Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gosia,dzięki wielkie!!! dostałam,ale jeszcze muszę nad tym "grubo"pomedytować bym coś mogła rzec:D,dziękuje raz jeszcze! podziwiam cierpliwość!:) pozdrawiam wodnikowe duszyczki.Sarkano.....> łap wiąchę dobrej energii👄,Nietoperz też ,i niech już sie nic wiecej nie sypie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Szósty rok, czyli idealny na powiększenie rodziny :P Hehe ..... Ostatnio oglądaliśmy z Postrzeleńcem w tv same jakieś takie antykoncepcyjne programy. To Super niania była, albo u Drzyzgi byli rodzice, którzy sobie nie dają rady z dziećmi. I jeszcze jeden program, chyba też na tvn. Sąd rodzinny, czy jakoś tam się to nazywa. I tam też się okazało, że córeczka mamusię skopała :o masakra :o U nas też wieje straszliwie. Huczy ten wiatr niesamowicie. Trzymajcie się ciepło, przecież kiedyś w końcu będzie dobrze 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROK OSOBISTY 6 KLIMAT OGÓLNY Rok bardzo ważny, jeśli chodzi o życie rodzinne i uczuciowe. Ognisko domowe, a zwł. dzieci, przykują teraz najwięcej uwagi i będą cię absorbować jak nigdy dotąd. Pojawić się może pragnienie wprowadzenia istotnych zmian: w twojej najbliższej rodzinie, w domu, w życiu rodziców, dzieci, tych którzy są ci najbliżsi. Inwestycja związana z jakąś nieruchomością stać się może powodem pewnych problemów. PRACA Dla tych, co uprawiają sztuki, jak i dla tych, których praca wymaga większej wrażliwości estetycznej, będzie to rok wyjątkowo sprzyjający. Będzie to również rok wzmożonej aktywności, ponieważ pomysłów i twórczych konceptów z pewnością nie zabraknie. Inspiracja, wyobraźnia, dobry smak – cały ten kapitał możliwości znajdzie korzystną aurę, powinien zatem przynieść lepsze niż zwykle rezultaty. Ogólnie rzecz biorąc jest to rok, w którym łatwo będzie osiągnąć równowagę wewnętrzną. CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: intuicja twórcza (właściwy ton, trafne słowa, należyte gesty), obfitość pomysłów. Harmonia w stosunkach przyjacielskich (pod warunkiem, że nie opuści cię czujność). Upiększenie miejsca pracy, urządzanie domu. ŻYCIE UCZUCIOWE Jak zaznaczono, jest to w tym roku najważniejsza sfera. Trzeba być bardziej tolerancyjnym i wykazać większą gotowość do pojednania; emocje będą odgrywać tak wielką rolę, że w przeciwnym razie możesz się skazać na osamotnienie. Należy tłumić wątpliwości, powściągać zazdrość, zwalczać w sobie nieufność. CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: dobre intencje, szczerość w miłości, harmonia. Spokój w życiu uczuciowym. Równowaga niezbędna, bo warunki mogą się zmienić diametralnie. Nowe okoliczności, inne otoczenie. Na widnokręgu pojawić się może jakaś osoba, która obudzi w tobie uczucia. Nowy związek niewykluczony. PIENIĄDZE Wydatki, których celem jest poprawa warunków życia i wydatne zwiększenie jego wygody. Środki na to się znajdą, czy to z oszczędności, czy to dzięki wsparciu finansowemu. Większe inwestycje, jak np. budowa domu albo zakup domu, też powinny się udać, o ile tylko pozwolą na to zasoby. CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: o niezbędne pieniądze nie będzie ci trudno, wystarczy tylko dobrze poszukać. Poważne przedsięwzięcie związane z nieruchomością. Przeobrażenia w domu lub w miejscu pracy: modernizacja, upiększanie, nowy wystrój domu. ZDROWIE Odpowiednia higiena życia wskazana jest jak najbardziej. Trzeba narzucić sobie sporo dyscypliny, nawet jeśli byłaby to ostrożność profilaktyczna. Nie wolno czekać, by lekarz musiał narzucić taki a nie inny tryb życia, nie wolno też dopuścić do przeciążenia. NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ: układ krążenia, zwł. Serce; kręgosłup, u kobiet – narządy rodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, dzięki :) Mam nadzieję, że uda się mi chociaż część tego, co tam zostało napisane. Ze szczególnym uwzględnieniem kupna i urządzenia domu. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie w samo rano :) pobieram kawke przed pracą i co widze ?...piekny opis 6 roku :) Gosiu-----poproszę o taki ładny opis tego mojego roku :):D bardzo chętnie poczytam jak wrócę z pracy :) buziaczki 👄 i milego dnia wszystkim zycze chociaz na dworze ziąb i chłod :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś paskudna pogoda :( od samego rana deszcz i okropne wiatrzycho :O :( 🌻 Dla Nietoperka i dla Beni - obydwie mają tę samą wibrację z drogi życia :) ROK OSOBISTY 1 KLIMAT OGÓLNY Lepiej polegać na siebie, na własnej inicjatywie i samodzielnej pracy niż wierzyć zbytnio w sprzyjające okoliczności zewnętrzne (hipotetyczne). Dotyczy to zwłaszcza pierwszego półrocza, w którym pojawić się mogą różne zahamowania i przeszkody, w drugim półroczu rysują się już wyraźne i spore szanse na całkiem konkretne osiągnięcia. PRACA Wszystko wskazuje na to, że pod koniec roku urzeczywistnią się wreszcie nawet najskrytsze pragnienia, pod tym wszakże warunkiem, że odpowiedni działania pojęte zostanę jeszcze przed latem, bez względu na przeszkody, które z pewnością się wyłonią. Stabilizacja umacnianie pozycji; istotna zmiana, być może nawet przeniesienie; awans. Jakieś bardo ambitne przedsięwzięcie, które przyniesie pożytek większej grupie społecznej. CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: inicjatywa, wyobraźnia, odkrywcze pomysły, chęć polepszania warunków pracy. Potrzeba stabilizacji. Zmiana pola i sposobu działania. ŻYCIE UCZUCIOWE Tego czego należy się tu spodziewać, to wyjątkowo silny egocentryzm. Nie powinna wie dziwić towarzysząca chęć zdominowania, a nawet całkowitego podporządkowania sobie partnera. Rezerwa wobec małżeństwa jako formy współżycia. Potęgująca się nieustannie potrzeba niezależności może mieć różne skutki; w sprzyjających okolicznościach jej konsekwencją może być nawet całkowita odmowa wspólnego życia. Samotnikom, którzy trafią wreszcie na bratnia duszę, istotę taka nie łatwo będzie dłużej przy sobie utrzymać. Zamiast narzucać najbliższym swój punkt widzenia, lepiej rozeznać się dobrze w ich oczekiwaniach i potrzebach. CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: przedsiębiorczość, nieoczekiwane spotkania w miłości i w przyjaźni. PIENIĄDZE 2 główne źródła dochodów to praca i zyski z udanych interesów. Tak w jednaj, jak i w drugiej dziedzinie duża swoboda działania. Wszelkie poczynania w tym względzie na pewno będą roztropne, można więc spokojnie czekać na rezultaty. CECHY CHARAKTERYSTYCZNE: biegłość, sprawność, fachowość, możliwe długoterminowe inwestycje o dużej rentowności. ZDROWIE Warto pamiętać, że zasób energii, którą dysponujemy na początku tego cyklu już nie wzrośnie, lecz raczej będzie się kurczyć. NA CO zwrócić szczególną UWAGĘ: na narządy czuciowe (oczy, nos, uszy, język, palce), tętnice, ciśnienie, serce. Organizm łatwo zapadający na katar, stany zapalne zatok nosowych, migreny, przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igafiga1984
