Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

czesc poranek byl szary i ponury ale teraz swieci pieknie sloneczko i jest cieplo :) kwiatki w ogródku w pełnym rozkwicie ,ptaszki śpiewają więc jest pięknie :) Yeti w pracy a ja właśnie wróciłam od dzieci ,bo byłam u nich na pysznym niedzielnym obiadku :) od synka dostałam nowy telefon bo mój sie już coś zacinał :p więc moja niedziela jest super udana : wczoraj mój Yeti odebrał swoje uzębienie i po 6 latach zgolił wąsa :P jak wróciłam z pracy to drzwi otworzył mi jakiś obcy,przystojny facet :D młodszy chyba o 10 lat :P :D miłego popołudnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gosiu ---> horoskopik jak zwykle ciekawy, aczkolwiek ogólny ;) no ale, tak to już jest. Nietoperko ---> to moze poczułas się, jakbyś na nowo wyszła za mąż ;) hehe .... za jakiegoś niby Ci znajomego, ale jednak innego pana ;) U nas rano też się chmurzyło, ale później - typowa wiosenna pogoda. Słoneczko, ale bez upałów. Oczywiście niektórzy porozbierani jak na lato. A potem chorzy :P Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się jęczmienia na oku? Postrzeleńcowi się coś tam kluje, potarłam mu narazie złotem - zobaczymy, co dalej. Masakra :o Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperku mój pan i władca :P jak się ogoli raz na miesiąc, to wygląda na uczniaka. Pamiętam, że jak pierwszy raz od otrzymania pracy się ogolił to nikt go nie poznał i wszyscy się zastanawiali co to za młodzik siedzi, i dlaczego dyrekcja nic nie mówiła o zmianie :D Kigana niech twoje chłopie dalej pociera złotem, mi zawsze pomagało. No i miałaś ogromne szczęście, że udało Ci się kupić kieckę w jedno popołudnie. I muszę się pochwalić, bo pierwsza opalenizna mi na ramionach wylazła po sobocie :) nareszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie siedzę z farbą na włosach :D Kigana --> ja jak tylko czuję, że coś zaczyna mi kiełkować to mocno trę i rozdrapuję paznokciem :) i na drugi dzień nic nie ma :D ech, jutro muszę w końcu okna umyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁEGO ALLELUJA!!! ..........$...$...$...$.. ........$..................$ .....$.......................$ ...$..........................$ ..$.000000........۩۩۩۩...$ .$.0▒0▒0▒0....۩۩۩۩۩۩...$ $.§▓§§▓§§▓..۩۩۩۩۩۩۩۩.$ $.♥♥♥♥♥♥♥♥.۩۩۩۩۩۩۩۩۩$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ .$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ..▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ...$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ....▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ .....,,▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ Kiedy Wielka Noc nastanie, życzę wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niech wszystkie żale zgłuszy. ..\\\\//...\\\\//......\\\\//...\\\\//....\\\\//... ..\\\\/..(▒)(▒)...\\\\//.....(▒)(▒)..\\\\// ///..(▒)(█)(▒)..\\\\//..(▒)(█)(▒)..\\/ \\\\//...(▒)(▒)...\\\\//.....(▒)(▒)..\\\\/ .\\\\//..\\\\/...\\\\////...\\\\//...\\\\\\\\//..\\\\//..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dnia życzę :) Co do jęczmienia, to zniknął mu, pocierał obrączką, jakby nie było ze złota :D Jednak dawne sposoby moga być skuteczne, chociaż niektórzy nazywają je zabobonami - ale to ich problem. Gosia, jak kolor na włosach? A rozdrapywanie - to zabrzmiało strasznie drastycznie :o Paula ----> z kieckami to ostatnio mamy z moją bratową tak, że jedziemy do jednego tylko sklepu w Poznaniu, wlasciwie to są dwa pod tą samą nazwą i albo kupimy w jednym, albo w drugim. Proste, nie ? :D Zresztą te sklepy mogę polecić, jakby ktoś był zainteresowany. Elisabeth. Jeden na Głogowskiej, a drugi na Świętym Marcinie. Hehe, pierwsze zdanie zabrzmiało, jakbyśmy co chwilę tam jeździły. W sumie ona pierwszą kupiła na nasze wesele, teraz drugą, a ja pierwszą w zeszłym roku i drugą teraz. Też na wesela. Lutek ---> dzięki za życzenia :) Ok. musze kończyć. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pogoda sliczna:),pracy od diabła i ciut,ciut :O porzadki świateczne zrobione :) zakupy cześciowo też ;) przyzwyczajam się do nowego wizerunku mojego Yetiego :) ... i calkiem mi sie podoba :) Kigano ... cos w tym jest :) jak facet sie tak nagle zmieni to tak jakbyś z jakimś nowym ciachem zaczynała ;):P:) nasza znajoma stwierdziła że na ulicy by go nie poznała :) zmykam poganiać z pieskiem po ogrodzie bo się biedaczek sam 8 godzin wysiedział :( miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o walkę z jęczmieniem to ja znam tylko sposób z obraczką :) pociera sie najpierw o czystą wełnę a potem taką cieplą o powieke !...zawsze działało! ;):) pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już trochę doszłam do siebie, na tyle, by iść do miasta i wybrać sobie nowe okulary :) Od starych odleciał mi ten kawałek, co do nosa przylega - w sumie miał prawo po 3 latach i nie pomyślałam, ze przecież można wymienić .... ale i tak myślałam o wymianie na nowe. Zmeczona byłam po myciu dość brudnych okien - nie u mnie, oj nie :P i podłogi - po malowaniu. Niby pokoik niezbyt duży, ale się zmachałam, bo mopem przeleciałam dwa razy, żeby te kropki po farbie odmiękły. O odciskach nie wspomnę :o Jutro chyba sobie obandażuję te moje delikatne ;) rączki. Załatwiłam też sobie przedweselne manicure. Ostatnie trzy dni, młodzież miała rekolekcje, a my oczywiscie z młodzieżą do kościoła. Rekolekcjonista - taki sobie. Za długo gadał :o Zmęczyło mnie to straszliwie :o Miłego wieczoru życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigana bardzo spoznioe zyczenie gofra spoznione gratulacje 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja wrocilam z nart (zakonczenie sezonu) wpadlam na sprzatanie o paznokciach na swieta moge zapomniec ale co tam - bede wystepowac we wsciekle rozowej kiecce to nikt nie bedzie patrzyl na pazury tylko na stara idiotke w rozach;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> dzięki :) Fajnie masz ... się wyjeździłaś za wszystkie czasy :D a paznokcie, no cóż, sukienka je na pewno przyćmi. I nie żadna stara idiotka, tylko piękna kobieta w pełni rozkwitu - jak róża :) Zawsze można jakieś tipsy w drogerii kupić i na parę godzin je założyć ;) Idę sprzątać :o gary myć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pogoda dopisuje,nastrój też chociaż pracy dużo ;) zakupy zrobione,porządki też jeszcze tylko dziś do pracy i cztery dni laby :) Kigano ja to mam zawsze problem z wyborem kreacji bo jak już wspomnialam nie lubię kiecek i zanim coś sobie wybiore to i ja i wszyscy dookoła dostają szalu :P Iso kobieta jak wino ... dojrzała smakuje lepiej ;) a pomysl z różową kiecką iście wiosenny :) Gofro dobrze że się odezwałaś bo już myslałam że po tych swoich rocznicach w jakąś romantyczną podróż poślubną pojechaliście na drugi miesiąc miodowy :);) a tak serio to pewnie masz mase roboty przed weseliskiem,co? Gosia jak tam kolorek? :) Lutku ,kochana dzięki za życzenia świateczne :) ... no tym razem napewno złożyłaś nam je jako pierwsza :D miłego dnia życzę i zmykam do pracy :O :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorek na włosach ciemniejszy niż zwykle :) chociaż farba ta sama :) ale grunt, że siwych włosów nie widać ;) od poniedziałku zagrypiona jestem :( i już mnie szlag trafia, bo oddychać porządnie nie mogę Przynajmniej pogoda jest super :D 🌻 miłego świątecznego sprzątania i pichcenia :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąt błogosławionych, radosnych, w otoczeniu bliskich sercu osób, pogodnych i zdrowych wszystkim topikowym koleżanką życzę. Zajączek niech Wam przyniesie masę smakołyków, jajeczkiem też się z Wami wirtualnie dzielę.Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Już myślałam, że ta stronka będzie moim blogiem ;) ale na szczęście tak się nie stało :D Też chciałabym złożyć Wam życzenia: Jajek wspólnego malowania, wodą ze śmiechem polewania ( jak pogoda pozwoli ;) ) życzeń spełnienia, kwiatów kwitnienia i Wielkanocy świętowania 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ---> zdrowiej, bo co to za przyjemność chorować w święta ( i nie tylko w święta). A tak poza tym to nic mi się nie chce robić :o Pozdrawiam leniwo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia wszystkim życzę 🖐️ Wczoraj przemogłam swoje lenistwo i ogarnęłam trochę chatę. A dziś - prawie święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się święci już od rana Dzień Pańskiego Zmartwychwstania Dużo szczęścia i radości Mało smutków dużo gości Smacznych jajek oraz żurku Przystojniaka w garniturku W poniedziałek lania wiele I pogody na niedziele ! życzy Nietoperz :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Swieta,swieta...i po swietach . pogoda u nas dopisala,humory tez :) mialam przez swieta goscia-moją koleżankę,wpadły tez moje dzieciaki na swiateczny obiadek i bylo fajnie. w poniedziałek z samego rana zaczaiłam się z pistolecikiem na wode i... ja oblalam goscia a gosc Yetiego i mielismy ubaw jak dzieci :) a swoją drogą to czlowiek z wiekiem dziecinnieje ;):P:) Yeti w pracy,gosc wyjechal a ja korzystając z tego ze dzis mam jeszcze wolne i pare spraw do pozalatwiania w urzedach- ruszam w miasto ! milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No właśnie - już po świętach. Dla nas były to smutne święta, bo w pierwszy dzień, nagle zmarł brat mojego ojca. Bardzo go lubiłam, zresztą nie tylko ja. Tak więc w jednej rodzinie smutek i pogrzeb, a w drugiej radość i wesele - jak to w życiu bywa. Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiganko śle buziaki i uściski 👄 to bardzo przykre,ale tak jak napisałaś ...takie jest życie ! wrócilam przed chwilką z urzędów :O nalatałam sie jak wariat ale przynajmniej wszystko załatwiłam :) i teraz mam czas tylko dla siebie :D Gotować nie muszę bo żarła zostało od czorta , sprzątać nie muszę bo nie nabrudziliśmy wiec mam labę! chyba posiedze na leżaczku przed domem może bladą twarz deko opale ;) bo ciepełko :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko poświątecznie.U mnie też piękne słoneczko i cudnie zielono.Kigano,ja również posyłam uściski i przytulam.Ot życie!(+ -) Dziękuję wszystkim dziewczynom bardzo za karteczki z życzeniami Moje święta były spacerowe bardzo,aż do dziś czuję w nogach te km Piękne słonko na niebie,córka dziś rano pojechała już do Poznania a do mnie dopiero jakby dotarło,że ona za mąż wychodzi i jakiś dziwny smutek się przyplątał zamiast tylko radości jak wcześniej...Do ślubu miesiąc,przyjedzie jeszcze za 2 tyg i potem już na ślub i zaraz po ślubie też wyjedzie i...? Będzie oczywiście przyjeżdżać co jakiś czas,ale już z mężem przecież,dziwnie tak jakoś(choć naturalnie) Będzie inaczej Inaczej nie znaczy gorzej,ale dziele sie tym co poczułam...a to jest smutek. Pozdrawiam Was wszystkie raz jeszcze i... dzięki ,że tu akurat jesteście. Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofro ,wiem co czujesz bo moje dzieci jak tylko osiągneły pełnoletnosc to postanowiły sie wynieść z domu !Razem!!!! Jednocześnie!!!! wynajęli mieszkanie i postanowili że będą samodzielni ! wyobraż sobie jak zrobilo sie pusto i głupio w domu gdy zostaliśmy tylko we dwoje :O mialam nadzieje ze im sie nie uda i po miesiącu wrócą ...ale są ambitni i poradzili sobie :) a teraz wpadają na obiadki,pogaduchy albo my do nich i jest SUPER!!!! bo mamy jeszcze lepszy kontakt niż gdy mieszkali z nami :) Ale to trzeba przetrawić,oswoić się z tym i pogodzić :) Będzie dobrze!!!! potrzeba tylko trochę czasu :) buziaczki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nietoperz👄 tez w to wierzę,ale jak piszesz...ciut czasu potrzeba.Przyszłego zięcia znam już parę dobrych lat,bardzo go lubię i cieszę się,że córka z nim wiąże życie-ja zyskuje syna! Same pozytywy,od przybytku głowa nie boli:D,ale fakt ,że "dziko"się trochę poczułam,gdy sobie to "uzmysłowiłam".Moja wodnicza natura da sobie radę i smutek przetworzy!:Dw coś budującego:D znacie to przecież....hihihi Już mi jakby lepiej! dzięki!!!:D raz jeszcze miłego i pięknego dnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×