Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej :) Witam nocną porą :) Coś spać nie mogę od paru dni i zamiast przewracać się z jednego boku na drugi, wolę kompa włączyć. Co do zwierząt, to u mnie w domu preferowano koty i często jakiś futrzak był. Teraz mają dwa sierściuchy - rozpuszczone jak dziadowskie bicze, chyba najbardziej z wszystkich, które były :D To są wysokościowce, kotka swobodnie włazi na dach domu ( piętrówki!), a czyni to za pomocą drabinki, po której np. kominiarz może wejść, ja czuję się na niej nieswojo. Jej synek narazie nie, ale to tak jest, że ona przeciera szlaki, a za jakiś czas on za nią włazi. Przykład idzie z góry hehe. Miłych snów zatem, trochę w necie pobuszuję i moze usnę w końcu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc coś mi sie głupiego porobiło z kafe :O nie bardzo wiem o co chodzi :O jak to rozgryzę to sie odezwę a tym czasem pozdrawiam i miłego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się porobiło - coś głupiego z kafe. To chyba jakiś szalony informatyk dorwał się do panelu administratora i kombinuje 😠 A spać się położyłam koło 1.30 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosci sie cos glupiego porobilo:) a mi przez to z glowa;) kupilam sobie kiece miniowe i bede w niej chodzic!! o!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wszystkim się porobiło, a dzisiaj z rana tez nie można było się dostać do żadnych dalszych postów. Było minęło :) Isa odważna jesteś - zimą w miniówie :D Młody dziś ostatni dzień :D i nawet został pożegnany przez co niektóre osoby z mojego poprzedniego biura. Ja nie zamierzam, bo dość mi krwi napsuł. Dzisiaj odbywa się u nas nabór na staż. Jedna panienka siedzi przy kopmuterze i ma za zadanie przepisać coś do worda. Ciężko jej idzie i wcale nie mówię tu o odczytaniu kaligrafii, tylko o szybkości pisania na klawiaturze - moja mama jest szybsza od niej. A wydawałoby się, że już cała młodzież potrafi się klawiaturą posługiwać w tempie zadowalającym. Póki mam jeszcze chwilę wolnego pobuszuję na allegro :) ale najpierw herbatka :D Do miłego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nareszcie wszystko wróciło do normy - przynajmniej na kafeterii hehe. Isa, na pewno będziesz w niej super wyglądać i wszyscy faceci będą się za Tobą oglądać :D Paula, panienka moze i potrafi się posługiwać klawiaturą, ale w języku emo, a nie polskim. Za trudny tekst jej daliście i tyle :D:D:D Znalazłaś coś ciekawego na allegro? Mnie zawsze śmieszą te kuriozalne i odjechane - czasem są tam takie rzeczy, o których się filozofom nie śniło. Na drogach wzmożony ruch, niedzielni kierowcy odpalili swoje pojazdy, umyli, odkurzyli i ruszyli na cmentarze. Ale cóż, trzeba myśleć pozytywnie i wzmóc własną uwagę i refleks :P Ja moze w niedzielę pojadę na cmentarz, parę kilometrów od mojego miasta, a na nasz chodzimy pieszo - chociaz jest nań dość daleko. Zobaczymy. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w pogodny,chociaż zimny poranek :) nareszcie kafe przestało świrować ;):) na cmentarz wybieramy się dziś bo jutro Yeti pracuje a ja sama nie zabiorę sie z kwiatami i zniczami bo do cmentarza mamy dość daleko . pogodę zapowiadają przyzwoitą,bez deszczu i mrozu więc jutro pewnie też sie wybiore ale juz z pusta reką ;) jakiś znicz zapalić i porozmyślać troche nad upływem czasu :( ech!jakaś melancholia mnie ogarnia w takie święta . pogodnego weekendu życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No i już po jednym święcie. Dziś drugie - bardziej słowiańskie niż chrześcijańskie. Wczoraj wyjechałam z domu koło dziesiątej, a wróciłam przed szóstą. Padłam wieczorem jak kawka. Postrzeleniec był cały dzień w pracy, wieczorem dopiero poszliśmy na cmentarz, gdzie są pochowani moi dziadkowie i jego mama. Do południa byłam na innym cmentarzu, gdzie tej rodziny sporo jest, żywych też wypadało odwiedzić i tak zeszło. A dziś - słoneczny dzień, zaraz idę do pracy. Miłego dnia zatem życzę i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest ??? Tak się wszystkie zamyśliłyście nad przemijaniem życia, że nie macie czasu na kafeterię ?? ;) Miłego dnia, już po pełni nareszcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :) Kigana - Nie bylo mnie bo mi się bardzo nie chciało, dzisiaj tez w sumie mi sie nie chce, ale dla Ciebie zrobię wyjątek :) Straciłam wczoraj cały wieczór, żeby wyprowadzić dwa wzory z wytrzymałości materiałów, udał mi się tylko jeden, drugi za cholerę nie chce wyjść :/ I postanowiłam znaleźć moje tablice matematyczno - fizyczne, tylko nie mam zielonego pojęcia gdzie one mogą być - kolejne wyzwanie. Pozdrowionka dla wszystkich, czas popracować. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w weekend pogoda dopisala,było trochę chlodno ale bez deszczu i nawet sloneczko lekko świecilo :) aż chcialo sie spacerować :) w sobotę byliśmy z Yetim zawieść kwiaty na wszystkie groby a w niedziele pojechalam zapalić znicze i porozmyślać ;) czas przemija w zastraszającym tempie :O czasami dopiero patrząc na tabliczki jesteśmy w stanie określić ile lat ktoś nie żyje bo wydaje nam sie że to tak nie dawno :( a swoją drogą zauważyłam że teraz na cmentarzu zapanowała moda na strojenie grobu na jeden kolor :( prawie jak choinki :O jak dla mnie to ustawianie równych kompozycji ze zniczy i strojenie grobu na jeden kolor to takie troche dziwne jest,a dla Was? wczoraj natomiast bylam caly dzień w pracy a po powrocie obejrzałam tylko " muflona i teflona" i poszlam spać bo dzis rano znowu do pracy :) a teraz czekam na obiadek (Yeti w kuchni :);):P ) więc postanowilam sie trochę uaktywnić :) od wczoraj lekki przymrozek u nas straszy ale chociaż jest zimno to bardzo pogodnie :) tym czasem tyle ;) miłego popołudnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dla Was, chociaż to listopad :o Nietoperko, mody docierają również na cmentarz i dotyczą całego przemysłu funeralnego. Niedawno oglądałam zdjęcia trumien w różnych kształtach np. nokii takiej starej, albo jakiegoś potwora, wieloryba, butelki coca - coli itp. masakra :o a co dopiero groby z równymi kwiatami i zniczami hehe ..... Paula, tablice ważna rzecz, jak się okazuje ;) może gdzieś u Twoich rodziców zapomniane leżą? Teraz młodzież ma w szkole tylko matematyczne, takie cieniuteńkie. Z nich pewnie byś tych wzorów nie wyprowadziła ;) A wiecie, że zapomniałam, jak się liczy równanie z dwiema niewiadomymi ??? :( Takie moje przemyślenia, ponieważ dzisiaj maturzyści pisali próbną maturę z matmy. Ciekawe, jak im poszło. Ale mi się spać dziś chce. Widze na jutro przelotne deszcze u nas. Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka!!!! :) witam pieknie w samo rano pogoda u nas nadal mrożna ale śniegu nie widać ;):) Kigano,faktycznie mody sie zmieniają a "futerały" w różnych kształtach też widzialam w jednym z programów tv ;):P ale ja jestem zdania że im bardziej kolorowo na grobie tym lepiej wiec ustawianie misternych kompozycji z kwiatów i zniczy w np.złotym kolorze zostawiam innym :);) napisz jak tam Twoje prace ręczne? sweter już gotowy? tatus z synkiem stoi przy kasie i synek zauważa prezerwatywy. -co to jest?