Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

dzień dobry. u mnie slonecznie i cieplo :) na magnoliach pojawiły się takie maluteńkie pączuszki więc jest szansa że jednak wiosna nadchodzi :):D dziś mija rok jak mieszkamy w tym domu :) i ten rok przeleciał bardzo szybko bo mieszka nam sie tu super! :) mam wolny weekend i postanowilam sobie że oddam się blogiemu lenistwu ;):P... tylko czy wytrzymam aż dwa dni ? :O ... zobaczymy :);) miłego weekendowego wypoczynku i pięknej pogody :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! No to chyba w końcu mamy wiosnę! Kigana 🌻 z okazji imienin wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i pięknej pogody każdego dnia! 🌻 🌻 🌻 Nietoperz - Katarzyna ................. 13 lutego Gofra – Małgorzata ....................22 lutego Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego Koliberek – Beata ..................... 8 marca Sarkana – Beata ........................8 marca Isa – Iza .................................16 marca Kigana – Lidia ..........................27 marca Habanerka – Iwona ....................23 maja Tailitu – Paulina .........................26 maja Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia Koliberku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> niech tylko wszystko co najlepsze i najwspanialsze przydarza Ci się w życiu ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 u mnie wiosna pełną gębą :D nawet mi przez myśl przemknęło, żeby okna umyć :) ale to była bardzo ulotna myśl ;) :D miłego weekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana --> 100 lat w zdrowiu, szczęściu i miłości 🌻 sorki ,że po terminie, ale ja prosto z drogi, która eh....., zaliczyłam dziurę , felga piękną falbanką przyozdobiona, życzliwy pan zatrzymał się i pomógł mi zmienić koło, bo przecież śruby po automacie to raczej na babską rękę nie są, a opona no cóż zobaczymy w poniedziałek czy jeszcze zda się na kolejny sezon. Na odcinku ok 40 km naliczyłam 4 samojezdy z podobnym problemem, a na niektórych odcinkach wielkie nie tylko wyrwy,, ale wyrwane kawały asfaltu pośrodku jezdni niczym kamienie na polu, kaszana normalnie idę odreagować w pozycji horyzontalnej, pozdrawiam całe zgromadzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny niedzielny poranek, u mnie słoneczko, tylko troszku za mocno wieje. Kigano wszystkiego, czego tylko dusza zapragnie :* Lutek, dziury na drogach się okropne porobiły. Czasem się śmieję, że gdyby tak za mną policja jechała to miała by pretekst, żeby mnie zatrzymać, takim ogromniastym slalomem trzeba jeździć. Czas iść śniadanie jakieś wykombinować, ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym wymiarze czasowym :) pogoda dość ladna chociaz nie ma słoneczka.w nocy padalo ale teraz jest ok. wczoraj leżakowałam na kanapie robiąc przerwy na spacery z piesem :) zmęczyłam się okrutnie ;):P:) dziś już zalicze troche ruchu bo muszę trzasnąć ciacho ,bo po poludniu wpadnie kumpelka na kawke i ploty ;):) Ogladałyście mecz? :O toż to obraz nędzy i rozpaczy!to mój Ares lepiej gra!:P miłej niedzieli :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziękuję za życzenia 😍 Wyjechaliśmy sobie na weekend i niedawno wróciliśmy. W sobotę była ładna pogoda, więc można było sobie pospacerować i odetchnąć świeżym powietrzem. Fajnie było, szkoda tylko, że tak krótko .... Po drodze oczywiście mnóstwo dziur w nawierzchni. Po prostu masakra :o tragedia, jak te drogi wyglądają :( Jesli chodzi o nas, to obyło się bez przygód, ale wygląda to wszystko nieciekawie. Cóż, zaczynamy nowy tydzień, do miłego zatem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyslności 🌻 🌻 🌻 U mnie tez już sniegu nie ma, ale za to pada. Krokusy kwitną w ogrodzie i tulipany juz spore i hiacynty niedługo pewnie zakwitną, w domu mi magnolia zakwitła. Dostałam ja od przyjaciól do posadzenia w ogrodzie, ale że pączki juz miała, to kwitnie. Jest sliczna blado żólta (własciwie to kremowa) odmiana Elizabeth. :) Ogarneła mnie straszna tęsknota. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Koliberku --> dzięki za życzenia :) Tak to już jest z tą wiosenną pogodą, że budzi w nas różne tęsknoty, człowiek sam budzi się po zimie i tak to czasem wychodzi .... Co do magnolii - kupiliśmy sobie dwie - narazie ogródka nie mamy, to w poczet przyszłych roślin ogrodowych ;) Póki co posadzone są w doniczkach, zobaczymy, jak będą rosły - o ile w ogóle ;) Ale, jak Tobie rosną w domu, to moze te nasze też będą?? U nas dziś piękne słoneczko. Nareszcie :D Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Ja tylko przywitać się chciałam po powrocie z Poznania gdzie byłam u córki w ramach Festiwalu bollywood i złożyć życzenia imieninowe Kiganie- Wszystkiego najlepszego,zdrówka,radości w każdym dniu🌻👄❤️ W Poznaniu oczywiście było radośnie.wesoło i wzruszająco.Jestem już na miejscu, w domku i udaję sie spać Dobrej Nocy dziewczyny!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry obudzić się trzeba i w tym celu kawki się napić.Ja zaparzyłam a Herbatka oczywiście też zaparzona i sok malinowy dla zdrowotności również:D Pogoda za oknem piękna!25 lat temu drżałam niczym osika z przejęcia,szczęścia i co tam jeszcze towarzyszy ślubowi..Kopa lat i szmat czasu jak by ktoś rzekł..a mnie czasem wrażenie dopada,że to było tak niedawno..a innym razem,że wiek temu!:D W każdym razie z mężem jestem dłużej niż w domu rodzinnym:)I w domu rodzinnym nie my ale rodzice zorganizowali nam takie małe przyjecie ,w kooperacji z teściową i córkami:D Mamy zaproszenie na sobotę.Bardzo to miłe.A my sami? Nie wiem...Nie zaplanowaliśmy żadnego wypadu,w ogóle nic nie planowaliśmy.Myślę,że pójdziemy po pracy na jakiś sentymentalny spacer z deserem albo bez..? nie wiem.Ja sie cieszę że jest jak jest i że akurat dziś świeci słoneczko,dla wszystkich! pozdrawiam i milego dnia życzę[ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wodniczki! U mnie też słońce razi po oczach, więc bez okularków się nie ruszam :) przeciwsłonecznych, jak na razie :) Gofra 🌻 gratulacje! To srebrne gody dziś macie :D Ja dopiero 18-ty rok z moim Szczęściem i ciągle mi mało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Piękna pogoda również w moich stronach i bardzo się cieszę, że siedzę w domu, bo chociaż trochę posprzatam. Gofra moje gratulacje, rzeczywiście kopę lat, ale jak się ma wspólne tematy to i całe wieki szybko lecą :) A mój chłop dziś ostatni dzień w pracy - niestety, bardzo wszyscy żałują, że niecałe 2 lata firma wytrzymała. Wspaniałe towarzystwo i naprawdę fantastyczna atmosfera pracy - tego najbardziej żal, nawet mi. Co dalej jeszcze nie wiadomo, na razie będzie moim utrzymankiem :P Nic to, wracam do porządków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od wczoraj Gdans otacza piekno i uroda prawdziwej wiosny :) Gofro,kochana gratulacje,uściski i kolejnych 25-iu lat! 👄🌻 ja z moim Yetim 20 lat w sierpniu bedziemy obchodzić :);) a swoją drogą to zabawne bo nikt nam nie wróżyl dlugiej przyszlości hehe ale my jesteśmy przekorni i prosze bardzo ;):):P miłego dnia,sloneczka i wiosenki :D🖐️ Koliberku 👄... jutro będzie lepiej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście mialo być Gdańsk ale słoneczko mi prosto w monitor świeci a nie chcę zaslaniać bo przecież tak dlugo na nie czekalam ;) papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gofra ---> dzięki za życzenia :) A Wam z okazji rocznicy wszystkiego co najlepsze i kolejnych, pięknych lat razem 😍 Paula ----> to przykre co piszesz o pracy Twojego męża. Mam nadzieję, że niedługo będzie Twoim utrzymankiem. U nas też piękne słońce. W poczet tej pogody, zrobiłam pranie, które mi dość szybko wyschło. Nareszcie! Bo już mam dosyć suszenia w domu :o Ale zmęczona jestem :o to przez to g**niane przesunięcie godziny :o po co i na co to komu? Nie wiem .... idę się położyć do łózeczka. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gofra ---> dzięki za życzenia :) A Wam z okazji rocznicy wszystkiego co najlepsze i kolejnych, pięknych lat razem 😍 Paula ----> to przykre co piszesz o pracy Twojego męża. Mam nadzieję, że krótko będzie Twoim utrzymankiem. U nas też piękne słońce. W poczet tej pogody, zrobiłam pranie, które mi dość szybko wyschło. Nareszcie! Bo już mam dosyć suszenia w domu :o Ale zmęczona jestem :o to przez to g**niane przesunięcie godziny :o po co i na co to komu? Nie wiem .... idę się położyć do łózeczka. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos malin :) wy za to możecie kogoś wpuścić w nie :D http://1kwietnia.pl/?gclid=CK6Nw_aNz5kCFUU_3godW1HiuQ u mnie dziś boska słoneczna pogoda :D 🌻 Horoskop tygodniowy 30.03-5.04.2009 Wodnik Będziesz roztrzepany i rozdrażniony. Wpływ planet sprzyja niezwykłym spotkaniom, a nawet ujawnianiu tajemnic. 31.03 czeka cię ważna rozmowa na temat twoich życiowych planów. Nie bierz sobie do serca krytyki i plotek, bo stracisz dobry humor. Od 2.04 szczęście coraz bardziej będzie ci sprzyjać. Możliwy przypływ gotówki, nie zaniedbuj spraw finansowych. W piątek uporaj się szybko z obowiązkami, bo inaczej nie zdążysz na towarzyskie spotkanie. 🌻 miłego dnia :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosia, ciekawe te horoskopy wynajdujesz ;) nie ma co. Wszystko się zgadza, no prawie wszystko ;) Wiosna wybuchła takim ciepłem, że normalnie jestem w szoku. A co do prima aprillisowych żartów, to nikomu nie zrobiłam, ani nikt mi też nie zrobił - póki co. Nudziara jestem :P Z nudziarskim pozdrowieniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplo wieczorową porą pogoda u nas bajeczna :) pod oknem kolorowo :)wiosna do okola :) wkreciłam synalka i kumpelke z pracy :) sama się nie dałam ;):) buziaczki bo lecę zaraz meczyk oglądać :P zobaczymy ile tym razem przegrają ;):) motto na wieczór: chcesz pomóc naszym wywieś flagę !...najlepiej od razu białą ! :P :) :D czesc :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) podobnie jak Kigana nie mogę się jeszcze przestawić na ten nowy czas :O właśnie wstalam do pracy...o godzinę za wcześnie :P dzień leniwie budzi się ze snu i zapowiada się kolejny piękny poranek chociaż na trawie jest po nocy szron :) wczorajszy mecz to jakaś parodia ;) gdyby nasi trafiali tylko na takie drużyny to mistrzostwo świata mamy od ręki :);):P niestety San Marino jest tylko jedno ! :D milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłoszona do usunięcia
kobiet WODNICZEK nie znam, ale ostrzegam przed facetami wodnikami wyjątkowo paskudne złamasy zimne wyrachowane typki żyją tylko we własnym świecie nie szanują uczuć innych ludzi myślą że pępkami świata są nieudaczniki, którym nic nie wychodzi z ich własnej winy ale zawsze zwalą winę na kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Kolejny horoskop się nie sprawdził, zostaje w tej chwili już tylko na kasę czekać no i to spotkanie towarzyskie w piątek, mam nadzieję, że trafię do domu :P Taa mecz był wyjątkowy, dobrze, że San Marino trafiło do naszej grupy. Jeśli chodzi o wypowiedź wyżej, to ja uwielbiam mojego wodnika :) Która z nas nie lubi być czasem pępkiem świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też pomacham 🖐️ Miłego dnia życzę :) Wczoraj byłam w Poznaniu w celu zakupu odzienia na wesele kuzynki, na które jedziemy po świętach. Kupiłam oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horoskop na KWIECIEŃ 2009 🌻 Wodnik Wykorzystaj swoją energię do poważnych zadań, zgłoś się na ochotnika do projektu, który będzie dla ciebie nowym wyzwaniem i okazją do nauczenia się czegoś pożytecznego. Świąteczne dni pozwolą ci odpocząć, poleniuchować i zregenerować siły. Po 20.04 będziesz wesoły i odważny, a nawet sam sprowokujesz sympatyczny flirt lub randkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×