a jaka jest moja karma? 03.02.1984 pozdrawiam serdecznie kochane Wodniki, gdyby nie wplywy astralne ,to chyba bysmy sie w zyciu bardzo nudzili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Gosiu----dzieki wielkie :)👄 wiesz dużo w tym co przesłałaś może się spełnić jeśli nic się nie sypniee po drodze :P mam nadzieje że bedzie dobrze :) pogoda u nas jest dziś straszna :O od rana leje deszcz z malymi przerwami i jest zimno :O a podobno w sobote mają spaść pierwsze śniegi . osobiście lubie jak jest biało i puszyście tylko jak pomyślę o tych roztopach to brrrr :O papa,ciepełka życze :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nawet zagrzmiało !!! :o Masakra :o Grad, deszcz, dobrze że jak wychodziłam z pracy nawinął się ktoś z samochodem, bo bym całkiem zamokła i zamarzła .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko. popdalo troche sniegu wczoraj i dzis z rana ale teraz jest pieknie :) lekki mrozik,ciut bialo i slonecznie :) udanego weekendu życze :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Ale sypie u mnie za oknem, normalna zima! A ja zgłębiam tajniki numerologii i dzięki Gosi dowiedziałam się skąd te moje niepowodzenia ostatnio - okazało się, że mam teraz lata pustki.. Każdy je ma co 12 lat. Więc jeszcze następny rok beznadziei, a potem same sukcesy :D Pozdrawiam śniegowo :D i cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie pada, tylko u nas póki co nie. Nie, żebym się skarżyła ,skąd!! Parę płatków tylko poleciało. Ale nie chwalmy dnia oczywiście ;) Sarkano, ja taką prawidłowość zauważyłam u siebie już jakiś czas temu. Może nie tak dokładnie co 12 lat, ale mniej więcej. Może bym musiała to numerologicznie policzyć i przeanalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zabieliło się u nas :o nawet na balkonie mam troszkę śniegu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te lata pustki to chyba mają coś wspólnego z cyklem Jowisza :) bo w wieku 36 lat (wyobrażając sobie zegar to jest godzina 6:00 rano) i zaczynamy żegnać się z trudami zimy jowiszowej, zaczynamy zbierać siły z każdym rokiem coraz lepiej, a od 39 do 41 lat jesteśmy na tzw. wozie, gdzie los nam sprzyja 42 lata - osiągamy szczyt możliwości od 42 do 46 - to czas żniw i co zasialiśmy wcześniej to teraz będziemy zbierać 🌻 na pocieszenie dodam jeszcze, że w przyszłym roku od urodzin każdy Wodnik wchodzi w pierwszy rok (tak jak w numerologii). Tak więc teraz dla wodników nie najlepszy czas, ale już niedługo........ :D 🌻 to tyle ględzenia :P 🌻 igafiga1984 --> 03.02.1984 :) twoja wibracja drogi życia to 9, a 9 to stare dusze i na to zycie wybierają sobie z reguły trudne doświadczenia. W podświadomości masz 5, jak dziewczyny, którym wcześniej opisywałam W dacie nie masz żadnych liczb karmicznych :) 5 z 9 – najlepszą formą realizacji siebie jest to forma realizacji poprzez naukę, poprzez poszukiwania, poprzez dociekania, poprzez udowadniania. Tu też bardzo silny jest wpływ wtedy zagranicy i w pewnym sensie jakby takiego powalczenia o siebie na nowym gruncie z wykorzystaniem wiedzy, którą niesiemy, ale to jest taka pewnego rodzaju forma krzewienia poprzez dynamikę własną. 🌻 dodam jeszcze, że to jak ludzie nas odbierają zawarte jest w wibracji dnia urodzenia :) a więc dziewczyny: Kigana, Nietoperek, igafiga wszystkie macie 3, a to bardzo sympatyczna i bardzo towarzyska wibracja :D to tak ogólnie :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) pogoda u nas bajeczna :) biało i jest lekki przymrozek. szalalam z moim psem (który uwielbia śnieg :) ) w ogrodzie 40minut i nie wiem komu się bardziej podobało :);):P udanej niedzieli :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zima :O a przecież jeszcze trochę jesieni powinno być :) mój pies za to uwielbia śnieg i ciężko ją do domu zagonić :D na szczęście to nie muszę wychodzić z nią na ten mróz :P miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niczym Smerf Maruda powiem, że : \"Nie cierpię zimy!!