Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

ISA 👄 wszystkiego co najlepsze, najdoskonalsze i najsłodsze ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Horoskop tygodniowy 16-22.03.2009 Wodnik Odczujesz poprawę zdrowia i humoru. Będziesz mieć wiele sił, których szkoda marnować na leniuchowanie. W weekend warto zadzwonić do przyjaciół i umówić się na sympatyczne popołudniowe spotkanie. Sprzyja ci też szczęście w podróży. 🌻 u mnie wieje jak w kieleckim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy wszystkie o tych Kielcach? Zlot jakiś macie w górach świętokrzyskich...dobra - nie brnę dalej, bo \"zabrnę\"....;) Oczywiście ja również przyłączam się do życzeń dla Wszystkich Wodników - własnych wymarzonych szuwarków i spełnienia najcenniejszego marzenia... Życzy strzelec...--------> Pogoda fakt - jesienna...czekam cierpliwie na te bażanty za płotem...Potem już będzie tylko lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie! Dziś za oknem jak za sprawą czarodziejskiej różdżki! pięknie i słonecznie i suchutko:)Temperatura jeszcze by mogła podskoczyć,no ale już jest lepiej:D Od razu chce się człekowi żyć!Jeszcze ze 3 dni takiej pogody i mobilizacja do porządków ruszy:D A tak puki co to zasiadłam z kawką przed kompem i ruszam...:D🖐️ pozdrawiam szuwarowy stawik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) wczoraj była jesienna szaruga z deszczem i wietrzyskiem prze okrutnym i chociaż pobrałam trzy kawki to czułam się jak balonik z którego uleciało powietrze :O a dziś podobnie jak u Gofry słoneczko od samego rana :) nastrój do życia powrócił i energia aż tryska :) no może troszkę wiatr chłodem wieje ale nie czepiajmy się drobiazgów ;):) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, niestety nie moge otworzyć Twojego linku. U nas też ładne słoneczko od wczoraj w zasadzie, ale ja niestety nie czuję się słonecznie :( może za jakiś czas będzie lepiej. Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiganko szkoda ze nie możesz tego obejrzeć :( ale jak znam siebie i swoje zdolnosci :P to pewnie coś skopałam i bardzo mi wstyd 😭 poprawy nastroju życzę :D🖐️ a może grzaniec ? ;)...podobno czyni cuda :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dużo by tego grzańca musiało być :P Obejrzałam sobie płytę ze studniówki, trochę mnie odstresowało. Dzięki temu znalazłam fajny utworek na wrzucie : http://malpoludy.wrzuta.pl/audio/2OBDe0UXRE/farben_lehre_-_matura Dobre :) Zobaczymy, na ile wystarczy. Jak jutro we wiadomościach nie będzie, że zdesperowana nauczycielka zdemolowała klasę, uczniowi na łeb kosz wrzuciła i sfilmowała to komórką, umieszczając na ju tubie, no to może trochę będzie lepiej :P Chociaż byłby to precedens hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha Kigano,w wyobraźni już zobaczyłam ten filmik na youtube :D:D Mam nadzieję,że nastrój, ten dobry nastrój trzyma Cię dalej:) U mnie w dalszym ciągu piękne słońce na błękitnym niebie,trochę chłodnawo,ale nie na tyle bym nie poszła do pracy na pieszo:D U mnie spokój w duszy:) Co do ślubnych planów córki panuje też spokój.Miejsce przyjęcia zarezerwowane,menu zatwierdzone i to była "grubsza"organizacja z całego wydarzenia,gdyż do innych spraw córka z zięciem podeszli naprawdę nader roztropnie z czego jestem zadowolona.To ma być piękny i radosny dzień a nie pokaz możliwości..czegokolwiek.Serce mi rośnie gdy pomyślę i wyobrażam sobie ich przysięgę Cudowna jest ta młodość,szczerość,świeżość a nade wszystko miłość.Ohhhh będzie pięknie! Ale już koniec! Nie ma co sobie wyobrażać.Cierpliwości trochę i..doświadczę:) A teraz ,jeszcze przed pracą idę do galerii może wypatrzę jakieś stosowne odzienie,no bo przecież wiadomo,że...nie mam co na siebie włożyć:D pozdrawiam ,buziaczki!