Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Dzięki za życzenie 👄 dziś zaczął się pierwszy dzień z reszty mojego życia :D u mnie pogoda ponura ale nie było najgorzej :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu-wszystkiego co najlepsze,zdrowia, milosci,spelnienia Twoich marzen,planow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 🌻 - aby ten pierwszy dzień reszty Twojego życia zapoczątkował przepełnione szczęściem i uśmiechem dni. Życzę Ci również nie gasnącego optymizmu i pogody nawet w deszcz :D Szuwi 🌻 troszkę spóźnione :D życzenia.. ale z serca płynące składam Ci: abyś była zdrowa, radosna i byś powody do szczęścia spostrzegała każdego dnia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziekuję za zyczenia i pamieć :) Kigana, Szuwi i Gosia, spóźnione ale szczere życzenia 100 lat w zdrowiu, szczęsciu i pogodzie, obyscie zawsze były piekne jak róże w ogrodzie. Oby Wam ludziska i świat cały sprzyjali, a janieli z nieba nad Wami czuwali. :) Tak Wom Panie Boże dej Hej :) 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla przypomnienia, żebyście nie szukały ;) Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Habanerka ...................... 28 stycznia, Sosnowiec :classic_cool: Koliberek ........................ 3 lutego :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Szuwi.............................5 lutego, Warszawa (dawniej Lublin) :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. świętokrzyskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie Dziś jeszcze jestem w domu, jutro już do pracy :o no nie powiem, zebym była z tego powodu przesadnie szczęśliwa, no ale jeszcze trzy dni i wolne :) W tym roku ferie są u nas na samym końcu i wręcz o wiosnę zahaczają. Wybieramy się z Postrzeleńcem do Szklarskiej na parę dni. Byliśmy tam latem, bardzo się nam podobało i jedziemy teraz. Tyle, że do innego pensjonatu. Jak będzie fajny, to go Wam polecę :) Dziś u nas rano mocny przymrozek był, znowu skrobanie samochodów się uskuteczniało ... mój na szczęście w garażu stoi, jutro do pracy pojadę, bo mam w dwóch miejscach i 20 minut przerwy między jedną a drugą pracą. Szybkim marszem to zdążę, ale spocę się zawsze jak mysz i przeziębienia gotowe :o Co do SKS-ów, to u nas nazywało się to Szkolny Klub Sportowy i nawet chodziłam na te zajęcia. Najbardziej lubiłam gimnastykę - o dziwo. Niestety nikt nie zauważył we mnie sportowego talentu, no cóż .... po podstawówce umiałam przynajmniej dotknąć czołem do kolan, a teraz ...... ehhh Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że u nas ferii nie można powtórzyć;) ja bym tam jeszcze raz się na narty wybrała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, co Ty za masakrę wynalazlas ??? Oczywiście nie przeczytałam tego - to nie na moją cierpliwość :o Isa, Gosia ma dobry pomysł :) U nas będę ferie, w kujawsko - pomorskim i jeszcze gdzieś, nie pamiętam już gdzie. Do piątku masz jeszcze trochę czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tylko pomachać ale jak otworzyłam nowa stronke to tak nie wypada :) melduje że włos zrobiony paznokcie wystają 2cm za palec,zgubione 2 kg ,Yeti orzekł że niezła laska jeszcze jestem :) ;) wiec moge grzecznie czekac na poród ;):P:) a tak serio to po południu zaczał u nas padać snieg ...i ciagle pada więc jakby co to u nas jest jeszcze tydzień ferii ;):) zapraszam jutro odbieram nowe okulary w takich fajowych oprawkach wieć bedzie komplet :) miłego wieczoru zyczę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Benia z okazji imienin wszystkiego co najlepszy i o czym sobie tylko zamarzysz ❤️ 🌻 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Beniu 🌻 wszystkiego najmilszego w dniu imienin 👄 milego dnia wszystkim :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beniu dużo zdrowia i słodyczy👄❤️🌻🌻 w Dniu Imienin. Pozdrawiam z zaśnieżonej i śniegiem sypiącej Zielonej Góry(białej):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beniu 🌻 to i ja dołączam z życzeniami!! wszystkiego najlepszego! a ja tych sztucznych paznokci nie moge nosic zrobilam sobie na komunie syna a pozniej.... biegalam co tydzien bo cosik mi odchodzily od moich pazurow, roznymi technologiami byly juz robione a pozniej pojechalam na nurki i po drugim moczeniu same odpadly calkowicie i juz nie robie:P no chyba ze bede wychodzic drugi raz za mąż to wtedy w ramach robienia się na bóstwo sobie fundne na tydzien:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, nie dalam rady przeczytac listu do kotka:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :D🖐️ melduje że wróciłam z pracy,zjadłam obiadek,wstawiłam pranie i teraz w moich nowych goglach zasiadam do ploteczek :);) pogoda u nas jest koszmarna :O jakby tam na górze nie mogli sie zdecydować czy ma juz byc wiosna czy jeszcze zima :O Gosiu----list do kotka jest nie do ugryzienia :) Iso--- ja bardzo długo nosiłam sztuczne pazury z akrylu ,potem miałam przerwe a teraz pierwszy raz mam żelowe.robie w nich wszystko i wogóle mi nie przeszkadzają :) a ponieważ moje własne są cienkie,kruche i rozdwajają