Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Trochę czasu mi to zajęło, ale przeczytałam wszystkie posty (ach ta wodnicza pedanteria). Fajnie by było też znaleźć się na liście: jestem z 8 lutego, lat 24, W-wa. I wiecie na co jeszcze zwróciłam uwagę. Nie znalazłam na tym formum żadnych niemiłych, chamskich wpisów (a na innych zawsze znajdą się jakieś \"kwiatki\"). Wszyscy bardzo uprzejmi. No ale w końcu jesteśmy wodnikami. Ogromniaste buziaki dla Was: Bombyprawdziwa :-)) Habanerka :-)) Magdab :-)) Olinea :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego z okazji urodzinek🌻dla wszystkich szuwarobagiennych. Sorki ,że mało piszę ale jestem belferkiem (zgadnijcie jakiego przedmiotu uczę?). Ponieważ mam \"ferie\" spotykam sie z młodzieżą aby wspomóc ich \"talenty\" przed Nową Maturą. A gdy mam jeszcze chwilkę, to sprawdzam sprawdzianiki i różne prace a jeżeli jeszcze mam czas to zajmuję się domkiem. Ponieważ moja latorośl wyjechała więc mam więcej czasu na..... przygotowanie się do zajęć na poniedziałek b o to już koniec \"ferii\"................................................................................... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chlup pod ta szescsete!!!!!!!:D:D:D:D Ej ej ej Wodniq Szuwarq uwazej - w stawq widzialam wqrzonego na maxa Pana Alana na Cie:P;) Dyc Lon mo tu prym wiesc- On tyz jakis taki Niglupi;)( hmm..dziwne :D) - wiec i lodwdzincyc sie umi, gdy ktus \"podlopiecnum\'\':p;) cy tam MLODSAM:P Siostruniem kce zwiesc;) Ale w sekrecie Ci powim( tak na usko ino- co by nos Wódz:D Wodolejskich Dus nie slysol) Tys Nojfojniejsom Dziewcynom[usta❤️🌼]:classic_cool: Dobra mykom, bo bedzie Panyk:p kFicol:P:D;) Lavatory Girl----> LO jak piknie!!!!:D:D A nie bylo juz kasik mówione, ze My Wodniaki mamy do Jynzorów talent?:P;):D A logórasa w lewo psekrync i bedzie dobre-zaraz sie lozywi lot co!;):P:D Tylko nie psesól!:p;):D Lutowy wodniku----> To juz dobrze, ze przestales patrzec na Swoje kompleksy. Bo to znaczy, ze budzi sie w Tobie PRawdziwy Instynkt Lowiecki wrrrau -----Alesh mi sie znaki troszq chiba poplataly. No nie washne...Wiesz, ja tam w horoskopy nie za bardzo wierze( nie urazilam Was Wodniczki, he?...;)) Za to Nadzwyczaj wierze w Czlowieka. I Ty tez nim jestes;)(no nie odkrywcza to ja nie jestem;):P). Zacznij bardziej w Niego w Sobie wierzyc...Zaufaj Mu- a wszystko przyjdzie- po prostu daj Sobie szanse, daj czas(ile wlezie;))- i nie przestawaj w Milosc wierzyc, nu, nu nu;) Bo pamietaj Nic na sile- bo milosc Sama Cie znajdzie;) a byc moze za chwile;) Kto wie???;)I jeszcze zdazysz miec w brzuchu Motyle , sie wie:classic_cool:;) I ja tu tez wlasnie ze wzgledu na Czlowieka, a nie na Znak Zodiaku Jakis jestem...:) Choc to dorze zes Wodnikiem a nie jakims ...Lwem;) Ps. A jam Ci ja dupa stara-i tys sama;) bum tarara bum tarara rarararaa:D:D:D Zlotoweczka:D zasuwaj tu do naszego Groneczka No to dla Cie Buzieczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No to ja od ponad godziny mam ferie :D:D:D:D wiem, wiem,że niektórym zrobi się przykro, że już kończą, ostatni łykend;) i fruu do szkółki od poniedziałku, ale uniformizacja w kwestii terminu ferii się niestety lub stety skończyła jakiś czas temu. Emkakafe ---> uczysz matmy?? Złotóweczka ---> witaj :) wpiszę Cię oczywiście do naszego spisu:) Lutowy