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wodniki :) Joeee - ale mnie zaskoczyłeś z tymi Kielcami! :) gratuluję ojcostwa!!! :) pochwalisz się jakimś zdjęciem córci? No ciekawe czy pieją nam za oknem te same bażanty :) i co możesz napisać o Kielcach, po tych 6 m-cach bytowania? Ja czekam na słońce i wyższe temperatury. Kielce są małe. Wczoraj nie mogłam doczekać się autobusu i doszłam z centrum do siebie - poszło mi nadzwyczaj szybko... nie ma to jak pare km dla zdrowia i urody :P;) pozdrawiam wszystkich ciepło :) PS stałam się ostatnio bardzo niecierpliwa :( zbyt długa zima ma na mnie zły wpływ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich Kigano tak to obrazowo przedstawiłaś że prawie to widziałam :) hehehe no o takim zachowaniu nauczycielki to we wszystkich wiadomościach by mówili :D...i byłabyś po prostu sławna hehe a potem to już autografy,wywiady ;) :) pogoda dziś u nas paskudna!!!! macie pojecie,od rana pada śnieg!!! ale jest dość cieplo więc momentalnie topnieje i jest wielkie bloto :O bleeee :P milego popołudnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Taaa, autografy, wywiady, a potem do pierdla :P Jak słucham ludzi od bhp, to odnoszę wrażenie, że wszystko, co się w szkole stanie to jest moja wina :o nawet, jak się dziecko o kamień przewróci to też moja wina, bo mogłam to przewidzieć i kamień usunąć z drogi lotu bachora :P Nietoperko, link obejrzałam, bo czasem na kafe robią się jakieś przerwy i trzeba: albo skopiowac cały link i wkleić do przeglądarki, co nie udało się mi wczoraj, albo zaznaczyć link, kliknąć prawym na : szukaj w google i tam otworzy sie co trzeba :) przynajmniej firefox takie sztuczki robi. Zdolna jestem, nie ??? ;) No musze się jakoś dowartościować, chociaz w ten sposób - innych ostatnio brak :o Gofra ---> z tego, co piszesz, Twoja córka to rozsądna kobieta ( zresztą po takiej mamusi inna nie moze być :D ) i uroczystości szykują się ciekawie. Z klasą i polotem :) Co do pogody - to 4 pory roku. W sumie to nic nadzwyczajnego o tej porze roku ..... Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie z zasypanego śniegiem gdańska :O i znowu jest bialo !i wiosna jakby się troszkę oddaliła :O ale nic to ! właśnie zaczyna świecić słońce ,więc jest i tak ok. :) Kigano ja zawsze podziwiałam nauczycielki i jak moja córka miala praktyki w szkole to zastanawiałam się ilu uczniów zamorduje :p bo ona raczej nerwus jest ;) ale okazało się że nie bylo ofiar :) teraz pracuje w zupelnie nie związanym ze szkolnictwem zawodzie i jest zadowolona :) a jak czasem komentujemy sytuacje zaistniałe w szkołach to po prostu wierzyć się nie chce :O za moich czasów nauczyciel to był autorytet ! i nikt nie osmielił się nawet odpyskować ! ale wtedy nie było bezstresowego wychowania tylko dostawało się w skórę jak sie coś zmalowało a do szkoły chodziło się w mundurku zamiast w makijażu ! :) Gofro czy kreacja kupiona ? :) tylko nie szalej za bardzo bo przyćmisz panne młodą ;):P :) milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten pierwszy dzień wiosny:) Trudno w to uwierzyć,gdy się patrzy za okno i na to jak kierowcy skrobią szyby aut,buuu raczej to klarowna zima:) klarowna ,bo słonko świeci a widoczność super.Nietoperz,nie mam jeszcze kreacji ,ale mam za to problem z nią:D bo nie chcę by to była właśnie "kreacja:D tylko ma być ładne ubranko:D:D:D Nie lubię i nie czuję się w żadnych garsonkach co oferują sklepy najczęściej dla pań o mojej posturze:(,raczej jakas sukienka(typu zwiewka:D)lub spódniczka z "górą" i już.A jak nie uda mi się coś takiego to sie wkurzę i okrecę sie indyjskim sarii i tez będzie ok:D:D:D:D. Jeszcze nie czuję ciśnienia:)choć przyznaję,że coraz częściej me myśli mkną w tę stronę.Ale chyba było by dziwne gdyby nie:D Dzisiejszy pierwszy dzień wiosny powitałam bólem korzonkow,buuu muszę odejść od kompa,bo ta siedząca pozycja nie ulatwia...:DMam nadzieję ,że szybko przejdzie ból.Wczoraj byłam u fryzjera i "opitolilam"wlosy a dzis sie zastanawiam czy czapki nie założyć hihi-ot pierwszy dzień wiosny! z czapką to jednak przesada,szaliczek okręcę,pa pa miłego weekendu zyczę!