sie jak tylko trochę urosną to jest to jedyny sposób żeby mieć piękne szpony :P Mój Yeti wczoraj ku mojemu wielkiemu zdziwieniu przytachał wiązkę jemioły i stwierdził że on się już na Walentynki przygotowuje :):D A jutro idę na kolejną wizytę do okulisty :( miłego wieczoru wszystkim życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beniu ----> wszystkiego najlepszego, słońce nawet w te pochmurne dnia 😍🌻😍🌻😍 Nietoperko ---> zmieniasz się i nowe piórka, pazurki, okulary, oczy ..... po prostu szaleństwo, ale takie fajne :D , no a Twój Yeti, jako rasowy Skorpion nie może pozostać w tyle hehe ..... Co do pazurków, to nigdy nie robiłam, natura wyposażyła mnie w naturalne, dość mocne pazury, więc póki co nie muszę ich niczym wzmacniać. Jak chcę miec ekstra to zapuszczam, maluję - gorzej jak się któryś złamie, ale kosmetyczki znają takie triki z kolorami, że nie widać, że któryś jest krótszy. U nas też dziś pada śnieg z deszczem, wieją jakieś wichry, ale wiosna coraz bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie zimno mokro szaro i w ogole jakies podle dni mi sie zaczynaja i warcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pazurow ostatnio mam resztki wlasnych:P ale to przez te dziwne sporty moje:D albo sie rozmocza albo pokrusza ;) trudno:D byle do lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, po urodzinach będzie lepiej :) I albo zadbane pazurki, albo sporty, które jak wiadomo są zdrowiem ;) podobno ..... Postrzeleniec twierdzi inaczej. Dni mijają mi tak szybko, że czasem to mam wrażenie, że się tylko budzę i rano wstaję i tak ciągle w kółko to samo, niczym w \"Dniu Świstaka\". Okropne uczucie, mówię Wam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc miłego dnia zyczę i poginam do okulisty :P LUTEK wszystkiego co najlepsze 🌻 :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wszystkiego najlepszego dla Lutka🌻🌻🌻 Nietoperko "spoko"wrażeń u okulisty:) jakby nie było już trochę się oswoiłaś z wrażeniami nie?Mnie osobiście ciężko sobie wyobrazić jak mi coś przy oku... Kigano, a to poczucie "dzień świstaka" akurat znam,też takie czasem miewam i też go nie lubię,wręcz nie znoszę!Ja to określam jako zawieszenie,takie poczucie...I ten dzień świstaka:) jest gorszy niż inne poczucie jakie kiedyś miałam-że świat i życie toczy sie normalnym rytmem a ja niczym w kokonie ze szklanej kuli toczę sie w tym świecie a jednak ..obok:) Freud miałby co robić::)):D:D:D Dziś pomimo pochmurzycy na dworze mam dobre samopoczucie,małe planiki i dozę "podniety"z oczekiwania:D A tym czasem do roboty..🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku ❤️ Lutek ❤️ zawsze słońca na drodze życia 🌻 spełnienia marzeń 🌻 wiarygodnego dostawcy netu ;) 🌻 🌻 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 nietoperku❤️ lutek❤️ wszystkiego najlepszego: samych radości,słonka , spełnienia marzeń itd:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Habanerka ...................... 28 stycznia, Sosnowiec :classic_cool: Koliberek ........................ 3 lutego :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Szuwi.............................5 lutego, Warszawa (dawniej Lublin) :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk :classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. świętokrzyskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie Nietoperzu, Lutek ---> zdrowia Wam życzę, energii, zadowolenia z siebie, otoczenia i czego sobie jeszcze życzycie 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, hmmmm, to o tej szklanej kuli też mi bliskie jest :o ale nie bede tego już rozwijac ;) U nas piękny śnieżek i mrozik, dziś rano zaliczyłam glebę na chodniku, ale nic mi się nie stało, bo tak jakoś upadłam na kolana. Gdybym sobie coś zrobiła, to na pewno wezwalabym odpowiednie służby, bo nie było odsniezone :o Ale co tam , jeszcze tylko jutro i znów wolność rządzi :D cudnie po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D🖐️ dzięki za życzenia :) wizyta u okulisty zalatwiona pozytywnie :) ten laser jednak pomógł :) teraz 2 miesiące spokoju :D wieczorem moja córcia podstępem wywabiła mnie na zakupy i dostałam w prezencie fajne buty :) i chociaż aura raczej kiepska to dzień minął miło i sympatycznie :) Tailitu 🌻 słoneczka i wszelkiej pomyślności 🌻 miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! No to się zima rozkręca.. z utęsknieniem wypatruję słońca :) Poza tym jest OK, prawie :D Nietoperko 🌻 ❤️ 🌻 - z okazji Twojego wczorajszego święta życzę Ci przede wszystkim, aby Twój optymizm i poczucie humoru zawsze pozostawały nieugięte, byś była zdrowa i szczęśliwa i by wszystkie Twoje marzenia się spełniły! 🌻 Lutek 🌻 serce] 🌻 - troszku spóźnione, ale szczere życzenia zdrowia, spełnienia marzeń i radości każdego dnia Ci życzę! 🌻 Tailitu 🌻 ❤️ 🌻 - wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, zdrówka i samych radosnych chwil! 🌻 Kigana - znam ten ból. Czas zasuwa coraz szybciej i nie znalazłam jeszcze metody, by to zjawisko powstrzymać, ale pracuję nad tym ;) Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×