Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

KIGANO wszystkiego co sie szczęściem zwie,radości z każdego dnia,zdrowia w każdym dniu,zachwytu kazdym dniem i miłości w każdym napotkanym istnieniu Ci życzę z okazji Twojego dziś Świeta!👄🌻❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana ---> 🌻 Dzień Twych Imienin okazję miłą do życzeń stwarza ciesz się z życia dobrego niech nie przyniesie ci nic złego niech Ci zdrowie i szczęście sprzyja a dobroć ludzka niech Cię nie omija tego życzę ja ----> Lutek Po porannej zimie znów słoneczna wiosna pozdrowienia dla pozostałych Wodniczek papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana ---> STO LAT ♪♪♪ STO LAT ♪♪♪ Aby Ci się szczęściło i w szkole było miło... Pa pa 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno mam duży sentyment do Twojego imienia Lidio. Moja siostra też tak ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever ___ ten bigos nie przypal bo to spotkanie z bratem zapewne ,jest trochę wzruszające, a potem ta praca...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia 😍😍😍 Szczególnie za te, by w szkole było miło hehe ..... Czekaj, a Twoja siostra też dziś obchodzi imieniny? To dla niej 😍 - nawet, jesli ich nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana - spóźnione.. ale szczere - wszystkiego najlepszego! 🌻 No, to mamy wiosnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie - szczęście - oraz tradycyjnych stu lat i wygranej w totka ❤️ 🌻 dziś oddałam krew i dostałam 8 czekolad :D chyba dieta bezcukrowa poszła seeee.......... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gocha ----> mój syn systematycznie oddaje krew , ale 10 czekolad dostaje hm ... W Legnicy wiosenka , a moje pustułki już randkują. W ubiegłym roku na balkonie 5 sztuk się wykluło :D A w przeciągu 8 lat zliczyłam że aż 50 sztuk wychowaliśmy. Ciekawa jestem ile będzie w tym roku ...? Pozdrawiam wszystkie wodniki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziękuję za życzenia 😍 Jutro jedziemy na wesele ..... a dziś cały dzień bieganie, a to samochód umyć, a to fryzurę zrobić ..... szaleństwo :) Czekaj, moze Twój syn dostaje więcej czekolad, bo jest większy?? Przychówek macie niezły, a prowadzicie jakąś dokumentację?? Gosia ---> podziwiam :) a czekolady możesz zawsze oddać potrzebującym ;) Koliberku ---> nie umieraj .... 😍 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> nie zginiemy :) to chyba przesilenie wiosenne :) choć słońce świeci i ciepło było, a ja śpiąca i głowa mnie pobolewa :O a może to sprawka zmiany czasu co do czekolady :) to ja oddaję krew od 2004 roku i zawsze było 8 czekolad :D a do tego jakiś baton lub rogalik 7days :) a samo oddanie krwi to 5 minut i po wszystkim :) ok 2 godzin to się czeka na samo oddanie :) ale przynajmniej zbadają krew i wiem że nie jestem nosicielem czegoś zakaźnego :) lekarz zbada bez proszenia i bez \"much w nosie\" i jest zawsze miły :D we wtorek i środę się lenię :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, no wlasnie i grupę krwi też od razu napisza, jaką masz. Dziś padam na buźkę, bo wstałam po piątej :o , czyli wg. czasu zimowego .... nawet nie chce mi się myśleć o której :D Ale za to wiem, jak fajnie ptaszki śpiewają przed szóstą :D Wesele minęło szybciutko. Było nieźle, jedzonko pyszne i urozmaicone, muzyka trochę gorsza, ale wszystko się zblilansowało ;) Mam nadzieję, ze teraz już je odeśpie jak trzeba. Co do pogody, to u nas będzie padać. Jutro, albo pojutrze, bo dzieciaki przed blokiem darły te dzióby jak głupie. Młodziez też taka nadaktywna była - zobaczymy hehe .... Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhhhhhhh jak zwykle musiałam się spóźnić!!! Kochana Kiganko!!!! Życzę Ci dużo szczęścia i radości! Pogody ducha, uśmiechu i zadowolenia z życia! Świetnego zdrowia, nieskończenie wielu cudownych chwil u boku Postrzeleńca i wszystkiego co sobie wymarzysz :) 🌻🌻🌻 Czekaj - dziekuję za wesołą kartkę :):):) Ja piszę pracę, dzięki czemu też wiem jak ptaszki fajnie śpiewają przed szóstą :D W czwartek mam oddać fragment, postanowiłam w związku z tym odciąć się od komunikatorów wszelakich ;) za bardzo rozpraszają... Przyjechałam dziś do Łodzi, remonty dróg ruszyły całą parą - aż miło popatrzeć :) szkoda tylko że żaden tramwaj nie dojeżdża teraz do mojego wydziału... cóż, uskuteczniam spacerki :) więc lepiej żeby nie sprawdziła sie prognoza pogody a\' la Kigana ;) nie lubie chodzić z parasolem Zmykam tworzyć dalej moje dzieło Pozdrawiam:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam W Legnicy wiosna na całego , pięknie u bardzo ciepło. Dzisiaj wybieram się znów do laryngologa, coś mi się zdaje że będę miała operację, . :O to co mi dolega nie da sie naprawić inaczej , albo aparacik słuchowy , a ja tego nie chcę:O Gosia8 do Ciebie też wysłałam kartkę. I nie tylko... A ile masz litrów mój syn sporo jak przyjedzie spytam go. pozdrawim wszystkich , a my wodniki będziemy istnieć aż do końca