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofro sari odpada !!!! bo uwaga wszystkich będzie zwrócona tylko na ciebie :);) a swoją drogą to bylby fajny strój ;) taki w naszym,wodnikowym charakterze ;):) ja też nie lubię garsonek,sukienek i kreacji :O czuje się w tym jak stara matrona:( ale takie szalone indyjskie kiecki,zwiewne i lekkie bardzo lubię :) papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Njapierw kilka słow wytłumaczenia mojej nieobecności. Niektóre z Was wiedzą...Po długiej walcez choroba zmarł mój mąż. Isa, Jo i Haba dziekuje za współczucie :* Pomału dochodzę do siebie. Nadrobiłam zaległości w czytaniu Was: Szuwi-no słow mi brak, Ty Wariatko, ale gratuluję ....i zycze szczęścia w życiu, bezstresowej ciązy i zdrowego dzidziusia 🌻 Joee - no dawno Cię nie było, pozdrawiam ;) i gratuluje potomka. Jestem ciekawsak więc napisz skąd się w tych Kilcach wziąłes i czy dobrze rozumiem, ze to Ty jestes na wychowawczym ? Ever, a Ty co w tych kIelcach robisz, bo chyba nie doczytałam ? Gofra- spokojnie, napewno jakąs fajna kiecę znajdziesz :) No poza tym to u mnie zima w pełni ...pomimo, ze jeszcze przedwczoraj kwitły krokusy w ogrodzie... Tez z utęsknieniem czekam wiosny... Pozdraweiam wszytskich serdecznie i pomimo zimy cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze: Paula, dziekuje za zdjecia- slicznie wygladałas i oczywiscie gratuluje i zycze wszelkiej pomyslnosci w zyciu :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku, aż mnie zmroziło. Bardzo mocno Cię przytulam. Cóż więcej pisać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli..ja tez nic nie wiedziałam:( tak mi smutno się zrobiło:( Też nie wiem co napisać,poza tym,że współczuje Ci bardzo i wierzę w sens...:( Też przytulam❤️ PS.Zostań z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrócilam z pracy,przeczytałam ... i przeszly mnie ciary Koliberku wyrazy najszczerszego współczucia podobnie jak dziewczyny przytulam cie mocno 👄 pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Miłego dnia życzę :) U nas takie przedwiośnie, mimo, że Marzanny spłonęły lub spłynęły do morza .... A ja wybieram się do Poznania. Ot, tak sobie, do Empiku itp. jeszcze będą czynne, jak dojadę. Ci, co tam pracują mają przewalone, ale dla takich jak ja - dobry układ. To narazie się żegnam, bo musze powoli zbierać się do lotu ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze w Gdańsku wiosna pelną piersia :) pogoda cudna,ogród bialo,żółto,niebieski bo kwitną przebisniegi,krokusy i chyba sasanki ;):P świeci słoneczko i jest po prosu cudnie :):D miłego weekendu :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli - współczuję. Trzymaj się - Wiosna nadejdzie... Nie jestem na wychowawczym, ale pracuje \"na zmiany\", wiec często siedzę w domu i opiekuję się Małą:) Ever - daj jakiegoś maila to wyślę zdjęcia...chyba że jest jakiś inny - \"kafeteryjny\" sposób. A z Kielc to ja w sumie pochodzę...wróciłem na stare śmieci - więc wiesz...moaj wypowiedź o tym mieście nei będzie obiektywna z racji sentymentu - ale tak jak mówisz - małe ale całkiem ok - szczególnie wiosną - dużo zieleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!!!! u mnie wiosny ciąg dalszy :D od rana słoneczko w okna zagląda :D tulipanki w ogrodku mają już ze 5 cm więc tylko patrzeć jak rozkwitną :) ptaszki ćwierkają :) Ech! wiosna jest piękna :D milej niedzieli :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×