Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

życzę Wszystkim dużo prezentów z okazji Mikołajek ❤️ miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje mikolajki owocowaly mnóstwem gosci. dzień minoł miło i sympatycznie czego i Wam życzę pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie też goście byli, bo Postrzeleniec miał parę dni temu urodziny i rodzinka przyszła na kolacyjkę. I też było miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajowe prezenty Patrzę na świat, kochani: choć piękny - to byłby do bani, gdyby nie było nań ludzi. Dla kogo by dzionek się budził? Dajmy więc sobie szacunek w prezencie, odrzućmy tę dumę i sztuczne zadęcie, i żyjmy na co dzień po prostu szczęśliwie; kochając bliźniego tak szczerze, prawdziwie… trochem spóźniona,ale zawsze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobiety :) pogoda u nas kichowata :O rano było jeszcze dość fajnie ale popołudniu rozpadał się deszcz i nie ma zamiaru przestać :( ponieważ mój Yeti jest dziś w pracy a mnie roznosiła energia w ramach świątecznych porządków poprzestawiałam meble ;) ... w jego pokoju :P jak jutro rano wróci z pracy to... mnie nie będzie bo ja idę na cały dzień do pracy :P :) a jak wrócę wieczorem to... będzie zbyt póżno aby przestawiać graty :) a tak serio to mam nadzieje że mu sie spodoba bo całkiem fajnie to wygląda tylko wyrko stoi w inna stronę i tu moze byc problem ze spaniem :( ale pożyjemy- zobaczymy :) miłego wieczoru. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku:D Byle wyrko będzie stalo wezgłowiem na połnóc a nóziami na południe to sie Yeti wyśpi jak należy a jak nie ,to spadnIe z łóżka no i wtedy bedzie draka;):p Zresztą ja śpię do góry nogami i jakos żyje ;) Pozdrawiam wszystkich😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, no toś narozrabiała hehe .... Gorzej, gdy wróci i będzie chciał się po ciemku położyć ;) Ale moze nie będzie tak źle :D:D:D Gofra, to Twój wierszyk? Fajny :) Miłego dnia wszystkim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku👄 Nietoperku i jak się potoczyła konfrontacja z przestawionym wyrkiem?:) Kigano nie ja napisałam te wierszyki:) ja tylko je sobie "przysposobiłam",bo mi przypasowały:) U nas dziś mrozik,auto trzeba będzie skrobać tzn szyby:) ale słonko piękne świeci o oświetla te oszronione dachy i daszki.Mógłby spaść śnieg...chociaż na święta.Chciałabym upiec jakieś pierniczki na święta ,ale znam przepis tylko na piernik-ciasto.Ma może któraś? taki sprawdzony przepis cobym się nie wkurzała,że nie wychodzą?:) Otwieram giełdę przepisów na świąteczne specjały, podzielcie się dziewczyny swoimi kulinarnymi tajemnicami. Na początek przepis humorystyczny : Wziąć to, czego brakuje ,dodać soli i kminku, potem mieszać z tym, czego nie ma na rynku. Mieszać długo, dokładnie, aż się znudzi, przestać i posypać tym, na co nas nie stać. Można upiec, bądź usmażyć lub przypiekać na rożnach, polewać tym, o czym nawet marzyć nie można. Wszyscy u nas to jedzą, dla każdego starczy. Na tym właśnie polega polski cud gospodarczy Stawiam słoik malin dla zdrowotności http://www.oceanspray.com/club/newsletters/n ewsletter_feb06_files/Go_Red_Love_Potion.jpg Motto na dziś: "Nieustanne marzenie o rzekomo lepszych czasach, które minęły, to najlepsza droga, aby przegapić i zaprzepaścić dobry czas teraźniejszy" Miłego dnia PS.Kigano. pamiętasz jak pytałam o orchideę? więc muszę się pochwalić! sypnęłą kwieciem w ilości szt 5!! wygląda cudnie,jest teraz niższa a kolorek(bo juz zdążyłam zapomnieć) ma biały