-pyta tate -to jest środek zapewniający bezpieczny sex-mówi tata -tato,a dlaczego tam są 3 sztuki? -bo to dla gimnazjalistów,po jednej na poniedzialek,srode i piatek. -tato,a dlaczego w innych paczkach jest 6? -bo to dla studentów.po dwie na poniedziałek,srode i piatek. po chwili synek woła: -tato,a dlaczego tu jest 12?! -a to dla żonatych,na styczeń ,luty,marzec...itd miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zadanie wyprowadzenia wzoru wykonane dzięki mojemu kochanemu mężowi :) ale byłam bardzo blisko, więc tak źle ze mną jeszcze nie jest. Tak naprawdę mogłabym zostawić w postaci do której doszłam, bez przekształcania. No, ale wzór to wzór. Tablice to mam takie wypasione matematyczno fizyczno astronomiczno chemiczne :) Nietoperek kawał dobry, uśmiałam się z koleżanką :) Kigana znam twój ból, na początku to nie wiedziałam jakie są wzory na sinusy i cosinusy, a co dopiero arcus tangens :P A zadanie z dwiema niewiadomymi wymaga kombinowania i podstawiania, ale i tak nie wiem czy w chwili obecnej bym wyliczyła. Więc nie martw się nie jesteś sama, poza tym to dzieciaki miały liczyć :D A teraz zmykam dalej pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Cholera, ale nasypało tego śniegu :o kurde, jak ja nienawidzę takiej pogody !!! 😡 I ciągle sypie. Nie na darmo głowa mnie wczoraj pobolewała. Masakra :o Nietoperko, dobry ten kawał :D:D:D Tez wolę różne kolory, chociaż kiedyś miałam fazę na jednokolorowe choinki. Ale to było dawno temu. A teraz z nikim nie ustalam kolorów zniczy, czy kwiatów - kupuję, jakie się mi podobają. Paula, też takie tablice mam, chociaż dawno do nich nie zaglądałam, bo i po co hehe .... I jutro znów czwartek, a co tam :P Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) rano chwaliłam że śnieg nie pada...i zapeszyłam :( sypie taki drobniuteńki,niby nie winny ale zaczyna sie robić bialawo :O trochę szybko ta zima nadeszla :( i zbyt gwałtownie nam tam u góry ogrzewanie zakręcili ;):P:) jeszcze sie czlowiek do chlodniejszych dni nie przyzwyczaił a tu juz przymrozki i snieg fajnie że sie Wam kawał podobał ,jak coś jeszcze załapie to sie z Wami podziele :) jeśli chodzi o równania to nigdy z tym nie mialam problemów :)...gorzej było z tekstowymi typu: z miasta a do miasta b...itd ;):P a teraz zmykam coś pobrać do jedzenia po pracy ;) miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miniowie przynajmniej sie jednemu podobam:D swojemu tygrysowi osobistemu:D jestem wykonczona mimo ze nic nie robie rownanie z dwoma niewiadomymi rozwiaze, mam szkolne malolaty to mi przypomna;) przespalabym zime najchetniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :D W podstawówce trzaskałam te równania na kopy, z zamkniętymi oczami niemalże he he. A teraz - zapomniałam :o Ale mniejsza o to. Isa, chyba najważniejsze, że się Tygrysowi podobasz :) U nas przestało padać i śnieg się topi :D ale szuranie szufli już było :o bo chodniki trzeba było odśnieżyć. A może to takie tam postraszenie? Nietoperko, fajne określenie z tym zakręceniem ogrzewania :D No cóż, jutro mam 5 lekcji, z czego na czterech uczniowie piszą sprawdziany he he. Nieźle. Tak się złożyło. Ma to swoje plusy i minusy of