Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

buziaczki 👄 pogoda u nas prawdziwie wiosenna :) troche malusio słoneczka dziś było ale nie ma co narzekac bo wiosne czuje sie w powietrzu :) w moim ogrodzie sa już przebiśniegi :):D takie sliczne,malutkie :) ale są ! Paula dzieki za fotki :) klimat świetny :) buty i kiecka też:) wszystkiego co najlepsze 🌻 podobał mi sie bardzo żyrandol :) miłego wieczoru zyczę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano twrdym trzeba być a nie miętkim! ;) teraz to juz może być tylko lepiej skoro od głębokiej wody zaczełaś :) powodzenia ze stonką :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miłej nocki życzę :) Nietoperko, no trzeba być twardym, nie ma wyjścia ;) Do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) biegalam cale rano od lekarza do lekarza bo zbieram dokumentacje na piatek na komisje do zus-u o przedluzenie renty :O a swoją drogą jakie to wszystko popieniczone bo w piatek z choroba oka trafie do jakiegos ginekologa,chirurga albo innego pediatry :O i dopiero on po stwierdzeniu ze na chorobach oczu to on sie nie zna wysle mnie na konsultacje do zusowskiego okulisty ! ;P:( a podobno w naszym kraju walczy sie z biurokracją :O ale nic to Baśka-jak powiedział Wołodyjowski- i wysadził sie w powietrze :) dałam rade 5 razy to i teraz wytrzymam :) zmykam do pracy,miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie będę oryginalna, ale stwierdzę po raz kolejny, że na chorowanie to trzeba mieć zdrowie :P Nietoperko ---> powodzenia w bojach z lekarzami, a moze uda Ci się trafić na własciwego ??? Gofra ---> i jakie wyniki negocjacji w palmiarni ?? Dogadaliście się w końcu z odpowiednia osobą? Wesela moze i fajna rzecz, ale jak się nie uczestniczy w swoim własnym :P hehe Miłego wieczoru, znikam, bo mam trochę pracy papierkowej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej helou! 🖐️ Znowu mnie trochę nie było, ale miałam tyle na głowie że nie miałam czasu na neta! Ale się porobiło! Tyle \"niusów\" mam! Po pierwsze i najważniejsze to niedługo drastycznie zwiększe objętość... Jestem w 5-tym tygodniu ciąży :) :) W piątek na usg widziałam mojego dzidziusia, właściwe to była tylko plamka, ale ja widziłąm ja do mnie machało ;) Po drugie to .... wychodzę za mąż!! Cholera, że też i mnie to musiało spotkać ;) 2 maja roku pańskiego 2009 o 15:30 pomaszeruję do ołtarza. W dwa dni zorganizowałam wesele! Ja to mam tempo :) Nawet sukienkę kupiłam. Jeszcze tylko obrączki i po wszystkim :) Się musiałam w końcu z Wami podzielić - taka podekscytowana jestem :) Dziewczyny może Wy się lepiej znacie, jak to jest ze zwolnieniem w ciąży? Mogę iść na zwolnienie tak od razu i do końca ciąży? Nawet jak wszystko jest z dzieckiem ok? Bo coś mi koleżanka wspominała że po 180 dniach trzeba na jakąś komisję stawać. I co z macieżyńskim. Bo w trakcie macieżyniego skończy mi się umowa? Jak się któraś orientuje to napiszcie plisss. Buziaki dla wszystkich. Sciska i pozdrawia - przyszła mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dopiero nowiny :) Szuwi --> gratulacje, tyle ważnych wydarzeń w jednym roku 🌻 no i oczywiście oczekujemy na dalsze sprawozdania 👄 jak się nie odzywała, to teraz w swoim stylu - na raz tyle ważnych życiowo wieści, cała Szuwi właśnie zaczyna zgodnie z zapowiedzią meteo dmuchać , gdyby jeszcze tak rozwiało te ponure chmurska może są chętni --> za darmolca odstąpię parę kg , ale z rozmów wynika, że jakoś sporo tego towaru ostatnio na rynku, no cóż nie tylko ja chcę z \"magazynu\" wypchnąć zimowe zapasy :D pozdrawiam całe zgromadzenie , papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulka 26.01.1977
