Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam :) Gosiu - w miarę jestem zadowolona, obcięła , czy raczej - podcięła mi włosy i ok. Jutro idę na studniówkę, więc chcę mieć bardziej elegancką fryzurę, żeby nie narobić siary ;) U nas też śnieg popadał, trochę słońca wyszło i gdyby nie północny wiatr - byłoby całkiem ok. W poniedziałek ruszamy na wywczas, nad morze, gdzie jest trochę cieplej niż u nas. A może będzie jeszcze cieplej? Lutek - termin ferii, jaki przypadł nam w tym roku, jest koszmarny. Najlepszy jest ten środkowy, czyli przełom stycznia i lutego, moim zdaniem. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas mrożno i śnieżnie. Lutek,gwiezdna siostro wszystkiego najmilszego :)🌻 właśnie wstałam po imprezce na poranną kawkę :P trochę glówka boli ale nic to,nic to po poludniu druga tura hehe to się wyleczę ;):P:) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas mrożno i śnieżnie. Lutek,gwiezdna siostro wszystkiego najmilszego :)🌻 właśnie wstałam po imprezce na poranną kawkę :P trochę glówka boli ale nic to,nic to po poludniu druga tura hehe to się wyleczę ;):P:) miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie 🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock 🌻 Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk 🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko pomorskie 🌻 Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz 🌻 Evergreen .......................17 lutego, Łódź 🌻 Dzisiaj składam zbiorowe życzenia, ponieważ jutro rano wyjeżdżamy i szczerze mówiąc, nie wiem, czy weźmiemy ze sobą internet ;) Nietoperko - serdeczności urodzinowo - imieninowe :) niech Ci się biznes rozwija, głowa przestaje boleć 😍 Lutek - zdrowia przede wszystkim, pedagogicznych sukcesów i odpoczynku w czasie ferii 😍 Paula - szczęścia własnego i rodzinnego 😍 Evergreen - miłosnego i nie tylko takowego szczęścia i powodzenia 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też mroźno, śniegu w sumie mało .... przynajmniej balkonu nie muszę odśnieżać ;) he he .... Studniówka minęła bez szału, dość szybko się z niej zwinęłam, czyli krótko przed północą. Fajnie było spotkać się z koleżeństwem, pogadać sobie, ale jakoś tak nie było nastroju do zabawy, tylko bardziej do rozmów ;) Za chwilę przymierzę się do pakowania, czas wielki już na wyjazd, bo dość długo siedzimy w domu. Nie licząc moich prawie cotygodniowych wypraw na zajęcia. Miłego dnia zatem i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzięki za życzenia 👄 Jestem na wyjeździe i tak wpadłam z doskoku, więc podobnie jak Kigana składam życzonka w kolejności: Nietoperku -🌻 bliźniaczko moja zdrowia, szczęścia i pokaźnych zysków z biznesu Paula - 🌻zdrowia, szczęścia i pociechy z chłopów małych i dużych, no i szybkiej przeprowadzki na nowe metry Ever - 🌻 zdrowia i niech spełniają się marzenia, no i częściej składaj nam o nich meldunki no to było okolicznościowo Kigana - udanego wypoczynku Ja się zastanawiam, jak wrócę do domu jeśli spełnią się prognozy i zasypie nas białym puchem :( Jeszcze rz pozdrawiam i spadam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperku, Lutek --> dziewczyny wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 👄 🌻 Kigana miłego wypoczynku :) u mnie śniegu tyle co kot napłakał ;) ale jak oglądam w wiadomościach co dzieje cię w innych krajach to nie żałuję :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :) mróz trochę u nas odpuścił ale za to napadalo sporo sniegu . jest bialo i czyściutko ;):) i szuflować trzeba :P dzięki bardzo za wszystkie życzenia :) Paula dla Ciebie również samych najmilszych i najprzyjemniejszych rzeczy i niech Twój maluszek zdrowo rośnie ku radości mamy :)🌻 Kigano przyjemnego wypoczynku :) a dla wszystkich miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula --> 100 lat 🌻 wszystkiego najlepszego i niech Ci synuś zdrowo rośnie :) 🌻 wczoraj pisałam, że śniegu tyle co kot napłakał, więc w nocy troszkę spadło i zrobiło się biało :) miłego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana z komorki
