Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

u mnie słońca brak :O ale i tak miłej niedzieli życzę :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie cały dzień pada i wichurami straszą :o cóż, w marcu jak w garncu - prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziekuje Wam za słowa otuchy... Nitoperku poslij do mnie troche tej wiosny, bo u mnie to normalnie praktycznie zima nadal :( Pada snieg... Pozdrawiam Was serdecznie , buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli --> łap :D tyle słońca ile zdołasz ❤️ 🌻 Kocham wiosnę. Jak widzę tych motocyklistów na swoich maszynach, to aż mi ciarki z podniecenia przechodzą - grabarz. 🌻 Stare austriackie przysłowie: Kobiety są jak wino, należy pozwolić im dojrzewać w piwnicy. 🌻 Odkryto nieznany list św. Pawła do Koryntian. Zaczynał się od słów: \"Nie wyrzucajcie tego listu. To nie jest spam...\" 🌻 - Jak się nazywa comiesięczna przypadłość kobiety? - Red Ból 🌻 słonecznego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni1794
Pomóżcie zebrać pieniądze na operację serduszka 5-miesięcznego smyka Igorka Jeruzala.Termin operacji to 23 kwietnia,ale pieniążki muszą na początku kwietnia być na koncie kliniki,by lekarze podjęli się jej. Igorka wychowuje sama mama i nie jest w stanie pokryć kosztów,stąd moja prośba. By pomóc Igorkowi - wyślij sms na nr 7138 o treści SERCE (koszt 1.22 z vat).W opdowiedzi tapeta do ściągnięcia na komórkę - przekaż 1% podatku - wpłać na konto Igorka FORTIS BANK SA W Lublinie - rachunek w PLN 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 "na leczenie Igora Jeruzal" FORTIS BANK POLSKA SA - rachunek USD 77 1600 1101 0003 0502 1175 2021 "na leczenie Igora Jeruzal" Kod swift ppabplpk FORTIS BANK POLSKA SA -rachunek euro 23 1600 1101 0003 0502 1175 2023 "na leczenie Igora Jeruzal" Kod swift ppabplpk Więcej informacji o Igorku na stronach http://dlaigorka.pl/ http://podaruj-zycie.com.pl/forum oraz na profilu mamy Igorka p.Karoliny Jeruzal na Naszej Klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni1794
Pomóżcie zebrać pieniądze na operację serduszka 5-miesięcznego smyka Igorka Jeruzala.Termin operacji to 23 kwietnia,ale pieniążki muszą na początku kwietnia być na koncie kliniki,by lekarze podjęli się jej. Igorka wychowuje sama mama i nie jest w stanie pokryć kosztów,stąd moja prośba. By pomóc Igorkowi - wyślij sms na nr 7138 o treści SERCE (koszt 1.22 z vat).W opdowiedzi tapeta do ściągnięcia na komórkę - przekaż 1% podatku - wpłać na konto Igorka FORTIS BANK SA W Lublinie - rachunek w PLN 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 "na leczenie Igora Jeruzal" FORTIS BANK POLSKA SA - rachunek USD 77 1600 1101 0003 0502 1175 2021 "na leczenie Igora Jeruzal" Kod swift ppabplpk FORTIS BANK POLSKA SA -rachunek euro 23 1600 1101 0003 0502 1175 2023 "na leczenie Igora Jeruzal" Kod swift ppabplpk Więcej informacji o Igorku na stronach http://dlaigorka.pl/ http://podaruj-zycie.com.pl/forum oraz na profilu mamy Igorka p.Karoliny Jeruzal na Naszej Klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się kłaniam pięknie,jak nie wiem co :) niestety moją piękną wiosenkę też czart porwal :O wczoraj przez calutki dzien padaly jakieś deszcze ,chwilami ze śniegiem a dziś ku mojej rozpaczy znowu jest bialo w ogrodzie :O 😭 Koli ale przesylam ci kochana,garść dobrej energii której mam w nadmiarze :):D rety!...znowu sypie śnieg!!!:O zmykam do pracy,miłego dnia życzę i pamiętajcie że do tej prawdziwej wiosny już coraz bliżej :);) wbrew temu co widać zza okien :);):P :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,a u mnie grad wali jak groch!:( Temperatura tez masakryczna,bo tylko 2 stopnie:( Byłam dziś u lekarza zrobić badania ,takie pospolite jak okresowe.Jestem ciekawa wyników,bo ostatnio robiłam..?nie wiem..chyba będąc w ciaży,lol! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie tez zimno i snieg popaduje... Mam juz od wczoraj jakis minorowy nastrój...dołki mnie dopadają :( no to tyle Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po pracy :0 pogoda u mnie masakryczna ( nie wiem czy jest takie slowo ale kompik mi nie podkreślil wiec jest chyba ok. :) ) pada śnieg ,który momentalnie topnieje :O i robi się breja ! (hehe taż chyba jest ok :P ) a ja już poczułam wiosne piszczelami i kupilam sobie fajowe buty do skórkowanego płaszcza :O coby świetnie wyglądać jak pójde święcić te malowane jaja ;) i co? jak tak dalej pójdzie to korzuch i walonki jak nic będą przydatne :O i cały mój misterny plan pójdzie w pi... ! :O pozostanie tylko sprey i wydmuszki Yetiego na pocieszenie :);):P Koliberku , zostaw dołki dla golfistów ! ja wiem że to trudno ale staraj się ,kochana myśleć pozytywnie .ślę buziaki z samiutkiego Gdańska.trzymaj się !:) zmykam wciągnąć mój dietetyczny obiadek;) (warzywka na parze ) może zanim nadejdzie wiosna jakieś kilogramy znikną :P miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda paskudna :O ale tu macie coś na dobry humor :D 🌻 Telefon do RM: – Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem. 🌻 Słuchacz: – Polaków to powinno się rozróżniać po nazwiskach. Np. Płotka, Kąkol, Krawiec, Hebel... od razu widać, że to prawdziwi Polacy z dziada pradziada... o. Jacek: – Tak, ma pan rację... Tylko z tym Heblem to ja bym dyskutował... 🌻 Ekspert RM: – Muzyka techno w takim samym, a może nawet większym stopniu co narkotyki, uzależnia. Wywołuje bowiem w organizmie podobne reakcje chemiczne. Prowadzi też do rozwiązłości seksualnej. 🌻 o. Rydzyk: – Każdy liberał jest durniem, a każdy dureń – liberałem. 🌻 Słuchaczka: – Pół emerytury będę oddawać dla mojego ukochanego Radia Maryja. o. Jerzy: – To pięknie. A ile ma pani tej emerytury? 🌻 o. Rydzyk w Rozmowach Niedokończonych: – Podchodzi do mnie taka mała dziewczynka... no może miała z dziesięć lat i opowiada, że na początku wakacji przyszli do niej do domu koledzy i koleżanki i zaproponowali: założymy bandę. I założyli... podwórkowe kółko różańcowe. Takie wspaniałe dziecko... 🌻 telefon do RM: – Od kilku lat postanowiłam walczyć z tymi wstrętnymi wulgaryzmami w języku polskim. Na przykład idę przez park i słyszę, jak młodzi ludzie – tacy po trzynaście, czternaście lat – co drugie słowo tylko rzodkiewka jest super i rzodkiewka jest super. No to podchodzę do nich i mówię: „Ja wam, gówniarze jedni, zaraz nogi z dupy powyrywam”. I wie ksiądz, że to skutkuje... 🌻 o. Rydzyk: – Jest takie przysłowie: „Jedno jabłko zjedz dziennie, a lekarz będzie z daleka od ciebie”. Żydzi to jabłko zamienili na czosnek i teraz wszyscy porządni ludzie są z daleka od nich. 🌻 Słuchaczka: – Skąd się w Polsce bierze ten antysemityzm? Ja jestem właśnie takiego pochodzenia... o. Jacek: – Współczujemy pani wszyscy... 🌻 transmisja mszy z udziałem ojca Rydzyka: – Ile tu dzieci koło mnie! A tu taka mała dziewczynka... Ile masz lat? No co, nie umiesz mówić? Ile masz lat? Nie powiesz księdzu? No, ile masz lat? Głupie jakieś to dziecko, czy co? 🌻 Słuchacz: – Jak się do was dzwoni, to trzeba pochwalić Maryję zawsze dziewicę... prawda? o. Jerzy: – Tak jest przyjęte. Słuchacz: – Ale to przecież było dwa tysiące lat temu, to skąd wiadomo, że ona jest nadal dziewicą? o. Jerzy: – No... pan sobie musiał dzisiaj nieźle golnąć. 🌻 Słuchacz: – Jedziemy właśnie z pielgrzymką rowerową dookoła Polski, a na koniec do Częstochowy i co pięć kilometrów stajemy i odmawiamy różaniec. o. Rydzyk: – To pięknie, tylko czy w ten sposób dojedziecie do Częstochowy w tym roku? 🌻 Słuchacz: – Postanowiłem w następnych wyborach głosować na Platformę Obywatelską. o. Rydzyk: – No to pan cierpi na schizofrenię. Trzeba się przebadać, a ja pana na razie wyłączam. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idąc tym tropem,cytat z dzisiejszej gazety :) otóż sławny P.Ziobro powiedzial: \" Polska staje się coraz bardziej krajem podzielonym na bogaczy i tych co im na co dzień nie staje \" ;):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florkaaa
