Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

właśnie przejechalo chyba ze 2 tysiące mikołajów na motorach,quadach,skuterach,motorynkach a dwóch nawet na rowerach :):D wyglądało to bajecznie bo wszyscy byli poprzebierani a pojazdy udekorowane :) ech,jest w tym jakaś magia bo nawet mój Yeti do nich machał odwzajemniając pozrowienia :) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zakupy były w niedzielę i nawet bez zbędnych tłumów :) Najpierw fashion hause później na moment pod ikeę i w domu o 15:20 byliśmy. Mikołaje to mnie na obwodnicy nawet mijali i masz rację Nietoperku, że fajnie to wygląda. Co do długości stronki to już kiedys wspominałam, że nie liczy się ile linijek zapiszesz, a ile jest postów na stronie. W tym przypadku wychodzi na każdej po 30. Wasze zgłoszenia nie podziałały to ja sobie przypiszę fakt, że post jest usunięty :P Na mnie horoskop nie podziałał - udało mi się okna w sobotę umyć i jestem z siebie bardzo dumna ;) Czas popracowac trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam tylko jednego na motorze:P ale tez byl fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) To miałyście weekend pełen wrażeń :) mikołaje, motory ..... Co do tego posta długaśnego to Was dobiję ;) - zgłosiłam go do usunięcia na śmietniku hehe ...... i usunęli :D:D:D Miłego wieczoru życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Paula,fajnie że zakupy sie udały i że omineły was te dzikie tłumy zwabione promocjami :) jeśli chodzi o tego poooosta to ja sie tak nie bawie!:O ja walczyłam z nim jak odchudzający z głodem przez dwa dni a tu proszę bardzo i Paula i Kigana przypisują sobie zwycięstwo ;):P:) a gdzie miejsce na moje czary?! ;):P:) zmykam coś pobrać do pojeścia ,potem " muflon i teflon" i spać bo jutro rano znowu do okulisty :O miłego wieczoru życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wt, 8 grudnia Sprawy i zadania, za które się dziś weźmiesz, wymagają szczególnej ostrożności. Ryzyko jest duże, a zachowanie współpracowników pogłębi tylko stan chaosu. Staraj się nie przemęczać. Miłość: Będziesz nerwowy i nieustępliwy. Praca: Częściej niż zwykle, korzystaj z rad specjalistów. Zdrowie: Pomogą Ci proste ćwiczenia oddechowe. 🌻🌻🌻 Witam w pochmurny poranek:) Zrobiłam sobie drugą kawę i weszłam na kompa dalszych inspiracji szukać co do prezentów...,ale nic nie znalazłam:D Popatrzyłam za to na ten przejazd Mikołajowy i jestem pod wrażeniem! super to wygląda.Wcześniej o tym nawet nie słyszałam;) Prezenty już mi nie spędzają snu z powiek,bo mniej więcej "mam plana":D W niedzielę na Mikołaja byliśmy u córki i zięcia w Poznaniu ze słodkościami i propozycją kinową:) Młodzi nas uraczyli pysznym obiadem rodem z Chin-pyszota!i to tak wiecie oryginalnie podane łącznie z pałeczkami(dałam radę) a film? Do dziś jestem pod wrażeniem!!! "Opowieść wigilijna"-super! obraz 3D .Polecam ze względu na treść jak i efekty warte każdych pieniędzy:D:D:D:D Nooo kawka wypita,czas ogarnąć i chatę i siebie i do pracy rodacy:)pozdrawiam ciepło wszystkie wodniczki!👄❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No dobra, wszystkie zapracowałyśmy na sukces, jakim było wywalenie tego ogromnego posta i potem jeszcze jednej pomarańczki :P Miłych snów zyczę, nie mam siły więcej pisać, pa 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,dziewczyny :) dzis u nas szaro,buro i deszczowo :O ciśnienie w oku po ogromnej ilości kropelek wszelakiej maści wróciło do przyzwoitego poziomu wiec mam spokój do połowy stycznia :) od Mikołajek chodzimy w sklepie w czerwonych bluzach i czapeczkach mikołajkowych i tak fajnie wyglądamy że jeden z klientów poszedł do domu po aparat żeby nam fotkę strzelić :):D Paula ale masz fajnie