Wodniku ---> Alanisssss bardzo ładnie Ci odpisała, mi w sumie to samo przyszło do głowy: by wierzyć w siebie i drugiego człowieka. Nie oskarżać siebie samego bez końca, tylko spróbować pozytywnie myśleć o sobie i innych. Lavatory Girl ---> może jakiś Silimarol przyjmiesz, jak cię ta wątroba boli, co?? Albo zafunduj sobie oczyszczanie wątroby, kuracja sama w sobie obrzydliwa, ale ponoć skuteczna. Po co masz się tak męczyć?? Miłego wieczoru wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanisssss Ty to potrfis clowiecka rozbafić i pociesyć, troszku ucem sie od ciebia hihihihihih ;) :D:D:D:D:D:D Ahoj witam cie Balwanku ceść Emkakafe no chiba polaka nie ucys?????? :D:D:D:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnicki jom ide se juz spić bom co mnie tu me ocyska pokazujom wsystka juz śpiom albo bawiom gdzie sie do 💤 A dla Pani Wodnicki zyconka najpinkniejse ślom i muzycko piknie gro dla paniusi 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
No wreszcie dałam rade poczytać co nieco ! Dziekuje za wszystkie zyczenia w szczególnosci Alanisssss,Alan_Polowi,Sarkanie,Emkakafe za te 50%( przynajmniej niech sie spełni)Nie sposób mi wymienic wszystkich wodników ,bo tylu nas tu juz jest ,ze ho,ho!Wiec samych serdeczności od bliskich i nie tylko przedewszystkim miłości dla pozostałych braci i sióstr wodniaków.Alan_Pol naprawdę szkoda,że cie nie będzie tu tak często,życzę powodzenia w nowej pracy i wracaj najczęściej jak mozesz do nas.Poza tym fajny pomysł z tym spotkaniem w realu,popieram.Martini to też mój ulubiony trunek ,na zlot zabieramy po buteleczce,coTy na to..?Wodnik Szuwarek zgadzam sie co do tego ,ze jesteśmy pomocni a inni potrafia to wykorzystać. Mam jeszcze jedno,nie potrafie poprosić o pomoc lub przysługe .Wodnik 7 cenna uwaga z tym ,że boimy się wody ,nie potrafię plywać ,ubolewam strasznie z tego powodu ale przełamać sie nie jest łatwo.Habanerka ja też jestem ze Śląska w razie czego na transport bym sie pisała.Czy ktoś tiu wspomniał o wczesnym wstawaniu ...?fe.....pospać do południa to tak ,ale ....rano...? tylko jak trzeba a nigdy w wolny dziń od pracy.Alkazelcer szlajasz sie po nie wiadomo jakich topikach to Cię zemdliło a teraz to sie braci wodniastej czepiasz.....?plokij "piąteczka"za Alkazalcera!!! Na koniec jeszcze uzupełnie swoje dane do tabelki .Mam 34 lata jak już wspomniałam jestem za Ślaska,imieniny mam11 lutego imę moje Bernadeta (nick to tylko zdrobnienie od imienia)i to chyba wszystko jak jeszcze czegoś brakuje to przypomnijcie mi bo już wolo mysle o tej porze.Kigana podziwiam za tabelkę !!!moje uznanie a co do Scootera to też bardzo lubie(oczywiscie w kwestii techno) poza tym lubie prawie wszystko w tym temacie. Dobranoc!!! wodniaczki i wszystkiego najlepszego tym co dzisiaj maja swoje swięto !!!!! buziaczki!!!!( ja muszę napisać bo jeszcz nie poznalam sie na tych obrazkach z forum ,potrzebuję na to troche więcej czasu )Pa pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Alem sie rozpisała!!! nie wiedziałam ,że tak potrafie . Podobno jestem gaduła ( juz ktoś tu chyba o tym wspomniał ) ha ha ha ha!!!!Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ :classic_cool: ;) :) :D :o 😘❤️:classic_cool:🌻❤️😘❤️:classic_cool:😘❤️❤️😘:classic_cool:❤️😘❤️🌻:classic_cool:❤️😘 😘❤️:classic_cool:🌻❤️😘❤️:classic_cool:😘❤️❤️😘:classic_cool:❤️😘❤️🌻:classic_cool:❤️😘 💤 😘 :p Pani wodnik Tobie te życzenia🌻: Moc życzeń szczęścia, zdrowia oraz spełnienia wszystkich marzeń z okazji urodzin Alan Pol życzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane Wodniki ❤️ ! Pani wodnik ---------> z okazji urodzin życzę Ci spełnienia marzeń najskrytszych, radości życia, wiary w siebie i zdrowia! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ALANISSSSS --------> I ja, jak inni w naszej \"rodzinie\" zachwycam się Twoim pisaniem, podziwiam szczególnie Twoje dobre serce i duszę, taką Naszą wodniczą. Wiecie co jest moją największą \"wadą\" (chyba), że zawsze ze skrajności w skrajność popadam.. nie potrafię wypośrodkować... Pozdrawiam gorąco \"starą\" i nowo przybyłą brać! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Moi drodzy, gdyby połączyć Wasze indywidualne, kobiecy cechy w jedną powstałaby superdoskonała istota płci żeńskiej, przed którą wymiękłby cały świat męski…I tak do taktu przywódczyni – Sarkany, dodajmy poczucie humoru Wodnika Szuwarka, do tego spostrzegawczość nietoperza, wyważone co nieco z sochy, opanowanie cichej, temperament ALANISSSSSS, wiedzę Kigany, zapał Gofry, uśmiech Matyldy 71, urok Emkakafe, włosy Pauli wodniczki i moją urodę – a powstanie Kobieta Wamp Władczyni Świata. Zacytowałam tylko wybrane Wasze przymioty, których macie znacznie więcej. Za towarzysza dałabym jej po prostu …Alana_Pola. Ponieważ to człowiek doskonały, dobry, szarmancki i radosny z natury, w dodatku z dużym bagażem doświadczeń. No może jeszcze szczypta wiedzy i wstrzemięźliwości Mahatmana dodałaby kolorytu naszemu dżentelmenowi. I otrzymamy parę idealną Wodników z ociupinką krwi Skorpiona. Ja nie podrywam A. Ja go kocham. Wirtualnie jednak, bo serce jego skradła Niki.Są szczęśliwą parą i niech tak zostanie dla mnie, dla Was i dla świata. Ja siedzę już na walizkach…będę do Was zaglądała czasem. Jak wrócę ze Stanów, odezwę się na pewno. Miłe towarzystwo stanowicie. Pielęgnujcie je, i nie dajcie się takim śmieciom jak Alcazercer i takim szmatą jak Lavatory Girl. Ci ostatni inaczej na siebie nie zwrócą Waszej uwagi jak tylko zwykłym chamstwem w tak doborowym towarzystwie. Nikomu nie słodzę, ani nikogo nie staram się obrazić. Jestem bezpośrednia i piszę co myślę. Całuję Was😘, bye-bye Post scriptum: Sarkana znaczy czerwona, VERMELHA też znaczy czerwona…Uwielbiam czerwień…Tak mnie nazywają w Porto w Portugalii, gdzie mam rodzinę i latam na wakacje…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Memu {serce] Wodniki!!!:D Mamy dziś piękny, mroźny, zimowy dzień (a będzie jeszcze pięknieszy jak Małysz wygra dziś w Pucharze Świata w Zakopanem:) )!:) Ale się wczoraj narobiło na topiku. Nad ranem przeczytałem wszystko...no prawie wszystko, bo resztę doczytałem teraz:). I jeśli pozwolicie, kilka króciutkich komentarz, dobrze? Dobrze? Tak? Dziękuję Wam bardzo:). Jak zwykle się zgadzacie. Zacznijmy od naszej tajemniczej pani modelki (fofomodelki? to i to?;) ) Skorpion VERMELHA 🌻 Moja dro...;),hm, sympatyczna (zabrzmi właściwiej:) )nieznajoma Skorpionko - JA DUSZĄ I CIAŁEM NALEŻĘ do MOJEJ NIKII!!!Każda cząstka mojego ciała...każda myśl...należą do niej. Nie mniej dziękuję za miłe słowa i życzę powodzenia (szczególnie w samolocie, żeby nie spadł albo co innego - bomba terrorystów i lub albo