z nakrapianymi plamkami,wyglądem przypomina bratki:) Ciesze się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc hehe no to troche narozrabialam z tym przemeblowaniem :P ale dzis zrobiłam poprawke i juz jest git :) Yeti nawet specjalnie nie pyskował :);):P a co do przepisów to mam szybki przepis na rybe po grecku bez smrodu w kuchni ;):) mrożone warzywa krojone w paski zalać niewielką ilością wody i pogotować 15 minut.podsmażyć na maśle cebule pokrojoną w piórka,dożucić do warzyw. w to wszystko wkładamy filety z dorsza i dusimy ok.20 minut. dodać sól,pieprz,koncentrat pomidorowy i ketchup i gotowe :) smacznego :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gofra, to super, że orchidea Ci zakwitła :D dobre pół roku powinna mieć te kwiatki, aż zdążą Ci się znudzić ;) hehe .... U mnie kwitną dwie, a trzecia się szykuje - ma drobne fioletowe kwiatki. A to co czwarta wypuściła - ogromny pęd kwiatowy z trzema odgałęzieniami !! Zobaczymy, co z tego wyjdzie, czy raczej wyrośnie ;) Nietoperko, ciekawy ten Twój przepis :) muszę Postrzeleńcowi pokazać. Ostatnio po smażeniu ryb, ze trzy dni było je w domu czuc :o Moja mama ma sprawdzony przepis na pierniki, ale jutro pójdę do nich, to przepiszę i wrzucę tutaj. U nas też dziś było ładnie i słonecznie, nawet dwa bażanty widziałam przy drodze: panią i pana - fajnie wyglądały. Jeżdżę bowiem na zajęcia indywidualne do chłopca na wieś, ok. 20 km od nas. Droga do tej wsi nie jest aż tak bardzo ruchliwa, więc moze dlatego te ptaki wyszły prawie na drogę. Pomyślę jeszcze o świątecznych przepisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano----ja uwielbiam smażone ryby ale smrodek mnie przeraża :O ale ten przepis jest naprawde dobry bo nic nie smierdzi a przy tym jest smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej,ale sie cieszę z tej ryby po grecku!! tzn przepisu:),bo ja nigdy sama jeszcze jej nie miałam okazji robić a ten wydaje się tak łatwy,że na bank sie skuszę,tylko Nietoperko napisz w jakim stanie ma być ten filet?czy już wcześniej usmażony czy surowy mrożony czy odmrożony?,bo mnie to zawsze zawodzi:) Kigano,ale masz ukwiecone! ja jeszcze oczy cieszę hibiskusem,którego mi mama wysadziła do doniczki z działki i tez kwitnie! i to tak śmiesznie,bo co 4-5dni.Ja też się podzielę przepisem na piernik- bardzo łatwy i choć smaczny chcę spróbować i inne. piernik: 2 jajka, 3/4 szkl.oleju, 3 szkl.mąki (ja daję torową) 1 szkl.cukru, 1 płaska łyżka cynamonu, 2 łyżeczki sody, 1/2 szkl. miodu lub dżemu ( może byś też pół na pół) ok szkl mleka. 2 łyżeczki mielonej kawy,bakalie,orzechy wszystkie składniki wsypać(wlać) do garnka,dokładnie wymieszać i pięknie piec przez ok 50 min w nagrzanym do 180 st.piekarniku Można piernik polać polewą i posypać wiórkami lub lukrem lub cukrem pudrem posypać lub...jak która lubi. prawda ,że łatwy?? czekam na Wasze! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia pozdrowionka🖐️ Benia👄 Isa🖐️ Sarkano🖐️ dzielcie się przepisami i pomysłami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milo:) Na powitanie dnia gorąca, aromatyczna kawa http://www.allteapots.com/img/ac%2012%2013%2 014%2015%2015.jpg i wiersz o szczęściu, który wyszperałam w necie Ulicami szczęście człapie jesień chłodzi, twarz jak papier mija ludzi, aut szpalery „złapię grypę bez kozery” „znajdę sobie kącik ciepły aby siły me okrzepły gdzie za wikt i opierunek dam skosztować szczęścia trunek” w sklepie więc zaczepia ludzi może w kimś współczucie wzbudzi nikt nie spojrzy na nie wcale w zakupowym