Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Wodnik Szuwarek! 🌻 a my znowu mordeczka moja niemal razem:D...i zaszeleściło w szuwarach;) i chyba wychodzą Wodniki:p i witaj rosa🌻 ponownie, napiszesz coś o sobie więcej?:), żeby w tabelce ładnie uzupełnić wodniackie dane o Tobie?:) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo wodnoczko kochanie po kroczku a uda się looozik 1.jak już będziesz na Forum to pod napisem napisanym na czarno i podkreślonym na samej górze ------jest napisane na czerwono INTERNAUTKO, ZAREZERWUJ SWÓJ NICK 2. klikasz na ten owy napis 3.potem pojawiają się preferencje podpunkt A i B twoim zadaniem jest kliknąć A. skieruj myszkę na dwa ostatnie slowa tego zdania \"kliknij tutaj\" 4.pojawiają ku twym oczkom preperencje z takimi okienkami kolejno pseudonim mail komunikator haslo (konieczne zabezpiecza cię) kilka slów o sobie (nie obozwiązkowe tylko jeśli sobie życzysz) i na końcu stopka czyli takie motto, powiedzonko wpisujesz co twoja duszyczka zapragnie na końcu potwierdzasz i już jesteś brunetką życzę powodzenia i tzrymam kciuki sopoko nie będziesz zielona tak jak Ania z zielonego jak się farbowala DO DZIELA :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholipcia!:P Ona21 = rosa ???;) Czy jak???:) Dwa w jednym???:D tzn. dwie w jednej:O...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnik Szuwarek!!!🌻❤️:classic_cool::p:o:D;):) Co to z nami się dzieje, że my tak razem non stopus posty posyłajem???:D Uciekam teraz jak tu się rozruszało zdziebko i wrócę późniejszą porą:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że sezon na życzenia trwa ;) Wodników również przybywa :) Dziękuję wszystkim za naprawdę miłe życzenia ❤️ Pozdrawiam a dla wszystkich Wodników i Wodniczek spełnienia wszystkich marzeń! 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniki pospieszta sie bośmy na 3 miejscu to brązowy medal a nie chcecie zlota ?????? ;) ;) ;) ;) :D :D :D :D :D i będzie :classic_cool: szybciutko kliknąć sobie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poruszenie wielkie zapanowało wśród naszej rodzinki... a ja wiedziałam, że się rozkręci :D Dziś jakiś taki śpiący dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofra
Witajcie duszyczki wodniczki!Wleciałam zlożyć życzenia dzisiejszy jubilatom-Machatman,Monny.Wodnik-Dużo szczęścia i radość niech w serduszkach Waszych gości🌻👄 Proszę się nie pieklić iż nie jestem jeszcze przefarbowana,ale ....ten czas!!! :) a tak na marginesie:dlaczego to takie ważne,bo nie doczytałam:(? Tak czytam i czytam....i jestem bardzo ciekawa jak to wyjdzie..?ten zjazd latem?nie żebym już reżyserkę pisała hihihi,ale....jestem ciekawa czy okazemy sie tak trwali,że dotrwamy:),ale mam nadzieję że tak,bo czemu nie???Jestem też ciekawa jakie filmy,książki,hobby lubicie?czy jako wodniki i w tym aspekcie mamy podobne upodobania?hm...powinno byc na-tak-:D No proszę!!!! i już dzwonek!muszę iść:(( Ciekawe czy doczekam kiedyś dialogu a nie tylko zaznaczenie obecnosci ze jestem z Wami!Pozdrawiam wodnikowa brac,Do następnego razu 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy Ona21 i Rosa to ta sama osoba czy moze dwie ale ciesze sie przeokropnie ze jest jeszcze ktos z 12-tego🌼 przesylam👄buziaki i usciski.witajcie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofra
:D jeszcze jestem,dzwonek-zmyłka sie okazał.Hip,hip-hura!!!hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofra
No tak......:( ,ale z dialogu też chyba nici...,bom sama....?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofra
aaaaaaa to chociaż topik podciągne!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofra
fiku-miku miku-fiku i już jestem na topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra🌼---->odpowiadam jako pierwsza na twoje pytanko o hobby,film i ksiazki.otoz lubie wszystko po trochu zaleznie od nastroju tzn.lubie filmy obyczajowe z dobra trescia ale czasem lubie tez calkiem zwariowane komedie typu...\"strzelajac smiechem\".kiedy indziej lubie film akcji ale taki w ktorym oprocz trzaskania po gebie jest jakas tresc. ksiazki czytam bardzo rozne wiec nie bede wymieniala.nie czytam tylko s.f.lubie sporty walki typu k-1 lub boks zawodowy(ciezkie wagi). ale uwielbiam wprost muzyke!!!!(oprocz techno).i to by bylo na tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofra
Ooo jak miło! witaj Nietoperz:D👄 nooo to nawet podobnie:) to prawda,że u nas zależy dużo od nastroju...w innych znakach mniej (bardziej tematyczni są) Ja filmy też lubię obyczajowe z terścią psychologiczą ,lubię dobrą synsację heh,z książek...uuu,tu jest duży wachlarzyk,ale również bez s.f i tanich romansidełek:),ze sporu preferuję zdecydowanie żużel! czyli też mocny hihi,ciekawe jak inne woniczki?Over!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gofra
..ależ mi wolno ta kafe...dziś idzie,buuuuuu----Wam też?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie podobienstwo jest,hihi:)moge jeszcze dodac ze lubie sobie pomajsterkowac tzn.naprawic kran lub zepsuta lampe.sama tapetuje i maluje bo to lubie.natomiast niezbyt lubie szyc ,robic na drutach,szydelku itp.a jak to jest z toba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u fryzjera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) Nietoperz,znowu podobnie! Szycie,hafty i inne robótki że tak nazwę ręczne jakoś się mnie zupełnie nie imają::D Mam natomiast tzw czuja na \"artyzm\",wrażliwość na piękno(pewnie sugestywne),które objawia się ciarkami wzdluż kręgosłupa hihi,na muzykę również.Techno takie light:) czasem toleruję w samochodzie,lecz rzadko,Hip-hop ma extra teksty(jak zawsze nie wszystkie)Jak mam dołek to wkręcam się w dinozaury takie jak Pink Floyd,jak mam humorek to od Metaliki,po Kasię Kowalską hi hi Majsterkować umię jak muszę :D,ale prędzej zajmuję w tym rolę doradcy hihi Ciągnie mnie też w stronę ezoteryki,filozofii...:),melancholia to mój dobry kompan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) Nietoperz,znowu podobnie! Szycie,hafty i inne robótki że tak nazwę ręczne jakoś się mnie zupełnie nie imają::D Mam natomiast tzw czuja na \"artyzm\",wrażliwość na piękno(pewnie sugestywne),które objawia się ciarkami wzdluż kręgosłupa hihi,na muzykę również.Techno takie light:) czasem toleruję w samochodzie,lecz rzadko,Hip-hop ma extra teksty(jak zawsze nie wszystkie)Jak mam dołek to wkręcam się w dinozaury takie jak Pink Floyd,jak mam humorek to od Metaliki,po Kasię Kowalską hi hi Majsterkować umię jak muszę :D,ale prędzej zajmuję w tym rolę doradcy hihi Ciągnie mnie też w stronę ezoteryki,filozofii...:),melancholia to mój dobry kompan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofro!!!czyzbys juz zniknela???tak bez pozegnania??!!!😭 a gdzie reszta szacownego grona????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperz,moja wizytka u fryzjera wiąże sie ze zmiana kolorku-jestem czarna:D Tyle się napisałam a strona dalej 18:((,no nic inne szuwarki teraz mają pole do popisu.🌻 Na mnie czas:(,pozdrawiam cieplutko Ciebie Nietoperzyku i inne nadciągające wodniczki:) Do następnego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperz,moja wizytka u fryzjera wiąże sie ze zmiana kolorku-jestem czarna:D Tyle się napisałam a strona dalej 18:((,no nic inne szuwarki teraz mają pole do popisu.🌻 Na mnie czas:(,pozdrawiam cieplutko Ciebie Nietoperzyku i inne nadciągające wodniczki:) Do następnego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz cos w tym jest bo tez slucham roznej muzy.czasami zachaczam nawet o powazna.zaleznie od nastroju:)bardzo lubie ogladac piekne rzeczy np.cudna stara porcelane.mam dar do dekorowania i wystroju wnetrz.czesto pomagam znajomym w meblowaniu i strojeniu mieszkan.ponoc calkiem si mi to wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×