Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

pobudka!!!!! witam pieknie w samo rano :) poprzestawiali czas ale moj organizm jeszcze sie nie nastawil na ten nowy wiec nawet jak nie musze to wstaje o swicie ;):P Kigano-----zazdroszcze ci zbierania grzybow bo ja tez bardzo to lubie ale niestety nie znam sie na grzybach i bez sprawdzenia moich zdobyczy przez znawce to chyba bym ich nie jadla ;):P wiec od czasu jak niema mojego ojca to na grzybki nie jezdze :( Beniu----jak wrocilam na lono topiku po dluuugiej przerwie to tez mnie zdziwilo ze tu tak cicho i pusto ale widocznie tak to juz jest . a co do szuwarów to ja bardzo chetnie tylko ze ja funkcjonuje w tlenie :( buziaki i udanego dnia zycze (chociaz to poniedzialek :) ) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperzu, masz to samo co ja :) z tym wstawaniem :D Ja w sumie też nie jestem ekspertem od grzybów, ale mam jedną zasadę. Zbieram te, które mają pod spodem taką jakby gąbkę. To są podgrzybki, maślaki i borowiki. Jeszcze wiem, jak kurki wyglądają i to wszystko. Aha, kiedyś znalazlam nawet rydzyka ;) ale to ekspertka mi powiedziała, że moge go zerwać i przerobić :D Myśmy pozbierali wczoraj jakieś inne grzybki, które być może są gąskami zielonkami. Ale zamroziliśmy je i niech czekają do niedzieli, kiedy to przyjedzie ciotka - ekspertka i się wypowie. Przynajmniej będziemy wiedzieli, ktore to sa. Albo i nie wiedzieli :P Życzę również miłego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło! Ja też mam grzybki do przerobu,ale nie sama zbierałam tylko dostałam od rodzicieli "maniaków"grzybowych:D i tym sposobem, że juz je mam i sie suszą miałam niedzielę fajną,bo pojechaliśmy do Wrocławia obejrzeć Panoramę Racławicką, bo o zgrozo na tyle razy co we Wrocławiu bylismy to ..nie po drodze jakos była:) A więc byłam,widziałam,zachwycilam się i nie żałuję:) Wczoraj była piękna pogoda! a dziś już jesiennie i słotno..deszczyk u mnie popaduje.Dobrze, że zmiana czasu,to jakos tak..czas w zapasie mam:D A na dzisiaj mam w planach pójść do multikina na film "Senność", tylko nie wiem czy kogos chętnego znajdę w swoim bliskim otoczeniu:D na taki film? jak nie ..to poszperam w dalszym otoczeniu:)Chcę go obejrzeć,choć nie upieram sie ,że dziś:) Benia,jak będę miała zdecydowanie wiecej czasu to zasiadę na szuwarki:) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie znalazłam chętnego...,w dalszych kręgach nie szukałam,bo wena mnie opuściła.. Witam w ten szary dzionek i pogody Ducha życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, no bo tak się sennie zrobiło, szaro i ponuro, nikomu nie chciało się iść do kina. U nas też pada i pada ..... dziś mieliśmy radę, więc niedawno wróciłam do domu i jestem padnięta :o Ale co tam, pobuszuję sobie w necie, moze obejrzę seriale i pójdę spać ..... Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham z deszczowego Mazowsza :D 🌻 Horoskop tygodniowy 29.10 - 04.11.2008 Wodniki zdenerwują się na leniwą osobę. Uważajcie, aby niewinna uwaga nie stała się zarzewiem wojny domowej! Opanujecie sytuację dzięki umiejętności negocjacji i cierpliwości. 3.11 skoncentrujcie się na pracy: odkryjecie błąd lub znajdziecie zagubiony przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. szaro,smutno,zimno i mokro w tym moim gdańsku :( a na dodatek pies mi sie pochorowal i przez trzy dni walczyłam aby go przywrócić do zycia :9 ale sie udalo ;0;d i juz jest zdrowszy wiec i humor mam lepszy :) pozdrowionka dla wszystkich. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouloir cest pouvoir
