Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Ja już wstałam, czuję się dobrze :) Pozdrawiam wszystkie Wodniki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlejpszego w Nowym Roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj też życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku:D:D:D PS. i sobie życzę by ten zimny,wszędobylski wiatr sobie poszedł gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku ❤️ dołączam się do Gofry i też sobie życzę by ten zimny,wszędobylski wiatr sobie poszedł gdzieś.................i na dodatek jestem chora 😭 boli mnie gardło i głowa :( gdyby nie to że trzeba chodzić do pracy ;) to najadłabym się surowej cebuli :P popiła to gorącym sokiem malinowym z miodkiem ....ewentualnie mlekiem z miodem, czosnkiem i masłem (chyba o żadnym składniku nie zapomniałam) :O mój pies też był chory :( pierwszy raz w życiu słyszałam jak kaszle pies :O i było to przerażające :O byle do wiosny.........🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, byle do wiosny. Gosiu ----> pieknie te kwiatki wyglądają, choc na chwilkę człowiek zapomina o tym zimnie na dworze :o Zdrówka życzę :) Ja też się zaraziłam, albo przeziębiłam :o dziś, jak przyszłam do domu, to musiałam wejść pod koc i kołdrę i wcale mi za gorąco nie było. A zimno mi było, że coś strasznego :o W dodatku 0% motywacja do pracy - to jest straszne, chyba nigdy czegoś takiego nie mialam :o Pozdrawiam wszystkich ciepło :) Jeszcze 2 miesiące i marzec :) a w marcu już jest nadzieja na wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie Co niektóre osoby odezwały się na święta, a poza tym cisza ..... Jeśli ktoś nie chce być w tabelce, to proszę o odzew. Tak sobie ją wrzuciłam, dla przypomnienia ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor55
Witam to i ja tez sie do tej listy zapisze 23 styczen 1950 rok ale mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hektor, nie ma sprawy. Ale wieku już nie piszemy, wzięłam po prostu starą tabelkę i nie zauważyłam lat :o Pewnie, że jesteś młody :) A skąd jesteś ? Hektor 55.......................... 23 stycznia Benia ........................... 25 stycznia, Śląsk Gofra ........................... 25 stycznia,woj. lubuskie – Zielona Góra Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie Jo*............ ............ ...... 3 lutego,Elbląg Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk Szuwi ........................... 5 lutego,Lublin Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko :o spostrzegawczość nie jest dzis moją mocną stroną :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU:) witajcie po przerwie ;) Majeczka ślicznie dziekuje za życzenia. była grzeczna jak aniołek. jutro odbieram foty od fotografa. zeskanuję to roześlę po chętnych ;) Nowy Rok przywitałam wodą mineralną w towarzystwie swoich własnych dzieci. niestety Gązo musiał iść do pracy bo \"pracować musi ktoś by bawić mógł się ktoś\" :o A poza tym od środy wracam do pracy, Majka we wtorek \"zalicza\" pierwszy dzień żłobka:o będę chyba wyć:( aaaa........ chciałam jeszcze ogłosić że .....TEN ROK BĘDZIE ZAJE.......... DOBRY!!!! nie może być inaczej:) żadnych diet, zadnych stresów, dołów, kredytów, braku gotówki, braku pracy (dopisujcie czego ma nam brakować ;) ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor55
