Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam Was Kochane :) Życzę Wam zdrowych i pogodnych Świąt, uspokojenia nerwów po ostatnich zapracowanych dniach, mnóstwo zdrowia zwłaszcza przy objadaniu się pysznościami na świątecznym stole dla Was i Waszych rodzin :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą nam wiele radości, Niech uśmiech zagości w domach, Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach, Niech samotność odejdzie w niepamięć, Niech zima otula nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, Niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze. Niech dobry Bóg namaluje szczęście na naszych twarzach, Niech miłość dotyka nas delikatnie, lecz bez ustanku, Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane! 🌻 szczęśliwych,pogodnych i rodzinnych świąt bogatego Gwiazdora przepięknej pogody i wogóle wszystkiego naj,naj lepszego 🌻👄❤️ :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Wodniki :) życzę Wam zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt! :) bezkonfliktowych ;) dzis słyszałam, że Świeta należą do najbardziej konfliktogennych okresów w roku! :) wiec trzymajcie swoje nerwy na wodzy ;) Mnie niestety ostatnio średnio się to udaje... U mnie bez większych zmian. Nadal pracuję z moim "kochanym" szefem. Na Święta przyjechałam do rodziców - odważyłam się pierwszy raz przyjechać sama autem z Kielc :classic_cool: duma mnie rozpiera ;) Rodzicom szczęki poopadały jak mnie zobaczyli parkujacą w podwórku :D byli pewni że pomykam do nich PKSem jak na rasowego tchórza przystało :D a tu proszę ... a tak miedzy nami to stresa miałam że hej :P;) oczywiście z nawigacją jechałam, żeby nie pobłądzić ;) jednak skubana poprowadziła mnie inną trasą niż zwykle! a ja oczywiście nieświadoma tego faktu mknęłam sobie beztrosko przez Sieradze i inne Zduńskie Wole :P dziwiąc sie nieco, skąd tyyyle tych rond po drodze, których wcześniej jakoś nie widziałam... :P:) ehh ale najważniejsze że dotarłam szczęśliwie, mam nadzieję że z powrotem też mi sie uda ;) Przejedzona jestem troszkę :) objaw normalny u mnie w okresie świątecznym... sukienka na Sylwestra jeszcze nie kupiona więc sobie pozwalam ;) a Święta mam pyszne tego roku :) czego i Wam życzę! :) Pozdrawiam i uciekam wygrać kolejną partyjkę sudoku ;) taka nasza mała świateczna tradycja z mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten świąteczny czas Bożego Narodzenia, łamiąc się opłatkiem składam życzenia: Szczęścia, zdrowia, powodzenia, Aby wszystko się darzyło W Nowym Roku lepiej było! Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Swięta,święta ...i po świętach :) mam nadzieję że Wasze były równie udane jak moje :) prezenty trafione ! :) było ludnie, szumnie,gwarno i wesoło :) nawet niespodziewanych gości wczoraj zaliczyliśmy :) było bardzo sympatycznie :):D pogoda troszkę nie dopisała bo z lekka popadywał drobny deszczyk i było dość ciepło więc się śnieg roztapiał i bylo blotko ale co tam pogoda! ważne że nastroje były dobre ! :):D miłej niedzieli życzę i przyjemnego odpoczynku po świątecznym obżarstwie ;):P:) ja jeszcze dwa dni sie wyleguje a Yeti jutro do pracy śmiga ;):P :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ano te wolne dni też szybko mijają. Święta - owszem, udane, prezenty też. W moim przypadku był to Gwiazdor książkowo - kosmetyczny hehe. Część książek sama sobie wybrałam, Postrzeleniec też dostał chyba ze 4 książki. Śmieszna rzecz, bo trzy dotyczą tego samego okresu historycznego, mianowicie ok. 12 wieku. Dziś rano myknął do pracy, we Wigilię szedł na nockę. Taka praca .... Ja się wałkonię, ale było mi to potrzebne :) Ever ----> super, że się zdecydowałas na jazdę samochodem :) Ja tam mam staroświeckie nawyki i wolę spojrzeć na