Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gosia, dzięki za pocieszenie :) póki co w mieście co chwilę potykam się o swoich uczniów :P minusem mieszkania w mniejszej miejscowości jest własnie brak anonimowości. Jakkolwiek nie zwracam na to uwagi, a że inni zwracają, to już ich problem. Nawet jak wracaliśmy ze Szklarskiej, teraz w lipcu, to w pewnym momencie do naszego przedziału wsiadły dwie byłe już uczennice z mojej szkoły. Ja ich nie uczyłam, ale pamiętałam z korytarza. Akurat musiały wejść do tego przedziału, jakby innych nie było .... No cóż, pokrzepiona horoskopem na wrzesień, miłych snów życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. strasznie tu pusto , a przecież sezon urlopowy dobiegł końca ;) Pogoda unas iście jesienna :O zimno,pada deszcz ,wieją wiatry a drzewa zaczynają gubić liście ,bryyy okropieństwo:O jednak nie zależnie od tej strasznej aury przesyłam wszystkim gorące pozdrowienia i miłego weekendu zyczę :) A wszystkich rozleniwionych urlopem uprzejmie prosze o powrót ;):) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, przyłączam się do apelu Nietoperki ;) U nas wczoraj było potwornie zimno, popadywał deszcz, ale dziś już jest lepiej, nawet słońce świeci :D Wczoraj byłam z moją klasą na ognisku, było bardzo fajnie, ale wieczorem o 21 już padłam do łóżka. Na to ognicho bowiem trzeba było przejść parę km. Spacerek super, zwlaszcza, że ostatnio uskuteczniam spacerki do pracy. A mam ładny kawałek drogi. Nasz samochód staruszek znów się lekko sypnął na amortyzatorach, coś spadło i ocierało się o koło, aż się guma paliła. Jazda do przyjemności nie należała :o a wszystko przez dziury w na drogach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w Bieszczadach jestem:P zupełnie służbowo:P nie ma tu jeszcze jesieni... a szkoda bo jak przyroda tu kolorow nabiera to jest pięęęęęęęęęęęęęęknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, ale masz fajnie ....... :) nigdy nie byłam w Bieszczadach, moze kiedyś się w końcu wybiorę. Miłych snów wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko w chłodny dzionek,brrr jak zimny.Jak na dworze zimno to tym samym kurcze dla mnie zaczyna sie prawie letarg:D,ale melduję sie po urlopie,po uroczych wojażach i po przeżytym Winobraniu zielonogorskim.:)Podobało mi się w tym roku to Winobranie.Było tyle różnych pokazów fajerwerków w różnych miejscach,że wystarczy mi wrażeń do Nowego Roku.Nie będę oryginalna jak powiem iż już tęsknię za słoneczkiem w pełni i temp 28! Jeszcze jedno wielkie wydarzenie mnie czeka(ale to w przededniu lata) a mianowicie ślub i wesele starszej córki:)I stresik lekutki i radość duża:) pozdrawiam wszystkie wodnikowe duszyczki.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie zimnooo brrrrrr :O ta pogoda to chyba trochę przesadza ;) raz upał i zaduch a za chwilę zimno jak na Antarktydzie :O Gofra --> gratulacje :D to ci się dopiero wydatek szykuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimno :o Gofro, gratulacje dla córki 🌻 macie co prawda dużo czasu, ale to przeleci bardzo szybko zapewne. No i znów wtedy będą wakacje !!! Super, że święto winobrania się rozwija :) fajnie by było, móc kupic polskie wina w sklepach - mam tu na myśli te szlachetniejsze trunki, a nie te z jabłek i innych substancji, które z nimi się przemielą :P U mnie też zimno - rzecz jasna, no i ja również chcę ciepła i słońca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło Matko i córko! zamknęli ulicę dojazdową do mnie do domku ,bo szykują scenę na jutrzejszy występ Dody,brr niby ZG mała,ale objazdem jechalam całe 10 min dlużej z miasta:D😡 Dzięki dziewczyny za gratulacje,chociaż to nie moja zasługa ani nic..:) A co do otwarcia FocusPark w ZG to sie cieszę osobiście z multikina,bo już nie będę musiala jeździć do Poznania bądź Wrocławia na coś fajnego:) Mam nadzieję,że szybko zorganizują jakis festiwal Bollywood w nowym multikinie hihihi. pozdrawiam w rownie zimny dzionek jak wczoraj.Nic tylko grzańca pić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrzewanie u nas dziś włączyli!