Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Tak mnie te różowosci zaabsorbowały ;) Ever, gratulacje 🌻 się w koncu trochę odstresujesz :) Czekaj , dobry ten dowcip :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, odstresowuje sie wlasnie w domu siedze, odwiedzilam babcie czekam az mama wroci z pracy i oczywiscie w mysl zasady ze nigdy nie mmoze byc 100% dobrze, cos musialo sie wydarzyc... nieszczescie goni nieszczescie... ehh juz mam dosc tego pecha! Los jest niesprawiedliwy... niech ten rok sie w koncu skonczy!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wodniki A Ty ever już przestan się zamartwiać:) nigdy nie może być gorzej niż jest, optymizmu 🌻 trochę:) Wiosna idzie mocium panie, bądźmy dobrej myśli🌻 Myślę że poradzą sobie inni z tą satelitą:P pa pa wodniki wasza grażynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwf wrócił w bardzo dobrym humorze i zwołał wszystkich pracowników, by wysluchali kilka dowcipów,które usłyszał. Wszyscy śmiali sie do rozpuku oprócz jednej dziewczyny. - O co chodzi? - przyczepił się szef. - Nie masz poczucia humoru ? - Nie muszę się śmiać - odpowiedziala dziewczyna - Odchodzę w piątek. :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj - Staram sie... ale niedlugo od tych stresow cala rodzina mi sie pochoruje:( przydaloby sie jakies swiatelko w tunelu bo juz sil na to wszystko brakuje... u nas snieg dzis padal (wschodnia Wielkopolska) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ever, na pewno światełko w tunelu się pojawi, tylko gdy jest źle, to trudno w to uwierzyć .... ale sesję masz za sobą :) Dziś na kolację mam popcorn - samo zdrowie :o i głowę zajętą domem i też mam nadzieję na światełko w tunelu, które mi pokaże, że to marzenie się spełni, ze finansowo podołamy .... i że to będzie w końcu moje - nasze miejsce na Ziemi. Śnieg widzieliśmy na jednym samochodzie - widocznie z Twoich stron przyjechał - mogło podać nawet i 15 km od nas. U nas zimny wiatr, coś tam z nieba poleciało, ale tylko kilka płatków - w koncu to luty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever 🌻 nie tylko światełko, ale też wielkie światło i zapewne nie w tunelu ...:) Kigana ,ja to bardzo lubię popkorn, a zwłaszcza jak syn kupi taki do mikroweli, masełkowy :P Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Melduję z linii ognia, że moje kochanie ma nogę w gipsie, a ja już mam dosyć, ech... dzisiaj byliśmy znowu u lekarza niestety nie można było się wybronić przed gipsem. Mam 2 tygodnie wyjęte życiorysu :P i znowu jeździłam autem, jeszcze trochę i będę śmigać. A propos śniegu u nas z rana koło 8 było 5 cm na ulicach i nikt na mnie nie trąbił jak jechałam 30 km/h :) A teraz idę spać, bo już nei widzę co piszę :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> w dniu urodzin zdrówka, radości i pociechy z Twoich domowych stworzeń ;) Wszystkiego dobrego 🌻🌻🌻 Hektor 55.......................... 23 stycznia, Rybnik :classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool: Jo*............ ............ ...... 3 lutego,Elbląg :classic_cool: Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool: Mariolla ........................... 3 lutego :classic_cool: Szuwi ........................... 5 lutego,Lublin/Warszawa :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz :classic_cool: Isa ...............................16 lutego, Warszawa :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja własnie tez taki popcorn wczoraj sobie zrobiłam, tylko że solony. Masełkowy też kiedyś jadłam, ale wolę solony :) Paula ---> szczere współczucie :o jak chłop niedomaga to masakra, no chyba, że Twój jest inny ;) A poza tym ćwiczysz sobie jazdę samochodem :D Z wiadomości pogodowych - w nocy była ostra zadymka - Postrzeleniec akurat w pracy miał wyjazd i jechał samochodem w tej zamieci. A teraz - słoneczko, mrozik, błekitne niebo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa - wszystkiego najlepszego!:) zdrowia, szczescia i samych dobrych wiadomosci! 🌻 U mnie tez mroz, slonce i resztki sniegu na trawnikach... Mojej mamie szykuje sie jednak wyjazd do Zakopca! a nawet dwa! i to za tydzien! Najpierw zielona szkola, pozniej szkolenie... zgadnijcie kto bedzie musial tatusiowi obiadki gotowac :> :P ale ale....:):):) pojawilo sie swiatelko nadziei:) i dobrze bo juz mialam same czarne mysli... zaraz babcia Gienia wpada na ciasteczka:) zmykam wstawic wode na kawe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od wczorajszego wieczora zima!!!!!!!! rano o tym zapomniałam i nie wyjrzawszy przez okno wyszłam z psem na dwór w półbucikach :( to nie było przyjemne :) 🌻 Isa --> 100 lat, pomyślności, zdrowia i dużo prezentów :) oby ten rok obfitował CI częstymi urlopami :D ❤️ 🌻 P.S. a ja wolę zajadać się rodzynkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ---> to super, że widzisz to światełko :) Teraz już pewnie