Wodniczki uwielbiają mądrych ludzi:))))) ale nie zarozumiałych;) horoskop życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,zamiast buziek to mi jakieś esy-floresy powychodziły :o ale to pewnie ze zmeczenia po calym dniu pracy ;) spadam pod kołderke .pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIST MURZYNKA Drogi biały kolego i koleżanko! Powinieneś zrozumieć kilka rzeczy: Kiedy się rodzę, jestem czarny, kiedy dorosnę, jestem czarny, Kiedy prazy mnie słonce, jestem czarny, Kiedy jest mi zimno, jestem czarny, Kiedy jestem przerażony, jestem czarny, Kiedy jestem chory, jestem czarny, Kiedy umieram, jestem czarny. Ty, biały kolego: Kiedy się rodzisz, jesteś różowy Kiedy dorośniesz, jesteś biały . Kiedy prazy cie słonce, jesteś czerwony . Kiedy jest ci zimno, jesteś fioletowy . Kiedy jesteś przerażony, jesteś zielony Kiedy jesteś chory, jesteś żółty . Kiedy umierasz, jesteś szary, I ty, ****a, masz czelność nazywać mnie kolorowym? Prześlij ten list do swoich białych znajomych. Może następnym razem zastanowią się trochę. Z wyrazami szacunku MURZYNEK :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. wczoraj padalo i dzis padalo ale wlasnie przestalo i niesmiale slonko zza chmurek wyjrzało :) Gofra----jesli twoja handra tak sie obiawia to gratuluje ;) list murzynka jest super! :0 poprawilam sobie humor i smigam do dentysty na znieczulenia ;):P:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gofra, wierszyk jest zarąbiasty :D:D:D sama i czysta prawda :D Nietoperzu, ciekawe jak tym razem będziesz się czuła po znieczuleniu ;) Czekam na relację. Sama też muszę się wybrać, więc może poproszę o to samo ?? ;) U nas, przed południem wyszło słoneczko, przez co humory się poprawiły, nastroje stały się lepsze itp. .... ;) W dodatku skończyłam godzinę wcześniej pracę za zgodą i wiedzą pani dyrektor, a z allegro przysłali mi książki - to już na prezent dla Postrzeleńca na urodziny, które ma za miesiąc - same plusy :D Czego i Wam serdecznie życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś wszystkiego po trochu:deszcz, słońce, a niedawno..... jak nie gruchnie , normalnie pi....ło --> a mnie duma rozpiera, że cós prawdziwego wczora z wieczora w telewizorze usłyszałam, pozdrawiam i do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam :) Kigano---- ale dalece zawiedziona jestem bo dzis nie dostałam znieczulenia :( tylko mi jakowyś antybiotyk zamontował i kazal pojawić sie za dwa tygodnie :P a takie mialam cudne plany ... ze po tym znieczuleniu caly ogród z liści wysprzatam a jak sie rozpedze to i z drzew ;) a tu figa :( niema znieczulenia i nie ma weny do sprzatania. tyle na dzis.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek, bo podobno u nas miało grzmieć. Ale u mnie nic nie walnęło, uczniów jedynie waliło, ale to nic nowego akurat :o Nietoperko, no szkoda, szkoda, ja też jestem zawiedziona .... ;) a za dwa tygodnie to może już śnieg odgarniać będziesz musiała, więc nic się nie zmarnuje ;) Ale spać mi się chce ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś słońce świeciło :D co wcale nie znaczy że upalnie było ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. jestempo calym dniu ciezkiej pracy i padam na twarz :O wiec tylko pomacham 🖐️ i pieknej pogody jutro zycze. dzis usłyszalam fajny tekst :0 pracuj ,pracuj a swięto zmarłych stanie sie twoim swiętem ! i tym optymistycznym akcentem kończe na dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim pogodnego dnia wszystkim zycze :) u nas od rana pogodnie i nawet slonecznie. Gosia-----wiadomosci dotarły ;) fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No i było to święto pogodne i cieplutkie :) nie pamiętam takiego chyba. I dobrze, słoneczko w plecy grzało, chociaż nogi mi trochę marzły. W sumie wyszło na plus. Życzę spokojnego wieczoru, mi spać się chce okrutnie .... Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś mgła straszliwa :o z poznańskiego lotniska samoloty nie mogą wystartować i wylądować na lotnisku. Masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mgły nie ma, ale bez wczorajszego słoneczka ponuro jest :O poza tym mam chcicę :P sama bym zjadła nie wiem co ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKLAK
CHCE DOŁĄCZYĆ DO GRUPY OSÓB UR.18 LUTEGO1979 W CELACH GAWĘDZIARSKO ROZRYWKOWYCH A MOŻE I NAWET SPOTKANIE ZA ARANŻOWAĆ TYCH OSÓB PROPONUJE MAZURY TU MIESZKAM AKURAT NAJCZĘŚCIEJ OT TAKI TO POMYSŁ CZEKAM NA WIST Z WASZEJ STRONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. unas dzis bylo pogodnie i dosc cieplo. bylam z yeti na cmentarzu,potem syneczek wpadł na obiad i dostalam nowiutkie głosniczki do kompa :) i teraz muza gra jak marzenie :) jutro na caly dzien ide do pracy :O i humor z tego powodu mam taki sobie ...przydalo by sie znieczulenie ;) no ale coz jak niema ;):) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasny gwint:D gdzie wy mieszkacie ? U mnie dzisiaj piękne słoneczko świecilo ,opalć sie było można:) Halny wreszcie ustal no i pięknie jest ;) Jest jedno niepokojące zjawisko.Krajobraz niczym z filmu Hitchcock`a.Chodzi oczywiscie o \"Ptaki\" chyba rychło spadnie śnieg:O i nie bedzie już opalania:O No to duzo pozytywnej energii na nowy tydzień 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Benia,ja mieszkam na Ziemi Lubuskiej:D i wczoraj było super słoneczko a dziś prawdziwy dzień Zaduszny.. Mgła,że w Londynie takowej nie mają:) Nie wiem dlaczego , ale Zaduszki właśnie z taką z taką pogodą mi się kojarzą...i z "Dziadami" Mickiewicza:) więc jak dla mnie aura była akuratna:D Nie opanował mnie o dziwo nastrój "przemijania" ani nawet przemyśleń, jakoś tak tylko...życzeniowo, coby "IM" się dobrze działo... Natomiast przemyślenia dotyczyły bardziej trwałości i relacji w związkach,bo coś wokoło nas masakrycznie dużo rozpadów lub zaburzeń.Statystyka jest przerażajaca a i naocznie sama widzę w swoim środowisku jak się walą stabilne wydawałoby się związki.Właśnie w ostatnim czasie dotarły do mnie wieści o takim "zaburzeniu" w związku naszych przyjaciół też jeszcze ze szkoły podstawowej:( Osobiście mnie to zasmuciło strasznie ,bo uchodzili za idealny związek(choć takich brak) i niespodziewałam się w żadnym razie:(Mam nadzieję, że uporają się z tym na swój sposób,jednakowo dobry dla obydwóch.U siebie (odpukać)nie dopatruję się"zaburzeń" i tymi optymistycznymi refleksjami zakończyłam swoje rozmyślania:) Pozdrawiam ciepło i za Benią życzę miłego nowego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Maklak witamy w wodnikowym stawie!🖐️,rozgość się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskop na listopad 2008 Wodnik Potraktuj wydarzenia tego miesiąca jak ważny egzamin, który chcesz zdać. Nie reaguj nerwowo i zasięgaj porady ludzi, którzy są dla ciebie autorytetem. Po 21.11 otrzymasz korzystną wiadomość, która upewni cię, że jesteś na dobrej drodze. Przelotny romans lub znajomość, która dotychczas nie wydawała ci się ważna, może przekształcić się w trwały i udany związek. miłego i słonecznego tygodnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie po calym dniu pracy. padam na twarz ze zmeczenia ale musze sie ustosunkowac do tego co napisala Gofra. wiesz mnie sie wydaje ze takie związki które w otoczeniu uchodza za idealne to najcześciej w pewnym momencie pękają :O co jest ogólnym zaskoczeniem dla wszystkich znajomych :( a takie ktore przechodza wieczną huśtawkę (jak np. ja z moim yeti ;) ) to trwają wbrew wszelkim prognozom i horoskopom :) dobra koniec wymadrzania ,spadam spać bo rano do pracy znowu :O papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) pogoda w gdansku calkiem fajna tylko jakowes mgly sie pojawily :O bylam dzis zrobic pazury bo swoich nijak uchodowac nie moge :( a poniewaz moj yeti ma jutro urodziny to postanowilam tak przy okazji i sobie zrobic prezent ;) a wlasciwie to corka zrobila mi prezent bo wie jak podobaja mi sie takie ladne,wypielęgnowane paznokcie :) no i mam.:D za tydzien do dentysty i ząbki tez bedą zrobione na cacy :) tak sobie myślę ze w pewnym ;) wieku to tak jest jak z samochodem-połozysz nowy lakier,wypucujesz i wygląda jak cacko a jak zajrzysz pod maskę to....:) bardzo milego wieczoru życzę. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×