Ja też wodnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi :D Ty to masz wejścia :D:D:D Również serdeczne gratulacje 🌻 Niech Ci nowe stany pozytywnie służą :) Co do macierzyńskiego - to nie mam pojęcia, jak to jest. Ale moze w necie coś znajdziesz, albo nawet na kafe były chyba też takie topiki. Zawsze też można dowiedzieć się w zusie, jeśli trafisz na kompetentną osobę, albo masz tam jakichś znajomych. Lutek, też mam trochę nadmiaru do oddania, może się uda ;) Dziś słońce zdecydowało się wyjść na parę chwil. Wróble ćwierkają jak dzikie w krzakach, czyli wiosna idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie Szuwi----gratulacje i usciski :) kiedys bylo ze nawet jesli umowa wygasala w czasie macierzyńskiego to do końca placil zus ale jak jest teraz to niestety nie wiem :) wiosne czuje sie na każdym kroku :):D a co do zbednych kilogramow to juz wspominalam o swoich:O ale musze sie pochwalic jakies osiagniecia w tej sprawie są :)...dwa kilo mniej :D do prawdziwej wiosny jeszcze chwila wiec jest nadzieja na wiecej ;) a narazie pod kurtką zimową tak bardzo nie widać :P milego dnia życze :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tani butik
Witam, Chciałabym zapytać was o zdanie w pewnej sprawie. Prowadze butik z odzieżą dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Odzież jest nowa i używana. Zamierzamy otworzyć sklep internetowy z podobnym asortymentem i chcemy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Jakiego asortymentu oczekiwaliby Państwo w sklepie, jakich marek i rozmiarów? Może jakieś specjalne życzenia? I czy osobiście dokonaliby Państwo zakupów w takim sklepie? Czekam na wszystkie opinie pod adresem katarzyna1000@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuwi !! gratulacje!! co do macierzynskeigo i ciąży nie jestem pewna ale - na zwolnienie możesz iść, ale ileś tam przed końcem musiałabyś już na macierzyński, zwolnienie jak Ci nic nie jest to raczej tylko jakiś przyjazny lekarz, jak umowa się kończy w trakcie macierzyńskeigo to mają obowiązek przedłużyć tylko do końca urlopu ale jutro sie dowiem więcej i lepiej i pewniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi-ja Pani gratulejszyn!!! teraz tak: chodzisz sobie do pracy do 3 m-ca nic nikomu nie mówiąc...po 3 m-cu idziesz do ginekologa prosisz o zaswiadczenie ze jestes w tym i tym tygodniu ciąży. Przedkładasz w kadrach i moga ci nafikac bo umowa automatycznie sie przedłuza do dnia porodu i macierzynski płaci Zus a potem juz nic nikt nie płaci. do 3 m-ca moga Cie zwolnic-pamietaj. okres zasiłkowy wydłuzono na ciąże do 270 dni -ale to sprawdz,ciaze mam za soba to i terminy mnie tak nie interesuja,ale raczej na 99.9%. Szuwiradło-a jestes na nk? Ale bedzie zabawa na porodowce z Toba..na bank kazesz sie zawiezc na chirurgie albo do ....spa ;-))))))))))))))))))))))))))0 sciskam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane :) No wejście roku zrobiłam :) Jo* jestem :) mogę Ci wysłać linka do mnie na maila jak chcesz :) bo pewnie mnie z imienia i nazwiska nie pamiętasz :P Jak to mogą mnie do 3 miesiąca zwolnić????? Ja słyszałam że tylko jak w trakcie tych trzech pierwszych miesięcy mi się kończy umowa. Tak przynajmniej wyczytałam na necie. I co do tego wychowawczego mam dwie sprzeczne informacje: jedna to taka że mi pracodawca do końca urlopu musi przedłużyć umowę, a druga że umowy nie muszą przedłużać i że zus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak to wodniki lub wodniczki.To co za topic chłopski czy babski.? :D:D:Ddo men-ów a do DAM 🌻🌻🌻 A co wy na to? Jakby co to jestem całe życie zakochany 14 luty.Ale żonaty z piątką dzieci.+ najwazniejsza osoba Kochana żoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak beda chcieli to moga ;-) zwolnic.chocby dyscyplinarnie lub likwidacja stanowiska. na pewno macierzynski placi zus i na tym sie konczy placa. dawaj linka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie i wielkie gratulacje Szuwi! I ciązy i szybkiego załatwienia wesela hihihi ,bo u mnie z tym pod górkę.Z prywatnymi restauracjami -żaden problem,można wybierać i cenowo i lokalowo..gorzej z tą Palmiarnia co sobie młodzi upodobali ,bo ona..państwowa,tak naprawdę to nie ma odpowiedzialnej osoby,ktora podjęłaby decyzję...szok.Powiedziano nam,że mogą owszem zarezerwować miejsce na którejś ze sal ale gdyby za 5 dwunasta pojawił sie ktoś kto reflektuje na cały obiekt do wynajęcia to wcześniejsze zobowiązania sie nie liczą,bo rachunek ekonomiczny..itp..Trochę szkoda,bo tam fajnie.. Noo,ale nie ma tego złego..przynajmniej trochę dłużej poprzebywałam z przyszłą teściową córki,bo na tyle lat co oni