pozdrawiam wszystkie wodniczki :0 ja jestem dokladnie z walentynek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorzucam obserwacje meteo z mojego rejonu: do gadziny 13.30 czasem słońce, czasem grad 13.40-15.20 przerwa da deszcz od 15.30 coraz mniej widzę, około 16 tracę widoczność, śnieg zalepił mi okna ( i warto było tydzień temu poprawić światopogląd?) ja rozumiem przysłowia mądrością narodu, ale może tak zmienić ten garniec na jakiś nowszy model garnka :D ponieważ na tą okoliczność wytworzyłam sobie dziś seksualne podejście do życia, więc może cóś czytnę i zapadnę w sen a rano powita mnie wiosna wonna i radosna ps. mój prawy radar rejestruje właśnie wiadomości i stwierdzam, że tak niewiele Polakom do szczęścia potrzeba, pełna ekstaza, bo dostali 40-letni samolot, ciekawe jak jest granica wiekowa dla innych pojazdów? np. każdy powyżej 40 dostanie ze Stanów 30 letniego chryslera :D życzę miłego weczera i szybkiego powiewu wiosennego ciepła (podobno za jakiś tydzień planują nawet do +20 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Piękna zima :o zasypało wszystko równiutko :o okropność .... Ale moze stopnieje do jutra?? Jak sie czyta te teksty z RM, to człowiek ma wątpliwości, czy tego ktoś nie wymyślił ... ale chyba jednak nie. A poza tym nic mi się nie chce. Byłam u dentystki, ale ona ma jakieś inne znieczulacze, albo na mnie tak mocno nie działają. Bo nie czuję jakiegoś nadmiernego przypływu energii - wrecz przeciwnie. Ale co tam, dołki dla golfistów, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek --- dobre :D będą mogli tym złomem polskich żołnierzy do Afganistanu wysłac :o i tym się eksajtują ;) widocznie innych podniet co niektórym brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ u mnie jest prawdziwa,regularna ZIMA! śniegu nasypalo 30cm albo i lepiej,drzewa są biale a cały czas wali taki gruby,gesty śnieg że przez okno prawie nic nie widać ! dziewczyny,tyle śniegu naraz to tej zimy jeszcze u nas nie było ! zmykam do pracy,milego dnia życzę i oby do wiosny :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,i u mnie podobnie....biało,ale słonecznie chociaż.Dobrze ,że kupiłam kozaki na wyprzedaży to akurat mi "stykły":D Na weekend wybieram się do Poznania i mam nadzieję,że ta zima ustąpi.A swoją drogą jak ma być za tydzień około 20 stopni..to nie wiem..czy to takie fajne,znowu zdziesiątkuje ludzi choróbsko.Takie to nagłe.Jednak mimo wszystko ja wolę te 20 st:D. Nigdy nie słuchałam tego Radia Maryja,ale jeśli to są autentyczne cytaty to ono jakieś..głupkowate jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze taki humorek;) Mezalians? Rozmawia dwóch nawalonych w trupa biskupów, rozpartych w zabytkowych fotelach pałacu jednego z nich. - No i widzisz, wybudowałem tę największą świątynię w kraju za pieniążki wiernych... - Wybudowałeś... - Przy okazji mam trzy zajefajne posiadłości, a pojutrze kupuję czwartą na Mazurach... - Wiem, po sąsiedzku ze mną... - Rydzyk ma Maybacha, a ja mam aż 4 takie fury, że... - Ano masz... - A wiesz, stary co mnie najbardziej denerwuje? - Co? - Że nie mogę tego wszystkiego synowi zapisać w spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś zima :) na szczęście słoneczna i w miarę ciepła :D 🌻 Kobieta zjawiła się u lekarza, skarżąc się na okropny ból w kolanach. - Czy wykonuje pani jakieś czynności, które kładą duży nacisk na kolana ? - pyta doktor. - Każdego wieczora uprawiamy z mężem seks, w pozycji na pieska. - Rozumiem - odrzekł lekarz - ale jest jeszcze wiele innych, rozmaitych pozycji seksualnych. - Nie, jeśli oboje chcemy oglądać telewizję. 🌻 Przybiega babeczka na policję i mówi: - Zgwałciło mnie dwunastu facetów!! - Proszę ich po kolei opisać, my ich znajdziemy - rzecze policjant. - Wszystkich nie trzeba - mówi babka- wystarczy jak znajdziecie trzeciego, siódmego i jedenastego! 🌻 Dochodzi północ.... policjant podjeżdża do tzw. \"zakątka zakochanych\". Stoi tam samochód... podchodzi do niego i widzi na tylnym siedzeniu młodą dziewczynę, która robi coś na drutach, na przednim siedzeniu siedzi chłopak i czyta książkę... - Co tu robicie i ile macie lat... ?? - pyta policjant - Ja czytam książkę i mam 21 lat - odpowiada chłopak - a ona robi na drutach i za 15 minut będzie miała 18... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas już po zimie :D hura, hura, hura !!!!! Nadal co prawda chłodem zawiewa, ale nie ma już śniegu !!! Bo to, co było wczoraj to jakaś masakra :o Może zima w końcu zakończyła porządki i wymiatanie starych zwałów śniegu z różnych podniebnych kątów ? Gofra, ja byłam wczoraj w Poznaniu - akurat w śnieżycę. Myślę, że dziś już wszystko się stopiło. Tak, jak u nas teraz. Miłego popołudnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :* U mnie dopiero dzisiaj zawitała pierwsza zima tej wiosny, przez 10 minut zgarniałam śnieg z auta :/ ok. 10 cm, a później się wlokłam za pacanami 30 na godzinę, którzy już zapomnieli jak wygląda zima. Koli bardzo współczuję i ślę Ci bukiet kwiatów 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Szuwi wariatko, ty jak coś wymyślisz to nie ma mocnych :) gratulejszyn Joe witaj stary druhu i równiez gratuluję Gofra z mojego punktu widzenia, przygotowania ślubne były okropne, np.: jedna i druga matka potrafiły 10 razy dziennie dzwonić kiedy idę kieckę przymierzyć, doprowadzało mnie to do furii - nie zrób tego błędu! Muszę się pochwalić, byłam ostatnio w Czechach, tak całkiem spontanicznie. Kumpel dzwoni czy chcemy, szybko załatwił auto i pojechaliśmy na weekend, było super. Byliśmy w muzeum skody i zaczęły mi się te samochody podobać :) Jak chcecie mogę wysłać kilka pięknych sztuk. Byliśmy też w Pradze, ale żeby obejść na spokojnie to przynajmniej dwóch dni potrzeba, no i byliśmy tylko w centrum, Hradczany zaczekają do następnego razu :) I muszę przyznać fajne zwyczaje piwne tam mają :) nie trzeba biegać, zamawiać, kelner sam przynosi :D A teraz siedzę, piję czarnego kozela i mi tak jakoś przyjemnie jest, i przy okazji oglądam wiadomości lokalne nabijając się z wypowiedzi co niektórych radnych i włodarzy mego cudownego miasta, np. ...i za tym skutkiem musimy odwołać ..., na 18 głosów oddanych podczas wybieraia przewodniczącego 3 głosy były nieważne - nawet krzyżyka postawić nie potrafią (ale to tylko takie moje spostrzeżenia :P ) A tak na marginesie szukam ciekawych miejsc w Polsce do odwiedzenia z możliwością noclegu :P sobie ze znajomymi takie weekendowe wypady, żeby nasz piękny kraj lepiej poznać, czekam na propozycje :) pierwszy na liście jest Żnin i Wenecja, bo to jednodniowe i w miarę blisko. Jak mi się coś jeszcze przypomni to skrobnę, a co tam :P Pa pa pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pochwalić, bo mąż mi na szkolenie pojechał i ma pustą chatę. I właśnie sobie przypominam jak to jest mieć cały komputer tylko dla siebie, nadrobiłam wszystkie zaległości i słucham mej ukochanej muzyki - rocka :) Chyba musi częściej gdzieś wyjeżdżać :P Przed chwilą skończyła mi się Metallica, a teraz lecą Schody zeppelinów :) I bardzo gorąco polecam wszystkim miastomuzyki.pl lecę sie dalej rozmarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry u mnie snieg sie jeszcze nie stopil dlatego jutro jade na poludnie na... narty:D no co. ten snieg mnie zainspirowal poza tym jak zaraz nie bedzie tu cieplo to wpadne w depresje i wolami mnie nie wyciagna Paula wyslij troche tych skod:D ps. ja chili zet nie lubie:P wole radio pin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas dzis znowu wiosenna pogoda więc wyobrażcie sobie co sie działo z tą ogromną ilością śniegu :O przez tą huśtawkę ciśnieniową i wahanie temperatury jestem rozleniwiona,rozdrażniona i rozkojarzona :O ale jest dobra strona bo znowu widać moje kwiatki :) dobrej nocy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Zapomniałam się pochwalić - kaktus bożonarodzeniowy mi kwitnie :D A tak propos pogody i nastrojów to żadna z was mnie nie przebije, dostałam jakiegoś cholernego uczulenia i najlepsze jest to, że nikt nie wie od czego :/ Zdjecia zaraz wyślę, a teraz pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) Kigano wszystkiego naj,naj,najlepszego 👄🌻 milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paula ---> mi też kwitnie :D ale mam też tego wiosennego i kwitną obydwa. Mnie też ta pogoda dobija i też bym chciała gdzieś sobie pojechać. Może niekoniecznie na narty, ale zmienić powietrze i otoczenie byłoby super. Zobaczymy po południu. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×