mapę, a potem zdać się na nawigację - ewentualnie ;) Ale, jak jeszcze raz pojedziesz, to nie będziesz juz nic potrzebować :D Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duchu,kochany :) faktycznie w styczniu mamy jubileusz 5-cio lecia naszego topiku :) było nas tu w międzyczasie całe mnóstwo :)...przetrwało kilka :D bywało różnie ale jakoś fajnie wracać do swoich :) napisać kilka słów :) oby trwalo to jak najdłużej :) pozdrawiam dziewczyny :) i Ciebie duchu oczywiście też :) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszku, fajnie że zwróciłeś/ - łaś ? na to uwagę. No ale taka jest Twoja rola ;) 5 lat!? Nietoperko ---> :) pięknie napisane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie :) U nas od rana biało :o mogłaby ta zima się określić w końcu :o Ale w tegorocznym kalendarzu znalazłam info dotyczące tej zimy "marsowej", gdzie napisano o dużej zmienności pogody. I to się w jakiś sposób sprawdza, niestety - chyba. Z Postrzeleńcem sobie dziś pospaliśmy do prawie dziesiątej !! Masakra hehe.... Pozdrawiam i życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widzę Kigano że tylko my pełnimy honory domu ;) wczoraj miałam dzień totalnego lenistwa hehe nawet po fajki do sklepu nie chciało mi sie wyjść i przez to mniej spaliłam bo oszczędzałam ;):P:) dzś zaliczyłam 6 godzin pracy w pełnym luziku ale jutro znowu na 10 ide :O...bo wiadomo że na nowy rok trzeba jeść i jadła nie powinno zabraknąć ;):) dziś na 18-tą mamy gościa na proszonej kolacji więc zmykam zrobić sie na bóstwo ;) i poszperać trochę w kuchni :) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) widzę że zostałyśmy same z Kiganą i tylko my pelnimy honory domu ;) wczorajszy dzień minął mi na błogim lenistwie do tego stopnia że nawet po fajki do sklepu nie chcialo mi sie iść i bardzo ograniczałam palenie żeby mi do rana wystarczylo hehe dziś byłam w pracy ale tylko na 6 godzin wiec luzik :0 ale jutro znowu kongo bo wiadomo że w Nowym roku nie może zabraknąć jadła więc ludziki walą do sklepu jak w dym :);) na 18-ta mamy gości na proszonej kolacji więc zmykam zrobic sie na bóstwo i poszperać trochę w kuchni ;):) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoprz
sorki że się podwójnie wpisalam ale coś mi kafe swirowalo i nie byłam pewna czy sie wpisalam :)...więc dla pewności machnęlam jeszcze raz :):D i wyszło podwójnie ;):P:) kolacyjka udana a teraz zmykam na "muflona i teflona" a potem spac bo jutro znowu do pracy ,pa miłej nocki ;) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja ,tylko po tej proszonej kolacji coś mi się literki po...teges tam :):D papa,do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Narazie chyba jesteśmy we dwie. Nietoperko, kafe świruje niestety, zwłaszcza wieczorami. Nie daj boże, jak w sylwestra zacznie świrować. To będzie tragedia :P Kolacyjka udana .... ale resztę posta napisałas z sensem i nie gubiąc literek, więc nie było tak źle z Tobą hehe ..... Moge sobie wyobrazić, co się u Ciebie w sklepie dzieje. Szaleństwo zapewne. Byłam wczoraj w mieście, ludzi i samochodów - jak w sobotę :o A tak ględzą bez sensu o kryzysowych świętach - rzeczywistość jest trochę inna, jak widzę. Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) melduję że w Polsce kryzysu nie ma! ile ludzie kupują jedzenia to sie normalnie w pale nie mieści !