inne jakieś cholerstwo). Wracaj w całym kawałku do kraju...:D Połamania kończyn życzę (czy dobrze, czy tak się modelkom życzy przekornie?:) ):D A teraz przejdźmy do naszej najwspanialszej, najdroższej przywódczyni Sarkana🌻 Moja droga przyjaciólko internetowa, ja tak jak zawsze ze skrajności w skrajność popadam...i tak już pewnie zostanie do końca świata:( Ach...Och:(...Ajajaj...:(...Yhm...:( Dobrze, że moi bliscy to akceptują, a najbliżsi kochają to we mnie (moja Nikii❤️ i najmłodsza, dwumiesięczna fanka Nadia❤️...I to je najważniejsze:classic_cool: Kolej na nową kandydatkę na czarnulę:) Benia🌻 Witaj serdecznie i nie martw się. Będę zaglądał, a tak doborowe towarzystwo jakie tu się w naszym stawie dobrało, nie pozwoli topikowi się rozmyć...co mam nadzieję gorącą Tobie też będziemy zawdzięczać:) A teraz pora na słowko do naszej Nike:D Wodnik Szuwarek🌻 Ty to potrafisz dokopać, maleńka;):D Tak trzymaj kochana...walcz jak lwica o czystość naszego topiku...tęp wirusy i robale, żeby nam nie zaśmiecały stron!:classic_cool: I oczywiście w następnej kolejności przechodzę do Kigany, czujnego sekretarza WszechWodników:D Kigana🌻, ❤️ moje się raduje, że masz długi oczekiwany urlop feryjny. ❤️ Twoje odetchnie pełną piersią i :D. Czeka Cię zasłużony odpoczynek, moja droga:D Dobrze naładuj akumulatory przez te dwa tygodnie:D;) - rada moja serdeczna:), zrób przegląd samochodu, odkurz w domu, zmień męża, kup dzieci, etc.;):D ups...dokończę komentarzyki nieco później, bo jedno moje szczęście suszy włosy, a drugie budzi się po czterogodzinnym śnie:) pa na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Alanie ---> wyobraziłam sobie, jak siedzisz przy kompie o tej czwartej rano, zaspany, ledwo na oczy patrzysz, klikasz sobie buźki, potem enetr i przysypiasz z palcem na enterze, potem po kliku sekundach budzisz i się i na nowo :D tak było ?? ;) Dzieki Ci za życzenia:) męża nie zmienię, bo go nie mam jak narazie, a z dzieci to mi wystarcza narazie mój bratanek siedmioletni, stwór mały i kochany :D Benia ---> dopiszę oczywiście Twoje dane, jakie zechciałaś nam podać:) potwierdza się po raz kolejny fakt,że mimo wszystko jesteśmy gadułami, choćby i na forum, jeśli nie w rzeczywistości:) Scorpionico Vermelha ---> również i ja życzę Ci szczęśliwej podróży i udanych wyjść na wybiegach, czy na zdjęciach:) - nie wiem, czego życzy się modelkom. Miłego dnia Wam wszystkim życzę i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelka, narazie jeszcze bez imienin. Pani Wodnik ---> wszystkiego dobrego 🌻 :) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: Roza ........................... 23 stycznia:classic_cool: Benia .......................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra .......................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 26 lat:classic_cool: Mahatman......................27 stycznia, 35 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik...........................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 28 lat:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 24 lata:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Zodica ..........................30 stycznia Jezzynka .......................31 stycznia, 17 lat Żabulka ........................ 