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D Gofra u nas budują kilka galerii handlowych i w 2 z nich będą kina - na przeciwległych końcach miasta, a do tego w ubiegłym roku wyburzyli nam jedyne kino w mieście i budowali na nowo i chyba w listopadzie ma być otwarcie :D w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gofra, na pewno będą organizować podobne imprezki co w innych multikinach, więc się zapewne doczekasz swoich ulubionych filmów :) Gosia, to się spółdzielnia u Was dobrze sprawiła :) u mnie w mieszkaniu jest bardzo ciepło, póki co i narazie włączać nic nie będę. Po wejściu ma się wrażenie, jakby ogrzewanie było włączone ... A tak poza tym to jest paskudnie :o zakupiłam wczoraj dwa nowe sweterki, żeby w pracy było mi ciepło. Bo tam jeszcze nie grzeją. A uczniowie już psikają, prychają, kaszlą, smarkają - ło matko, masakra !!!!! Cos może jest na rzeczy, jesli chodzi o kuchnię pięciu przemian. Wg. autorki jednej książki, lato służy do tego, by organizm przygotować na zimne miesiące. Nie służy temu picie zimnych napojów, jedzenie oziębiających potraw. Hmmmm ..... Teraz musze jeszcze odkryć, dlaczego po sniadaniu mam katar :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja spółdzielnia też włączyła ogrzewanie:P czyli hazbend jak popatrzył na swoją łajf to padł z przerażenia że taka zmrożona i znalazł instrukcję pieca i włączył go:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywrotkkkkaaaa
ja jestem wodniczkiem dolaczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,u mnie właśnie coś się ostro przelewa w kaloryferkach wiec pewnie dołączę do grona szczęśliwców dobrze ogrzanych hihihi.Oby! Kigana--->no mam taką nadzieję,że i w naszym multi będzie jak we wszystkich,narazie to trwa niezła nagonka na dzisiejsze otwarcie.Jak dla mnie to fajnie,że zagospodarowali starą zabytkową Polską Wełnę,bo już naprawdę straszyła ta fabryka a tak w nowym wdzianku całkiem,całkiem się prezentuje.U nas galerii też jest kilka ,ale ta wielkością przebija wszystkie no i w tamtych nie ma kin ani tylu fajnych sklepikow.A przy okazji zmodernizowali 3 skrzyżowania:D Macie moze jakiś fajny pomysł na wykorzystanie ogrodowego winogron? tyle tego na dzialce ,że aż strach:) a ja znam tylko w galaretce lub bezpośrednio.Kompot?:Dpozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, to będzie niezła imprezka. Dobrze, że takie stare budynki są zagospodarowywane, bo nie straszą przynajmniej. Poznański Browar też nieźle wygląda, w środku zostały nawet stare urządzenia. Dość dobrego architekta mieli najwyraźniej. Z winogron mozna też zrobic soki, oprócz oczywiście winka ;) Ja narazie winka nie robię, bo nie mam gdzie tego trzymać. Isa, faktycznie, Twoja spółdzielnia dba o swych członków ;) i członkinie hihi .... Moja spółdzielnia narazie czeka na większe zimno. Ale, jak tak dalej pójdzie to za parę dni trzeba będzie przestawić piec z parasolki na bałwanka :o już się cieszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita was zakichany nietoperz z nosem jak Rudolf-renifer św.Mikołaja :O u nas jest zimno,pada deszcz i nawet ogrzewanie nie pomaga bo jest mi zimno,boli mnie głowa ,kicham i prycham :O pomacham wam tylko i zmykam pod kołderkę bo chociaż niewątpliwie łamie mnie jakaś grypa do codziennie poginam do pracy ale jak wracam to łykam