-jak mawiają policjanci ;) Kigano, kolacyjka nie była bardzo zakrapiana a brak literki to raczej efekt pośpiechu hehe ;) jutro jeszcze idę walczyć ze sklepową stonką do 15-tej a potem juz baluje :) miłego wieczoru i do jutra,papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No domyślam się, Nietoperko, że to tylko literówka była ;) w przeciwnym razie trudno by Ci było stawić czoło hordom klientów hehe ..... Postrzeleniec poszedł dziś do Kauflandu i widział przy kasach ludzi z pełnymi wózkami jedzenia, płacących rachunki po kilkaset złotych. Ciekawa jestem, ile z tego potem ląduje na śmietnikach. My jutro spędzimy chyba spokojny wieczór, bo nie idziemy na żadną imprezę, tylko do moich rodziców i braterstwa. Bratanek już myśli o puszczaniu petard z ukochanym wujkiem ;) , zobaczymy jak to będzie. A Wy gdzieś się bawicie jutro ?? Miłego wieczoru i nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ostatnim dniu tego roku :) Najsamwpierw najlepszego w Nowym Roku :) Cały czas duchem z Wami byłam, ale zbyt leniwa byłam żeby tu zajrzeć ;) W poniedziałek i wtorek miałam wolne i byczyłam się ze chłopem w domu. Najpierw wypadło nam kino w Bydgoszczy, a nastepnego dnia graliśmy u kumpeli w gry planszowe :D Polecam wszystkim gorąco Avatar-a w 3d, niesamowite wrażenie :) a poza tym przyjemna bajka dla dorosłych. Dzisiaj robię porządki w biurze, żeby mnie nie zasypało w przyszłym roku :P A wieczorkiem idziemy do znajomych na nasiadówę i mam nadzieję, że wrócę o własnych siłach :D A jakbyście chciały wiedziec co Was czeka w nowym roku to wejdźcie na stronę www.horoskopy.moje.pl szykuje nam się ładny rok :) Jeszcze raz miłego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) i również życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 😍 Paula, horoskop fajny :) może się spełni :D Miłego balowania, albo odpoczywania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) po 9-ciu godzinach pracy,relaksującej kąpieli w bąbelkach czuję się jak nowo narodzona :) sylwestra spędzam w domu i to tylko z koleżanką bo Yeti niestety dziś jest w pracy :O ale po tym roboczym maratonie takie spokojne spędzenie sylwestra czasami się przydaje ;):) Wszystkim balującym w tę noc życzę szampańskiej zabawy do białego rana :) A na ten Nowy Rok wszystkim wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń a nade wszystko zdrowia! bo to skarb bezcenny :) gorące buziaczki 👄 i do poczytania w Nowyn (oby nie gorszym) Roku :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku :) Wróciliśmy juz do domu, gdzie jest cicho i spokojnie - o dziwo. Widocznie ludzie albo wybyli na imprezki albo świętują przy tv w spokoju, bez zbędnych szaleństw. Tak jak my z Postrzeleńcem, no i Ty Nietoperko pewnie też. Czasem człowiek nie ma ochoty na żadne bale i szaleństwa. Nic na siłę. Tak, oby ten rok był równie dobry jak 2009, a nawet lepszy :D Horoskopy są obiecujące ;) Jeszcze raz zatem SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 🌻🌻🌻😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 👄 🌻 Dla Wodników rok 2010 będzie pełen wydarzeń i niespodzianek, osoby spod tego znaku będą mogły zabłysnąć swoimi umiejętnościami i osiągnąć cele, których nie udało się zrealizować w 2009 roku. Wodniki poprawią swoje warunki finansowe i relacje z otoczeniem. Życie w rodzinie powinno obejść się bez burz. Horoskop na rok 2010 Wodnik: Praca To będzie niezwykle dynamiczny rok dla Wodników, jeśli chodzi o karierę zawodową. W pierwszym kwartale mogą liczyć na ogromne sukcesy – być może rok rozpoczną od awansu i podwyżki. Wodniki zajmujące się interesami mogą liczyć na niespodziewane zyski. Drugi kwartał przyniesie drobne problemy – głównie na poziomie komunikacji ze współpracownikami. Niektóre Wodniki mogą się przeprowadzić lub zmienić miejsce pracy – dzięki czemu zwiększą się ich dochody. Horoskop na rok 2010 Wodnik: Miłość Wodniki będą w 2010 roku w dobrych układach z otoczeniem, a relacje z partnerem i dziećmi będą bardzo udane. Samotne Wodniki pod koniec roku mają szansę znaleźć drugą połowę, a nawet wziąć ślub. Horoskop na rok 2010 Wodnik: Zdrowie Ten rok Wodniki powinny poświęcić na podreperowanie zdrowia – szczególnie w ostatnim kwartale, kiedy pojawią się poważniejsze dolegliwości. Generalnie Wodniki powinny zachować ostrożność i zadbać o formę. 