\" U nas, co prawda za dużo śniegu nie napadało, ale wieje wiatr i pewnie jest dość mroźno, mimo 0 stopni na termometrze. Cóż, Postrzeleniec też ma 3 z dnia urodzenia :) Co do horoskopów, to przeczytałam w jednej z moich ulubionych gazet, że grudzień dla Wodników może oznaczać ożywienie towarzyskie i powodzenie u płci przeciwnej :) I pisza tam dalej, iż jest możliwym, że wielu samotnych , zrezygnowanych Wodników własnie teraz, w grudniu, w tłumie ludzi, może znaleźć swoją drugą połowę :) A zatem, drogie poszukujące koleżanki, bacznie obserwujcie otoczenie, nie rezygnujcie z towarzyskich spotkań, zakupów, bo może ...... :D Bo styczeń ma być w ogóle super, ponieważ do naszego znaku wkracza Jowisz :) Miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana to musicie się świetnie dogadywać :D a nie będę wścibska jeśli zapytam jaką on ma wibrację z drogi życia (podliczyć trzeba wszystkie cyferki daty urodzenia) ??? 🌻 jedna z wróżek w ezo tv zajmuje się też chirologią. więc zeskanowałam swoje dłonie i wysłałam i nawet doczekałam się na wizji interpretacji :D tylko wróżka pomyliła imiona i pod innym imieniem była interpretacja :) na forum dowiedziałam się od niej, że mam bardzo trudne i ciekawe dłonie, i że nie wszystko się nadaje do powiedzenia na wizji. Tak więc czekam, aż będzie miała więcej czasu to wtedy na forum popytam :) Na tamtym forum poznałam pewną dziewczynę, która zgodziła się zinterpretować mój horoskop :) ale muszę cierpliwie poczekać :) 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku moja mONdra psina mojego ojca naciąga i co 3 godziny z nią wychodzi na spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, jest ezoteryczną ;) 11 Pewnie dlatego wybrała Twój skan do interpretacji, bo są ciekawe. Ja niestety nie mam teraz tego kanału, jedynie mogę przez net oglądać - w sumie jeszcze nie próbowałam. Kiedyś owszem, od czasu do czasu oglądałam te programy, bo w domu rodzice mają satelitę i odbierają też itv. A psinka, mądrala - wie, kto z nią zawsze wyjdzie na dwór hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzu
Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się ze mna : jarek666dra@gmail.com KTO CHCE PRACOWAC W INTERNECIE ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> czyli razem tworzycie 6 :) podlicz na wszystkie możliwe sposoby, a jakich cyferek tworzycie tę 6 :) 6 - typowy związek rodzinny 15 -pokusy, kuszenie, trzeba panowac nad zmyslami, bo inaczej przyjdzie tylko rozczarowanie 24 - szczesliwe zycie uczuciowe, ale wymaga poswiecen w imie milosci 33 - milosc uniwersalna 42 - trwaly, wielodzietny zwiazek, milosc dawana po rowno z obu stron 51 - uwazac na ludzka zazdrosc 60 - opieka kosmiczna, ale tez ostrzega przed bledami i uleganiu pokusom, bo te doprowadza do samotnosci 69 - komfortowe zycie, w negatywie skapstwo mistrzowska 11, tak jak Sarkana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ---> ciekawe, co piszesz ..... ciekawe rzeczy wychodza, ale tak trochę gdzieś tam się przewinęły przez moje myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskop na 2009 Wodnik Porzuć schematy i rzuć się na głęboką wodę, bo szczęście będzie ci sprzyjać. Jowisz, planeta szczęścia i pieniędzy, przebywać będzie w twoim znaku zodiaku. Taka okazja zdarza się raz na 12 lat, wykorzystaj więc dobrze swój czas. Przed tobą rok sukcesów i finansowej zwyżki. Sfinansujesz wreszcie swoje marzenia, zdobędziesz to, czego pragniesz. Wciąż w twoim znaku przebywa Neptun. Pomoże ci rozwinąć intuicję i artystyczne talenty. Trygon Saturna pod koniec roku zapewni trwałość twoim sukcesom a reszta horoskopu tu :) http://www.czary.pl/horoskopy/hor_roczny/horoskop11r.