Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej :) Znalazłam przed chwilą ten topik : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3627212 Niektóre dowcipy może i stare, ale jak ktoś ma dołek, to może się trochę rozweseli. Isa ---> wszystko jeszcze moze być przed Tobą: czyli przeprowadzka, sesja i 18-latka w domu ;) Ja to bym chciała to pierwsze .... wczoraj postraszyłam palanta z góry policją, że jak jeszcze raz zrobi imprezkę, a nas nie powiadomi, to od razu dzwonię na policję. No zobaczymy, skruchę wykazał :o ale żeby dorosłemu człowiekowi tłumaczyć, jak się ma zachowywać ?? A zresztą, ja może do bloku się nie nadaję. To znaczy, nie "może" tylko na pewno się nie nadaję. Poza tym zmęczona jestem :o a dziś jeszcze idę na pracową wigilię ... e tam, najwyżej godzinę pobędę i wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez pisalam do was wczoraj!!! gdzie to jest??? no nic:P oglaszam bankructwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w bardzo przedświąteczno-chrzcinowym nastroju:) nie wiem gdzie ręce włożyć zeby wszystko jakoś wyglądało. po prostu szaleństwo!!!!!!!!!!! Isa---> wczoraj nie tylko Ty pisałaś. ja też znalazłam odrobinę wolnego czasu i wolnej ...woli ale widocznie net miał lenia :) ech... ale ja nie z tym przyszłam nie wiem czy będę miała jeszcze czas przed świętami zajrzeć więc już dzisiaj.......... Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół. Większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy, że mu kiedyś sie przydarzy. Może cicho bez hałasu wyjeżdżając gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z wspólnej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śnieg popada z rana. Może tak jak to lubicie licząc dziury na suficie, sami zresztą chyba wiecie, gdzie najlepiej się czujecie. Takie dla Was mam życzenia w dniu Bożego Narodzenia. naprawdę wesołych Świat wszystkim 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Narazie wrzucę pewien super przepis na świątecznego karpia:) Przysłał nam to kolega wędkarz, który fantastycznie potrafi przyprawić złowione przez siebie rybki :classic_cool: Potrawa polecana na święta. Karpia, starannie umytego układamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego. Dodajemy goździki, cynamon, a następnie skrapiamy cytryną. Tak przygotowanego karpia zalewamy jedną szklanka wina białego i jedną szklanka wina czerwonego. Dodajemy 100 ml ginu, 100 ml koniaku, 200 ml Smirnoffa i 50 ml białego rumu. Potrawy nie musimy poddawać obróbce cieplnej, a karpia możliwie szybko wyrzucamy - bo jest do dupy, ... ...natomiast sos ... sos? Soooss! Paluszki lizać!! Aha, karpia najpierw należy zabić, bo bydlak wychleje co tylko się da... Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! Czego można życzyć istotom doskonałym? :D Chyba przede wszystkim tego, abyście zawsze były sobą i oczywiście zdrowia, szczęścia, pomyślności! Dziewczyny zaglądam tu do Was (nas) prawie na bieżąco, ale zawsze tak jakoś w biegu i czasu brak na pisanie.. Trzymajcie się ciepło! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, pysznych, pogodnych, ciepłych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! :):):) zmykam doprawić wigilijnego śledzia 🖐️ wieczór zapowiada się przepysznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz jest juz pozniej:D Zdrowych, wesołych Swiat Bozego Narodzenia w gronie rodziny i ukochanych:) bogatego Mikolaja - zeby spelnil wszystkie materialne marzenia ide wyrzucic karpia z sosu:) a ssooosiik...pycha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Mikołaj grzeje sanie. Czego pragniecie niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi Święty Dziadek może spełnić. Pięknych i radosnych chwil życzę Wam 👄 we wtorek kumulacja 15 milionów :D - tego sobie życzę ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te Święta będą pełne ciepła, miłości i wielu miłych chwil spędzonych w gronie bliskich a nadchodzący Nowy Rok przyniesie spełnienie marzeń tych wypowiedzianych i tych schowanych głęboko tego życzy Wszystkim wodnikowym Duszkom Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech spadające gwiazdki śniegu, jak spełniające się życzenia. Rozświetlą cały Nowy rok, w dniu Bożego Narodzenia. ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, ze pojawiły się osoby daaaawno nie widziane :) Również wszystkim życzę radosnych Świąt. Spędźcie je tak, jak chcecie, z kim chcecie i gdzie chcecie :) I odpoczynku życze również 😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bozego Narodzenia, w nadchodzacym Roku marzeń spełnienia, dla Was i dla waszych bliskich życzy Koli Ps. Błogosławieństwa Bozego dla Majki z okazji Chrztu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Majka ?? juz święta??? rany, ale ja glupia, jechalam przez sosnowiec i nie zalapalam sie na chrzciny!!