🌻 miłego weekendowania ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM W NOWOROCZNY WIECZÓR:)Dziękuję za wszystkie życzenia na pocztę i kom:) dużo dostałam na komórkę wierszyków, ale jeden bardzo mi się spodobał i chcę się z Wami podzielić........ Żyj tak , aby kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak,aby potem wspominać ją z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szanuj w sobie siły entuzjazmu , namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu i spełniaj się. Każdej z osobna życzę spełnienia marzeń na każdy dzień Nowego Roku. Do miłego. 🖐️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaaaaaaaa
Witamy! Bardzo prosimy o oddanie głosu na wirtualny pokój naszej córeczki Nikoli. Prosimy wejdź na poniższy link i zagłosuj! To zajmie Ci tylko 7 sekund, a dla nas Twój głos jest bardzo ważny! http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/10098 Dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w Nowym Roku :) sylwestra spędziłam z kumpelką ,było miło i sympatycznie i siedzialyśmy do 5.30 :) ględząc wszystkim i niczym ;):) ok.8.30 wrócił Yeti z pracy i nas obudził szampanem :) potem troche snu i o 15-tej mielismy znajomych i małą imprezke w domu ;) dzis byłam w pracy na rocznej inwentaryzacji i dzień przeleciał :) Horoskopy są bardzo optymistyczne i gdyby się tak chociaż polowa spełnila to rok byłby calkiem udany :) miłego popołudnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Gofra, bardzo ładny wierszyk :) Nietoperko, chyba większość handlowców spędziła 2.01 na inwentaryzacjach. Poszłam w sobotę do miasta, to większość sklepów była pozamykana. Te, do których chciałam iść, na szczęście były otwarte. Ehhh, no i koniec laby :o ktoś powie,że miałam sporo wolnego i będzie miał rację, ale wiadomo, jak to jest :D:D:D nawet na kafeterii ktoś założył topik o tym, jak ciężko jutro iść do szkoły ..... nie tylko uczniom hehe .... Jakaś nauczycielka zaproponowała, aby uczniowie zrobili sobie jutro wolne, skoro im się tak nie chce .... choćby na dwóch pierwszych lekcjach .... mnie to nie dotyczy, bo od rana idę na indywidualne, a w szkole zaczynam po dużej przerwie. Dwa tygodnie i mamy ferie - niestety. Niestety, bo za szybko. Mówi się trudno. Gosia, dziś w tv widziałam Płock i Wisłę - wygląda przepięknie z tą krą :D No cóż, miłego wieczoru i zaczynamy nowy rok. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku :) Horoskopy są bardzo pomyślne dla wszystkich wodników, jednak martwi mnie fakt, że piszą o możliwości zmiany pracy, co z kolei wiąże się z większymi zarobkami, to jest ta lepsza część. Jak na razie zaczęłam rok od wyrażenia własnego zdania, które oczywiście nie zostało przez moją nową kierownicę dobrze przyjęte. Była zła, że dodałam: przecież mam prawo do własnej opinii - po wzroku zrozumiałam, że raczej nie, ale ona kompletnie się nie zna na tej działce i nie wiem dlaczego awansowała. Martwi mnie jeszcze jedno - coraz częściej pamiętam swoje sny i pomimo tego, że są przyjemne wcale dobrze nie wróżą. Przed świętami jesczez miałam pomyślne sny, natomiast w tej chwili śnił mi się czarny kot i pies i to już nie jest takie przyjemne, bo oznacza zdradę ze strony rodziny bądź znajomych, a to mi się już mniej podoba :/ I coraz bardziej jestem przekonana, że szykuje mi się jakaś zmiana w pracy, bo jadę po krawędzi. Ale nie będę się tym przejmowała i jak Jo kiedyś pisała leję na to - będzie co ma być. A tak na marginesie chodzi mi dziecko po głowie, więc może czas jakieś zmajstrować :) Na razie lecę popracować, może jeszcze wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×