Jestem z Rybnika-Sląsk - A milosc to okulary przez ktore nawet potwor wygląda jak wcielenie piekna. I pomyslec ze ja to przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pinakolada ---> witaj :) Haba ---> to już do pracy ??? O rany, jak to zleciało :o Trzeba mieć tylko nadzieję, że się tam zaaklimatyzuje, jak nie ma innego wyjścia. Zdjęcia chętnie poproszę :) Mam nadzieję, że będzie to zajebisty rok i dopisze do tej listy - bardziej może dla siebie, brak pojebanych sąsiadów i brak bloków :o , z ktorych to się moze w końcu wyprowadze. Hektor , nader zagadkowo napisałeś, widocznie któraś z tych ról niedawno była Ci dana, ale nie pytam która oczywiście. U nas jak zwykle, zima zaskoczyła drogowców, wczoraj cały dzień padał śnieg i dziś rano drogi były porozjeżdżane, chodniki odgarnięte przez właścicieli posesji :o Dlatego ja chodzę pieszo. Do wiosny zostały jakieś 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka , ja tez chce zdjecia:D ja bym chetnie cos do tych brakow dopisala ale nie dzis:P raaaaaaany jak mi sie myslec nie chce Kigana trzymam Cie za slowo ze za dwa miechy bedzie wiosna:D chociaz moje dzieciaki to dopiero ferie beda miec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, wiosnę masz jak w banku - za 2 miesiące :D 🌻 Twoje dzieci ledwo co ferie skończą wtedy..... strasznie rozciągnięte te ferie są ..... my za 2 tygodnie i trochę. Już nie mogę się doczekać. Nawet wiem, dlaczego lubisz tabelkę hehe, mówisz, masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wykończona :( prezes robił imprezę w pracy :P Haba już do pracy????????? też chcę zdjęcia :) i też lubię tę tabelkę Kigany :) równiutko za miesiąc mam urodziny :O szkoda że nie te co w tabelce :P 🌻 z domowych porad perfekcyjnej pani domu :) do białego prania dodać łyżkę sody oczyszczonej do proszku i pranie będzie bielsze :) dodałam łyżeczkę i zadziałało....wprawdzie nie cuda, ale jednak pranie bielsze :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha22
hej wodniki:):)JESTEM TU NOWA A URODZILAM SIE 3 LUTEGO:p:JAK KIGNA NIE??SKAD JESTESCIE??JA ZE SLASKA POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ---> fajnie masz w pracy ..... imprezujecie sobie ;) U nas atmosfera taka sobie, a wszystko przez plany reorganizacji, jakie chce nam zafundować ten idiota starosta :o generalnie chodzi o budynek szkoły i moje pytanie, komu i za ile obiecał ten grunt i budynek. Może kiedyś się dowiem. Bo to na pewno i to chodzi. Żenada po prostu. Mycha22 ---> 🖐️, a zerknij sobie do tabelki, tam jest napisane skąd kto jest :) Sssilly maggot 🖐️ , ciekawy nick, swoją drogą :) Chyba jeszcze jedna cytrynówkę sobie walnę ( malusi kieliszeczek:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem:) u nas ferie zaczynają się już od piątku po południu :o masakra!! pijawa na narty jedzie 20-go jak co roku :) wpłaciłam 2 stówki i mam go \"z głowy\" na 5 dni ;) żartuję. przynajmniej wiem ze nie będzie się nudził jak będziemy w pracy :) gosia---> no niestety, 4 miesiące minęły strasznie szybko:( Kigana---> ja też poproszę cytrynówkę ale taką wiesz... słabiutką:o dzisiaj ryczałam jak bóbr. oddałam moją kruszynkę w obce ręce:( znaczy poszła na służbę do złobka:( przeszło mi trochę jak po nia przyjechałam i zobaczyłam ze jest cała, zdrowa, uśmiechnieta i rozbawiona:) mam nadzieję ze to jej nie minie :) zdjęcia poszły!! i tym akcentem zakańczam dzisiejszą działalność w necie:) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcia są zajebiste:) i zapomnialam co mialam napisac:D:D:D:D a o tych feriach.. oglaszam! bede miec urlop!! wlasnie walcze zeby zrobic przelew zagraniczny:D jade na narty!! hurrra!! wiec wiosna moze byc i za miesiac , bo tam gdzie jade i tak snieg bedzie!! jest w stanie ktos tę wiosnę zalatwic??? i na nk odnalazlam sie z przyjaciolka - rachunki za telefon znacznie wzrosna:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mialam spytac