31 stycznia Akara ...........................1 lutego,( za chwilę) 25 lat, Amsterdam Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 30 lat, woj. śląskie Ewfcik ........................... 2 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe ........................ 6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino .................... 11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie - Gdańsk Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Lutowa Wodniczka ............ 13 lutego Paula Wodniczka .............. 13 lutego, 22 lata, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ............... 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Zora ............................. 14 lutego Wodnik7 ........................ 15 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Gabrielle ........................ 17 lutego Korcia ........................... 17 lutego Sarkana ......................... 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rosa= Ona21 !!! Mam jeszcze 21 lat i jestem z Krakowa, pozdrawiam wszystkie wodniki !!! No i z 12 lutego jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rosa= Ona21 !!! Mam jeszcze 21 lat i jestem z Krakowa, pozdrawiam wszystkie wodniki !!! No i z 12 lutego jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, zastalem Jolke??????? Skorpionko calus ogrominiaśny dlo ciebia ty mnie tu powracaj z wojaży sybciutko i na tapetke weźmiomy te tu gadzinki co to nam se tu jakoś mąco wodzicke nasom i tyko se nie polom cego tom 👄👄 Benio hej jom tyz gadula jok wsytkie tu plywoki tyko nie wsytkie umiom plywoć jo tyz kiepściutko:D:D:D:D Oj a z tom skrajnościo to my wsytkie tok mamy jo tyz i pzeginom casem z tym i to jak jaśniutka cholerka;) ;) Alanq jom tako juz kopacka jest trosku lubie wyjmować sydelko, jok to mój facio mówi ;););););) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa witoj Hej i zaprasomy do nas tu, tyko z Alkazelcerem sie nie zadowaj bo to jakowyś psotnik i ón sie jakowyś chiba prochów nazorl i jesce z tom jak jej tam ;) :D:D:D: Lavatorka cy jakoś tako ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Pani wodnik ;) i wszystkim pozostałym wodniczkom ;) ja wczoraj miałam urodzinki, już 23 ;) Na razie nic więcej nie piszę bo nie przeczytałam wszystkich postów hehehehhe ale może któregoś razu uda mi się to nadrobić ;) Pozdrawiam wszystkie wodniki. Papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Pani wodnik ;) i wszystkim pozostałym wodniczkom ;) ja wczoraj miałam urodzinki, już 23 ;) Na razie nic więcej nie piszę bo nie przeczytałam wszystkich postów hehehehhe ale może któregoś razu uda mi się to nadrobić ;) Pozdrawiam wszystkie wodniki. Papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje jedynie ukryc sie w klopie i nie wychodzic, do poki sie te zyczenia urodzinowe nie skoncza.. Slodkopierdzaco tu i to jeszcze jak! Zawsze myslalam ze Wodniki sa takie ekstra jak patrzylam do lustra, teraz juz wiem, ze to ja jestem ekstra! Wszystkie kwiaty mi uwiedly, bo bym Wam poslala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje jedynie ukryc sie w klopie i nie wychodzic, do poki sie te zyczenia urodzinowe nie skoncza.. Slodkopierdzaco tu i to jeszcze jak! Zawsze myslalam ze Wodniki sa takie ekstra jak patrzylam do lustra, teraz juz wiem, ze to ja jestem ekstra! Wszystkie kwiaty mi uwiedly, bo bym Wam poslala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę Anno Domini 2005:D❤️ Pani Wodnik🌻🌻🌻--->Dużo szczęscia i radości niech w ❤️ Twoim gości! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Coraz milszy ten nasz topik się robi,nie uważacie?im za oknem zimniej brrrrrr,tym u nas cieplej:) Skorpionek w naszym gronie zamanifestował się prawdziwą wnikliwością i bystrością jak na godnego skorpiona przystało:)Pozdrawiam gorąco życząc olśnienia (dalszego) i żeby wszystko poszło za oceanem po Twojej myśli:) Sarkana---> ta skrajność hihihi rzeczywiście jest nie tylko Twoją \"wadą\" -mam dokładnie tak samo! ale na pocieszenie...-może jest to tylko jedna nasza \"wada\"?:D aaaaaaa i nie wiem czy wiecie jaką wśród nas (poza Alanem_Polem) mamy pisarkę??....oczywiście Alanissss!!! wczorajszej nocki odwiedziłam jej przemiły topik pod tyt\"babcia terrorystka\"i do dzisiaj jestem pod wrażeniem OGROMNEGO serca,miłości i mądrości :)zresztą zobaczcie też sami. Alanissss--->sorry,jeśli sobie nie życzyłaś reklamy :)),ale trudno sie powstrzymać.....:D a przy okazji pisania to mi się nasunęło.....czy i Wy swego czasu a może i do dziś pisaliście pamiętniki?bo to też wodniki w tym wiądą prym!W moim przypadku sprawdziło się a u Was??:) Wcześniej padło pytanie odnośnie związku wodnik-wodnik:) już wcześniej pisałam iż ja reprezentuję taki związek i uważam,że naprawdę jest to bardzo dobre \"trafienie\"!!!:) W uzasadnieniu podam że jako wodniki(u mnie 2 rozne dekady)oboje cenimy sobie poczucie niezależnosci i fajne jest to że nie osaczamy się nawzajem jednocześnie będąc b.blisko:) Myślę też ,że u wodników taka tendencja do\"tajemniczości\" w związku właśnie obojga wodników tworzy fantastyczny klimat,który jest poprostu atrakcyjny:) więc jeśli któraś wodniczka zastanawia się nad wodnikiem-ja z perspektywy 20letniego zwiazku-polecam:) (choć z bliniakiem i wagą też mamy dobre relacje) aaa i jeszcze do Alkazelcer:D--->cieszę się ,że Ci się u nas podoba!:D bużka!👄🌻👄🌻--dla Ciebie,a co!!:) pozdrawiam calutki stawik i wszystki bez wyjątku wodniczki(te adoptowane tez):) Do następnego razu::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozka Sybilla, 30 lat doswiadczenia we wrozeniu, wrozy ze wszystkiego poczawszy od fusow po uklad stolca w muszli, mowi, ze nie warto seplenic i kusic losu, bo ktos Wam moze kly wychlasnac! Za kwiaty dziekuje, myosotis silvatica zawsze sie przyda, choc nie leczy nudnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahhahahaha witaj Wodniku szuwarku:) Przeczytałam twój poscik i musiałam nazad :) zawrócic takem sie nim ubawiła!!:D -brawo!! i ja dołączę od siebie kwiatuszki,seruszka i buzki dla naszej Lavatory Girl.......coby dziewczynce smutno nie było,że może ją sie omija!hihi 🌻👄❤️-dla ciebie sloneczko!:)3maj się!(nas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie do ciebię piszę Gofro najdroższa bo piszesz, że twoja polówka tyz wodnicek jak my, ja tyz mom pana wodnika, ta uwaga o tym że lubimy tom jak jej tom aha niezalezność ;);) świnte slowa wlaśnie to nie osaczanie jest spoko i to się ceni, bo troszku powietrza nom trza w końcu nasz żywiol to powitze nie????:D:D:D:D:D jeśliś byś miala jakoweś uwagi, cóś by się tobie pzypomnialo to dawaj tu na pościka hej :D:D:D:D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×