trwając szale jeden z drugim z wózkiem lata jakby nadszedł koniec świata. „Tu ludziska zbyt zajęci może w domach się poszczęści” lecz nadzieja szybko pryska trudno będzie tu coś zyskać mama czas ma już zabity przez seriali mnogie „hity” zaś przy drugim odbiorniku tata sportu ma bez liku dziecko zaplątane w „sieci” z wypiekiem w czacie siedzi. po mieszkaniach się błąkało lecz narzucać się nie chciało „Z nimi mieszkać? czysta strata gdyby się z takimi zbratać”. Jaki morał stąd wynika? Chwytaj szczęście, szybko znika. autor: zaklinacz Zajrzę do Was jeszcze, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc witam po dniu pracy :) Gofro----ryba ma byc świeza i koniecznie posolona i najlepiej ze skórą bo wtedy bedzie w calości :) a potem ją sobie potniesz na odpowiednie kawalki. pyszny jest łosoś ale myślę że dorsz albo pstrąg też będzie ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja po dniu pracy:) Nietoperko, jak to ze skórą?to filet miał być a one skóry nie mają...?ja trochę "kołowata" w tej materii,musisz precyzyjniej:D:D:D;) pozdrawiam wodnikowe dusze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wodniczki :) pogoda u nas okropna :O od rana pada deszcz chwilami ze śniegiem jest mokro i chlapowato,brrrr jednym slowem :O Gofro----precyzuję,kochana :) ja lubię jak rybie miesko jest pomieszane z warzywkami i wkladam fileta bez skóry i wtedy wystarczy 15 minut :) natomiast jak chcę aby ryba była w dzwonkach to kupuję calą,czyszczę ją z ości i ze skórką wkładam do gara na ok.20 minut a potem wyjmuje i kroje na odpowiednie kawalki i ukladam na warzywkach :) mam nadzieję że teraz już bedzie wszystko jasne a po zrobieniu będzie smakowalo ;) koniecznie napisz jak wypadlo to gotowanie :) powodzenia 👄 tyle narazie bo za chwile pomykam do mojego kochanego dentysty ;) tyle jest do zrobienia przed świętami że małe znieczulenie bardzo się przyda ;):P:) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam kuchareczki :) Gofra------> ja chetnie sama skorzystam ze sprawdzonych przepisów bo sama nie jestem żadnym specem od kuchni. Mimo ,że teraz ona na mojej głowie wyłącznie została. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko sie uczyć od lepszych od siebie;) więc chetnie coś wyprobuje ;) Traz musze z malą solenizantką na roraty pomykać ,więc narazie 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło:),Nietoperko dzięki bardzo,mam nadzieję ,że teraz kumam:) dam znać jak wyszła rybka,ale to jeszcze trochę czasu nim zrobię.. Dziś już "żyję" jutrzejszym wyjazdem do Poznania na 3 dni,bo wykupiłam karnecik na filmy(już o tym chyba wspomniałam)więc się cieszę i wyruszam zaraz po 15stej z młodymi,bo pierwszy film wieczorkiem..Pozdrawiam i do ...za parę dni.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!!!! spiochy :) słuchajcie w tym znieczuleniu coś naprawde jest ;) po powrocie od dentysty wzięłam sie za dywany :) wypralam wszystkie i teraz wygladają jak nowe a dzis od rana \"wyprałam \"wszystkie kwiaty :) a mam ich niemało :D i to głównie yuki,draceny i palmy...duze :) i z dużą ilością liści ;):P martwi mnie tylko ze teraz dopiero po nowym roku mam wizyte:( ale Yeti idzie w poniedziałek i sobote wiec mi zrobi zakupy i bigos jak spida dostanie ;):P:) miłego dnia życze i pomykam do pracy :) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko :) Kigano-----moje dzieci wlaśnie dziś o 5 rano pojechały do Wroclawia na koncert więc po powrocie na pewno bedę miała relacje z oglądania na żywo :) a swoją drogą to uwazam że to fajny