Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

„Nie budźcie mnie” Nie, nie Nie budźcie mnie Śni mi się tak ciekawie Jest piękniej w moim śnie, Niż tam, na waszej jawie Tu, po tej stronie rzęs, Cudowny bezsens sprawia, Że bezlitosny sens Moich spraw sensu nie pozbawia. Jawą nie nudźcie mnie! Nie! Nie! Nie budźcie mnie! Po łące brodzę kwietnej Mam we śnie nogi świetne Nogami wrastam w łąkę I teraz jestem pąkiem, Po którym chodzi motyl, Tak lekki jak sam dotyk Lecz motyl trwa króciutko, Bo wyczerpuje chód go Więc ze zmęczenie przysnął I teraz jest mężczyzną Z brodatą buzią Freuda, W mankietach z celulojda Ten Freud się kocha we mnie, A mnie jest tak przyjemnie, Ze wciąż popełniam nowe Czynności pomyłkowe Nie, nie Nie budźcie mnie! Śni mi się tak ciekawie Tekst:Kalina Jędrusik DOBRANOC Wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać!:D http://www.allteapots.com/img/cc%2075%2087%2 088%2086%2086.jpg Do śniadanka, bardzo proszę, ciepłe słowa Wam przynoszę z pasemkami rytmu świata, zagłębione w codzienności, by motylem siąść na sercu i pogodą się rozgościć w aromatach herbatkowych pozostawić krople marzeń i słoneczną stroną życia iść spokojnie do wydarzeń. PS.kawkę też polecam,taką mieloną "na żywo" zakupioną wczoraj w nowej Galerii hihihi-zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zimy jeszcze daleko, a pogoda już się beznadziejna zrobiła :O a mnie wzięło na sprzątanie :P już drugi dzień to robię a tu końca nie widać :O w ogóle to u mnie w bloku rury wymieniają :O horror :( u mnie dopiero w kuchni wymienili i będą jeszcze po nowym roku w kibelku wymieniać :) teraz to robią w innych pionach mieszkań i akurat obok mnie :O od samego rana tylko wiercenia słychać :O 🌻 Idzie sobie gość w nocy przez cmentarz, patrzy, a tam grabarz kopie grób. Pomyślał \"pójdę go nastraszę\". Podszedł z boku i krzyknął \"uuuuuuuu!!!\". Grabarz nic, kopie dalej. Podszedł z drugiej strony i jeszcze głośniej \"uuuuuuu!!!!!\". Grabarza dalej nic nie rusza. \"Pewnie głuchy\" - pomyślał i udał się do wyjścia. Nagle dostał łopatą w twarz, upadł, odwraca się a nad nim stoi grabarz i tak mówi - krzyczeć wolno, straszyć wolno, ale poza teren nie wychodzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś oglądałam Wideotekę i tam gościem był Robert Janowski. Przypomnieli jego stary teledysk i piosenkę, o której zupełnie zapomniałam, ale sobie przypomniałam po pierwszych sekundach. Ech, ..... pamiętacie ją ? http://jzima.wrzuta.pl/audio/tN2ielfAN6/zoo-_romantyczna_gra Nietoperzu, to teraz leżysz i pachniesz, bo jak to z nowymi pazurkami robic cokolwiek?? Gosia, podziwiam :) Mam u siebie parę takich newralgicznych miejsc, do których zdałoby się zajrzeć i z miłością potraktować ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. wczoraj nie zajrzałam bo mielismy mala imprezke ;) urodzinowa. rano planety szalaly mi przed oczami ale dzielnie pomaszerowalam do pracy :)iprzepracowalam cale 8 godzin :)chociaz ciezko było ;) Kigano-----nie ma leżenia :O bo znowu organizuje impreze i bardzo intensywnie pracuje ale pazury zdały test wytrzymałosci bo nic sie z nimi nie dzieje :) milego wieczoru zycze. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i też macham 🖐️ U pojebańca z góry znów goście, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ... już mam jakieś doświadczenie z dzwonieniem na policję, to zrobię to po raz drugi. A potem pójdę do sąsiadów obok i porozmawiam sobie z nimi, czy im to nie przeszkadza - zobaczymy. A może prędzej się stąd wyprowadzę?? Pewnie macie milszy wieczór ode mnie, a zatem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obeszło się bez interwencji. Na szczęście ... Niedawno z Poznania wróciliśmy, czasem trzeba nawdychać się wielkomiejskich spalin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry o poranku Pora na kawę ? A dla chętnych herbatę. Dziś niedziela wiec może tak raczej odświętnie ? http://www.antyk.net.pl/popup.php?plik=img/9 96a65d1_large_full.jpg i dzbanek soku malinowego dla zdrowotności oczywiście  (nie wiem czy to jest akurat na sok ale co tam, jest piękny prawda?) http://www.sd-limoges.com/chs1027_1.jpg do tego pasuje mi jeszcze kojąca zmysły ,spokojna muzyka i piękne widoki http://www.youtube.com/watch?v=4NmacHJbMBA&f eature=related Dziś Księżyc będzie w znaku Ryb Az do 17,20 a potem wejdzie w znak Barana. Co to znaczy dla nas ? Ano kolorem dnia będzie najpierw zielony a po 17 czerwony – przyznajcie, dostojny zestaw. Na stole nie powinno zabraknąć liścia. Tak bardziej astrologicznie to jest dziś tak: Księżyc znajduje się w znaku Ryb. O godz. 9.41 Księżyc znajdzie się w trygonie z Marsem, co doda nam energii. Jednak w chwilę potem, o godz. 11.42 możemy zmienić ambitne plany na bardziej rozrywkowe, bo Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Wenus. Aspekt ten sprzyja odpoczynkowi i niedzielnemu lenistwu! O godz. 17.29 Księżyc znajdzie się w kwadraturze z Plutonem, unikajmy konfliktów, nie dyskutujmy o pieniądzach. O godz. 18.27 ożywienie i przypływ sił, bo Księżyc wkroczy w ognisty znak Barana. Ale kto by chciał czytać takie rzeczy…trygony, kwadratury…. A tam… Chociaż z drugiej strony często uważamy sprawy za mistyczne i pokrętne tylko dlatego, że ich nie rozumiemy, nigdy się nimi nie zajmowaliśmy i sugerujemy się narosłymi wokół nich przesądami. Jeśli dziś przyłapiemy się na takiej ocenie, spróbujmy przyjrzeć się owym sprawom dokładniej. Czy sugeruję, że dziś spotka nas coś magicznego ? Kto wie ?... To może troszkę Feng Shui …Zatem kilka macicznych zdań o rzeczach. Tak o tych rzeczach wokoło nas. Rzeczy ukochane, używane i lubiane są otoczone mocną, radosną, wibrującą energią i pozwalają energii otoczenia przepływać przez siebie i wokół siebie. Jeśli masz jasny cel w życiu i otaczasz się rzeczami, które maja te wspaniałą, swobodna energię, twoje życie będzie szczęśliwe, radosne i wolne. Z drugiej strony, wszystko to, co zaniedbane, zapomniane, niechciane, nielubiane i nieużywane spowalnia przepływ energii i powoduje jej zastoje – czujesz wtedy, jakby Twoje życie stanęło w miejscu. Ze wszystkim, co posiadasz łączą Cię cieniutkie pasma energii. Tym, którzy wiedzą gdzie co jest żyje się łatwiej. Pomyśl na przykład o swoim łóżku. Łączy je z Tobą wyraźna i bezpośredni więź energetyczna (z wyjątkiem osób o koczowniczym temperamencie) A teraz pomyśl o kluczach, albo innym przedmiocie – czy wiesz dokładnie gdzie one są czy musisz wędrować myślą po domu , żeby je odnaleźć? Kiedy wśród przedmiotów panuje zamęt i zamieszanie, łączące się z nimi pasma energii zaczynają przypominać splątane spaghetti. Staje się to przyczyną stresów i zamętu w życiu… a przecież powinno być ono pełne spokoju i jasności, która daje świadomość, że wszystko jest na właściwym miejscu. Życie powinno być pełne radości i kolorów Zieleń- nadzieją Biel- niewinnością Czerń- smutku kolorem Czerwień -wielką miłością Pomarańcz- z ciepłem się splata Żółć -z nitką zazdrosną Brąz- wyraz przemijania Fiolet- tęsknotą radosną Róż- to ciała subtelność Błękit- to raju drzwi tak oto kolory wplatają się w nasze dni... życzę Wam spokojnej i kolorowej niedzieli. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. po pracowitym weekendzie :) w sobote organizowalam impreze dla 40 osob,wystrój wnetrz,dekoracja stolow i półmiskow ,krojenie dzika wiec nalatalam sie przy tym deczko.ale wszystko bylo git,bawili sie do 1.30 i wychodzili zadowoleni :) a mnie wpadlo pare dodatkowych groszy ;) dzis pospalam a jutro znowu do pracy na 12 godzin :O a co do kolorow to od zawsze kochałam czerń a ostatnio przypadlo mi do gustu moro wojskowe i wyglądam tak jakbym wrocila z Iraku ;):) zmykam ,jutro cos skrobne wieczorem jak z pracy wroce. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, niezły post :) Dziś też byłam w podróży, dobrze, że wróciłam zanim Księżyc przeszedł do Barana, bo by się działo :o Pewnie bym kogos wyzwała na drodze, albo i nie wiem co ;) A tak, tylko gościa strąbiłam już prawie pod domem, bo się czaił do skrętu, a kierunkowskazu nie włączył :o Poza tym do garażu wjechac nie mogłam, bo przed domem stała kupa samochodów, ale to drobny szczegół ... miałam miejsce pod blokiem, pod samymi oknami, bilans wyszedł na zero. Nietoperzu ---> gratulacje :) Tak sobie wrzutę przerzucam - wolę ze względu na moją już mizerną predkość kompa i coś takiego znalazłam. Trochę hardcor, jak ktoś nie lubi przekleństw, to nie nie zagląda ;) hej :) znasz to ?? http://asieklintu.wrzuta.pl/audio/7kvGpVKdgW/kury_-_osrane_gacie i \"Chryzantemy złociste\" - hehe .... a to na uspokojenie ;) http://handre.wrzuta.pl/audio/xcPsXIPb1T/enya_-_love_song_lp_solas miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia najpierw trzeba zapytać Kto tam???? i najlepiej żeby jeszcze jakiś prezencik ze sobą miał ten ktoś ;) :D a Ty od razu każesz wchodzić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ,przez judasza widzialam ,ze to przecie Gofra :D No to zaprosilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. wrocilam po 12-tu godzinach pracy ... i zyje :);) mielismy dzis w sklepie inwentaryzacje :O ale coz to dla mnie ;) a wracjąc do tego ze wygladam jak żołnierz z iraku to jeden nawiany klient w sklepie stwierdził: -szefowa to z Iraku wróciła (czknął) bo ja poznaje po umundurowaniu ! i powiedział to z takim przekonaniem że teraz mnie Rambo przezywają :) moje dzieci obiecały mi fotke na czołgu i z karabinem wiec jak juz bedzie to wam podeśle :) spadam cos do jedzenia wystrugac i znikam w wyrku :P papa,milej nocki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby kto nie zauważyl ;) to chcialam przypomnieć ,ze weekend nam sie kończy. Chyba sie ciesze,bo takie siedzenie w domu mi nie służy:o nietoperz---------> czekam z niecierpliwością na fotki :D Mnie na moro jeszcze nie wzielo ale w czarnym zawsze mi było dobrze ;) Czyżby dzisiaj wszyscy na jakichs defiladach,ze tu tak cicho. U nas byl dzisiaj odpust ku czci św.Marcina ale rogali tak jak w Poznaniu to u nas nie piecze się ;) Pozdrawiam:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko ---> ten gość to chyba sam z Iraku wrócił, skoro taki znawca z niego hehe ;) Benia, ja zauważyłam :o że się kończy, kurde :o Ja tam lubię jak mam wolne :D A rogali się u Was nie piecze, bo to nasz regionalny produkt :) pycha :D :D:D ale na buźkę warto sobie rogala przywołać :) A my dziś byliśmy w lesie - znaleźliśmy 6 grzybków nadających się do spożycia. Ale to już ostatnie pewnie w tym roku grzybobranie .... Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 miesiące Wodniki wyjdą z letargu ;) i mam nadzieję znowu zrobi się tu gwarno :D 🌻 Zima. stok... Na stoku narciarz w pełnym ekwipunku, gogle, kask, fajny kostium... Jedzie... Nagle na muldzie podskakuje, obraca go, wlatuje w drzewo... Wstaje... Kijki zgniecione, narty połamane, strój rozje...ny, gogle rozbite, cała twarz we krwi, parę zębów brakuje... Otrzepuje się, patrzy do góry i mówi: \"K.....a, i tak lepiej niż w pracy !!!!!!!!!\" 🌻 miłego wkrótce łykenda :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskop tygodniowy 13-19.11.2008 Wodniki poczują przypływ zawodowych ambicji. Ułożycie tajny plan zdobycia wyższego stanowiska i zaczniecie zastanawiać się, kto wam sprzyja. Uważajcie, aby nie wplątać się w intrygę, której rozmiar okaże się większy niż teraz przypuszczacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry o poranku Dziś spróbuję obudzić Was(dla mnie to rano jeszcze) gorrrraca kawą i gorrraca muzyką http://www.youtube.com/watch?v=5GbYXdoRS60&f eature=related (nie wiem tylko o cp chodzi z tymi facetami w clipie ale zawsze mozna nie zwracać na nich uwagi ) Jeszcze tylko odrobina soku dla zdrowotności http://www.wineenthusiast.com/images/product s/thumbnails/p7420b.jpg Mam dziś dla Was równie gorrraca wiadomość o Księżycu - otóż właśnie mamy pełnię (o 7,18 ) Dzisiejszą pełnie nazywa się również Lodowym Księżycem - wymaga ona wewnętrznej zmiany kierunku, odwrócenia się od świata wewnętrznego. A więc przeznacz dziś troszkę czasu na zatopienie sie w ciszy i kontemplację. Energia Księżyca w pełni będzie oddziaływała jeszcze trzy-cztery dni. To idealna pora aby wystartować z nowym projektem albo osiągnąć cel, który wymaga dużego nakładu sił. Co by to mogło być w Twoim życiu ?... Byłam w tych wolnych dniach na filmie "Mamma Mia!" -fabułka taka se...,ale fajnie było przypomnieć sobie piosenki ABBY:) w tym wykonaniu tez pięknie brzmi-posłuchajcie Dzień dobry o poranku Dziś spróbuję obudzić Was gorrrraca kawą i gorrraca muzyką http://www.youtube.com/watch?v=5GbYXdoRS60&f eature=related (nie wiem tylko o cp chodzi z tymi facetami w clipie ale zawsze mozna nie zwracać na nich uwagi ) Jeszcze tylko odrobina soku dla zdrowotności http://www.wineenthusiast.com/images/product s/thumbnails/p7420b.jpg Mam dziś dla Was równie gorrraca wiadomość o Księżycu - otóż właśnie mamy pełnię (o 7,18 ) Dzisiejszą pełnie nazywa się również Lodowym Księżycem - wymaga ona wewnętrznej zmiany kierunku, odwrócenia się od świata wewnętrznego. A więc przeznacz dziś troszkę czasu na zatopienie sie w ciszy i kontemplację. Energia Księżyca w pełni będzie oddziaływała jeszcze trzy-cztery dni. To idealna pora aby wystartować z nowym projektem albo osiągnąć cel, który wymaga dużego nakładu sił. Co by to mogło być w Twoim życiu ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre dobre
15 lat czekałam, by mój domowy wodnik wyszedł z letargu nie doczekałam się obudził się, ale dopiero na sprawie rozwodowej, już było po ptakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , jak to sie stało ze nie widziałem tego topiku? ale jestem gapa :-(( Wita i pozdrawia was Nowy Wodnik 24.01 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, kaweczka pyszna, a i muzyczka do niej idealna :D , a wczoraj w nocy coś mnie wzięło i wyszłam na balkon gapić się na księżyc :D Tak ostro świecił, że na ulicach jasno było :D No i naturalnie wzięło mnie na rozmyślania i zadumę.. Pozdrawiam Wodniczątka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×