się"ciągają" to nie miałam przyjemności tyle godzin z nią być:::D-fajna kobietka a przy bliższym poznaniu tylko zyskuje. U mnie wiosny nie widać:(,albo ja nie chce widzieć,pada,ponuro i dalej fatalnie sie czuję..pozdrawiam nowego wodnika🖐️i cały stawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek :) Wszystkim :) Szuwi --> GRATULACJE :D 🌻 Paula --> dzięki za zdjęcia :D Gofra u mnie jednego dnia wiosna :D drugiego bura jesień :) ale co tam :) niedługo wiosna na całego :D moja ulubiona pora roku :) 🌻 miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc udalo sie ! przedluzyli rente znowu na rok ! :) ale dzis nie mam sily na dluzsze pisanie wiec milego wieczoru życze :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kigano twoje zyczenia sie spelnily i trafilam na odpowiedniego lekarza :) okazalo sie ze dokumentacja medyczna z ostatnich zabiegow byla na tyle wiarygodna i przekonywująca ze pani doktor ( nie wiem jakiej specjalizacji ) uznała ze trzeba przedłużyć rente :):D bez dodatkowych konsultacji :) mam wolny weekend i żeby nie zardzewieć już wczoraj postanowilam ze dzis umyje okna i powiesze czyste firanki :P ale cholera moje plany legly w gruzach bo od rana pada jakas głupia mżawka i nie ma zamiaru przestac :O ale biorę się za ogólne porzadki :) z praniem dywanów włącznie ;) no bo coś trzeba robić w wolny dzień :P:) miłego weekendu życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, to super, że masz to z głowy za jedną wizytą. Mówisz, masz :D:D:D Wczoraj nasi panowie z pracy zaprosili nas na imprezkę. Przygotowali super jedzonko, fajne prezenciki - rewelacja :) Sami gotowali !! Nie siedziałam do białego rana, dziś czuję się świetnie i moge też zabrać się za porządki :) Postrzeleniec w pracy, więc mogę zaszaleć - chociaż bez przesady, oczywiście :P Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplo i wiosennie :) Sarkano 🌻 i Koliberku 🌻 samych serdeczności :) i podwójnej radosci ;) wszystkim pozostałym Paniom milego dnia i mnóstwa kwiatów :) a tak w ogóle to życzę Wam aby Dzień Kobiet trwał przez cały rok a nie tylko ten jeden dzień :):D lecę wypatrywać wiosny ;)... może jakieś bociany wyczaje ;):P :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Solenizantki! Sarkana, Koli ---> 🌻🌻 🌻 wszystkiego najlepsiejszego wszystkim Kobietom oczywiście uroczego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ale z Was ranne ptaszki ;) Sarkano, Koliberku ----> zdrowia, spokoju i radości w dniu Imienin 🌻🌻🌻 Nietoperz - Katarzyna ................. 13 lutego 🌻 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca Kigana – Lidia ..........................27 marca Habanerka – Iwona ....................23 maja Tailitu – Paulina .........................26 maja Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia Pozostałym paniom - miłego dnia 😍 tego i tych następnych również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj odgruzowałam trochę mieszkanie .... ło matko, plecy mnie dziś bolą :o większa systematyczność byłaby wskazana ..... bo potem tak to już jest :o Okien nie myłam, bo już nie miałam sił i zresztą pogoda była niezbyt ładna, by rzucić się na szkło ;) okienne. Postrzeleniec dziś znów jest w pracy .... a ja mam sprawdziany do sprawdzenia. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiganko chociaz wysprzatalam chate na blysk to za okna tez sie nie bralam bo jakies deszcze niespokojne padaly :( poza tym nie mozna robic wszystkiego w jedym dniu bo nic by na pozniej nie zostalo :) owocnego sprawdzania sprawdzianów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano 🌻 ❤️ Koli 🌻 ❤️ dużo miłości, zdrówka i spełnienia marzeń :D 🌻 u mnie dziś pochmurno było :O ale ja i tak na forum ezoterycznym cały dzień spędziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dnia życzę, a raczej popołudnia :) U nas 4 pory roku niemalże, ale co tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie podobnie jak u Kigany 4-ry pory roku. o 6 rano snieg ok.10 sloneczko a o 14 deszcz :O teraz nie pada ale powietrze jest bardzo wilgotne chociaż jest dośc ciepło milego wieczoru zyczę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×