pomysł :) ponieważ został mi ostatni wolny weekend przed świętami ,mieszkanie wysprzątane (a nawet przemeblowane gdzie nie gdzie ;):P ) postanowiłam dziś sobie kupić nowe firanki :)a ze mój Yeti jest w pracy to mam wolną rękę :):D jak wróci jutro to zobaczy :);) lece zatem na poszukiwania a o efektach powiadomie po powrocie na razie,pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam :) słuchajcie firanek jest w sklepach zatrzesienie ale jak chcesz jakies konkretne to .... zapomnij :O albo są zyt długie albo nie ten wzór albo nie ta cena ...i nie kupilam :O ale po powrocie z rozpaczy poszłam na całość i umyłam 2 lodówki :) zamrażarki nie ruszałam bo już z lekka załadowana ;) i gotuje bigos :) a kapuste do bigosu kupiłam taką super że chyba z pól kilo zeżarłam na surowo ;):P a co do firan to jeszcze sie nie poddałam ;) ale na razie poupinałam fantazyjnie te które już miałam i też jest ładnie...na razie ;):P Gosiu----gdzie jesteś? może jakiś pozytywny horoskop? :) albo lekarstwo na ADHD :D Beniu----gotowanie też może być fajne :) mówi ci to ktoś kto od zawsze cierpiał na garkowstręt ;):P nawet rodzinka sie śmieje że się starzeje bo gotować i piec zaczęłam :P zmykam bo pusto tu jakoś i tylko ja ciągle coś bazgram :( miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko, co do firanek to mam ten sam problem co Ty. Niby w sklepach zatrzęsienie, ale jak przychodzi do wyboru, to masakra :o Fajne firanki to ja widziałam na targach hotelarstwa i gastronomii w październiku, bo tam przyjechali producenci. Trochę ładnych widziałam też na allegro, ale jeszcze nie kupiłam. Te,co się mi podobały wymagają bowiem większego okna niż posiadam i podwójnego karnisza, którego nie posiadam :P Może, jak będę miała w końcu ten swój dom, to sobie je kupię :D Dziś trochę miasto zwiedziłam, pod kątem prezentów, nawet w sklepie Natura wylosowałam prostownicę do włosów :) to nic, że jedną mam już w domu, tą nową dam komuś w prezencie :D Trochę prezentów więc mam, coś ciężko mi to w tym roku idzie ...., ale jeszcze trochę czasu, więc moze się wyrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellołek:D ja przepisów nie wrzucę bo wigilie robią mi mamy:P:D hahah niezle sie ustawilam:D ja ganiam po sklepach:D moj portfel juz tego znieść nie może:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skyman
drogie wodniczki pomocy! mam kolezanke podobnie jak wy -wodniczke ktore bardzo lubie no i zastanawiam sie jaki prezent,upominek ode mnie sprawil by jej ucieche. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie dopiero co odespałam to "szaleństwo" Ogólnie było super i cieszę się ,że zobaczyłam 4 nowe filmy,które bardzo mi sie podobały ,bo 1 już znałam wcześniej.Trochę to było męczące, bo filmy były 2x dziennie a trwał 1 seans np 213 min a kino niezbyt wygodne,bo aż 100letnie!!,noo ale! Pobyt miał poza niewygodą siedzenia same walory i korzyści, bo byłam na okretkę z córkami i przyszłym zięciem,widziałam piękne rzeczy i przywiozłam z leśniczówki dębowy pieniek dla taty,który sie bardzo ucieszy z jego posiadania na działce dostanie go w prezencie gwiazdkowym plus fotografie kościółka swojej rodzinnej wsi w górach,do wspomnień którego teraz dość często powraca Do świąt blisko..cieszę sie na nie Lubię widzieć radość bliskich.W igilia jak co roku u mnie,ale tym razem jeszcze będzie z nami męża brat z rodziną,więc będzie nas trochę i to też fajne. narazie mialam czas na to by tylko tyle napisac:) pozdrawiam cieplo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×