Dzieki,dojechalismy do Kolobrzegu. Sniegu wiecej niz u nas,ale plus dwa stopnie! Szok dla organizmu he he. Pozdrawiamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana z komorki
Dzieki,dojechalismy do Kolobrzegu. Sniegu wiecej niz u nas,ale plus dwa stopnie! Szok dla organizmu he he. Pozdrawiamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) pogoda u nas calkiem fajna. troche sniegu i lekki przymrozek :) Duszku,wszystkiego naj...🌻 a dla wszystkich wesołych Walentynek ! :)❤️ miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana niezalogowana
Witam :) Mam nadzieję, ze Walentynki minęły miło i bez bólu głowy ;) Wczoraj była piękna pogoda, morze spokojniutkie jak jeziorko, a dzisiaj ?? Ósemka chyba wieje, fale się przewalają i kotłują, pada śnieg z deszczem .... ale co tam. Chodzimy na zabiegi, basen solankowy - super sprawa :D Pozdrawiam czytające Wodniczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana niezalogowana
Tabelka się skonczyła :) Ever, jeszcze raz wszystkiego najlepszego :D Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie 🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock 🌻 Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk 🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko pomorskie 🌻 Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz 🌻 Evergreen .......................17 lutego, Łódź 🌻 Ostatnie chwile w Kołobrzegu, w poniedziałek już wyjeżdżamy .... w tej chwili pada deszcz, to przynajmniej stopi śnieg ;) Miłego wieczoru - w sumie ostatnia sobota karnawału ( a co to takiego ?????), sanatoryjni kuracjusze szaleją na imprezach. Niby chorzy ludzie, ale patrząc na niektórych, po prostu w to nie wierzę :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Melduję się z ... Poznania! :) Mieszkam tu już prawie miesiąc. Na razie skupiam się na szukaniu pracy. No i oczywiście zakochana jestem ;) Dziękuję wszystkim za życzenia! 🌻 Ja też życzę Wam wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wreszcie się ktoś odezwał ;) Ever, wreszcie dobry kierunek obrałaś :D I nie musisz jeździć jak szalona z Poznania do Łodzi i vice versa. Powodzenia w szukaniu pracy zatem :) Może się kiedyś na jakąś kawę umówimy? Jak już się ogarniesz. Bo ja jestem często w Poznaniu - ostatnio na tyle często, że opłaciło się mi kupić bilet miesięczny. Na marzec też zamierzam sobie takowy sprawić. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) byłam uziemiona bo moje oko dało znać o sobie :O ciśnienie skoczyło do 50! i bolało jak diabli. trafiłam więc na oddział okulistyczny i tam po podaniu kroplówki i mnóstwa leków przywołali moje oko do porządku ;) dziś już mam zdjęty opatrunek więc postanowiłam maznąć parę słów żeby nie było że nietoperz to sklerotyk i zapomniał o wodnikach :P pogoda u nas od paru dni wiosenna :) i nawet pierwsze przebiśniegi już mam w ogródku :) tyle na dziś.miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jak już wszyscy to wszyscy, też coś skrobnę. Kigana to Ty kobieto rozerwana jesteś między dwoma miastami. A jak tam kolejny semestr, czy masz już koniec robótek? Nietoperku masz przechlapane z tym okiem. Wiesz w ogóle skąd to się bierze? Czy nasi lekarze nie potrafią znaleźć przyczyny? Ever