazie, dzięki tej pogodzie, więc tłoku na szlakach nie było. Nie chciało się wracać ..... jak chcecie, to Wam parę fotek moge później posłać, jak zgramy to na kompa. Co do Michaliny, to chyba chodzi o Jo, bo ona miała termin na lipiec, a Haba przekazuje informacje z frontu :) Może już jest na świecie :) Miłej niedzieli życzę, będę dziś prać, bo za parę dni wyruszamy w drugą stronę Polski - na północ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee Michalina to u JO* u Haby ma byc Majka:P Haba !!!!! i co z tą Michaliną?????? ona sobie to wykrakała bo ciągle mówiła byle do soboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodniczka7
przede wszystkim naszymi cechami jest ciągła radość i gigantyczne ambicje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągła radość - ciekawe sformułowanie .... jakoś nie widze tego u siebie :P I co z Michaliną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze jest;) ale szcegoly ma napisac Haba:D tego wyzej tez bym nie napisala ale ile mozna czekac na dobre wiesci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery razy po dwa razy
A jeśli urodziłam się 20 stycznia, to ja żem jest koziorożec, czy już wodnik?? Raz piszą tak, raz tak:/ Chyba bez znaku zodiaku zostanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę jak się mi popyrtało ;)a w zasadzie to się nie popyrtało tylko obnażyłam swą jakże czujną uważność:P:D:D Ale co tam! w końcu czy Michalinka czy Majka \"pchanie\"na świat dotyczy obu..dziewczątek.:) Ciekawa i tak jestem co tam z Michalinką? Ja się dziś kąpałam w jeziorku i było super.Szkoda,że tylko dziś mogłam. Na szczęście wklejam żółwiki:) http://www.mymakeit.com/photos/AD467.JPG http://www.bwoodantique.com/pics30/turtle.jp g pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wiem już wszystko...no może nie wszystko ale całkiem sporo:P Michalina przyszła na swiat poprzez cesarkę. waży 3950 g i ma 56 cm. całkiem sporo jak na małą kobietkę:D aaa i najważniejsze!!! widziałam ją!!!!! :D małe cudo :) Gofra----> Majka jeszcze niech się tak nie spieszy:P ma 1,5 miesiaca czasu, niech sobie dojrzewa ;) też byłam dzisiaj nad wodą, z tym ze moczyłam tylko nogi bo bałam się obrońców wielorybów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona cudna jest:) taka mała pućka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje dla młodej mamuski i Michaliny :D 🌻🌻😍😍🌻🌻😍😍🌻🌻😍😍🌻🌻😍😍🌻🌻😍😍🌻🌻😍😍 Co do osoby, która nie wie kim jest ;) Zajrzyj sobie na stronę www.astro.com - chyba nie pomyliłam - jest po angielsku i tam wpiszesz po lewej stronie swoje dane i wyskoczy Ci, kim jesteś. Do dokładnego obliczenia potrzebna jest godzina i miejsce urodzenia, oprócz daty rzecz jasna. Jak nie dasz rady, to moge pomóc :) U nas gorąco, ale wolę to niż marznąć. Miłego dnia, narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :* No ładnie, mamy pierwsze dzieciątko na topiku, teraz jeszcze tylko do drugiego trzeba zaczekać :) Jo gratulations!!! No i oczywiście dlaczego jeszcze twojej małej pociechy nie widziałam? Trzymaj się dziewczyno i ciesz się póki jeszcze możesz :P Donoszę z linii frontu (tym razem mojej), że kotek mi uciekł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ---> co za kocisko :P wygłaskane, najedzone i sobie poszło dalej .... :o a może jeszcze wróci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki. Przyłączam się do gratulacji. U mnie upał nie do wytrzymania. A ja siedzę w pracy zamiast wygrzewać się na słoneczku. Co za niesprawiedliwość. Może w niedzielę to sobie odbiję o ile będzie ładna pogoda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelka 🖐️ na pewno będzie ładna pogoda :) Trzymaj się w pracy :) i dużo chłodnego powietrza przesyłam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba muszę przynieść sobie wiatrak do pracy bo się uduszę. Piekiełko. Ale wolę taki upał niż paskudne deszcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×