😭 no ze sie nie odezwalam... jak znam Habe to by zapraszala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Majeczko - dużo 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 No i już po świętach :o ale coraz bliżej wiosny :D My spedziliśmy je na miejscu, między jedną rodziną a drugą .... Kicia mojego bratanka dostała w prezencie 3 zabawki, z czego hitem okazala się zwykła, szara, piszcząca przy naciskaniu myszka. Po rozpakowaniu prezentow, bawiła się nią chyba ponad godzinę - szaleństwo :D Potraktowała ją jak prawdziwą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się i też życzę wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla Majki ❤️ 🌻 przejedzona to za mało powiedziane :O brak mi słów............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucik
Wiec tez jestem wodnikiem i ur sie 5.02 i moim zdaniem wodniki to najbardziej uparci ludzie, umiejacy zawsze postawic na swoim i majacy zawsze racje... ;p widze po sobie i po moich znajomych ....haha w ich oczach jestem taka sama jak w swoich wasnych ... jeden znajomy nawet (wodnik) podkreslił ze moj pies nawet nie jest taki uparty jak ja :):):) pozdrawiam wodnikiki ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hektor55
Hej wodniki, witam i pozdrawiam goraco jestem tu nowy a moj dzien to 23 styczen. Uwazam ze dla wodnika powinna byc zona wodniczka i jezeli on jest np choleryk to ona powinna byc typu sangwinik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....święta święta i ...po , i dobrze moja kuracja odchudzająca błysk...zniweczona..ehhhhhhhh . Może macie coś ekstra na szybkie(jednodniowe) zrzucenie 3kilogramów??? Moja sylwestrowa kreacja idealnie podkreśla oponkę...Ja zawsze po Nowym Roku czuję wiosnę...już bliżej niż dalej...🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucik, Hektor ---> 🖐️ :) Mariolla ---> odchudzać będziesz się po Nowym Roku. Żadnej diety nie znam niestety, może na dietach , na kafe poszukaj? Albo zainwestuj w odpowiednią bieliznę i luz :) a resztą bedziesz sie zajmować po imprezie sylwestrowej ;) Ja mam podobny problem, tzn. nawet nie problem, bo to olałam w tej chwili. Będę błyszczeć jak choinka hehe .... Gofra ---> może jeszcze ten nick odzyskasz? Może z klawiaturą coś nie tak i dlatego Ci hasło nie chce wejść?? A kartka super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam miłej zabawy sylwestrowej - takiej, czy innej ;) A w Nowym Roku, by się Wam i Waszym bliskim dobrze działo 😘 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wodniki!:) Najlepsze życzenia dla naszej Majeczki!!!:)🌻🌻🌻 witam nowe wodniki:) Ja o dziwo nie jestem objedzona, choć pozwalałam sobie na mnóstwo przysmaków świątecznych:) Może to za sprawą zielonej herbatki, którą zaczęłam pić w dość znacznych ilościach..? Spędzam Sylwestrowy wieczór dość nietypowo bo w jednym z łódzkich kin:) zawsze tak chciałam gdyż nie przepadam za balami, tylko nigdy nie udało mi się zdobyć na czas biletów, a te rozchodzą się jak cieplłe bułeczki... Bal może w przyszłym roku;) Ciekawe jak będzie, mają być pokazy przedpremierowe i szampan.. pojawił się mały problem - jak się ubrać? Myślę że stroje będą zróżnicowane... najważniejsze że spędzę ten wyjątkowy czas z moim Kochaniem ❤️ Wiele szczęścia i miłości, sukcesów i pomyślności! Niech Wam zdrowie dopisuje i niczego nie brakuje w 2008 roku!!!!!:) 🌻 a dziś rano słyszałam, że w taką noc lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać niż Alzheimera i zapomnieć wypić :classic_cool: Szampańskiej zabawy Kochani!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnik - horoskop na 31.12.2007 Dzień bardzo nerwowy. Twój umysł pracować może dwa razy szybciej niż zwykle. Wygląda na to, że innym trudno będzie za Tobą nadążyć. Nie psuj jednak tego ostatniego dnia w roku niekontrolowanymi emocjami. Miłość: Panuj nad sobą. Praca: Popołudnie poświęć wyłącznie na swoje sprawy. Zdrowie: Nie przesadzaj z kawą. no żesz... średnio optymistyczny:P aż się stresować zaczęłam i o mało kawy nie wylałam na klawiaturę! :P Postanowienie noworoczne nr1: NIE STRESUJ SIE, STRES JEST STRASNIE STRASNY ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ---> fajny pomysł na Sylwestra :) na pewno będzie super! My idziemy na balety do restauracji, czyli taki tam standardzik ;) u fryzjera byłam ,włos nalakierowany ;) pazurki ustrojone, oko wymalowane i narazie powolutku się szykuję. Bo, jak w horoskopie napisano - pośpiech niewskazany :) Przyjemnej zabawy jeszcze raz życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×