powodzenia w szukaniu pracy, Poznań jest sprzyjającym miastem dla młodych ludzi, więc powinnaś szybko coś znaleźć. U mnie coraz mniej czasu. Mały w tej chwili zasuwa jak szalony, już i tak przestałam się przejmować czy coś wyciągnie z którejś szafy, uwielbia je otwierać. Jeszcze sam nie chodzi, ale coraz lepiej mu już wychodzi chodzenie trzymając tylko jedną rękę mamusi :) Miłego wieczoru dziewczyny, zajrzę do was jak tylko znajdę trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo :) wiosna u nas całą gebą :) juz nawet krokusy z ziemi wyłażą :) oko troche sie uspokoiło a nasi lekarze jak nie mogą czegoś wytlumaczyć to mają takie fajne określenie-podłoże immunologiczne! zusowscy orzecznicy twierdzą że jestem zdrowa a oko dokazuje po swojemu :O teraz bylam na badaniu u biegłego sądowego i zobaczymy jakie jest jego zdanie ;) milego wieczorku :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Paula, to już niedługo mały skończy roczek, prawda? Z tymi szafami to chyba każde dziecko to przechodzi :) tyle, że jednym wolno, a innym nie. Nietoperko, dochodź do zdrowia, bo sama widzisz co się dzieje ;) W każdym razie życzę Ci powodzenia w walce :classic_cool: Krokusy też wczoraj w Poznaniu widziałam, chociaż przymrozki u nas są w nocy, to jednak wszystko się budzi. Moja szkoła trwa do czerwca, więc jeszcze trochę jeżdżenia mnie czeka. No ale sama chciałam ;) więc nie narzekam. Miłego popołudnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) w dniu Naszego święta życzę: samych tylko przyjemności i mnóstwa kwiatów 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Dzień Kobiet, więc głowy w górę, i odrzucamy gradową chmurę! Niech żyje celulit i kurze łapki, boś my są przecież wspaniałe babki :D taki wierszyk od koleżanki dostałam, więc i Wam moje drogie te słowa przekazuję Lutek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski taki piękny post wystrugalam w sobotę i mi go zeżarlo! :(:O Lutek ,wierszyk super :) pogoda u nas dziś sie trochę zalamała bo nie ma sloneczka ale jest cieplo :) po sejmie chodzi wycieczka turystów. przechodza obok gabinetu Tuska i słyszą gromkie -sto lat,sto lat! -czy premier ma dziś urodziny?- pytają przewodnika -nie! to ustalają wiek emerytalny ! -odpowiada a teraz wyobrażcie sobie że leżycie w szpitalu i trzeba wam wymienic kroplówkę a tu przychodzi pielęgniarka i mówi. -zaraz kochanieńki tylko balkonik zaparkuje. albo operuje was chirurg którego raczki się trzęsą a oczka też jakby slabiej widzą i zamiast nerki wycina wam pluco. a zróbcie szybkie zakupy w sklepie jak za ladą przygarbiona ekspedientka z żylakami i słabym sluchem jak dla mnie to jest idiotyczny pomysl z tym wydłużaniem wieku emerytalnego skoro tylu mlodych ludzi nie ma pracy,a tłumaczenie że jak ktoś będzie chory to dadzą mu rente jest ... wiem jak jest ! :O a tak wogóle to jest taki trochę inny sposob eutanazji bo ilu z nas doczeka emerytury i ilu sie z niej potem utrzyma? no to wam nasmarowalam ;) milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, mnie też wkurza ta samowola rządu, któremu się wydaje, że to my jesteśmy dla nich a nie odwrotnie. Czubki cholerne 😡 Mam nadzieję, że się na tym cholernie przejadą i doczekamy szczęśliwej chwili wywozu na taczkach po kolei każdego z nich. Albo na czymś innym. A wyobrażasz sobie nauczycielkę w przedszkolu, 65 - latkę, biegającą za grupą trzydziestu żwawych trzylatków?? Albo wuefistę?? Nosz kurfaaa 😠 Pożyjemy, zobaczymy. Póki co wiosna idzie, mimo tych wszystkich dziwnych rzeczy, jakie mają miejsce. I zawsze daje nadzieję na lepsze. Do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. Brak czasu mnie