że już umyłaś okna ,mnie to w weekend czeka :O tylko żeby nie padało! bo mam ostatni wolny weekend przed świętami i muszę go wykorzystać na maksa na porządki bo potem to już nie będę miała czasu . ale za to świętować będę o jeden dzień dłużej ;) bo aż do poniedziałku :) mojemu synowi rozrasta sie "rodzina" ;) kupili sobie kraba -Szczepanka :P miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pozdrawiam :) Nietoperko, to musicie fajnie wyglądać :D a synuś nie próżnuje z synową ;) tylko co z takim krabem robic? Ani przytulić, ani poglaskac .... hehe Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pozdrawiam :) Nietoperko, to musicie fajnie wyglądać :D a synuś nie próżnuje z synową ;) tylko co z takim krabem robic? Ani przytulić, ani poglaskac .... hehe Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cz, 10 grudnia Nerwy i niecierpliwość będą Ci dziś utrudniać pracę. Nadal więc powinieneś unikać wszelkiego ryzyka i nadmiernych wydatków. Współpraca z innymi nie przyniesie spodziewanych korzyści. Miłość: Możliwe nieporozumienia z bliską osobą. Praca: W podróży - zachowaj wszelkie środki ostrożności. Zdrowie: Zdrowie może sprawiać kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę dodawać iż średnio a nawet wcale mnie się ten dzisiejszy horoskop nie podoba.Znajdę chyba optymistyczniejszy hihihi, jeśli takowy na dziś jest..>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko troche pomyślniejszy:D Gazeta.pl > Magia > Horoskop > Horoskop codzienny > Wodnik Czwartek, 10 grudnia 2009 Wodnik 20.01 - 18.02 2009-12-10 Wodniki powinny dzisiaj zająć się domem, poświęcić więcej czasu rodzinie i bliskim. W centrum zainteresowania Wodników będzie podejście do tradycji i szanowania rodzinnych zobowiązań. Nie buntujcie się jednak bez powodu, bo nikt tego nie zrozumie. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Gofra, ten drugi horoskop trochę lepszy :D nadmierne wydatki hihi ..... własnie zrobiłam ostatnie już zakupy na allegro - jesli chodzi o prezenty oczywiscie ;) Mam nadzieję, że zdążą dojść te wszystkie przesyłki :D:D:D Miłego dnia życzę zatem, za godzinę rozpoczynam pracę, ale ten poranek tak szybko mija, że coś strasznego. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) właśnie z pracy wróciłam ,a że mój Yeti w pracy to mam luzik :);) bardzo leniwie zabieram sie za sprzątanie i pichcenie :P ale najpierw kawka przy Heniusiu :) pogoda przyzwoita :) jak sie taka utrzyma do soboty to mcie okien murowane :) Kigano,fakt takiego kraba nie przytulisz i nie pogłaszczesz ale popatrzeć można ;):) a do przytulania mają chomiczka :)...i siebie :):P mam nadzieję że na święta spadnie chociaż troszkę śniegu i przykryje cały ten bałagan bo to jakoś tak głupio choinke ubierac jak za oknem jesienny pejzaż :O i jakoś brak tej świątecznej atmosfery :O mówcie co chcecie ale kiedyś jak czlowik musiał zdobyć jakieś pomarańcze,orzechy albo coś dobrego,wystać w kolejce szynkę i karpia to atmosfera świąt była inna ! teraz wszystko jest! czlowiek zalatany,zapracowany to świeta traktuje jak dwa-trzy dni wolnego od pracy :( Ratujmy tradycje ! bo zanika jak nic ! i tym optymistycznym akcentem kończę kawkę i bazgroły :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Hihihi... a ja zostałam dziś w domu, chyba przeczuwałam że nie będzie łatwo i muszę wam powiedzieć, że nawet źle się czuję - więc horoskop u mnie się spełnia. Duże kraby są bardzo przyjemne - dla podniebienia :P no może akurat nie ten konkretny ;) Oglądałam ostatnio bardzo przyjemny film - niesamowita muzyka. Film nosi tytuł "August Rush" przetłumaczyli na nasze jako "Cudowne dziecko". Gorąco polecam osobom, które uwielbiają dobrą muzykę. Ja właśnie słucham tych utworów i