czemu Haba na chrzcinach zalozyla portki??? :O wole ja w spodnicy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Haba ---> cytrynóweczką służe :) słabiutką, bo na dnie zostało, więc można woda rozrzedzić :D Zdjęcia są super :) Mała jest rozczulająca :) I cóż tu więcej pisać. W żłobku też sobie pewnie da radę. Isa ---> gratuluję urlopu :) A kiedy wyjeżdżasz? Przyjemności życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Nareszcie jestem, ale się cieszę :) Wszystkim składam spóźnione, ale prosto z serca wesołego po świętach i dużo kasy i zdrowia w Nowym Roku :) Moja radość jest ogromna z tego względu, że nareszcie mam net :D mój własny prywatny :P od wczoraj :D Chata już za czymś wygląda, jeszcze bliżej nieokreślonym, ale bardzo podobnym do mieszkania :P W ostatnią sobotę wieszałam firanki i woala se walnęłam na oknie, żeby trochę przystroić, bo zasłon nie mogę mieć. Do pełni szczęścia brakuje mi stolika takiego małego łozdobnego, co by było gdzie wódkę stawiać :D żyrandoli, szafki nocnej i krzeseł do stołu. Zdążyłam się już nauczyć prasować koszule dla mojego okropnego męża, który uparcie twierdzi, że są one mu potrzebne do pracy – wyprasowane ;) Moje wyczyny kulinarne też nabierają kształtów i jak na razie niczego nie przypaliłam, a mogłam, bo mam przyzwolenie na przypalanie obiadów przez miesiąc :D ten okres się wydłuża w zależności od ilości zajeb... obiadków :P i jak tak dalej będzie to w samozachwyt wpadnę :P Kigana powoli dołączam do Twojego klubu ze względu na okropny hałas jaki panuje w bloku i wyjące za ścianami małe straszne bachory. I już odliczam czas kiedy się przeprowadzę do domku :) a to szybko nie nastąpi. I przez te dzieciaki odechciało mi się mieć własnego, wystarczy, że za ścianami mam przynajmniej piątkę. A jedno to potrafi całą klatkę z góry na dół przelecieć wrzeszcząc przy tym niesamowicie. Haba a dlaczego ja jako honorowy członek stawu nie dostałam zdjęć, czy to nie jest oczywiste, że stałym bywalcom się takie rzeczy z automatu wysyła :> Dobra to na tyle, jeszcze tu wrócę jak mi się coś przypomni :) pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula :) Chyba wolę biegające dzieci niż napierdalającą muzę. Tez takie mam, co prawda nie nad soba, tylko po skosie, ale krzyku i hałasu potrafią narobić. Ale z dwojga złego ...... Czasem trace nadzieję, że się stad wyprowadze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Paula mam nadzieję że zdjęcia dotarły :) Ja mam za ścianą nowego sąsiada. kuje, piłuje, wierci......... masakra:o no i budzi Majkę:( no ale nie mogę mu powiedzieć w sobotę o 13 \"panie, daj pan spokój\" bo w końcu kiedyś musi ten chłop to zrobić. ech... ja to jestem wyrozumiała:D rany! jak się Was czyta to wlosy się jeżą na dłoniach:P bachory!! jak można tak mówić o słodkich stworzonkach:D?! miłego weekendu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ----> jak kupił mieszkanie, to logiczne, że wierci, kuje itp. Im prędzej zacznie, tym prędzej skończy - tak na zdrowy rozum. Chociaż moja sąsiadka z boku do dziś ma niewykończone mieszkanie i od czasu do czasu ktoś gdzieś wierci. Szczególnie w niedzielę wieczorem :P Pora jak najbardziej odpowiednia, nie?? Wczoraj była u nas kolęda. Na osiedlu była, bo do nas ksiądz nie dotarł !! Nie wiem, jak to się stało, ale oblecieli inne klatki - chyba i tak się zamieszali w tym wszystkim i zakręcili, że do nas nie dotarli. Ciekawa sprawa :P Zmarnowane popołudnie, bo na głąba czekaliśmy i nie wiadomo było, czy zacząć coś robić, czy czekać, bo za chwilę dzwonek do drzwi. Ehhhh .... Miłej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×