witaminki i wygrzewam stare ;) kości w ciepłym łóżeczku :) ciepełka życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wodniczki juz mi troche lepiej :) dzis w gdańsku bylo cieplo chociaz przelotnie padalo :) poszalałam troche po necie i trafiłam na straszne zdjecie strasznej pary :O a mianowicie Joli Rutowicz i Jarka Jakimowicza :( :O Ludzie toż to prawdziwy horror :O on -podstarzały \"młody wilk\" który zapomniał że nie jest już przystojnym nastolatkiem i... ...ona-Jożin z Bażin albo Nosferatu-wampir! przecież jakby ich fote postawić koło cukierniczki to wszyscy piliby gorzką kawe :O moja córa jest w jej wieku :O .... no chyba bym diabła przykuła do kaloryfera zeby sie publicznie nie pokazywała :( a tatuś onej w tv szczerzy kły i mówi że jest dumny z córki :O a ja sie pytam z jakiego powodu? że wygląda jak stwór nie z tego świata? ale sie rozpisałam ale tak mnie jakoś poniosło :) mam nadzieje ze ktoś jeszcze podziela moje zdanie i ze to nie jest oznaka że się starzeję :(;):O buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko o nosie jak z bajki ;) dla mnie ta parka też wygląda potwornie. Ale podobno się rozstali :P Cóż ma chłop mówić, bidok ;) chyba nie ma innego wyjścia .... Dziś w pracy trochę przymarzłam :( mogliby kurde zacząć grzać. Uczniowie chodzą w kurtkach, rękawiczkach po szkole - trudno się im dziwić zresztą. Ale co tam, jutro piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> to współczuję :O ja z moich czasów szkolnych to pamiętam, że w szkołach to szybko włączali ogrzewanie :D a jak coś się stało i było zimno to zwalniali nas do domu :D :D :D to były czasy :D :D :D Nietoperku --> mam nadzieję, że już chróbsko poszło w siną dal :) a ja od poniedziałku jakieś dołki łapię :( zastanawiam się czy to przypadkiem nie sprawka zbliżającej się zmiany roku numerologicznego co nastąpi 29 września :) na szczęście u mnie zmiana na lepsze nastąpi :D na dodatek moja psina znowu dziś łapkę sobie na dworzu przecięła :( musiałam dywan z krwi czyścić :O 🌻 pozdrawiam i miłego i bardziej słonecznego łykenda życzę :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Wodniczka
Mam chłopaka wodnika, który jest dla mnie idealny Nienawidzę lwów i skorpionów - chyba z wzajemnością Wodnik to najlepszy znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Wodniczka
Ja także wyglądam na mniej lat niż mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Wodniczka
A tak w ogóle dołączam Napisałam nie na temat po przeczytaniu pierwszych stron, bo jeszcze nie wiedziałam o co chodzi Jestem wodniczką z 18 lutego I nie rozumiem dlaczego nie piszecie na temat To miało być forum na temat jakie są wodniki Rozumiem, że chcecie pogadać na inne tematy i nawiązać znajomości, ale do tego są emaile i gg Pozdrawiam wszystkie wodniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Młoda Wodniczko :) na wodnikowe tematy już się nagadałyśmy przez te 3 długaśne lata :) teraz każda mówi o tym o czym ma ochotę :) bo ile można wciąż o tym samym ........ :D ale jeśli chcesz o coś zapytać to pytaj :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda Wodniczka
Ok :) Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) choróbsko opanowane,nos wrócił do normalnych rozmiarów i koloru ;) pozdrowionka :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Oj nerwowo się u mnie zrobiło w weekend :o nie wiadomo jak się skończy to wszystko, istny dom wariatów wokół mnie - mam tu na myśli sasiadów, którym odpierdala totalnie 😠 pewnei znów dojdzie do konfrontacji i ja będe ta najgorsza zołza - no trudno. Życze Wam miłych snów, bo macie chyba bardziej kulturalne towarzystwo wokół siebie. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×