jestem nimi zauroczona. A teraz spadam zrobić jakiś obiad dla pana mężulka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula,ranisz moje uczucia :P:P nawet się nie waż myśleć o naszym Szczepanku w formie kulinarnej! ;) jakem nietoperz bede bronić kraba!!! :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czwartek i wydawalam nadmierna kase i wywiazywalam sie ze zobowiazan rodzinnych :D obiecalam chrzesnicy pomoc kupic sukienke na studniowke ... wiec trzeba bylo z kaski wyskoczyc, bo jakos wczesniej nigdy prezentow jej nie robilam, to teraz niech ma:D raz sie chrzestna wykazala ;) SZczepanek... mniam ;) nie , spoko, tylko taki goopi żart:P kiedys u mojej babci na wsi ocielila sie krowa, miala malego Wiktorka:D oczywiscie ja go sobie tak nazwalam:D Wiktorek mial isc na cielęcinkę, ale jak przyszło co do czego to powiedzieli ze nie mogą ubic czegoś co ma imię:D i była prośba żeby już im nie nazwyać zwierząt:D zlosliwie spytalam czy chca znac moje propozycje dla kaczek;) a cielak i tak pewnie trafil do garnka, bo zostal sprzedany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Studniówka to poważna rzecz i spory wydatek, więc Twój prezent, Isa był jak najbardziej na miejscu. Ja nie mam chrześniaczek, więc kupno sukienki odpada :D ale garnitur młodemu - kto wie ;) Za parę lat. Jesli chodzi o kraby, to chyba nigdy nie jadłam .... ale Szczepanka - nigdy w życiu !!! Jestem już po pracy, co mnie bardzo cieszy :) Miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą :) Kigano,przywracasz mi wiare w ludzi ! :) chociaż Ty jedna nie ostrzysz zębów na naszego Szczepanka :P:) bo Isa i Paula to już go na talerzu z frytkami widzą hehe a tak poważnie to ja też nigdy nie jadlam kraba :)...więc jak mnie "wnusio" wkurzy to kto wie...hehe zmykam z piesem i pooglądać walkę gladiatorów :) miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) pogoda jest ok.tzn.na razie nie pada :P więc zaraz zabieram się za okna a potem za ogólne porządki :) a Yeti rusza w miasto po zakupy ;):) miłego weekendowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło w to mroźne przedpołudnie.U nas dziś śnieg:( mało go . ale się trzyma.W sumie jak ma spaść to niech spada,dużo,puszysto i ze słońcem:D a po nowym Roku niech sobie się stopi do na za rok!:) Nawaliło mi auto i masakra:( nie wiem czy uda się reanimować do Świąt.Oby.Dziś zamówiłam na allegro ostatni element prezentu i teraz będę się drżała czy dojdzie na czas...:? Pozdrawiam ciepło raz jeszcze.🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :) Zimno się zrobiło i nawet śnieg wczoraj padał :) Mi odpowiadają niskie temeparatury jak nie ma wilgoci w powietrzu. Wczoraj było u nas bardzo przyjemnie, delikatny mrozik -2 i nawet pies na spacer się załapał. Nietoperku - frytki do kraba nie pasują, a przynajmniej mi. A do ostrzenia zębów to mi jeszcze daleko, bo takie rzeczy to ja tylko zagramanicą zjem, nikt mnie nie zmusi do jedzenia tego u nas w kraju, nie pasuje mi. Muszę się Wam pochwalić - jadę na koncert Metallici w czerwcu :D i już nie mogę się doczekać :D Miłego wieczoru, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A my byliśmy w Berlinie :D w sobotę. Super było, bardzo lubię to miasto, chyba żyłam tam w jakimś poprzednim wcieleniu i było mi tam bardzo dobrze ;) Nietoperko, jak Twoje okna ?? Umyte? Mnie się chyba nie będzie chciało :o zobaczymy zresztą. Gofra, mam to samo z prezentami z Allegro. Tez zamówiłam, chyba w piątek, albo czwartek ostatnie prezenty i mam wielką nadzieję, że dojdą na czas. Te dni tak szybko zleciały, że masakra :o U nas też popadało, zimno moze jakoś straszliwie nie jest, ale i tak wolę wiosnę i lato. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×