coraz bliżej ono będzie aż w koncu z tego tunelu wyjdziesz. A swoją drogą, Twoja mama to bardzo energiczna i mobilna osoba chyba jest :D Gosia, pieskowi też się pewnie nie spodobał ten snieg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa---> 🌻 zdrowia, szczęścia i słodyczy, miłych wrażeń oraz 6 w totka niby zima wróciła, ale dziś to właściwie jakoby wiosna była, tyle słońca, choć szczypało nie powiem całkiem, całkiem miłego wieczora dziewczęta 👄 Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen ---> w dniu urodzin życzę Ci odnalezienia prawdziwej miłości i cieszenia się nią przez resztę Twojego życia, poza tym powodzenia na studiach i wszystkiego dobrego - nomen omen ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Sarkano ---> wszystkiego dobrego, zdrowka i spełniania się w każdej dziedzinie życia :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Hektor 55.......................... 23 stycznia, Rybnik :classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool: Jo*............ ............ ...... 3 lutego,Elbląg :classic_cool: Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool: Mariolla ........................... 3 lutego :classic_cool: Szuwi ........................... 5 lutego,Lublin/Warszawa :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz :classic_cool: Isa ...............................16 lutego, Warszawa :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie :classic_cool: I Słońce wychodzi już z naszego znaku ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWERGREEN, SARKANA......sto lat, sto lat..w radości i spokoju....tego Wam życzę wodniczki kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ---> zdrowia, szczęścia i miłości, niech całe zło odejdzie a każdy kolejny dzień niech lepszy będzie 🌻 Sarkana---> wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i wkoło miłości 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever 🌻🌻😘😘 jutro będzie lepiej;) Sarka 🌻🌻 😘😘 dużo milości pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> a żebyś wiedziała :) Kaję trudno do domu zaciągnąć jak śnieg na dworzu :D ona uwielbia zimę :) 🌻 Ever ❤️ Sarkana ❤️ zdrowia, miłości, dużo optymizmu i spełnienia marzeń 👄 🌻 zimy ciąg dalszy...ale dziś zdecydowanie mroźniej :( co wcale mi się nie podoba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa🌻👄❤️ Evergreen🌻👄❤️ Sarkana🌻👄❤️ Życzę Wam tego co same dla siebie pragniecie.Od siebie życze milości w każdym aspekcie:) buziaczek dla wodniczek👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, Sarkana, Ever życze Wam dużo miłości, samych przyjaciól wokól siebie, szczęsliwego każdego dnia i zdrowia, zdrowia, zdrowia :D 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkana - zycze Ci duzo radosci, zdrowia, szczescia, zadowolenia z zycia i samych cudownych chwil w gronie najblizszych osob 🌻 Dziekuje wszystkim za wspaniale zyczenia!:) Wczoraj zyczylam wszystkiego najlepszego mojemu blizniakowi, a ten tylko \"dzieki siostra\" zapomnial ze razem obchodzimy:D dopiero po pewnym czasie dostalam od niego smsa z przeprosinami ze taka gapa z niego :P:D Ja z godziny na godzine w coraz lepszym humorze:) niedlugo jade na The Cure!!! :D:D:D Musimy jeszcze tylko ze znajomymi trafic w Łodzi na wlasiwy parking, z ktorego odjezdza autokar bo jest jakos dziwnie zakamuflowany na mapie... I musze sie cieplo ubrac! W Łodzi snieg po kostki! Pewnie podroz sie przedluzy troche... ale do 20:00 powinnismy zdazyc;) AH! Juz nie moge sie doczekac!!!:):):) Opowiem Wam jak fajnie bylo:D Lubicie w ogole The Cure???:) Weszlam sobie na www.torwar.pl gdzie odbedzie sie koncert zeby zobaczyc czy mi tam cieplo bedzie;) i nadal wiem ze nic nie wiem bo dzialanie strony zostalo zawieszone... o czym milo informuja organizatorzy i obsluga slizgawki:) no coz.. trza bedzie na cebulke:) PS wiece moze co z tym satelita amerykanskym? Czy powinnam sie bac?;) zmykam! Milego dnia wodniki kochane!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już po śniegu, pada sobie mżawka ..... Ever ---> fajnie, lubię ten zespół, chociaz w tej chwili nie jestem w temacie, co sie z nimi dzieje. Nawet nie wiedzialam, że przyjeżdżają do Polski :P A brat zachował się jak prawdziwy, roztargniony Wodnik :D Co do satelity ...... to ..... moim zdaniem - pierdolić go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever miłego słuchania wracaj cała :) A propos Twojego brata hm... zapomniało się biedaczkowi, ale później niż wcale:)🌻 A Legnicy karaiby🌻 pozdrawiam wszysykich 😘 A zapomniałam jeśli chodzi o moje srebrne gody to rodzinne dopiero odbędą się :classic_cool: Mój blizniak , na tą okoliczność nawet zaoszczędził trochę grosza :) A to niespodzianka :P pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..miłego dnia...u nas szaro-buro ale już nie wieje...jest nadzieja na wiosnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×