kors. Wierzę, ze jutro będzie więcej plusów :D :classic_cool: Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie podobno tez trochę posypało, ale oczywiście okna zabite dechami, więc nic nie widziałam. Kigana jak to po co - dla przypomnienia sobie wzorów :P Ja niestety przez najbliższe miesiące nie będę się z nimi rozstawać. Dzisiaj założyłam miniówę, taką ciepłą z wełenki :D bo spodnie się piorą :P A żeby w tyłek było cieplej to wyciągnęłam kożuch z szafy :) Lecę do prezesa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, wiem ze to glupie pytanie i nie na miejscu;) ale co Ty chcez miniowa u prezesa zalatwic :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) u nas juz po śniegu :) rano bylo troche mokro ale juz przeschło i jest duuuzo cieplej niz przez ostatnie dni :) czytalam wasze wpisy o tych miniówkach i doszłam do wniosku że gdybym ja sie w coś takiego ubrała to czuła bym sie prawie jak...tranwestyta!!! hehehe bo ja głównie w spodniach chodze albo w długich kieckach :D:D:D znikam na obiadek,miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, ale przywaliłaś z tym transwestytą hehe ..... ale jakbyś zmieniła fryzurę, inaczej się umalowała, odwaliła w krótką kiecę - mina Yeti - bezcenna :D:D:D Paula i co załatwiłaś u prezia ? ;) U nas też wszystko się stopiło - no prawie, bo w niektórych miejscach zostało jeszcze trochę śniegu. Ale słońce poświeciło, zaraz inaczej jest na dworze. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Widzę, że prezes w połączeniu z miniówą wielkie poruszenie wywołało, a więc już się tłumaczę :) Miniówa mi się przypomniała jak czytałam wpis Isy, że się Tygrysowi podoba, i stwierdziłam, że też się pochwalę :P Natomiast do prezesa to ja już od dwóch dni próbowałam się dostać, ale był wiecznie zajętył. No i jak wczoraj pisałam Wam posta, to koleżanka zadzwoniła, że ma akurat chwilę wolną, no to ja w te pędy do niego, żeby nie uciekł :) Ale nie pogardziłabym małą podwyżką :D A na dokładkę powiem, że byłam wczoraj na basenie z socjalnego i prezes był zobaczyć kto z tego korzysta - byłam razem z dwiema koleżankami z pracy i tak się złożyło, że wszystkie w strojach dwuczęściowych, a każda ma czym oddychać :P - mina bezcenna :D I chyba przedłuży nam basen, bo na razie firma wzięła na miesiąc. No i oczywiście też się z koleżankami śmiałyśmy, że przyda się premia dla osób, które na basen chodzą :) a prezes na to, "pomyślimy", ale raczej żartem, niż poważnie. A dzisiaj mam lenia i nie zamierzam nic robić. Ewentualnie pobawię się ze wzorami z wytrzymałości, a po robocie do Gdańska i znowu cały weekend przewalony :/ A teraz już spadam :) miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pogoda ok. Paula a co Ty robisz w moim Gdańsku? :) a z prezesem jak nie miniówą to oddechem :) pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas dziś było pięknie, cieplutko, szkoda tylko, że tak szybko zrobiło się ciemno :o Nietoperko, Paula w Gdańsku studiuje :) Z tym basenem to faktycznie zapunktowałyście he he. I prezio mógł na własne oczka przekonać się, jakie super laski pracują z nim ;) Dziś bardzo wcześnie skończyłam pracę, wróciłam do domu, pootwierałam wszystkie okna i balkony, zrobiłam trochę porządku, odkurzyłam i umyłam podłogi, pościerałam część kurzy, wywiesiłam pranie, zrobiłam obiad i dopływ energii się skończył - niestety :( Może jutro też tak będzie ..... Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×