świata ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Grażyno ----> w dniu Imienin życze Tobie zdrowia, żebyś nie musiała poddawać się róznym dziwnym zabiegom :), pociechy z dzieci, męża i pustułek :) i dużo, dużo słońca :D Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja Jo* - Joanna ............................24 maja Tailitu – Paulina .........................26 maja Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever --> dzięki za życzenia:) No wiem, jak wygląda rozkopana Łódź i w deszczu na dodatek :P Same przyjemne widoczki :P U nas tez słonce - póki co ;) i nie chce mi się w pracy siedzieć, ale co zrobic ..... zaraz konczy się mi okienko i dwie lekcje i moge iść do domu, albo dokąd kolwiek chcę :P .... no powiedzmy ..... Miłego dnia zatem życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażyna --> 🌻 zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia, szczęścia i słodyczy U mnie wiosna całkiem miła, tylko czasami ten przeskok jakoweś zmęczenie u mnie wywoływowywuje :( pozdrawiam Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! Czekaj - Grażynko! 🌻 Wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości i życiowej mądrości! 🌻 A u mnie - testy na prawko zaliczone, za miesiąc egzamin z jazdy. Tymczasem idę zaszaleć na rowerku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynka --> 100 lat 🌻 zdrowia i spełnienia marzeń ❤️ 🌻 korzystam z wolnego i już byłam na zakupach :D pogoda super :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziękuję za życzenia. W Legnicy słońce się przebija, cieplutko . Wstałam wesolutka ... Mam arażenie że świat do góry mogami postawię dzisiaj ... Może mi się uda:D Nawet makaron własnej roboty mam dzisiaj w planie. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pogoda była super :D i poszłam sobie z pieskiem na godzinny spacer nad Wisłę :) ciekawe, jak ja w piątek wstanę rano do pracy ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło witam wszystkich Mnie dopadła głodówka...:P Postanowiłam przez trzy dni nic nie jeść...:O Piłam dzisiaj i witaminki , ostro się wzięłam za siebie:P postanowiłam że do końca kwietnia 5 kg - Pa pa dobrej nocy wodnikom kochanym😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj ---> to podziwiam :) Cię z tą głodówką .... Sarkano ---> gratulacje :) jedna część za Tobą. Szkoda tylko, że od razu nie miałas egzaminu z jazdy i musisz czekać miesiąc. Czy to teraz tak jest?? Może i przesilenie, u nas od dwóch dni pada, albo jest zimno :o straszne, nie lubię takiej pogody. A w środe padało, o czym wiedziałam w poniedziałek, jak te bachory 😠 mordy darły pod oknem 😡 i mam powody, by pisac bachory. Tak się czasem zastanawiam, jak na nie patrzę, czy normalne dzieci to teraz jakas mniejszość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jeszcze dzisiaj i koniec mojej głodowki ... Walczę z toksynami które nagromadziły się przez zimę...:P Od jutra zmiana nawyków moich nawyków żywieniowych.:D Postaram się , aby mi się udało:P W Legnicy zimno mroczno:O Ach ta młodzież, ... po powrocie ze szkoły mój syn przyszedł jakiś markotny Pytam co się stało? On na to ... Wiesz mamo w naszej klasie powiesił się chłopak 16 lat. To okropne :O co musiało się stać , aby tak młody człowiek targnął sie na życie. Smutno mi i naszej rodzinie . Pa pa miłe wodniki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, to smutne co piszesz ..... pewnie się dowiecie, co było powodem, że ten chłopak sięgnął po takie rozwiązanie. Niestety w tym wieku ma się takie depresyjne nastroje i dla części młodych ludzi tak się to kończy. No cóż, u nas pogoda się poprawiła, zaraz wszystko lepiej wygląda. Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam W Legnicy słoneczko , piękny ranek:) aż sie serce raduje. Dzisiaj koniec głodówki :P co nie znaczy że nadrobię w jedzeniu. Skromniutko będzie 500 calorii.Na dziś wystarczy:P --------------------------------------------------- A wiecie co robi blondynka na dachu? Drze papę...:D ------------------------------------------------- Adam i Ewa żyli sobie szczęśliwie w raju, a dlaczego? Bo nie mieli teściowych.: Miłej niedzieli życzę wszystkim ...:) pa pa 😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wodniki! Nad morzem mglisto, pochmurnie, depresyjnie. Walczę ze złą aurą słuchając muzyki - poważnej i techno :) Kigana - można zdawać razem, można osobno - ja wolałam ten drugi wariant - bez konkretnych powodów, no może chciałam się bardziej przygotować do tego decydującego egzaminu.. na razie idzie mi nieźle choć nie napalam się, że od razu zdam :D Wodniczki - oby słoneczko nam zawsze towarzyszyło nie tylko na niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na Mazowszu ponuro :( pochmurno i deszcz siąpi :O 🌻 ja już swojego psa zapisałam na strzyżenie na pierwszą sobotę czerwca :) i z kundlicy zrobi się rasowiec :D w ubiegłym roku wszyscy zachwycali się moim pięknym sznaucerem :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×