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pogoda u nas nadal przyzwoita :) w niedziele rano polamalo mnie jakies lumbago,czy coś :O mówię wam prawdziwy horror :O ledwie łaziłam a w poniedziałek na cały dzień do pracy i dzis na 8 godzin :O ale nałykałam sie witamin i środków przeciwbólowych i dałam rade ;) tylko mi taka refleksja przyszła do głowy że w pewnym wieku kobieta to jak samochód :) karoseria jeszcze całkiem nie zniszczona ale jak zajrzeć pod maskę to... remont generalny bardzo wskazany ;) :P milego wieczoru życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No u nas jest nieprzyzwoicie, bo śniegu trochę napadało :o Przyjechałam z pracy tak zmarznięta, jakbym gdzieś na budowie robiła, albo w zieleni miejskiej przy odśnieżaniu np. Teraz rozgrzewam się grzańcem :D W tym roku jeżdżę na zajęcia indywidualne do chłopca, który mieszka jakieś 20 km od szkoły. Oczywiście nie to jest powodem przyznania mu indywidualnych ;) Dziś byłam i chyba tam u niego w domu przemarzłam. Niby palą w piecu, ale jednak jest tam chłodno :o Taka mała rozpierducha tam jest, ale lubią koty, więc ok. ;) Chłopiec też inteligentny, więc nie jest to jakaś straszna orka na ugorze. A tak w ogóle to byle do wiosny :) Gosiu ---> horoskop super - zobaczymy, pożyjemy, co się z tego spełni :P Nietoperku, co Ty wypisujesz!! Ja mam stary samochód, ale silnik działa bez zarzutu i dopiero niedawno rdza nadjadła progi. Wiadomo, czasem trzeba coś wymienić ,ale to w nowym, czy starym się moze zdarzyć. Mój ojciec ma Fiata 5 - letniego i latem musiał tłumik wymieniać, bo zgubił z powodu rdzy. Ja też co prawda wymieniałam, ale tłumik od mojej limuzyny ma trochę więcej lat, więc miał prawo się obluzować i pordzewieć. Zdrowiej zatem, strzel sobie grzane piwko z przyprawami - ponoć na katar pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, nie katar tylko lumbago :O Tak profilaktycznie grzaniec nie zaszkodzi ;) Rozgrzejesz się :D Do pieska się może przytul, albo może Twój Yeti znajdzie jakiś sposób ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór.. Noo mnie się ten horoskop podoba:D też czekam aż pożyję i zobaczę:) Za Kiganą zacytuję-nie cierpię zimna! Na mnie grzaniec nie działa tylko muszę do wanny włazić i poleżeć by przemarznięty szpik ogrzać-nie znam lepszego sposobu na moje zmarznięte członki.Nawet mi się podoba ,gdy jest biało,ale tylko wtedy gdy i słońce przy tym:)ojjj a to dopiero początek,buuuuuuu Nietoperku! nic się nie sypie! Taki "pałer" jaki Ty masz ..to!nie wiem czy co niektóre nastolatki... Ja się przyznaję do zerowej kondychy:( Lubię sobie potańczyć ot tak sobie sama w domku ,gdy zapuszczę muzykę i co? i klops po jednym:( taka kondycja do bani... i nie usprawiedliwia mnie to,że tańce ktore mnie porywają trochę tej kondycji wymagają.Chyba z Nowym Rokiem jaką solenną obietnicę publiczną złożę!?,bo inaczej to widzę, że z mobilizacji nici... Ot i poględziłam sobie... Dobrej Nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×