dobija, a mały coraz bardziej przytulaśny się robi i nie chce mnie puścić, no i najchętniej cały czas by spacerował - jeszcze za rękę. Dowcip fajny :) no to sto lat :) a tak właściwie to emerytura nie będzie już potrzebna, bo mało kto jej dożyje, bo robota nas wykończy. Ja w każdym razie nie liczę na emeryturę, bo w tej chwili brakuje pieniędzy, a co dopiero za 30 lat. Uratuje mnie gromadka dzieci i własne odkładane pieniądze - póki co pracuję nad tym pierwszym :) Muszę się trochę pochwalić: lecimy do Włoch, będziemy zwiedzać Rzym i Sycylię, wszystko na własną rękę, bo z małym to tak nie bardzo na organizowane cosie się pchać. W każdym razie mamy już wszystko zarezerwowane i już się nie mogę doczekać wyjazdu :) Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wiosna,wiosna,wiosna... przesileń nadszedł czas ! :P Paula gratuluje wycieczki :) a kiedy ? Kigano,już widzę tę biedną kobietę o lasce jak goni to rozwydrzone stadko ;) Paula ma chyba rację że na emeryturę to niema co liczyć tylko inwestować w dzieci...hm,ale co mają zrobić ci ktorzy już zakończyli produkcję ?! ;):):P a tak na poprawe humoru : w czasie lotu następuje awaria silnika i pilot wzywa do siebie stewardessę i mówi: -za chwilę się rozbijemy. proszę uprzedzić delikatnie pasażerów żeby nie bylo paniki. stewardessa podnosi słuchawkę i mówi: - wszyscy wyciągają dowody osobiste i podnoszą je wysoko do góry! ok.dziekuję -a teraz wkladamy je sobie głęboko do d..y! to zdecydowanie ułatwi identyfikację po tym jak za chwilę się rozbijemy! a tak swoją drogą gdyby do smoleńska leciała taka stewardessa to nie mieli byśmy tylu ekshumacji :P milego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula, super z tą wycieczką :) w Rzymie to kiedyś byłam, ale na Sycylii to już nie. Na pewno będzie ciekawie. Dla małego jesteś całym światem, toteż się Ciebie trzyma, póki co. Mój bratanek też za mamusią wszędzie chodził, jak był mały. A teraz chodzi już własnymi ścieżkami - tak prawie. Nietoperko, laska się przydać moze do łapania niesfornych dzieci he he .... my kiedyś w pokoju nauczycielskim rozwinęliśmy wizję, jak to będzie z nami w wieku nader dojrzałym w pracy. Ale doszliśmy do wniosku, że w takim układzie potrzebni będą dla każdego nauczyciela asystenci, którzy znajdą okulary, wezmą dziennik, przypomną, jaką lekcję mamy, gdzie należy i co wpisać, wózek do sali wepchną :D tak więc i młodzi będą mieli zajęcie i pracę ha ha ...... :P U nas , zgodnie z prognozą pojawiło się słońce, obiad ugotowałam ( ostatnio się realizuję w kuchni he he) i muszę się zabrać za pracę na zajęcia w sobotę. Trochę mi sie nie chce, ale cóż. Wypada ją zrobić, zwłaszcza, że była na poprzednią niedzielę :o Wczoraj kupiłam sobie materiał, taki dżersej i będę próbowała sobie uszyć z tego bluzkę z Burdy dla puszystych ;) może coś z tego wyjdzie ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pogoda u nas suuupeeeer! cieplutko i slonecznie :) Kigano,powodzenia z bluzką :)wizja wiekowej nauczycielki z asystentami bardzo mi się podoba :);) zobaczcie to: http://kultura.wp.pl/gid,14337924,galeria.html?T=1 to jest niesamowite! ja po prostu oniemiałam ! milego weekendowania :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) co tu tak pusto? wiosne poczuly i ruszyly w miasto na wiosenne zakupy? ;):p trochę u nas dziś wialo ale sloneczko bylo więc luzik:) w ogródku wyłażą tulipany:),hiacynty:),krokusy:) i wszelakie inne zielsko :( Kigano,jak bluzeczka? udała się czy kupujesz nowy materiał? ;):) dalej prowadzę wojne z zus-em 😠[wsciekly} dotarlam już do sądu! wrrrr zobaczymy co dalej. miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×